Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Nekonečný příběh - množírny - pomoc desítkám/stovkám ubožáků
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Autor Zpráva
Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 20:06
- Nahlásit

Před chvíli jsem se vrátila od paní Synkové (domov pro opuštěné a týrané psy v Ostravě Heřmanicích)... k jejim cca 80ti psům dnes přibylo dalších cca 30 psů z množírny od p. Šíblové....
Dovezení psi jsou zubožení, vyhublí, někteří mají slepenou srst výkalama, hladoví a dehydrovaní. Někteří jsou jako "přes kopírák" jak se mezi sebou množili....
V této chvíli mám nafocenou přivezenou várku prvních cca 18ti psů... Jsou docela milí po celodenní péči paní Synkové a pana Synka se už zmátořili a všichni jsou přívětiví..
PROSÍM všechny, kdo můžete - pomozte - ať už krmivem nebo finančně ale HLAVNĚ umístěním těch ubožáků k dobrým lidem.

S Biluškou jsme se minuly, jela pro pár psů, které si snad odveze. Uvidíme až se vrátí - jaké bude její info.

Je tu nějaká dobrá duše, co mi pomůže s natáhnutím fotek těch božatek? (Toni- jsi tu?)
K

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 20:09
- Nahlásit

Bilu veze 3 ,ted jsme si volaly,asi roční,psy,nějaký bíločerný,menší velikost.Už prudila ,že chce vymyslet jména,ale odmítla mi Ašoka,prej by se blbě udával..ale Punťa se jí taky nelíbí

Barča85
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 21:00
- Nahlásit

Ketynkana1
pošli foto, nahážu sem fotky..
hlozi@seznam.cz

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 21:37
- Nahlásit

Barča85
Barčo, poslala jsem první sérii fotek

Barča85
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 21:55
- Nahlásit

Ketynkana1
koukám na ně, jdu na to

Barča85
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 22:16
- Nahlásit

Fotky:

Barča85
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 22:22
- Nahlásit

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 10:56
- Nahlásit

co todle jako je?????????????????????
a vůbec některý vypadaj mocinky vopečovaně

Cigi
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:03 - Změnil/a: Cigi
- Nahlásit

davidkova renata
No tohle je přece podle KVS O.K.
Tak pohoda, ne?

brezen2008
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:21
- Nahlásit

jdu blejt
ty černý vypadají jak nebožtík ferda

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:21
- Nahlásit

chudackoveee maly zubozeny ale krasny asi zvetsim pozemek teda nejdriv nasetrim a pak k polepsovne zridim azyl...

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:23
- Nahlásit

skoda ze se mi dom nic nevleze ten rezatej na te prvni fotce je uzasnej brala bych ho hned

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 21:51
- Nahlásit

ten rezatej na te prvni fotce je uzasnej brala bych ho hned
...všimni si, že na té první fotce jsou dva rezatí - oba stejní...
fakt nemáš místo?- klidně ti je oba krasavce dovezu

Dneska jsem se byla podívat na tu další hrůzu od Šíblové (včera jsem měla "tu čest" se s ní dokonce setkat.... celkem jich k Synkům přivezli ve dvou várkách 30 (!), dva nevzali,protože byli velcí, tři si vzala Biluška, takže jich je tam k dnešku 25...Paní Synková už byla u veta, všichni psi už dostali odčervení, léky, od zítřka se začíná kastrovat.... jsou to docela mladí psi, někteří sotva odrostlá štěňata, ale někteří jsou v tak zuboženém stavu, že bych byla raději, kdyby se nechali uspat, ale na to p. Synková nikdy nepřistoupí..
Mám další fotky-barčo,pošlu ti je - prosím dodej je tu.. Dneska už nebyli tak apatičtí - a byl docela problém je fotit.
Možná s jarem se podaří nějaké psiska umístit. Fakt nevíte o někom, kdo by .... ?

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:04
- Nahlásit

Ketynkana1
a joo jeden cumi z krabice chaaa myslela sem toho ve predu nadhernej ..hele nepremlouvej nebo podlehnu ..neni to tak velky takze .......ale nemuzuuu kdyztak ja umim taky umistit fota tak klido posli i me a ja to sem hodim treba hned no a meil je v profilu mim a nebo at nemusis hledat larysekpitbul@seznam.cz

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:12 - Změnil/a: Ketynkana1
- Nahlásit

tak jsem přeposlala ty fotky. Dík.
... no, a teď už zbývá předat fyzicky ty dva oranžové krasavce z té první fotky...

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:20
- Nahlásit

Ketynkana1chaaa ja ti dam predat krasavce chii ale ten v ty krabici taky krasne cumi noo takovi listicky bych sousedum rekla ze to sem zabloudilo z lesa ze ja stim nic spolecnyho nemam chaaa ...jee ale me ted neco napadlo jeee no ale to az zitra dam vedet ja bych si ho k nekomu mohla dat a vim ke komuu je zvykli mit okolo 15 psu ted ma jen 6 chii ale povim zitra jak to dopadlo na to myslim nezabudnu tady vedle ve vesnici chiii co to zas na sebe siju boze no ale snad to ukecam na jedno mali stvoreni aspon rezaty ) a je to cuba nebo pes??

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:31
- Nahlásit

je to cuba nebo pes
to jsou mi otázky--- jak to mám vědět ?
zítra to zjistím, neb zapamatovat si 25 "nových tváří" je docela obtížné...
Poslala jsem ty další fotky-hoď je sem. Dˇ.

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:45
- Nahlásit

tak tady sou milackove ...

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 22:47
- Nahlásit

Ketynkana1
chaa jasne to ja kdyby nahodou ale tak vpodstate je to jedno ....jojo hodim jen nak to lezepomalu ale hodim

ketty
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 23:25
- Nahlásit

dalsi ..a jelikozn mi zacal ted v noci stavkovat image shac asi nemaka po desaty tak sou ty ubožétka v odkazu
http://larysekpitbul.rajce.idnes.cz/psi_k_mani/

ketty
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 07:56
- Nahlásit

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 10:14
- Nahlásit

krva kurva kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
to je ale svině!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:13
- Nahlásit

davidkova renata
........to je ale

přestože přivezla ty chudáky tak zubožené - pořád vystupovala suverénně a mluvila o tom jak se o ně kdysi starala, ale teď že ji je někdo takové naházel přes plot. Mlela pořád dokola jako by to měla naučené...

Přesto všechno co ti chudáci prošli - jsou přítulní a milí. Část z nich má ale zelený zákal...

Mám doma už tři tuláky-pouliční směsky, čtvrtého - velkou čubinu vlčáka jsme "zdědili" -zatím je v areálu firmy...., včera jsem se manželovi zmínila-co by na to řekl, že bych přitáhla ještě nějaké aspoň dva malé ----- tak to prý mám rozvod na krku...

Je možné se nějak "semknout" a popohnat tu Šíblovou před soud, nebo něco s ní??? .

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:17
- Nahlásit

Ketynkana1
Je možné se nějak "semknout" a popohnat tu Šíblovou před soud, nebo něco s ní??? .
hele voptej se bilušky,nejléer founem bo PC jí včera rozebrala puma a psala ted z kavárny..ta se semkla už několikrát a nejen ona,ale jaksi howno!

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:23
- Nahlásit

nabít ji hubu?

soptik85
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:24
- Nahlásit

Zdravím, jsem tu nová, Ostravu mám skoro za rohem. Chtěla bych se zeptat, kdo/co je ta p. Šíblová? Pro znále nejspíš stupidní otázka, ale já opravdu nevím "vo co go". Děkuji za pochopení a objasnění.
P.S.: Bohužel, nyní (až do léta) nejsem schopna si nějakého hafana vzít - rekonstrujeme barák.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:34
- Nahlásit

soptik85
tak rekonstrukce neni na zavadu ja si ted vzala utulkace a rekonstruujem... ale je to o prioritach, no...

jinak zkus mrknout tu, ale ve zkratce je to zenska, co ma desitky az stovky psu a nijak se o ne nestara a uprimne 50% psu co ma by bylo lip, kdyby sli na injekci...

soptik85
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:42
- Nahlásit

Vím, že rekonstrukce není na závadu. Ale je rekonstrukce a rekonstrukce. Barák je neobyvatelný, a proto teď bydlíme s přítelem u rodičů, kteří mají 2 psy. Jinak díky za info...!

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 12:51
- Nahlásit

soptik85
si počti....hod si vpravo nahoře do Hledat Šíblová a uvidíš

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 13:01
- Nahlásit

Ketynkana1
Já se kdysi semkla natolik, že jsem s Úlehlou (tehdejší druh Šíblové, nynější otec dítěte Šíblovic dcery - doufám, že je to srozumitelné - prostě napřed spal s matkou, pak s dcerou, dceři udělal dítě ) stála před soudem. Jaksi to k ničemu nevedlo

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání