Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Nekonečný příběh - množírny - pomoc desítkám/stovkám ubožáků
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Autor Zpráva
makrel
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 17:33
- Nahlásit

Biluška
Kdb něco, tak už jsem doma, ale dnes jsem bez auta. Jinak bych mohla paní Synkové v současné době nabídnout leda nějakou pomoc s péčí a socializací, jako že bych tam dojela, pomohla svyčesáním a nevím co by se tak ještě dalo, ale nejdřív až ve čtvrtek. Domů si nic vzít nemůžu

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 18:00
- Nahlásit

Sylva
Modrookého jsem neviděla nic. Mám echo, že nějací psi snad skončili u Liškové v Srbcích, tak se zkus zeptat i jí. Sice si myslím, že je to kec, protože Lišková by Šíblovou hnala vidlema, ale kdyby náhodou

moll
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 18:02
- Nahlásit

podle jakéhosi zákona nemá ani police právo vstoupit na soukromý pozemek, pokud není přímé podezření na týrání zvířete - jak by baba š. mohla vlézt někomu na dvorek? prostě přes vrtata se nedostane a hotovo. a policii bych radši dopředu zavolala a informovala je, že se asi chystá vniknout na pozemek a že možná bude potřeba jejich okamžitá pomoc - po průšvihu s 2-násobnou vraždou v plzni by mohli být ochotnější zasáhnout. smůla že jsme z větší dálky, on velký pes (případně několik psů) před bránou je taky dobrý argument do diskuse o vstupu....

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 18:19
- Nahlásit

Ve čtvrtek se chystáme dovézt paní Synkové krmení. Pejsci z Žerůvek jsou však v ohrožení paní Šiblová je chce zpět. Kdo bydlíte poblíž pomožte jí. Jediná pomoc pro tyto psíky je že zůstanou u paní Synkové další převoz a zavření do chlíva by pro ně byl jen dalším stresem. Nevracet psy. Když už Zákon nepomáhá nám proti paní Š. tak snad nepomůže paní Š. vymoci psy nazpět. Kdo bydlíte v okolí nenechte paní Synkovou v tomto samu.

soptik85
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 18:24
- Nahlásit

Nebylo by číslo účtu, kde by bylo možno zaslat p. Synkové peníze na krmivo, veta apod.? Na jejich stránkách jsem nic nenašla.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 18:51
- Nahlásit

holky to je hustý.škoda,že sem na druhým konci republiky,žente tu svini vidlema

Cigi
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:13
- Nahlásit

Poprvé v životě mě štve, že nejsem z Moravy Bohužel jsem až od Chebu

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:19
- Nahlásit

Nepročetla jsem to celé, ale ted jsem se od synkové vrátila a taky říkala, že je chce šíblová zpět.
Rešení nevrátit, vypadala rozhodnutá, ale kdo ví, zda nepodlehne!!!!
Taky nám ukazovala fotky šíblové a její rodiny, vysmátá paní v pohodě, kurva jedna zasraná!!!

nahrávám na rajče fotky, další přidám až mi je pošle kamarádka co taky fotila.

Hodily jsme tam nějaké krmení,ale je to kapka v moři. Synková říkala, že už sežraly 30kg granclí a to je má třetí den...

Ale jinak min. větší polovina psů mi přijde celkem dobrých, jako že sice když se vezmou na ruce, tak se bojí (když je tak asi nikdy nikdo třeba nebral...) ale jinak byly veselí a kontaktní, paní synková říkala, že už se lepší. Pár je ale dost mimo jak se bojí, ale s tím, v jakém stavu byly např. kdysy štarnovští se to srovnat nedá, proti nim jsou dobří.

Fakt jinak dost přes kopírák, ale moc hezcí hafi a malý, tak snad se podaří co nejvíc i vzhledem k věku udat

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:31
- Nahlásit

http://zwergpinscher.rajce.idnes.cz/Psy_u_pani_Syn kove_od_..._Siblove/

fotky z dneška

kejtlin
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:31
- Nahlásit

já jsem z druhýho konce republiky

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:36
- Nahlásit

Jinak tam furt pS uklízí,ale prd platné, nechápu kde ona neustále bere tu síly, i když teda říkala, že už nemůže

Ale jsou šikovní, někteří normálně chodí na noviny, pokud jsou zavření, ona je zatím pouští jen na chvíli.

Když jsme přijeli, tak se v autě klepali dva nový kastrátci, krásní, ti rezavý kluci, takový ten hrubosrstý drží ho pán a takový malý jezevčíkovitý drží paní, šikovní, ale celkově jsou ti psy hezcí!

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:40
- Nahlásit

Jinak ten pes s tou srstí od hoven, jsou tam dva, tak ten více černý je velký sympaták

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:40
- Nahlásit

zwergpinscher
Řekni jí, ať je normálně pouští. Mě už dneska lítali po zahradě a pohoda. Snaží se být čistotní, když je včas pustím tak se venčí až venku. Akorát v noci se posrali, přes den fakt pohoda. Ulehčí to spoustu práce .
Kontaktní fakt jsou, mě s tím lezou až na nervy . Proti Štarnovákům je to obrat o 100 stupňů.

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:45
- Nahlásit

Myslím, že říkala, že je už pomalu pouští, ale zatím asi ne pořádně.
Jo jsou šikovní většinou.
Ona je má v tom domku na zahradě, jestli víš, pokus sis je brala z tama, tak říkala, že je blbé, že musí furt pendlovat.
Ale ještě nemá vykastrované atd, tak je k ostatním nepouští.

Jinak kdo chce nějak pomoct, tak asi hlavně krmení, granule ale i konzervy.
Pak možná nějaké peníze na veterinu.
Ona si většinou nechce nic brát, ale myslím, že ted by to přijmout mohla chtít...

makrel
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 19:47
- Nahlásit

zwergpinscher
granule tady nějaké mám a psala jsem výše, že i kdyby byla třeba nějaká fyzická pomoc, třeba s úklidem nebo něco, tak se ráda zapojím, v rámci časových možností

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 20:14
- Nahlásit

ted jsem se od synkové vrátila
také jsem tam byla, musely jsme se minout o pár minut.
Dva psi jsou kastrovaní, zítra jdou další tři..
Také jsem hustila do p. Synkové, ať si Š nevšímá a neotvírá jí. Pokud přijede půjde to s ní vyřídtit p. Synek, který ji pošle do pryč....
zwergpinscher
ti dva černí chundeláčci umazaní od hnoje jsou pejsek a fenečka, vypadá to, že sourozenci - ti jsou strašně milí. Pejsem prý má zelený zákal, přestože je to mládě..

kdyby byla třeba nějaká fyzická pomoc
asi ano, .... minule jsme pomáhali tahat dřevo z lesa...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 20:39
- Nahlásit

pokud by nekdo vybiral financni pomoc na granule/veterinu/, rada nejakou stovku pridam, i kdyz teda moc by to asi nebylo ale jinak asi nemam sanci nijak s bafanama pomoct

reneeska
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 20:43
- Nahlásit

Asi by se dalo objednat krmení v eshopu a poslat to rovnou tam ne?

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:10
- Nahlásit

cernej caj
reneeska
Krmení přiveze LOZ Olomouc, možná spíš ty prachy na kastraci. To musí být šílená pálka.

Sylva
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:10
- Nahlásit

Biluška
Díky. Už jsem tam volala a pokecala si jen se záznamníky. Zkusím to zítra.

A jak teda paní Synkové předat kačky? Je mi skoro trapně o tom psát, páč nemůžu dát hodně, ale sejde li se nás takových víc..

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:17
- Nahlásit

Sylva
A jak teda paní Synkové předat kačky?
Netuším. Pokud si dobře pamatuju tak neměla zřízený žádný účet. Ale možná se to mezitím už změnilo. Možná by to mohla zjistit Ketynkana, nebo někdo kdo tam jezdí. Když tak tam zavolám a zjistím

reneeska
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:44 - Změnil/a: reneeska
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc
Takže krmení je zajištěno?

Pak tedy zbývá vyřešit kam případně poslat peníze, který ale neznámým neposílam

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:50 - Změnil/a: Ketynkana1
- Nahlásit

znám číslo účtu paní Synkové, ale má důvody ho veřejně nevyvěšovat.
Pokud budete chtít poslat nějaké kačky, které se teď budou hodit na kastrace a léčbu, prosím napište buď na moji adresu ketynkana@seznam.cz nebo na info@pejsci.czechian.net
na těchto dvou adresách se dovíte buď přímo číslo účtu nebo adresu Domova pro opuštěné a týrané psy p. Synkové a poslat částku složenkou..
web stránky :
http://pejsci.czechian.net/index.htm

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:54
- Nahlásit

Biluška
Poslala jsem ten seznam - Prostějovsko, Přerovsko.

Atika
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 21:56
- Nahlásit

Ahoj, je někde číslo účtu? Taky bych něco poslala (ale pár stovek, víc taky teď nemůžu), ale mohla bych vzít jednoho malýho chlupáče. Jestli je někdo už malinko znáte, tak do osmi kil, pejska, vzhled je mi fuk, ale radši mladšího, do bytu. Mám ještě starší fenu labradora a starouška malého knírače (nemocného na srdíčko), takže pejsa by měl být trochu lepidlo na člověka a hlavně opravdu absolutně nekonfliktní k pejskům - samcům (knírač má ze stresu srdeční záchvaty), aby se mi do sebe nepouštěli - nemám možnost v 1+1 oddělovat. Jestli tam takový nějaký pejsek je, tak může mít doma u nás.Ale jsem z Plzně, pokud by byla aspoň malá možnost přiblížení, bylo by to fajn.

ketty
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:04
- Nahlásit

Ketynkana1 koukam tady toho pribylo a nic moc veseleho teda to em stve ze nemam kam to dat zebyste to dovezli sem schovat

ketty
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:09
- Nahlásit

Ketynkana1
tak ciham na fota to rezaty je krasny ...od vcera resim misto kam to dat kam se mi to vejde

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:37
- Nahlásit

Ketynkana1

Ahoj , moc tě zdravím, já myslela, že jsi odjela. Je to šílený s tou Šíblovou. Taky doufám, že se psi zpátky k Šíblové nedostanou.

Zároveň ale mám trochu strach o paní Synkovou. Už před pár lety ze zdravotních důvodů vyhlásila stopku na přijímání psů, to jich měla asi 50... A teď jich má 110...

Eire
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:50
- Nahlásit

Ketynkana1

Malinko se vložím,paní Synková jistě dělá záslužnou činnost,ale kastraci ihned po přijetí zvířete,bez ověření zda není zvíře hledáno se mi jeví jako překotné.
Myslím,že prioritní zájem by měl směřovat na výživu a psychickou pohodu daného jedince.

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:50 - Změnil/a: Ketynkana1
- Nahlásit

Hipík a Tonička a Rozinka
ahoj, moc tě zdravím, jsem ráda, že tě "vidím" !
Ne, zatím jsem ještě neodjela, jsem docela v časovém i pracovním presu, ale přesto každý den k Synkovým chodím..
I já mám strach jak o paní Synkovou i o pana Synka, který už také není nejmladší...

Odjíždím v pátek. Bohužel se mi to teď vzhledem k situaci vůbec nehodí, ale co naděláme....

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání