Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Nekonečný příběh - množírny - pomoc desítkám/stovkám ubožáků
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Autor Zpráva
Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 13:26
- Nahlásit

ty brďo...asi to množení berou jako normál...
Nechci je urážet, ať si jako lidi dělají co chtějí, pokud to nikomu neublíží, ať třeba spí i se řebříkem,...
Ale ti psi...- ti se tam množili mezi sebou. I fenečky, které jsou teď v Ostravě Heřmanicích - musí být teď "ošetřeny", aby štěňata, která mají v břichu šly pryč....

To je hnus co ta baba nadělala a přitom určitě na někoho působí jak teda těm psům nepomáhá...
Holky to je taková beznaděj...,
Ti psi , kteří tu zůstali jsou někteří neudatelní - bez jakýchkoli znaků, jeden jako druhý... snad se podaří uchytit aspoň ti strakáčci, rezáčci ... K

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 13:53
- Nahlásit

takovy psi realne sance na pany moc nemaj... tak tretina mozna, ale jestli je nekdo neda dohromady na krasny hafiky, tak moc nadeje nemaj

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:17
- Nahlásit

Holky máme problém
Právě mi volala paní Synková. Šíblová si chce přijet pro všechny psy a vzít si je zpátky Sehnala si nějaký další kravín a hodlá je tam zase nastěhovat Paní Synková brečí a je celá hotová. Instruovala jsem ji co má dělat, že v žádném případě nemá Šíblovou pouštět dovnitř. Ovšem má strach, že tam Šíblová vleze a psy ukradne (což by ostatně nebylo poprvé, schopná toho fakt je). Na policii a jejich rychlý výjezd se v takovém případě nejspíš spolehnout nedá. Mohli by se Ostraváci dát nějak dohromady a být připravení k rychlému výjezdu? Já to mám nejmíň hodinu a půl i když vyrazím okamžitě po telefonátu, to už by nejspíš bylo pozdě .

Dál bych potřebovala pomoc s další věcí. Jelikož se zase evidentně našel někdo, kdo Šíblové pronajmul další kravín tak hodlám obmejlovat veškeré obce v širém dalém okolí a upozornit je do čeho jdou. Potřebuju někoho, kdo by mohl sednout k netu a udělat adresář všech obecních úřadů na Olomoucku, Prostějovsku, Přerovsku a Šternbersku.Mimo tuto oblast se zatím nepohybuje. Je toho někdo schopný?

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:21
- Nahlásit

Biluška
Klidně bych adresář udělala, ale můžu k tomu sednout až zítra po obědě, bude to stačit?

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:21
- Nahlásit

VerčaZ
Jo stačí. Minuty už tady nic nezachrání.Dík za pomoc.

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:22
- Nahlásit

Hodím Ti to pak do mailu, co máš na stránkách, jo?

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:43
- Nahlásit

VerčaZ
jj

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:45
- Nahlásit

jen dotaz... kde ta zenska bere penize na to, aby si to koupila? popripade pronajala? pokud ma penize, proc ma ty pejsky v tak hroznym stavu?
nebo jen najde opusteny misto a sup tam bez placeni?

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:48
- Nahlásit

cernej caj
kde ta zenska bere penize
žebrá všude možně. Bohužel se pořád nacházejí lidi, kteří jí dají, protože "to je přece pro ty chudáky pejsky"

proc ma ty pejsky v tak hroznym stavu?
Snad si nemyslíš, že z těch vyžebraných peněz dá něco psům??? Vždyť je zapotřebí zaplatit nájem, vodu, elektřinu, najíst se, auto taky nejezdí na vodu....

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 14:56
- Nahlásit

Biluška
samozrejme, ze nemyslim. jen me prekvapuje, pokud by mela prachy na barak, mela by je urco i na ty pejsky, kdyby teda chtela... proto me nejak zmatlo, kde vzala na to dalsi misto, kam se chce nastehovat...

no proste hlavne ze ty ubozaky ma, aspon ma jak z lidi triskat prachy na novou trvalou...

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:01 - Změnil/a: Biluška
- Nahlásit

sorry, mi to blbne

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:03
- Nahlásit

cernej caj
. proto me nejak zmatlo, kde vzala na to dalsi misto, kam se chce nastehovat...
Tohle už tady jednou bylo. Při akci Dětmarovice-Vrbátky. Taky napřed dala psy k paní Klíčové (nebo tak nějak se jmenovala) kamsi u Rýmařova. Vzápětí druhý den pro ně přijela, s tím, že je OKAMŽITĚ musí přestěhovat. Sebrala i psa, který už byl umístěný (nechal si ho kamarád té paní). Musel pro něho okamžitě jít, přivést ho a Šíblová ho sbalila a odvezla. Prý musí do karantény
Teď to zkouší stejnou cestou. Paní Synkové nalhala, že jí má přijet jakási kontrola, že tam musí psy mít a že si je odveze

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:05
- Nahlásit

Mohli by se Ostraváci dát nějak dohromady a být připravení k rychlému výjezdu
Biluško a ostatní, jsem schopna dojet do půl hodiny, nejsem sice žádný zápasník, ale pokud nás bude víc dáme jí po držce.!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:06
- Nahlásit

nechapu, proc na tech psech tolik lpi jo... aby ji davali na ne lidi penize, protoze sou ubozaci zbedovani...

nemuze pani synkova aspon vykastrovat co jde? nebo psi nekam schovat? aby je jako nemela u sebe az si pro ne prijde

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:06
- Nahlásit

Biluška
Pokud bys ten adresář chtěla hned, sedím teď na netu a mám dvě hoďky volno

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:09
- Nahlásit

nemuze pani synkova aspon vykastrovat co jde
to sie může, ale není to otázka jednoho dne a ani tisicikoruny. Také samozřejmě, když vidíš jak jsou ti psi zuboženi, nemají na některých místech chlupy, nebo slepence od hnoje - a jak jsou vděční za každé pohlazení - se nějak nikomu nechce je strkat zpátky do toho pekla!

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:12
- Nahlásit

zuzkaJ
Tak si to s Verčou nějak rozdělte. Třá jedna Prostějovsko, druhá Olomoucko . Vesnic je tam jak nasetých, ona jde hlavně po těch malinkatých vesničkách - asi si tam připadá dobře schovaná

Mimochodem, sova dorazila, večer ji pošlu zpátky

Ketynkana1
nejsem sice žádný zápasník, ale pokud nás bude víc dáme jí po držce.!
Nemyslím si, že by bylo nutné hned zápasit (ale mít po ruce nějakého svalouše určitě neuškodí ). Podle mě bude stačit normoš ji poslat do háje, popř. zavolat ty policajty. Víš jak je to s paní Synkovou, ona se rozbrečí, vyměkne a dá jí je .

reneeska
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:21
- Nahlásit

Já teda nevím, ale jak to dělá ta paní Synková s takovým počtem psů, kastrací, odčervení, vakcinací, krmení? A ještě když čtu ona se rozbrečí, vyměkne a dá jí je ??? Nezná ji?

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:26
- Nahlásit

Biluška
Tak já se pustím do Olomouce a Šternberka.

sova dorazila, večer ji pošlu zpátky

Kdyžtak tohle počká, teď toho máš až nad hlavu

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:41
- Nahlásit

reneeska
jak to dělá ta paní Synková s takovým počtem psů, kastrací, odčervení, vakcinací, krmení?
Jde to těžko,ale zvládá to. Má vysoký důchod a její manžel taky

Nezná ji?
Zná ji až moc dobře, ale je to prostě stará bábrdle . Jako většina těhle lidí je tak trošičku mimo realitu . Něco jako Aren a její květinové louky

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:44
- Nahlásit

zuzkaJBiluška
Jsem zas chvilku u netu, tak jdu na to, beru Prostějovsko, Přerovsko, to bych mohla i dneska dodělat, díky Zuzko.

reneeska
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 15:49
- Nahlásit

zuzkaJVerčaZ

Zbylo na mě něco, kdybyste to nedotáhli, du s čoklama a pak na to sednu klíďo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:01
- Nahlásit

a to schovani pejsku nekam, aby si je baba nemohla odvyzt by neslo? treba se s nekym domluvit, kdo by v lokalite zapujcil misto, kam by se pejsci dali na par dni umistit?

Easy
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:05
- Nahlásit

Víš jak je to s paní Synkovou, ona se rozbrečí, vyměkne a dá jí je -tak ať na ní hukne manža pí. Synkové a ta můra si nic neodveze

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:06
- Nahlásit

cernej caj
jak chceš schovat vystresovaných 25 psů? TI chudáci jsou konečně v teple, nakrmení a mají misky s vodou. Občas mi kmitne pomyšlení, že nejlepší a nejklidnější schovávačka pro ně by bylo uspat je...

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:18
- Nahlásit

tak hodlám obmejlovat veškeré obce v širém dalém okolí a upozornit je do čeho jdou
Biluško, pokud budeš potřebovat připojit k nějaké ještě hrůznější fotky - tak nafotím ty ubožátka opravdu z blízka...
K

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:38
- Nahlásit

Ketynkana1
to je pravda, ti psi sou proste chudaci.
Jedine, ze by ji pani synkova treba nechtela pustit do baraku, koneckoncu ta zenska nema zadny papiry, ze ty psi sou jeji, no ne?

by ji ignorovala a kdyby kolem baraku moc otravovala, zavolala na policii ze ji obtezuje a chce ji sebrat jeji(synkove) psy

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 16:40 - Změnil/a: zuzkaJ
- Nahlásit

reneeska
Udělala jsem Olomouc, Šternberk, Uničov a Litovel.

Biluška
odesláno

Sylva
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 17:10 - Změnil/a: Sylva
- Nahlásit

Biluško a další, majíc přehled o psech od Šíblové, není mezi těmi chudáky i modrooká, kulhající, bílorezavá kříženka husky+terier?? Je to už dlouho co docela podivně zmizla, ale že je možná, proboha snad ne!, u Šíblové mě napadlo až nedávno. Hledala jsem ji tenkrát různými způsoby (i rozhlasem po okolních vesnicích), ale marně.

Jinak pojedete li někdo k paní Synkové kolem Olomouce, dejte vědět. Můžu jí poslat nějaké madračky, staré bundy atp. a nějakou tu kačku, nebo pytel granulí. Dle dohody.

Díky

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 17:27
- Nahlásit

Sylva
Sylvo, u Synků zakotvili jen ti menší psíci, velké nebrali. Kde jsou ti velcí to raději nevím.. K

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání