Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Nekonečný příběh - množírny - pomoc desítkám/stovkám ubožáků
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Autor Zpráva
Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 22:54
- Nahlásit

Eire
no to snad nemyslíš vážně!!! Dovedeš si představit 110 psů (!!!!!) nekastrovat? Jak dokážeš aby se mezi sebou nenamnožili? Další množírna? A psychická pohoda tam po kastraci právě je.Nejsou zmítáni žádnými pudy.
O výživě ani nemluvím - jsou krmeni nejen kvalitními granuulemi ale i vařenou stravou !

Biluška
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 06:24
- Nahlásit

Atika
Dej mi na sebe mail prosím, pošlu ti fotky ať si můžeš vybrat . Přiblížení někam blíž bych zvládla, ale až do Plzně určitě ne. Ovšem tak Olomouc, Litovel, Česká Třebová, nebo Brno by nebyl problém.
Libuse zavinač canisterapie.net

Ketynkana1
Prosím tě, Erin vůbec neřeš, ta v životě nepomohla ani křečkovi, vůbec nemá představu jak to vypadá.

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 07:03
- Nahlásit

Eire
Prosím???
Možná je to předčasné, ale co ona s těma psama jako?

pokud to není dost jasné, tak ona se právě snaží psům pomáhat, což jaksi aby se jí nemnožili obnáší u psů samců kastraci (je to levnější a taky to není takový zásah jako u feny)

Nějak nechápu jak tohle můžete vůbec říct, ale lidi jsou různí, že jo....
A divila by jste se, ale p. Synková v rámci možností zvládá i tu podporu i když v této chvíli má těch psů najednou přes 100.

Jojo mluvit umí všichni, že..
Atika
na http://zwergpinscher.rajce.idnes.cz/
jsou fotky a přidám dnes až se vrátím další asi.

Přiblížení - v sobotu jedu do prahy???
Takže spíš raději fenu pro jistotu?
Nějakou bychom určitě vybrali, bojíska asi ne, že??

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 07:10
- Nahlásit

tak uz jsem poslala email o cislo uctu, ackoli vic nez tak 200 si dovolit nemuzu i tak to snad pani Synkove pomuze.

A myslim, ze panicek, ktery by tam nasel sveho ztraceneho psa bude radsi za zdraveho kastrata, hlavne ze ho najde... protoze clovek, kterej by kvuli tomu jeste treba pani zaloval nebo tak, tomu by urcite nezalezelo na tom, jestli svyho psa najde...

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 07:53
- Nahlásit

BiluškaKetynkana1 jak sem si to precetla tak me napadlo ze nema tuchy vubec o cem je tu rec a ze nechape situaci ....no jinak asi pro toho rezka-u lišáckyho mam misto pravdepodobne takze asi ani nebudu resit pohlavi u nej maximalne tak kvuli jmenu Ketynkana1vecer dam meilem vedet jeli to na 100% a jeste kamosku sem skoro udolala ta by chtela neco z tech chlupatejch jak tak koukala se ji libili tak treba taky neco veme neb u fotek se malem rozbrecela...

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 08:14
- Nahlásit

Ketynkana1
TAK NAKONEC UZ VIM TED JUCHUU TAK POKUD SI STALE PAMATUJES DO KTERE TE LISTICKY SEM SE ZAMILOVALA TAK STACI JEN DOHODNOUT JAK SE KE ME TA LISTICKA DOSTANE !!!!!!!!JÁ NEMAM AUTO ANI RIDICAK JA SEM NEPOJIZDNA.... PRAHA VÝCHOD ŘÍČANSKO(KRABOŠICE) KOUSEK OD EXITU 11 NA D1

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 08:22
- Nahlásit

Zamluvenoo mojeeee
lištička

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 08:49
- Nahlásit

nemate nekdo na ketynkana1 cislo

AmAkita
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 10:07
- Nahlásit

V případě zájmu bych Vám ráda pomohla s popovezením psů na trase Vyškov-Brno-Praha/Poděbrady .... (jezdím vždy koncem týdne pátek/sobota).

Nejbližší termín : tato sobota , příští pátek....odjíždím tak v 8h

Zpět pro potřeby útuůku ráda ,,přihraju" něco granulek, nebo antiparazika.

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 10:58
- Nahlásit

AmAkita
aaa koukam nake odezvi tak to by se ten psicek ke mne mohl dostat celkem brzo jeste uvidim co napise Ketynkana1 mozna ho bude moc nak dovezt nez odjede ale netusim jsem v ocekavani co mi vzdeli napise o hafinkovi

brezen2008
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:09
- Nahlásit

ketty
už jsem ti řekla,že jsi cvok???? ))

tosca
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:11 - Změnil/a: tosca
- Nahlásit

Eire
Tak kastrace hned po přijetí je vpodstatě nereálná, ono se na ten zákrok psi objednávají k veterináři a musí být v určitém zdravotním stavu a výživové kondici. Jsou tam vyjímečné případy, kdy se kastruje vpodstatě okamžitě, ale to bývají psi, co jsou převezeni odjinud, a těch x měsíců (let), co byli jinde je nikdo nehledal, případně případy, kdy je původ psa známý a dosavadní majitel srozuměn s podmínkou kastrace. Často přijdou psi přímo od majitelů nebo ještě častěji dědiců. Rozhodně to tam nefunguje tak, že se najde na ulici zdravý, silný pes a okamžitě je vykastrovaný, protože ... nevím co. Paní Synková je schopna psy dočasně separovat od ostatních. Pokud psa někdo hledá (a on je u paní Synkové), má celkem slušnou šanci ho tam najít. Je k nalezení na internetu, posílají za ní majitele hledaného psa i z městského útulku v Ostravě, ze soukromého útulku v Porubě, z útulků v okolních městech, zná ji městská policie, ví se o ní a její činnosti, zná ji většina okolních veterinářů. Takže, kdo psa opravdu hledá, zrovna tady ho může najít a dostat zpět úplně v pohodě a velmi brzo.
Bohužel, po většině psů u ní doslova ani pes neštěkne, ne tak, aby je hledal člověk

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:17 - Změnil/a: ketty
- Nahlásit

brezen2008 jojoo říkala a že dopadnu jako desensky si mi vyhrozovala jeste no a na ketynkana 1 jeste sem cislo nesehnala, odpoledne ja budu muset jit a ja sem jak na trni co psik kdybych mohla du hned pro nej kurna dalekooo....

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:28
- Nahlásit

tak mam odpoved ..Ahoj ty lištičky jsou dvě - úplně stejné - jeden pejsek / k dnešku vykastrovaný/ a druhá je fenečka.

V pátek bohužel odjíždím mimo ČR na 14 dnů, takže v té věci dovozu bohužel nemůžu pomoct.... jinak by to nebyl až tak velký problém.
Snad někdo pojede z Ostravy do Prahy, uvidíme jak se diskuze ještě vyvine.
tak lidi pomoocte to zlaticko dostat ke me, kdo takle nak pojede???????? jaky den mi je celkem jedno.....

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:32
- Nahlásit

ketty
tak ty lištičky jsou dvě - jeden pejsek (k dnešku kastrovaný) a fenečka. Takže zatím můžeš vybrat jak je libo.. /juchúúúú/
S dopravou v této chvíli nemůžu bohužel pomoct. Pokud se nenajde tady někdo kdo pomůže, pak až začátkem dubna bych mohla. K

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:41
- Nahlásit

Ketynkana1 snad se nekdo najde kdo pomuze s prevozem jinak tady na me KONTAKT 776 586 292 VOLEJTE KDYKOLIV TREBA O PULNOCI pro pejsky sem tu vzdy ....a jinak pokud jeden znich se boji nak nebo tak tak toho vim ze je to hur udatelny a me to nevadi ja si ho hodim do co nejvetsi pohody co to pujde.....jinak ja pejska radsi

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:45
- Nahlásit

Ketynkana1 jooo a jeste kdyztak na meil mi posli cislo toho uctu poslu pani naky korunky at by jel ke me pejsek nebo fenka stali urco pani nakou tu korunu a namahu ......nemam na vyhazovani ale pani si zaslouzi za tu starostlivost a peci o pejsky nejen metal a uznani

Ketynkana1
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:49
- Nahlásit

ketty
poslala jsem ti email s kontaktem přímo na p. Synkovou.

jak jsem psala už dříve -bohužel odjíždím a nevím jestli vůbec budu 14 dnů na emailech a na tel... Nebude se mi odjíždět lehce, protože situace je fakt vážná... Proto prosím všechny, kdo budou moci - prosím pomožte třeba rozvozem... díky všem.
Ketynkana1

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:53
- Nahlásit

Eire
Malinko se vložím,paní Synková jistě dělá záslužnou činnost,ale kastraci ihned po přijetí zvířete,bez ověření zda není zvíře hledáno se mi jeví jako překotné.
též se malinko vložím..jednak to popsala tosca celkem jasně a dvanak u p.Synkové se zcela jistě nevyskytne papírový jedinec,který jediný má právo se množit..kdyby ano,jistě se bude snažit najít majitele.V 99,9% jsou to echtgoldvořeši,takže skutečně nechápu,proč nekastrovat.Snad ne proto,aby případný nalezený majitel nechal svojí Astičku býti matkou,páč ona je úúžasná,anebo snad proto,že Alík prostě potřebuje jednou za život mít nevěstu aby se cítil jako chlap?!

all
co fčera, jak to ted vypadá???
ketty
gratuluju k lištičce!!!

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:54
- Nahlásit

Ketynkana1 jojo diky uz volam ale nak to nezveda ....zkusim pozdeji

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 11:56
- Nahlásit

davidkova renata jojo diky TED JESTE ABY MI JI NEKDO DOVEZL UZ SE TESIM MOOC

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:03
- Nahlásit

TAK JEKetynkana1 TAK JESTLI SE NIKDO NENAJDE A KAMOSKA NEKECA VYUZIJI ASI TOHOTO ALE JAKO POSLEDNI VARIANTY radsi budu a vic vklidu kdyz mi to doveze nekdo odsut koho znate a bude mit cestu Wessexa: larysekpitbul: Hele já jsem takto řešila před měsícem a půl, dovoz z chovné stanice potkanů...Ostarava - Praha. A našel se dovozce zvířátek, super to bylo.Chtěl snad jen 100..nebo 150, musela bych se podívat do mailu...TAK JAK DA VEDET HODIM SEM KDYZTAK KONTAKT ..neb za sto praha ostrava jako dobryy

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:05
- Nahlásit

ketty
domluv se s AmAkitou, psala ze ted v sobotu jede a to mas prece 3 dny, to vydrzis

jinak gratuluju k potencialnimu prirustku... ps: fotak nedorazil jeste?

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:10
- Nahlásit

cernej caj ahoooj diky ok ale ona jen brno praha ne ostrava ..jak se to z ostravy dostane do brna ????jinak samo bych vyuzila nabidky tady a enbo kde je vyskov ??pred ostravou ne??no ja nevim AmAkita no jasne tri dny vydrzim

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:13
- Nahlásit

vyskov je cca 40 km od brna, od ostravy uz je to dobrych 150...

makrel
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:15 - Změnil/a: makrel
- Nahlásit

Ketynkana1
Pošli mi prosím taky číslo účtu a kontakt, zavezla bych tam i nějaké granule co mám doma navíc.

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:21
- Nahlásit

cernej caj noo vidis leda se domluvit zeby to ten prevozce popovezl do toho vyskova pokud se nikdo nesezene a od nej to prevzala AmAkita a dovezla tady ke me uz mam ten kontakt #Wessexa->larysekpitbul: Tak 608 003 880 paní Krausová a převáží to její manžel. Moc milý lidé. A chtěli za to 99kč.

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 12:46
- Nahlásit

tak uz sem s pani mluvila moc mila osubka a povidala jestli nechci oba trhalo mi srdce ji rict ze dva nemuzu a beru si teda pejska pry pejsky nikdo nechce tak uz jen ten odvoz .....

ketty
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 13:08
- Nahlásit

tak oni nejezdiiiiii bee pani rodi tak dovoz zviratek prerusili

aren
Člen
# Zasláno: 10 Bře 2010 13:41
- Nahlásit

Biluška
Ovšem tak Olomouc ... by nebyl problém.
Hele, můžu Tě vzít za slovo?
Ráda bych vzala k nám tohohle pejska:
http://img5.rajce.idnes.cz/d0508/3/3047/3047366_48 9910ec1900610f8cd4b8f746c7a67a/images/psi1.jpg
Ten bílej vzadu s tmavším flekem na prdýlce, co vypadá jak náš Korálek. Paní Š mi ho před třemi lety nutila, že se k nám hodí, a teď vidím, že je tam chudák už čtvrtý rok

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 17 . 18 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání