| Autor |
Zpráva |
lucYnka XIII
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 14:32
- Nahlásit
zuzanarosakova
tak jo a kde to mám objednat? nebo jestli budeš objednávat objednej i pro mě a jak si pro to poedu, dovezu ti lampičku
nemam ted toliko penizu na ucte tak leda po 20. a s tou lampickou nevim jestli to riskovat, kdyz pojedes i kvuli knize abys ji nezapomnela
|
Monty
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 15:44
- Nahlásit
woey
a kolik jsi dávkovala na kolik kilo?
já dávala malé b -komplex, ale pangamin asi bude lepší
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 15:57
- Nahlásit
lucYnka XIII
nemam ted toliko penizu na ucte tak leda po 20
tak mi hoď link, kde to najdu a já to vobjednám a dáš mi to po 20.
a s tou lampickou nevim jestli to riskovat, kdyz pojedes i kvuli knize abys ji nezapomnela
a jo, blbost, s lampičkou musim dojet zvlášť vlastně!
|
Yves
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 16:15
- Nahlásit
ehm.. tak jsem dneska sháněla pivovarské kvasnice.. v pivovaru na mě koukal prodavač jak na Marťana-nic takového nemáme, neměli jsme a ani mít nebudem.. no toto??? holt musím objednat z netu, když se to v pardubickém pivovaru sehnat nedá.. a přitom to měli venku na tabuli napsané - kvasnice za 29 asi mysleli 29 let..
|
danajasa
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 17:00
- Nahlásit
Yves
neznáte někoho v kravíně?Tam to fasujou pro kravičky v metrácích.
|
Yves
Člen |
# Zasláno: 17 Čen 2011 17:42
- Nahlásit
danajasa
tak to vůbec
|
brezen2008
Člen |
# Zasláno: 18 Čen 2011 06:56
- Nahlásit
tak jsem jukala na tu novou knížku barfu a vypadá to dobře takže brzo bude doma
|
kejtlin
Člen |
# Zasláno: 18 Čen 2011 10:37
- Nahlásit
brezen2008
jakou novou knížku? hod´ prosím link nebo bližší info-přesný název nebo autora. díky
|
Baysha
Člen |
# Zasláno: 18 Čen 2011 11:10
- Nahlásit
kejtlin
http://www.kosmas.cz/knihy/161705/barf-krmeni-psa- prirozenou-stravou/
|
kejtlin
Člen |
# Zasláno: 18 Čen 2011 11:14
- Nahlásit
Baysha
děkuju tak z příští vejplaty bude
|
lucYnka XIII
Člen |
# Zasláno: 19 Čen 2011 00:10
- Nahlásit
zuzanarosakova
hele tak ona se da koupit i nolrmalne treba v luxoru a bez postovneho tak nevim jestli jiá ma smysl kupovat tam
http://www.neoluxor.cz/knihy/popularne-naucna/prir oda-chovatelstvi/barf-krmeni-psa-prirozenou-stravo u-d3t239229
|
woey
Člen |
# Zasláno: 19 Čen 2011 15:41
- Nahlásit
Pivovarské kvasnice se dají sehnat na www.pivovarske-kvasnice.cz Tam beru já.
Monty Pangamin se dává 1-2 tablety na 10kg váhy
|
Baysha
Člen |
# Zasláno: 19 Čen 2011 19:01
- Nahlásit
Monty
já dávám Bajši (25 kilo) tak 6-8 tablet denně a nestěžuje si
|
Monty
Člen |
# Zasláno: 19 Čen 2011 19:11 - Změnil/a: Monty
- Nahlásit
woey
Baysha
díky, tak já malé budu dávat jednu nebo dvě
a co myslíte, jak bych měla dávkovat pro malé mimi? Jak si malou přivezu, tak bude mít asi něco kolem dvou kil (pokud bude vážit podobně jako Soph, ale prý je to popelnice a je prozatím nejtěžší ) co myslíte? půlku denně, nebo půlku ob den?
|
cernej caj
Člen |
# Zasláno: 20 Čen 2011 08:06
- Nahlásit
ahoj, jak je to presne s koprem? nenasla jsem tu o kopru nic, muze se to psum normalne prisekrat do zradla? me to roste na zahradce pomalu divoce
|
Monty
Člen |
# Zasláno: 20 Čen 2011 08:09
- Nahlásit
cernej caj
já dávala kopr, myslím, že je o kopru psáno u Sehlerky, ale nevím to jistě
|
Tinta76
|
# Zasláno: 21 Čen 2011 18:42
- Nahlásit
Tak mi dneska přišla ta nová barfoknížka a je úplně parádní Určitě si jí pořiďte!
|
cernej caj
Člen |
# Zasláno: 22 Čen 2011 13:53
- Nahlásit
Tinta76
myslis tu od manwe? dost o ni uvazuju, takze rikas neuvazovat, kupovat?
|
denyk
Člen |
# Zasláno: 22 Čen 2011 14:17
- Nahlásit
Musím se připojit, knihu mám taky a je super
|
Tinta76
|
# Zasláno: 22 Čen 2011 19:29
- Nahlásit
cernej caj
myslis tu od manwe? dost o ni uvazuju, takze rikas neuvazovat, kupovat?
ano ano, přesně tu ... je fakt výborná jestli něco takovýho potřebuješ, tak si ji rozhodně kup ... není to žádnej překlad, ale původní česká knížka
|
Trka
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 10:41
- Nahlásit
Jak jste spokojeni s masem z Vetamixu? Přemýšlím že taky něco objednám. Díky
|
corgi
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 11:11
- Nahlásit
Trka
Takových dotazů už tu bylo Já jsem spokojená maximálně, ale třeba mám malé nároky Stalo se mi snad jen jednou, že kuře mírně zavánělo, ale jinak OK. Ale beru přímo z výrobny, takže se závozy nemám zkušenost.
|
stetisek123
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 13:26
- Nahlásit
Trka
já měla zatím jen jednu zavážku. Maso některé zavání,ale psům to nevadí. Měla jsem taky jedno srdce a jedno kusové hovězí s hodně tukem, což moji psi nesmí, tak jsem to musela dost obírat. Ale jinak jsem spokojená a budu objednávat určitě znova
|
Tery89
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 15:43
- Nahlásit
Já zatím měla taky jednu zavážku a nemůžu si stěžovat na nic. Až mě kolikrát překvapilo, jak to bylo pěkný. Třeba srdce bylo krásný (tuku na něm bylo úplně minimálně) a játra by si člověk pomalu udělal na cibulce, jak byly pěkný. Pár lidí mě varovalo před kuřecím, naši psi snídají kuřecí křídla a nic špatného tam nebylo. Jasně že nevypadají jako pro lidi, nejsou tak běloučká a zbavená všeho pachu, ale rozhodně nejsou zkažená. Losos je třeba samá kost, tak to feňule nechce. Dávám jí kapra a sumečka, což vypadá pěkně a lososa dostává pejsek, kterej si na kostech pěkně pochroupe. Objednala jsem napoprvé poměrně dost druhů masa, kromě vepřového s tím, že uvidím co se mi bude líbit a co příště objednám a co ne. A objednám znovu všechno, co jsem měla dovezeno. Nemůžu si stěžovat ale je to názor po jedné zavážce, příště to může být jinak.
|
Fifi
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 16:10
- Nahlásit
Z vetamixu jsem brala leta letouci. Kvalita se casem ruzne stridala, menila, stejne jako baleni, nektery vyrobky zanikaly, jiny novy vznikaly. Nikdy po zavozu nic extra nesmrdelo, nemela jsem zeleny kurata ci maso, to ne a byly doby, kdy jsem vetamiks hodne chvalila. Ale tak nejak me casem postupne zklamala kvalita celkove a zvyseni cen. Takze vetamix uz neberu. Za hodne penez malo muziky.
|
stetisek123
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 16:50
- Nahlásit
Fifi
a odkud teda bereš?
|
Fifi
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 16:56
- Nahlásit
stetisek123
ODTUD. Ted byl prvni zavoz a jsem maximalne spokojena.
|
stetisek123
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 17:30 - Změnil/a: stetisek123
- Nahlásit
aha, Falco, tam nejsou ale ceny, kolik stojí závoz? Už dřív jsem na ně koukala
|
Fifi
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 18:32
- Nahlásit
stetisek123
Vetamix ma podminku zavozu 50 kg, Falco cenu 2500,- , nestoji te pak zavoz nic. Sama bych tolik masa nenarvala do mrazaku, tak se nas na objednavku seslo vice.
|
stetisek123
Člen |
# Zasláno: 2 Čec 2011 19:43
- Nahlásit
Fifi
hm, tak mě to vyšlo z vetamixu na 2 tis. ale brala jsem i levný granule pro venkovní kočky, tak jsem to tím nastavila
|