Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 513 . 514 . 515 . 516 . 517 . 518 . 519 . 520 . 521 . 522 . 523 ... 524 . 525 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2019 19:50
- Nahlásit

ze strany kocoura nebezpečí nehrozí. Kocour už není kocour Ale je jasné, že pokud "naše" kočka není kastrovaná... že potíž přijde. Nevíme - je to "dědictví" z vystěhovaného domu v rekonstrukci. Evidentně kočka to byla bytová. Přede mnou zdrhá. jediný, kdo k ní může, je babča - a ta jí snad pipetu na krk naaplikuje, když se Míca bude stravovat.
Domů ji nechce pouštět, je to jen strávník, který si vyřvává (úspěšně) stravu tak čtyřikrát za den. Night ji občas symbolicky prožene, někdy mu nestojí za to, aby se zvednul z pelechu... Slovo "Míca" už zná Další závazek nechci - ale je jasné, že v případě nouze na kastraci dojde. Tak nějak tiše doufám, že kastrovaná je...

Fifi
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2019 20:00
- Nahlásit

Tak nějak tiše doufám, že kastrovaná je...
I ja, za vas. No, proste at z tichyho doufani neni hlasity mnoukani.
A kdyz stravnice otravuje "jen" 4x za den, treba chodi smejdit a stravovat se i jinam? By Ruzici slehlo, mit takovyho vetrelce na zahrade. Staci, ze tu v noci zase kocicaci jeceli predevcirem ve velkym, asi naka bitka kocouri o mrouskajici se cici.
A fuj, zase je tam hic hnusnej, dusno, po tech par kapkach v noci zase jak v pradelne. Krasnych skorem 26 stupencu a 63% vlhkost.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2019 20:07
- Nahlásit

tady to dneska docela šlo... podle předpovědi bude hůř...

A jinak ano - kočka obchází všechny sousedy... A všichni už vědí, že je to babči Míca Už jsem nahlásila i spot - aby někdo další neměl podobný nápad. Ale klíšťata měla a tak jsem zasáhla...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2019 10:26
- Nahlásit

v lese krásně - chladno !! Takže jsme si to užili včetně lítajícího Nighta - neb jsme volili tzv. "Mokrou" cestu (a fakt byla místy nad kotníky...) a ta ho vždy rozdovádí. Pět hříbků kovářů a první klouzek

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2019 14:55
- Nahlásit

fucelo tak ze sem myslela se nas to odnese ale dneska hezky teda fuxi ale nenj vedro a sme tak v pulce dnesni trasy. vyborna mistni pajzlohospudka s pani co vari/obsluhuje v jednom udelala mi paradni jatyrka bez mouky a ted vyrazime hledat mrtvou trat z krimova

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2019 15:46
- Nahlásit

užij si to. My zítra jen krátkou časnou lesní - neb na oběd nás bude třináct...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2019 18:28
- Nahlásit

tento týden

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 06:22
- Nahlásit

Sice je Čaj na cestách... ale třeba bude mít někde pauzu s připojením… neb chtěla upozornit na Najtí články z Francie - dneska vyšla na Zvířetníku druhá část

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 08:33
- Nahlásit

Xerxova
tak jestli maji ubytko, tak urcite nakoukne
fotky pekny, co je to za ptaka?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 08:34
- Nahlásit

Xerxova
diky, zda mrknu dnes nevim ale yrvite vim ze si mam najit pondeli

ten operenec je nadhernej!

zujem a brzo vyrazime

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 08:57
- Nahlásit

vrána šedivka na naší borovici

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 09:52
- Nahlásit

Xerxova
vrana? tak me to pripadalo jak nejaky obr dravec

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 09:59
- Nahlásit

tak ona vrána je velikostně s dravci podobná...

Převlíkám triko za halenku a mířím směr talár... Máme promoce...

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 19:08
- Nahlásit

Xerxová
Peknej clanecek. Trosku cloveka aspon ochladil, zase pres 30 mi proste vadi.
cernej caj
zujem a brzo vyrazime
Jsem dumala, co zujete. Ale asi zijete. Tak prijemny tapani a at vas bourky nikde nepotkaj.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 19:30
- Nahlásit

Fifi co máme novou aulu, tak se promoce vždycky daly zvládnout díky klimatizaci dobře. Dneska nevím co se stalo, ale klimatizace neklimatizovala... děs běs - vařená a udušená jsem ještě teď...

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 19:49
- Nahlásit

Xerxová
Fuj, to muselo bejt hrozny pro vsechny. Nikdo neomdlel? Bych se tam skacela jak kuzelka asi.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 20:09
- Nahlásit

všichni přežili... hezký to bylo - a oni se nevařili v talárech (poctivá vlna se sametem...)
chci malou bouřku - aby se nemuselo zalívat a naopak se dopustily zásoby zalévací...

Fifi
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2019 20:28
- Nahlásit

Ja bych se bez bourky i obesla. Stacilo by, kdyby zaprselo. Vyhrozujou s burinama, ale snad zadny skody u vas nebudou.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2019 06:37
- Nahlásit

bouřka byla docela daleko (hodně blesků, hromy v dálce), ale došlo i na kroupy a solidní lijavec. Po půlnoci...

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2019 08:41
- Nahlásit

u nas nic a uz od rana jsou tropy, jestli dneska nechcipnu, tak uz asi nikdy

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2019 08:49
- Nahlásit

tady jsou tropy tropovatější - neb je hrozně vysoká vlhkost...

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2019 18:14
- Nahlásit

Teplo, teplo, teplicko, je to slusny peklicko.
Aspon teda fouka.
ale došlo i na kroupy a solidní lijavec. Po půlnoci...
Kroupy si nechte, zbytek ocekavam rekomando!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2019 07:24
- Nahlásit

včera ani kapka a docela silný horký vítr. Psisko je odpočívací - večer si na chvilku donesl lano na přetahovačku - ale stačilo pár minutek a funěl jak lokomotiva. Já taky...

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2019 21:54
- Nahlásit

trochu zahřmělo, trošku sprchlo a vedro je furt
zas v pátek mi přijdou dělat okna, tak jako dobrý že nebude pršet, ale ty tropy už by mohly skončit, Lokinek chudák je jak mrvolka

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 06:50
- Nahlásit

maya tady pár kapek... světelné a zvukové efekty byly podstatně silnější... Ale ochladilo se, větrám intenzivně

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 08:03
- Nahlásit

jen jsem to dopsala, začalo se zatahovat a od té doby přívalák za přívalákem. I na bouřku došlo. Před školou stojí voda... myslím, že i doma máme dobře zalito...

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 08:15
- Nahlásit

Xerxova
se mate, tady nic, jako trochu se ochladilo, ze jako fouka trochu studenejsi vitr, ale zadna slava

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 13:32
- Nahlásit

vcera nas.lizla.burina jen krajem, zavcas sme.dali celtu a hlidali radar, v pondeli sodoma.gokora na ubytku jinak bychom to schytali pod celtoh solidne. dneska prselo, vedro. nadherne je tadh

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 15:18
- Nahlásit

čaj dík za zprávu z cest

Tady dneska sympaticky spadla teplota - ale je hrozná vlhkost a dusno. Ale v lese si psisko i zaběhalo - je krásně vidět, jak za vedra šetří síly. Dva hříbci půjdou do polívky

brut
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2019 16:16
- Nahlásit

Zdravím vespolek

Zatím žiju, ale opět jedu v modu "blázinec" a nějak to nebere konce. Navíc mi nedělá dobře počasí... Dočítat vás nebudu. Co sem jedním očkem koukal, tak žijete, pséci jsou ok a čajda si běhá po dovče

Opatrujte se a já se tu zase objevím .. jo a hlavně podrbejte psiska

<< 1 ... 513 . 514 . 515 . 516 . 517 . 518 . 519 . 520 . 521 . 522 . 523 ... 524 . 525 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání