Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 513 . 514 . 515 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 13:48
- Nahlásit

Brut
tak doufam hlavne, ze se zadari a ze ta energie, co mu venujes, se ti v tom zazitku vrati

kachna_
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 14:03
- Nahlásit

brut a Fajka
Děkuji za přání a přeji všecko nej

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 16:16
- Nahlásit

dneska v jedenáct dva stupně a sníh... Teď to vyšplhalo na 4 nad nulu... a prší. Škoda přehozeného počasí - tohle je Apríl jak vyšitý... Ale jen ať prší. Prší i u Fifiny ??

brut
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 17:00
- Nahlásit

cernej caj
v to doufám.... však je čas, abych z toho taky něco měla...

kachna_
díky moc .. pozdravuj doma

Xerxová
tady teda občas spadne pár kapek, ale žádný zázrak. Nicméně je tu počasí tak akorát na spaní .... Chtělo by to víc deště, je strašný sucho

Fifi
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 17:51
- Nahlásit

brut kachna_ Fajka
Mile damy, pripojuju se k velkogratulaci, preju predevsim zdravi a hodne spokojenosti a pohody!
Brutice, ty kazdej rok rikas, ze tohle je uz posledni Cup, co organizujes... Tak at se akcicka vydari a klapne pocasi.

Prsi i u nas, hura, odpolko docela pekne. Jen at leje a leje a leje, nizky teploty mi taky vyhovujou.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 17:58
- Nahlásit

odpoledne jsem nasypala ptákům slunečnici do krmítek - a provoz je jak za velkých mrazů... Asi kombinace zimy, deště a nedostatku hmyzu při hnízdění...

brut
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 18:34
- Nahlásit

Fifi
moc děkuji za přání
Máš naprostou pravdu, ale letos je to opravdu konec ... jsem vycucnutá jako citron, nebaví mě to a hlavně... mám už jiný zájmy, než se rozčilovat s mnoha pitomcema.
Zůstane Cup jako víkendové setkávání lidí, co mají rádi psy. Bude to bez programu a bez všech věcí okolo. Pro mě t bude znamenat pouze zvednout telefon, zajistit ubytování a zbytek už nebude můj problém.. Pokud budou ovšem s tímto způsobem souhlasit. Pokud ne, tak Cup skončí úplně a bude po žížalkách ... Myslím, že za těch 11 let jsem toho udělala až dost a mám nárok na odchod ze scény..

Fifi
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 19:47
- Nahlásit

brut
Myslím, že za těch 11 let jsem toho udělala až dost a mám nárok na odchod ze scény..
Tak to rozhodne, stafetu si tahla hodne dlouho. A jen vikendovka pro fajn lidi zni do budoucna taky hezky. Tak krasnej vecir a pohlazeni Cloe!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2019 07:00
- Nahlásit

brut
taky mam dojem ze slibujes a porad se toho ujimas - treba vezme stafetu nova jrev a kdyz, nezavazny setkani je taky fajn

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2019 09:17
- Nahlásit

kuk - dneska začíná státnicové šílenství... až do příštího čtvrtka budu obíhat komise...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2019 14:08
- Nahlásit

xerxova
taj at je to pohoda

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2019 19:09
- Nahlásit

teď jsem lice poslala další díl - už mi chybí jen poslední kus. Hrabu se fotkama a hned bych jela zpátky. Dneska jsme byli s psiskem v lese - je tam krásně vlhko

Maya
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2019 21:57
- Nahlásit

u nás furt prší, už mě to celkem nebaví, jako chodit někde v dešti, na to mě neužije

cernej caj
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 06:45
- Nahlásit

xerxova
sikovnaaaaa si, tesim se na povidani tak snad na nej bude echo ja zviretnik kazdej den nestiham, takze nema pak ani smysl psat komentare.

maya
ale pro prirodu je yo dulezity tak treba aspon na vikend bude lip...

ja jdu zitra na vylet a v nedeli yaky, snad bude kotnicek pekne drzet

Xerxová
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 11:44
- Nahlásit

čaj taky plánujeme delší lesní protažení... Má být solidní počasí, tak hned ráno vyrazíme.

O víkendu bude na Zvířetníku "Najtíkův poznávací zeměpisně-přírodovědný testík". Už byla poznávačka španělská, skotská, sicilská... tak teď dojde na Francii

Fifi
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 17:45
- Nahlásit

Maya
u nás furt prší, už mě to celkem nebaví, jako chodit někde v dešti, na to mě neužije
Nerouhej se!!!
cernej caj
Tak at kotnik nezlobi a prijemne se protapnes.
Xerxová
"Najtíkův poznávací zeměpisně-přírodovědný testík".
Si rada poctu, i kdyz poznam urcite prd.

Tak peknej vikend!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 18:06
- Nahlásit

Psovi se asi taky stejská po dovolené… neb se chová jak dementos - Teď zakusoval kolečko od sekačky - to dělal jen jako štěník… Nosí míč, hraje fotbal a je nějak moc aktivní. Asi jsme mu zvedli fyzičku Uvidíme zítra, jak se mu bude líbit v Jizerkách

Sekal Pepa na nejvyšší možnou míru - jen sebral odkvetlé pampelišky a tulipány - jinak trávník necháváme. Nevýhoda vyšší trávy je jen blbší sběr bobků

cernej caj
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 19:53
- Nahlásit

xerxova
zitra bude urcite nadsen, ze ma vyletik

Maya
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 21:50
- Nahlásit

taky jsem sekala, já to teda beru nízko, tráva je hustá jak blázen, ještě že sekám s mulčováním, jinak bych furt běhala s košema
Loki taky zakusuje kolečka, ale teda zákusy od dogy bych nemusela

Maya
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2019 21:54
- Nahlásit

a zejtra dopolko mě čeká městský maraton, musím koupit koberec, koupit barvy na malování, koupit kliky na okna, i když to jsem skeptik, nikdy bych nevěřila, že je takovej problém koupit kliky na špaletový okna, všude maj jen na ty plasťáky, na poštu podepsat plný moci na auto, bude ve středu, tak se musím rozloučit s tím starým a pak ještě na nákup a myslím, že pak odpadnu

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 06:22
- Nahlásit

jdeme do Jizerek - máme absťák

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 12:20
- Nahlásit

narcisy u Hnojového domu byly přímo parádní - v plném květu, ráno nikde nikdo - pak jsme vystoupali na Pytlácké kameny a šli hledat Hennrychův kříž (tam ho zastřelili - nejslavnějšího pytláka Jizerek). Kupodivu jsme našli napoprvé... a protože všude ještě taje sníh a voda je úplně všude, tak jsme se vraceli jedním podmáčeným průsekem - stejně jsme byli nad kotníky mokří. Už jsme pak ani suchou cestu nehledala. Botky jsou krásně vymyté - neb jdeš po zeleném "suchém" mechu a po došlapu jsi 10 čísel v čisté vodě ) Nám to neva - jen ať se hory pořádně napijí.
Psisko řádilo celou cestu - asi 12 kiláčků jsme zvládli.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 15:10
- Nahlásit

Xerxova
tak to zni suprove, budu se tesit na fotky

my jen 13 misto 23, kotnik i koleno stavkuii no a taky ten teren ve svahu, cesticka ve skale, sutry a tak... takze holkam nevadi aspon budu doma uz v 5 a stihnu uklizet

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 16:51
- Nahlásit

můžeš i luštit Najtí testík kdyby se ti nechtělo uklízet

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 19:51
- Nahlásit

Xerxová
jojo, uz jdu kouknout na najtuv testik, pracka povesena, nadobi umyti, cernej caj umytej uz du relaxovat.

kamos mi vratil karimatku asi nejakou navlhlou, dneska sem ji rozbalila a je cela plesniva... jako skvely, mam ji tak 2 mesice, 1700 a ted nevim, co s tim mam delat... myslim, ze savem bych znicila ten material

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 19:54
- Nahlásit

čaj sluníčko! Pořádně vysušit a pak uvidíš.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 19:56
- Nahlásit

Xerxová
no fotky sou nadherny, tesim se pak na clanek ja bych neuhodla nic, ale nemam ani silu koukat do mapy a ten most! ten je teda hustej

Fifi
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 20:07
- Nahlásit

Dneska bylo prijemne, vsude hucely sekacky, neb trava poposkocila. Hucelo to i u nas, akorat jsem si pekne maknula, rozbil se pojezd. Zadum se tahani ci tlaceni sekajzny moc nelibilo, nicmene mise splnena.
Maya
na auto, bude ve středu, tak se musím rozloučit s tím starým
Ja jsem kazdy stary auto obrecela. Doslova. Nejvic trabose a pak starou astrenku, ktera mela najeto strasne moc km. To ti to ubehlo, novy faro za chvili doma. Koukam, ze svatek bude mit Emil, to je dobry jmeno. Takze gratuluju k Emilkovi nebo k Emilce.
cernej caj
kotnik i koleno stavkuii
Generalni stavka nebo jen prechodna?
kamos mi vratil karimatku asi nejakou navlhlou, dneska sem ji rozbalila a je cela plesniva... jako skvely, mam ji tak 2 mesice, 1700 a ted nevim, co s tim mam delat...
Jak rika Xerxova, slunicko a susit, max bych zkusila nejvetsi plesniviny otrit naredenym octem? A jestli se zachranna akce nepodari, tak at ti kamos koupi novou, plesnivinu mu pak muzes dat. Kdyz se neumi starat o pujceny veci.
Xerxová
Krasny fotos v testiku, jsem uondana, takze si pockam na vyreseni.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 20:32
- Nahlásit

dnešní Jizerky - hodně mokré a ještě dost sněžné...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 20:41
- Nahlásit

Xerxová
myslis jako kdyz sou na tom fakt cerny loziska? blby je, ze hodne slunka to muze poskodit

Fifi
au au zadicka teda asi nemela uplne radost, ale zas mas aspon splneno a snad te nebudou pak trapit.

trochu sem to octem vzala ale proste cerny fleky zustali a mam strach o poskozeni, aby pak neutikal vzduch...

Maya
to uz se tesis, co

<< 1 ... 513 . 514 . 515 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání