Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 504 . 505 . 506 . 507 . 508 . 509 . 510 . 511 . 512 . 513 . 514 ... 528 . 529 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2019 20:06
- Nahlásit

čaj Krásný fotky typického jara na VYsočině. Tady dneska bylo docela skotské počasí - ráno pršelo a odpoledne bylo sice líp, ale mokro je docela dost.
Už jsme sami... byla to paráda, ale jsem ráda, že už je povšem

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2019 20:38
- Nahlásit

Xerxova
dat si jedno klidny vecerni kafe a zitra do procesu, co

ja mam pocit, ze bych jeste potrebovala nejaky to volno navic, abych stihala aspon neco uklidit

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2019 20:49
- Nahlásit

večerní kafe nee - to si dám raději ještě decku vína. Uklidit... už jsme hodně porovnali, ale pochopitelně je znát, že nás tady
bylo hodně - a včera i dneska navíc není zahrada nejsušší a lítání Trpajzlíků a Nighta ven a dovnitř a dovnitř a ven... nechalo na podlahách stopy.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 05:42
- Nahlásit

Xerxova
to sou vzdycky ty "radosti" jeste po oslave, my letos nedelali carodky, tak su zvedava, zda vubec stihnem ohen udelat...

ja kafe moc nepiju, nijak na me.neucinkuje, leda spis ze je to jak teply kakajicko vonnavy, takze muzu kdykoli. Ale zas clovek nema ten nakopavac, kdyz je treba

zatazeny ne prehnane teply den - vypada to skvele, takhle mi yo po tech vedrech nevadi.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 14:13
- Nahlásit

v práci kupodivu po skoro dvoutýdenní nepřítomnosti docela pohoda (já poštu vyřizovala průběžně i o dovolené) a domů jsem si teď dovezla jen něco málo nostrifikací... Takže psisko má už otevřené dveře ven (ale asi mu je zavřu - táhne po nohách) a já půjdu úředničit...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 14:37
- Nahlásit

xerxova
tak to je fajn, ja dneska fofr, zase sumy v komunikaci...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 19:49
- Nahlásit

tak jsem začala psát článek pro Liku... a moc mi to nejde.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 19:57
- Nahlásit

Xerxová
bych ji taky mela naposilat nejaky zasoby, ale vubec nestiham...

tak asi to chce proste nejakou tu slinu, tak to nech dneska byt a treba zitra to bude lepsi

ja prave dala dohromady dovolenou v cervnu zase na tyden, takze paradicka a dohromady 175 km s prejezdama vlakovyma mezi trasama

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 20:12
- Nahlásit

jsi dobrá. Mně stačilo těch zhruba 10 kiláků za den plus nějaké to popocházení po památkách. A k tomu dost autovýhledů - takže nakonec to byly celodeňáky pro lenochody

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 20:15
- Nahlásit

Xerxová
tak zas ale vzdyt mas deti v mym veku, ze jo takze si myslim, ze ja budu rada, jestli vubec budu taky chodit tak moc, vsak se to taky nastrada a navic kochani, foceni, myslim, ze uz bych to i zacinala trochu chapat takovou lehce odpocinkovejsi dovolenou

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2019 21:35
- Nahlásit

já už jedině odpočinkovou dovolenou
já ještě ani nevím, kdy jí v létě přesně budu mít, asi někdy v červenci, doufám, že nebudou tropy

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 07:07
- Nahlásit

maya
ja su ultra rada ze ted je takhle pod mrackem a zatazeno a chladnejc aspon se tolik neodparuje ta voda co tu zadnou nemame...

vcera sem.lice poslala 1 clanek a dostavam se na konec roku 2017

taky sem zaplayila startovny na stovku vokolo brna

a na bazaru sem vcera objednala nokii vyletni zalozni - za 300, to by slo

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 07:24
- Nahlásit

My nejsme u těch kilometrů až tak limitováni věkem - ujdeme toho pořád poměrně dost. Ale přeci jen pouze pochodování znamená vidět toho méně. A jít i místa, která jsou "výplňková" na jinak zajímavé trase. Takže už roky kombinujeme autopoznávačku po "malých" - hlavně kulturních - místech s pěšími výlety rozumné délky. Vyhovuje to čoklíkovi (i jeho předchůdcům) i nám.

To spíš mě už vůbec neláká spaní venku. Takže postel a sprcha a vlastní záchod jsou pro nás "nutností". Na zádech toho nosíme poměrně dost - Pepova fotovýbava je mocmoc kilo - a tahá většinou všechno... a já nosím zbytek - a voda pro dva a navíc psa... taky něco váží. Přesto krosna a spaní u cesty už není pro mě... kde ty časy jsou

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 09:13
- Nahlásit

jj, me uz by vadilo asi i spani ve stanu v kempu

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 11:14
- Nahlásit

no ja mam desny dilema, zda se jit podivat na hrad loket na prohlidku...

jinak ja si prave rikam, ze ted nechvi delat zachazky na ty architektonicky veci protoze to znamena hromada asfaltu navic casto, ale driv sme s muzem taky mivi kombi - vylet/hrad/vylet/mesto ale chodil na vylety jen kfyz me balil, takze ted radsi o dovolene lezi a me nebavi mu delat ystuply moc s hradem a tak kdyz on nechce jit se mno na prochajdu...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 11:43
- Nahlásit

čaj nás naštěstí baví stejné dovolené - užíváme si to. Jen s postupem času měníme typ ubytování a snižujeme o trochu množství kilometrů

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 12:12
- Nahlásit

nj, co nadelam, ze nas bavilo jezdit na kole oba...

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 14:36
- Nahlásit

cernejcaj
ze se clovek az takhle zmeni ze ho to driv bavilo a ted uz ne?
se mi moc nezda, vona to spis byla driv asi opravdu taktika
ale zas takovejch lidi s rozdilnyma narokama na dovolenou znam vic
ale chce to delat kompromisy no
treba kolega je nejradsi na chalupe a jeho manzelka u more
tak holt jednou na tejden k mori jeden rok a dalsi rok jsou tejden na chalupe a zbytek kazdej svoje, jeho zena jezdi pak uz k mori s kamaradkou a on na chalupe maka

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 14:58
- Nahlásit

maya
no tak asi chodil.kvuli me, my bysme jezdili na kole ale to ja mam.zakazany...

takze 1x rocne spolecna dovolena a jinak sami... ja jako nerikam ze bych si nekde tyden natezko, romantiku, neumela.predstavit s muzem.pac by yo bylo proste s tim presahem ne jen chozeni ale co nadelam...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 17:55
- Nahlásit

čekám zanu s Frantou - letos jim pobyt v Liberci nějak navlhnul víc, než je v poslední době zvykem... Jsou tu už od čtvrtka a myslím, že jim prší každý den...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2019 18:43
- Nahlásit

xerxova
peknej vecer si uzijte! a at si to ten dest laskave rozmysli a maji gajn dovcu!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 06:50
- Nahlásit

večer s návštěvou byl fajn. Kdybych tedy neurazila skleničce na víno nožku o kraj stolu... Červený bylo všude, střípky byly všude... prostě jsem holka šikovná

Maya
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 08:23
- Nahlásit

Xerxova
nesmis se tolik opijet

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 08:37
- Nahlásit

tak hlavne, jestli se strepy podarilo udrzet dal od koncetin

brut
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 08:49
- Nahlásit

Zdravím vespolek

K dnešním narozeninám přeji všechno nejlepší, spoustu zdraví, hodné chlupáče Fajce a [b]Kachně [/b] .... holky, doufám, že se brzy sejdeme

Jinak v dubnu měli narozeniny a to 5 ( společné ) Clouinka i Kristiánek. Holka řádí jak černá ruka, miluje kočky, ptáky a hlavně balonky. No a Kristiánek je uličník, jak se patří na správného kluka. Je to moje štěstíčko a musím říct, že je s ním čím dál větší legrace. Navíc miluje počítání, takže si asi dovedete představit, jak se to projevuje. Clouinka je moc trpělivá a nechá si počítat tlapky, ouška a hlavně svého malého kamaráda zbožňuje.

Teď dodělávám X.ročník Cattle Dog Cupu, ale vzhledem k tomu, že téměř vše dělám sama, tak už jsem vycucnutá jako citron. Proto je to z mé strany poslední ročník - vzpomínkový na Brutíka s Aluškou.

Doufám, že jste všechny v pohodě a hlavně vaši čtyřnožci jsou zdraví ...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 09:09
- Nahlásit

brut i tobě vše nejlepší - a Kachně a Fajce taky

Maya
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 09:45
- Nahlásit

brut
taky vsechno nejlepsi!
kachne a Fajce samo taky!
tak super, ze se vsechno dari, clovek si to musi uzivat

brut
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 09:57
- Nahlásit

XerxováMaya

Moc Vám děkuji za přání ... jsem ráda, že se daří, i když moje zdraví se rozhodlo stávkovat a dokazuje, že téměř veškeré své aktivity musím postupně rušit, abych byla schopná fungovat pro Clo a pro Kristiánka, kteří mají a musí mít před vším přednost

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 11:53
- Nahlásit

Bruuut ahoj a vswchno nejlepsi!
aj clo ankristiankovi vse nej to tak rychle utika a teda s cupem si ho naposled koc a moc uzij

brut
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2019 12:41
- Nahlásit

cernej caj
Moc Ti děkuji nejen za sebe, ale i za Kristiánka a Clo .. té už jsem přání vyřídila a malému popřeju zítra, až dorazí za mnou domů
Už se těším, až bude po Cupu a já budu mít konečně klid bez nervů z něj... vzhledem k tomu, že bude poslední, tak si ho hodlám užít plnými doušky ...

<< 1 ... 504 . 505 . 506 . 507 . 508 . 509 . 510 . 511 . 512 . 513 . 514 ... 528 . 529 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání