Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 486 . 487 . 488 . 489 . 490 . 491 . 492 . 493 . 494 . 495 . 496 ... 532 . 533 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:17
- Nahlásit

Maya
uz sem videla na fb, mate snehu vic jak my

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:19
- Nahlásit

Trpajzlíci od pondělka chodí na dopoledne do lyžařské školy (mají prázdniny) a tak jsem ráda, že sněhu je rozhodně dost.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:21
- Nahlásit

čaj no holt Brno není zrovna vyhlášená lyžařská oblast I když zrovna dneska mi Milan Štourač posílal aktuální fotku jeho žlutého dogounka a tam je sněhu hodně (asi fotil o té vaší sněhové kalamitě)

Fifi
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:35
- Nahlásit

Aach, snih. Leda si nechat zdat. Tu po nem ani pamatky, vsude stoji voda (zejmena v mysich kraterech na zahrade) a bahno, hnus.
cernej caj
S feri lezime doma, no su zvedava, jestli me v utery uz necha zacit zatezovat
Jen se placat a nech hnatu odpocivat, Xerxova ma recht, at ses do Skotska fit.
Xerxová
Pekny fotos jako vzdy.

Me dneska tresti hlava jak strep, esli nakej tlak blbej ci zmena pocasi? Jdu si napravit naladu aspon tatarackem z nepolskeho mladeho bycka.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:40
- Nahlásit

Fifi
at je teda zitra hlava lepsi, nepilas treba rano?

mnaaaaam tataracek od bycka

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:42
- Nahlásit

jinak na YT je hromada filmu sem zjistila
tak koukam na detektiivku
https://www.youtube.com/watch?v=roy39F68Gqg

Fifi
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 21:15
- Nahlásit

cernej caj
nepilas treba rano?
Nejen rano! Asi 2,5 l tekutin od magnosky az po karkade, zabral az brufac. Takze pocasi naky zpropadeny.
tak koukam na detektiivku
Dik, mrknu.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2019 08:34
- Nahlásit

Fifi
tak dobre, ze aspon brufac zabral a snad dneska bude uz hlava dobra

Dneska se valime s ferinkou, rano sme se poradne pordbali v posteli, ted spinka pod stolem u PC, no stve me, ze nemuzem ven, ale nevypada, ze by ji to tak vadilo, bude mit jinou peci treba s hrebenem

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2019 08:50
- Nahlásit

my obešli jen delší "civilizační okruh" - a musím dneska Nighta pochválit. Potkali jsme pět různých psů (navíc jednoho asi pětkrát - ale ten je bezpotíží - neb je to jork a Night maličké psy neřeší) a všechny jsme minuli zcela v klidu (jasně, na očuchávačku to není - ale i druhá strana uličky klidnou chůzí je parádní míjení). Dokonce ustál i "útok" jednoho z nepřátel - rasla - ten se zastavil o konec dlouhého vodítka (klasika, setkání na rohu, nevěděli jsme o sobě) a Night nevrčel, nevzpínal se... ale šel obloukem se mnou...
Raslík je potížista - má skvělého pána (míval boxery, pak úžasného amstafa a až na "stará kolena" si pořídil rasla), pán věděl, co si pořizuje, psům se věnuje... amstaf byl dokonale zvládnutý, vždy navolno… raslík za mlada v pohodě, a s dospělostí přišla agrese... a vodítko je nutností.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 06:53
- Nahlásit

chumelí se chumelí... fouká do toho a je těsně nad nulou... Takže všechno ušlapané (půlka zahrady) úžasně klouže.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 08:13
- Nahlásit

u nas nad nulou, dneska poboliva kotnik lehce vstavatcse mi nechtelo.

co ty tvoje dutiny

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 09:03
- Nahlásit

tady fici a poprchava, bus mi rano nejel, tak jsem musela stepovat pul hodky na zastavce, jako nic moc

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 13:29
- Nahlásit

maya
nemate taky prazdniby a jibej rad?

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 14:38
- Nahlásit

cernejcaj
u nas byly prazdniny minulej tejden, asi si ridic udelal prazdniny jeste dneska

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 19:39
- Nahlásit

Maya

tak snad zitra uz pojede normalne

ja si pustila ted tu nejnovejsi laru a vypada fakt huste, ale hrala sem jen chvili, jeste tu mam nejaky fotko resty na trial aplikaci photoshop ale neumim to ovladat

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 19:41
- Nahlásit

nestíhám, nestačím... A mám chuť na bílé vínko. Takže odpadnu do křesla a bude...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2019 19:47
- Nahlásit

Xerxová
jj, jen odpadni...

me dneska pekelne boli za krkem, asi taky pujdu odpadnout

Fifi
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2019 19:31
- Nahlásit

cernej caj
jj, jen odpadni...
Koukam, ze to xerxova vzala doslovne. Je to tu odpadnuty a nevim, zda ma smysl to este budit? Asi moc ne, ze?
Pekny vecer vsem.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2019 19:38
- Nahlásit

ještě to nevzdávám ale asi to opravdu nemá cenu...

Fifi
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2019 20:14
- Nahlásit

Xerxová
Vid, si taky rikam uz tak nejak, byt jsem z nostalgie dlouho vydrzela. Je mi to na jednu stranu lito, ale the show must go on. My se uslysime treba po tlf ci precteme v emilech, tohle uz, jak rikas, nema cenu. Takze asi sbohem, milovane CZ-tko.
Koukam se do svych zdejsich galerii a prvni obrazek, kterej jsem si sem dala byl tenhle, Dorotka s Kremylkem chrnici:

Toz, at si i cz-pes postupne v klidu usne, vzpominky a kontakty zustanou...

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2019 22:29
- Nahlásit

ale je to škoda
doufám, že se alespoň i Xerxová přesune k Ešusce a bude dál ukazovt fotky, ty by mi fakt chyběly

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 06:28
- Nahlásit

Maya - já jsem v kletbě Vždyť ani na jedno moje slovo na Zvířetníku nereaguje To prostě nejde

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 08:25
- Nahlásit

Xerxova
sem ti chtela napsat, zda jeste zijes nebo te dutiny totalne knockoutovaly. ja sla vcera brzo spat tak sem tu uz nwzaskocila na vecerni kontrolu z mobila, byla sem s muzem v kine na zeny v behu a nebylo to marny, docela i vtipny, doporucuju

Fifi
krasny pesanice talhle spolu, to musi byt uz hooodne let... je to asi dost smutny takhle videt zkomirat neco, co cloveka provazi treba 15 let... ja vlastne budu chodit v lete 10 a ackoli uz proste nepotrebuju tolik radit s hromadpu veci, je to skoda...

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 08:29
- Nahlásit

Xerxova
jeste porad? tak to ti nezbejva nez je davat furt sem a my se sem budem chodit koukat
cernejcaj
me se nerozklikava ten clen, tak se ani nemuzu podivat odkdy tu jsem, myslim ze tam bejvalo datum registrace, ale min 10 to uz bude taky
holt vyvoj smerem k fb
kdyz nam zavreli spoluzaky, tak to taky se zdalo jako konec sveta a nakonec si clovek i na ten fb zvyknul´

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 10:09
- Nahlásit

maya
ja to vim proto, ze pred porizenim feri sem tu byla resit ty granule a cekala sem na stekanatko - takze tipuju spis teda pozdni leto/zacatek podzimu, takzecsem prave dost tenkrat hledala oac chovayelka psala ze bude acana do zacatlu a mohe segra se na to divaka neduverive a ja chtela jiny nazory ,

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 11:09
- Nahlásit

cernejcaj
tak ja prvne vlezla na psi fora kdyz byl Kim malej a to bylo v roce 2003, bylo to na mujpes a tam jsme se suchli spicari a meli pak mistnost na spoluzacich bo to nebylo verejny, ono pak jak uz probiras o psech neco do detailu, tak verejne se to moc neda
no a spoluzaky uz taky zavreli, coz je vecna skoda bo tam to bylo fakt super, ze tam byly fotogalerie primo v mistnosti a nastenka

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 11:23
- Nahlásit

jasny, no, driv toho byvala hromada a cos chtela tos mohla najit sprizneny duse

Gerda
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 13:40
- Nahlásit

Vy se taky stěhujete? Jakože cztko bude bez ešusový fory?????

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 14:18
- Nahlásit

gerda
esusi fora su ja, maya, xerxova a fifi... uz tak 2 roky sem.nechodi ani esuska, birma, fajka...

Fifi
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2019 18:20
- Nahlásit

cernej caj
je to asi dost smutny takhle videt zkomirat neco, co cloveka provazi treba 15 let...
Vystihlas to dokonale. Je to skoda, ale nenadelas ale nic.
esusi fora su ja, maya, xerxova a fifi... uz tak 2 roky sem.nechodi ani esuska, birma, fajka...
...kachna_, vlk, janiii atd.

Gerda
Jakože cztko bude bez ešusový fory?????
Nene, xerxova bude davat fotky, nez to tu zdechne uplne, vid, Xerxova?

<< 1 ... 486 . 487 . 488 . 489 . 490 . 491 . 492 . 493 . 494 . 495 . 496 ... 532 . 533 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání