Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 486 . 487 . 488 . 489 . 490 . 491 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 19:39
- Nahlásit

Fifi
To driv umel i Dorin, pokaran si drzel 2 m odstup, akorat jemu to vydrzelo tak 5 minut, Loki fakt klidne hodku
Pak to vypada jak kdyz ty psy biju nebo co

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 19:44
- Nahlásit

maya
https://www.hithit.com/cs/project/5180/kniha-judit h-random-safraporto

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 20:11
- Nahlásit

Maya Night se taky někdy tváří, jako by často býval bit jak žito... Nějak mám pocit, že jsou čubky podstatně psychicky silnější Arona a Beta byly prostě osobnosti, Night je trouba. Xerxes byla výjimka - to byl pan profesor - klidný, hodný, laskavý... prostě pan pes (asi si ho trošičku idealizuju )

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 20:13
- Nahlásit

a venku se sype snííííh. Asi aby ho moc neubylo

Fifi
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 20:19
- Nahlásit

Maya
Pak to vypada jak kdyz ty psy biju nebo co
Kaspari sou to!
Xerxová
Nějak mám pocit, že jsou čubky podstatně psychicky silnějš
I ja. Byt jsou mezi nima citlivky taky, celkove to maji hozeny jinak.
Sniih? Reklas snih? Posli sem, tu zas skorem nic a rozmeknuto. Ale at se u vas sype primerene, zadny dalsi kalamity.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 20:35
- Nahlásit

podle modelů by srážky mohly dorazit i k Fifině… Tady se nic hrozného neděje - jen nějaký cenťáček napadl. Prostě aby bylo zase hezky čisto - bez žlutých pročůraných fleků na každém kusu návěje

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2019 22:03
- Nahlásit

Xerxová
u nás právě leje, doufám, že to do rána nepřimrzne, ale zatím je nad nulou
Fifi
to Kim to měl opačně, jak dostal vynadáno, okamžitě se dostavil s úsměvem, šťouchnul, voblíznul a prej už zase kámoši žejo, popravdě mě to vyhovovalo víc
cernej caj
ty jo, někdo už zaplatil těch 20 táců, jako vypadá to zajímavě, ale to je spíš knížka kterou bych si jen půjčila na přečtení, mít to nemusím, zas není to žádná zajímavá exotika a tak

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 06:46
- Nahlásit

maya
tak ti to pak treba pujcim - celkem rada podporuju nektery tyhle veci z principu, tak snad to bude stat za to a bude to fajn.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 07:24
- Nahlásit

venku je příjemně - nefouká, je kolem nuly. Večer napadl jen poprašek, takže jsme ani házet nemuseli.

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 08:33
- Nahlásit

tady mistama ledovka, do prace z kopecka jsem musela jit po trave
cernejcaj
nojo, tak ty k tomuhle mas urcite bliz, takze te to vic oslovi popis takoveho putovani

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 08:49
- Nahlásit

dneska desna ultra nuda, bolej me oci, sla bych nejradsi dom ale nechci poslouchat ty kecy...

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 08:55
- Nahlásit

tady taky asi dneska bude nuda
vlak rano zpozdeni, ale i tak pujdu driv a nadelam si to radsi pristi tejden

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 09:33
- Nahlásit

no ja zas po praci hodinu cas, tak moc nevim, pudu asi na jidlo, ale to je tak na 15 minut

v praci uz mam zas naddelanou hodinu ale kdyz nemuzu ani jit driv z prace....

nic mi nefunguje rak se nudim, pac to neji uplne na me to resit

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 10:23
- Nahlásit

jako ze by byly kecy kdybys sla driv i kdyz to ma nadelany?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 11:07
- Nahlásit

kdybych rekla, ze mi je blbe a chcu jit driv tak by byli kecy, kvuli pevny casti prac. doby...

jakoze sef me necha jit ale ty kecy fakt miluju

Skocim si asi ke kadernici

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 11:17
- Nahlásit

cernejcaj
kdyz ty chodis rano moc brzo a pak ti odpolko nevychazej ty pohyblivy hodiny zejo?
priste si holt prispat

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 13:15
- Nahlásit

maya
no prave, s prispanim blby ze houstne doprava a navic na stojaka, takze 20min spanku = + 20 min k ceste

ale tak uvidim co s doktorem, zda se, ze vcera mi system nic minusovyho nedal, tak uff a mam reservu na kontrolu v utery

Garfield
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 13:32
- Nahlásit

Ahojte. Prosím co dělám blbě při vkládání obrázku do příspěvku?
Použiju ikonku těch geometrických tvarů a vložím tam odkaz, který jsem před tím získala v galerii a to tak, že jsem se postavila na fotku, pravým tlačítkem dala "kopírovat odkaz" a tento odkaz jsem právě vložila do políčka vyvolaného geometrickými tvary. Ale místo fotky mám v příspěvku jen křížek, který je nutno ručně rozkliknout. Díky za radu.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 13:50
- Nahlásit

dej sem tu url, kterou tam vkladas - problem muze byt ve spatnym odkazu co neni na obrazek e stranku, nebo v https a ne http... nejhur hodis odkaz na tu fotku a kazdej si to rozklikne

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 13:50
- Nahlásit

Garfield
zlobí to hodně - staré galerie jdou dobře, u nových se musí "hledat a zkoušet".

pokud je na začátku odkazu https - musí se odmazat "s" na http. Problém mně dělal třeba i "www" musela jsem odmazet wéčka i tečku. A navíc se mi tam včlenila mezera do čísla snímku - nevím proč, po odmazání to konečně fungovalo... Nakonec jsem nové galerie "vybojovala" - ale snadné to nebylo

Garfield
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 14:33
- Nahlásit

Děkuji za radu. Vše co popisujete, je v odkazu v pořádku. Nevadí, když se na odkaz klikne, tak funguje.

Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 17:47
- Nahlásit

Xerxová
podle modelů by srážky mohly dorazit i k Fifině…
Snih vcera dorazil a naramne jsme si to venku uzili. Ted uz zase jen bahno a semtam brecka.
Garfield
Nedelalas blbe nic, to jen cztko uz celkove moc nefunga. S Gafem je mi to moc lito, cztkova legenda... Hodne sil.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 19:15
- Nahlásit

v lese krásně - lehce nad nulou, sněhu mocmoc… psík si to užil, po cestě se jde pohodlně, občas zkusil nakouknout za bariéru - a zjistil, že má stále smůlu... má krátký nožičky

Zítra jdu do školy (den otevřených dveří) a pak rovnou k našim. Výletík musí být až v neděli - ale krátký, neb na oběd dorazí Trpajzlíci

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 18:43
- Nahlásit

to byl den - nejdřív pracovní sobota (den otevřených dveří) - pak k našim (neb ségra výjimečně byla pryč) v čase oběda - tam mě vyzvedl Pepa a pes, dovezli mi "civil" a vyrazili jsme na chvilku za sluníčkem a sněhem - naštěstí těžký sníh unaví rychle - a tak jsem už před půl čtvrtou byla zase u našich. A teď mě švára dovezl domů...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 18:52
- Nahlásit

tento týden - OPičák, les za humny i dnešní Malevil

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 19:42
- Nahlásit

Xerxová
krasny fotky, jako vzdycky. a toho snehu, to ziram... tady zbytecky.

S feri lezime doma, no su zvedava, jestli me v utery uz necha zacit zatezovat

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 19:48
- Nahlásit

čaj jen lenoš... nohu musíš mít do Skotska úplně v pořádku - jet takovou dálku a pak jen něco maličko odpajdat by byla škoda...

Jak moc sněhu ?? Jen ta třetí fotka je opravdu sněžná - jinak jsme dneska jeli půlhoďku autem... aby sněhu bylo jen rozumné množství. Teplo bylo - asi 7 stupňů.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 19:56
- Nahlásit

Xerxová
no ale tak proti brnu.... tady se drzi par namrzlejch centaku na cestach kde hodne chodi lidi, v lese ani na polich skoro nic...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:02
- Nahlásit

však vám za pár týdnů budu závidět jaro... a my budeme stále pod sněhem a pak břečkou...
Pobavil mě Night, jak aktivně se mnou stavěl "sněhuláka". Nabalování koule ho vysloveně zaujalo - ale bez rukavic jsem to brzy vzdala - takže měl jen obří tělo a maličkou hlavičku (sněhulák - ne Najtík)

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 20:04
- Nahlásit

u nás v lese totok, mimo les víc, ale je to mokrej navrchu zmrzel sníh, chodí se v tom strašně, tak po hoďce a půl jsem už myslela, že ani nedolezu domů Lokimu to teda nevadí

<< 1 ... 486 . 487 . 488 . 489 . 490 . 491 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání