Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 477 . 478 . 479 . 480 . 481 . >>
Autor Zpráva
Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Led 2019 21:51
- Nahlásit

Hezky vikend vsem zdejsim.
Tu konecne zaclo taky padat neco.
cernej caj
Oni maji v Anglii a ve Skotsku furt vsechno jiny, takze pinta neni pullitr a km neni mile. Ridit po levy strane si neumim predstavit, staci, kdyz mi milovani anglani prijedou sem a maji obcas problem se na kruhaci spravne zaradit. Vy se tam budete presunovat autem nekde?
Xerxová
Psík už je naštván, že ho to házení sněhu nebaví
Ruzice je konecne happy, ukradla mi hrablo a prchla s nim na zahradu. Tak pak hrabej, byt jen symbolicky tech par cm.

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Led 2019 22:36
- Nahlásit

teď jsem odházela cestičky a zase vánice
Xerxova
ono nejde ani tak o osobáky, ale o to, že někde v kopečku zůstane stát náklaďák a je vymalováno
a bohužel cestou k nám je kopec, kde jsou ješště uprostřed koleje a vždycky nějakej idiot s náklaďákem tam zůstane, jsou to prudký kopce a náklaďáky když není posoleno, tak to nedaj, jen ti řidiči nemaj soudnost
po dálnici a tak to bejvá v pohodě

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 07:16
- Nahlásit

Fifi letos poprvé Night hrablo neloví takže si musíš ještě pár let počkat, než Růžice zmoudří Je dobře, že máš alespoň trošku bílo - hned je ta zima normálnější. I když tady bych řekla, že stačí ale dle předpovědi bude teď obleva... aby v pondělí začalo opět sypat snííííh.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 07:26
- Nahlásit

Fifi
nebudeme, yo bylo jak psala xerxova ze si to radsi pojezdi autem, ja bych sinto fakt nelajzla v anglii vibec ridit kdyz se bojim i u nas

tak naucit ruzici hrabat

xerxova
konecne si muzes v klodu zahazet co

tady posnizkovano, tam kam.jedem.do.krasu prej je hodne snehu rikal muz, ja zapomela hole protoze ferina furt vyknucovala tak ja furt co chce, ven nazrat je to jen kvuli vyletu ze nejede ven nazrat kvuli harani? az sem je tam nechala, tak nemam moc radost

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 15:04
- Nahlásit

na výlet jsme vyjeli daleko - až do Dymokur - a obešli místní rybníky a les. Asi 15 kiláků - hodně srnčí, jelenů i zajíců. V obci Poušť (úžasné jméno na vesničku u rybníka) jsem měla málem infarkt, neb já Nighta na dlouhé stopovačce a najednou velepsisko a rykot páníka "ke mněěěěěě"... Psisko neposlechlo - ale naštěstí to byla holka, Night byl nadšen, ona nee - hodně se bála, ocas až u čumáku... její páník se divil, že se chová bázlivě... inu asi poprvé viděla mamuta... Být to pes... nevím nevím… Jinak jsme za celou dobu potkali dva chodce... jinak liduprázdno
Rovina, placka, déšť, bahýnko... poprašek sněhu

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 16:30
- Nahlásit

cernej caj
Snad te nohy bez holi nebudou moc bolet.
Xerxová
Pekne ste se vyletovali.
Rovina, placka, déšť, bahýnko..
Presny popis dnesniho stavu. Snehu jsme si fakt vubec neuzili.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:27
- Nahlásit

sněhové hrátky ze zahrádky

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:33 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

a dnešní cesta z Dymokur přes Poušť do Dymokur

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:36
- Nahlásit

Xerxová
Aaach, to je fakt jak z pohadky (kdyz odmyslim polamany vetve). Ovsem Najtova chlouba, kor takhle v protikladu bilyho snehu, ta taky stoji za to.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:40
- Nahlásit

Fifi kam ty to koukáš

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:48
- Nahlásit

Xerxová
Ja za to nemuzu! Koukam na fotky a tyhle detaily mi nejak pritahnou oko. Zlatej Troldik s prazdnym pytlikem.
Fotos z dnesniho vyletu taky zadareny, maji tam teda vic snehu nez tady dneska. Komu patrila ta lebza? Neznam tyhle kadavery, tak ani netipuju (teda neco me napadlo, ale at nejsem za blbce, nebudu to psat).

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:52
- Nahlásit

přiznám se, že ani nevím, kdy ji Pepa fotil - já si lebzničky nevšimla (neustále jsem čučela po psovi - zvěře tam byla opravdu hromada). Takže nevím velikost - ale typuju srnčí - toho tam byla spousta - ale potkali jsme i stádečko jelenů.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 19:54 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

jo a ta houba je rosolovka mozkovitá… parazit dubů (dlouho jsme googlili, než jsme ji našli...)

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 22:08
- Nahlásit

Xerxová
krásný fotky, u nás to vypadalo podobně ty stromy, akorát fotky nemám, neb dneska už to nebylo a spousta sněhu odtála a teď leje

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 22:09
- Nahlásit

a rozlomilo to velkou borovici kousek od nás, škoda jí, má ulomený celý vršek a ještě několik větví, to už bude na porážku

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Led 2019 22:13 - Změnil/a: Maya
- Nahlásit

dnešní fotos, sněhu už je tak o 20 cm míň než včera

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 06:50
- Nahlásit

Mayo jak dopadlo detektivní zkoumání, kdo krade slepičky ?? Máte v okolí lišky ?? Prozradily něco stopy ??

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 16:58
- Nahlásit

xerxova
aaaaach to sou krasny fotky

maya
peknej lokinek
my teda v sobotu meli bozsky jak v patek trochu vecer a v noci sypalo tak v sobotu kolem nuly to krasne drzelo a nadhernych sneznych 26 km a dneska uz jen 4 to byl natatej hnus, taky me pobolivalo koinko ono ta noha dost ve snehu ujizdi a holt to chtelo rtezu nebo hole

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 18:01 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

jak rychle roste svalová hmota ?? U psů?? Atrofuje rychle, to vím... Najednou mi totiž připadá, že je Night "oteklý" (a nebo víc osvalený) nad lokty. Symetricky... nekulhá, válí se na obou stranách... nic mu není - asi blbnu. Pohyb v hlubokém mokrém sněhu může způsobit asi obojí - jak nárůst svalů, tak otok kolem unavených kloubů... doufám v první možnost a věřím, že druhou bych poznala...
Achjo - nejdřív taťka (byla jsem u našich včera i dneska a nelíbí se mi ani maličko) a teď koukám na toho čokla...
Vyhlásím klidovější režim a uvidí se... (tj. spadnou mu svaly a bude )
když píšu nad lokty - tak ne těsně - ale v prostoru mezi loktem a lopatkou...

Fifi
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 18:22
- Nahlásit

cernej caj
Tak bezva, ze vam klaplo pocasi se snehem, tu chcije a chcije celej vikend. Koleno si odpocne a bude cajk?
Xerxová
Treba se jen doosvalil? Nebo muze mit plece namozeny, prece jen pohyb hlubokym snehem je namahavej a odlisnej od beznyho. Tatka at se zlepsi, vsak je to bojovnik a bude zase dobrej.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 18:43
- Nahlásit

no hrudníček měl mohutný... prostě jen mám pocit, že vypadá, jak kdyby zobal bobule Ale asi blbnu z toho taťky.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 19:30
- Nahlásit

Fifi
jojo, dneska sme dali 4km k autobusu jenom a moc to neprehaneli akorat ze nejezdi moc casto, tak jeste posezeni v hospudce na zahrati

Xerxová
tak ono i unavenej sval/pouzitej muze byt chvili "nateklej" pokud je to jakoby hned po namaze...

fotky

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 19:42
- Nahlásit

čaj máš moc hezký fotky - a je sranda, jak jásáš ze sněžného výletu a my ujíždíme od sněhu do bahna

Dneska prší - sníh je rozměklý, ale zůstává ho asi 30 cm. Ale ze stromů odtekl - a to je dobře. Zítra to zmrzne... to nebude dobrý, neb bariéry zužující silnice pochopitelně neodtekly

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 20:06
- Nahlásit

Xerxová
jo no to me prekvapilo ze vy to tam mate naopak nez my

jinak dneska taky teplo a vse taje

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 20:25
- Nahlásit

u nás dole taky taje, ale na horách stále sněží - takže sice "teplem" sníh trochu sedá, ale drží se na hřebenech 160 cm a v Bedřichově metr. To je pro hory dobře, moc dobře.

Příští týden bude veselý - třikrát zkouším a běží celý týden státnice. K tomu porada... stále bude co dělat. Aspoň to bude utíkat a víkend bude co nevidět

Fifi
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 21:02
- Nahlásit

cernej caj
Tak takovej sneznej vylet by se mi libil, pneu huhulaci maj vydrz i do jara. Kolik vas bylo, asociale, ze si mela paniku? Jen teda, zbloudile vlocky na tvari zni romanticky, ale ne behem spani.
Xerxová
Snad se nebudete klouzat - ale dobre, ze stromum se odlehcilo.

Tu ted chcije fest, pro prirodu super, pro psy a lidi nic moc. Nasilim jsem ty dva gaucaky vyhnala aspon kolem baraku se vyvencit po zradle.

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Led 2019 22:25
- Nahlásit

cernej caj
krásný fotky, ten huhulák je boží
Xerxová
jo, viděli jsme stopy, co podle obrázků vypadaj jak od lišky směrem od louky, takže asi fakt liška, ale teď kvůli tomu sněhu slepice nikam nechodily, tak uvidíme až bude po sněhu
stejně nevim, jak zahnat lišku, asi těžko

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Led 2019 07:43
- Nahlásit

Jo asi 12 jich bylo, na spani myslim 8... ja zazila dve tyhle zimni pepovky a byli sme ve 3 vlastne 4 - obe akce s nama zazil timicek... takze pro me.2-3 celkem ideal, 8 jako... no...

jak u vas vypadaj snehovy podminky?

maya
hm tak liska.yo je ozny

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Led 2019 08:28
- Nahlásit

cernejcaj
8 jako moc vedro?
u nas nad nulou, alespon silnice uz jen namokly, takze jsme vcera po obede mohli konečne po dvou tejdnech zajet na nakup
jako celkem super, v penny skoro nikdo, nebejt toho, ze to cely zabere skoro dve hodiny a nechci si tim kazit nedelni odpolko, tak bych snad radsi jezdila nakupovat v nedeli

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Led 2019 09:31
- Nahlásit

ajo ja myslela pocet ucastniku...

tak super ze ste yo meli na pohodu

pro zasmani
http://www.lamer.cz/quote/best

<< 1 ... 477 . 478 . 479 . 480 . 481 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání