Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 153 . 154 . 155 . 156 . 157 . 158 . 159 . 160 . 161 . 162 . 163 ... 180 . 181 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 12:30
- Nahlásit

birma
to nakonec dopadlo tak ze muz se mnou byl ochoten jit zitra na vylet tak sem mu volala - a on ic nema ani v patek (celozavodks)ani hrani a prej pojede se mnou na vandr on

48km by za 2 dny mozna zvladl, ale tak na hrane a v nekopcich

v patek odpo sme chteli jet do jihlavy za rodicema coz zatim zustava

maya
co rikas trase

https://mapy.cz/s/258BK

a ze bychom se seznamili s lokinjem a prosli se treba s tebou k rybniku?

birma
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 12:38
- Nahlásit

cernej caj
prej pojede se mnou na vandr on
no vidíš! To se máš
My těch 48 máme rozložený od čtvrtečního odpoledne do nedělního rána, přes 20 máme jen na sobotu

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 13:15
- Nahlásit

birma
vidis me nedoslo to s tema psama. a kdevto mate v jaky lokalite

birma
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 13:29
- Nahlásit

cernej caj
No zatím spolíhám na to, že vrazim Ádovi batůžky a vodu pro psy budu obírat v potocích... Plánovanou trasu mám takovou , trochu to tam znám a je tam hezky. Ještě jsem zvažovala Železné hory u eřmanova Městce.

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:25
- Nahlásit

cernejcaj
to je dlouhatanska trasa
jediny co vim ze se Startu do Milovanic tamtudy neni cesta je tam pole a kdyz je tam neco zasety neda se tam projit byla jsem tam v lete
a pak kousek dal v lese a supky dupky domu bylo to asi 6 km a to je tak akorat pro me
predstava ze jdu pesky az do Popovic je desiva
ale vy si to klidne dejte
start a cil mas teda na dost autem blbe pristupnym miste, takovy polnacky jako

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:28
- Nahlásit

cernejcaj
k rybniku a do lesika se samo s Lokinem projit muzem

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:28
- Nahlásit

birma
mrknu doma nejde mi to zobrazit.. ja prave premyslim neco u ty jihlavy +- at myzeme vecer za tchanama

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:35
- Nahlásit

maya
tak ja to lupla na kolecko orientacne, a sobotu bych dala jinde pobliz

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:37
- Nahlásit

cernejcaj
si strihni malej i velkej Blanik ne? a budes to mit kopecky i s rozhlednou a ruinama

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:41
- Nahlásit

cernejcaj
a na druhy stran mas rozhlednu u Lbosina
a to jsou asi tak vsecky mistni zajimavosti
ne jeste klokani a lamy v zameckym parku

birma
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 14:55
- Nahlásit

cernej caj
no kdybys vymyslela něco zajímavýho a chtěla nás tam, klidně se přidáme a pak si popojedem zas jinam ale zase se mi nechce zítra už od rána - chci se v klidu sbalit a doma uklidit, ať se vrátíme v neděli do čistýho...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 15:02
- Nahlásit

Tak mi nastačí taťka v nemocnici a mamka sama doma (ségra je na Šumavě)... ještě si vymýšlí Night... Včera večer usilovně začal blemstat pravou zadní tlapku. Zjistila jsem zanícené místo mezi prsty - důrazně zakázala další ošetřování...a doufala, že za dva dny bude noha zcela vyhojená. Nikdy jsem žádného psa v těchto případech extra neošetřovala - odřeniny a zapařeniny vždy "zmizely" bez jakékoli podpůrné léčby. No a ráno byl prstík nateklý. Na veterině teď pravili, že je to s největší pravděpodobností zánětlivá meziprstní cysta... a spešl mastička by měla zabrat. Pokud nezabere, je tu ještě varianta nenahmatatelného cizího tělíska...

Psisko vzorné, nějaké průplachy a díry do tlapátka ho prý ve vrtichvostění nezastaví. Pohyb nezakázán... prý by si ho stejně nenechal vzít. Už nás znají

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 15:20
- Nahlásit

Xerxova
tak snad se Najtik brzo uzdravi
pri tom jeho litani neni divu ze mataky neco s tlapkou

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 15:36
- Nahlásit

Maya
muz moc kopecky nechce

birma
ta trasa vypada dobre, ke kacovu se taky divala
ja zjistim od muze jak to bude chtit, sem to uz naznacila do telefonu ale vypadal, ze spis asi nechce.

Xerxová
chudak najtik, snad to zabere a bude za chvili behat jako by se nic nedelo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 15:50 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

jeste z toho rakouska foto

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 16:02
- Nahlásit

čaj on lítá, jako by se nic nedělo. Kdyby si to občas neblemstal, snad si ani nevšimnu. Sice je bolestínek - ale asi ne na tuto věc.

Maya mnohokrát jsem si říkala, že se musí někde napíchnout, propíchnout, hodně odřít... ale je to poprvé za těch pětadvacet let, co řeším nějakou podobnou drobnou potíž.
ťuk, ťuk, klep, klep... na veterinu chodíme očkovat a případně pro "cestovní" razítka či odčervení. No a potom s fatálními průšvihy...

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 16:21
- Nahlásit

cernejcaj
ale u nas jsou vsude kopecky jen Blanik je trochu vetsi kipecek ale zas je tam cesta po vrstevnici
bez kopecku musis trasovat bliz k Praze

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 16:28
- Nahlásit

Xerxová

tak to je dobre

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 16:59
- Nahlásit

Maya
tak nejak rozumne kopecky byt muzou vymyslela sem asi 3 varianty + ta birmy s tim, ze jak muz dorazi domu, tak zjistim a uvidim, co si vybere.

birma
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 17:30
- Nahlásit

Xerxová
tak ať je chlapečkovi brzy dobře

Fajka
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 20:02
- Nahlásit

Xerxová
Psisko vzorné, nějaké průplachy a díry do tlapátka ho prý ve vrtichvostění nezastaví
šikulín, tak at je brzo fit!

Houska má spravené bejváček, ošmirglováno zcivilizováno a přimontovaná hliníková lištička...tak uvidíme essi to bude stačit....Dneska tu byla nejmladší neteřinka tak jsem mezitím uklízela zahradu...a z pozarohu slyším, Ejminkoooooo, tady, Ejminkooooo hop, Ejminkooooo sedni.....a pak tetoooooooooooo pojď se podívat co sem Ejminku naučila....
A ta čůza (čtyřnohá sibiřská) seděla na židličce u stolu a somrovala co je na stole a neteřinka pusu vod ucha k uchu jak je šikovná a co jí naučila.....málem mě kleplo...ted už na tom stole nebudu moc nechat tuplem nic

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 20:14
- Nahlásit

birma
muz si vybral z mnoha variant lapinkoiru rikal, ze mi slibil vylet tak chce jit se mnou, tak se omlouvam.

dame 20 kilacku, vecer kouknem na lokiho, prespime v aute, v patek dame ten blanik a vecer k rodicum dle planu...

sem chtela dat puvodne tak stovecku za ty 4 dny a ted to vypada tak na ctvrt stovecku

Fajka
ty deti sou nekdy fakt k zulibani, ze tak si uzijte trek ci co to mate

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 20:51
- Nahlásit

Fajka šikovná holčina a šikovná a rychle se učící čubinka Vražedná kombinace

čaj užij si výlet s Ferinkou a manželem. Je to pro Vás poměrně vzácnost - tak ať se vám hezky šlape.

My asi dáme kousek stezky Karolíny Světlé... prostě Ještědský hřeben z té druhé strany. Ale až jak bude tlapátko vypadat ráno - zatím to pes vůbec neřeší, i vstříknout mast do rány si nechal v klidu (dokonce jsem ani Pepu nepotřebovala na asistenci)

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2017 21:00
- Nahlásit

Xerxová
Tak rychly hojeni preju, tyhle mezipolstarkovy veci jsou potvory. Snad to nebude osina, s tou mel kdysi Kremyl velky trapeni. Hodnej Najtik, ze si to nehnousta aspon.
cernej caj
birma
Ja nejak nestiham, kam se kdo chysta, ale uzijte si tapani.
Fajka
přimontovaná hliníková lištička..
Hlinik se odstehoval do Jablonce... ehm, do Jablonce... Uz vidim, jak te rano houska privita s listickou v hube, usmev od ucha k uchu.
pak tetoooooooooooo pojď se podívat co sem Ejminku naučila....
Jejej, pochvalilas neterinku?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 07:29
- Nahlásit

Fifi
dik, a jdu tapat s muzeeeem tak sice malo ale uz se tesime vsichni

kraasnej prodlouzenej vikend nebo aspon svatek, praci a vikend vsem

kachna_
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 09:24
- Nahlásit

Fifi
do Jablonce...
to by mohla zvládnout, což?
cernej caj
Užijte si to!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 12:23
- Nahlásit

obešli jsme kus Ještědského hřebene krajem Karolíny Světlé... Asi tři a půl hodiny jsme chodili po značených cestách a nepotkali ani živáčka... Všichni byli na houbách na druhé straně (podle aut u lesa)

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 12:31
- Nahlásit

jo a Najtův prst už má normální rozměry - zítra ráno zavolám na veterinu, jak dlouho mám aplikovat lék... to jsme se zapomněli dohodnout...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 18:07
- Nahlásit

fotky (nejen) pro Fifinu - aneb dneska bylo těch úžasných stromů mocmoc

a hádanka: co je na první fotce v posledním řádku ??

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 18:49 - Změnil/a: Fifi
- Nahlásit

kachna_
to by mohla zvládnout, což?
Vid.
Xerxová
co je na první fotce v posledním řádku ??
Nevim, nehledam, ale je to krasny. Edit - Ale ted me napadlo, esli to nejsou bukvice jeste nerozloupnuty? Neb po haldach slupek z bukvic jsme se brodili predevcirem v lese...
Prenadherny stromiska, entove meli ples, na posledni v prvnim radku, on a ona si tanci...

<< 1 ... 153 . 154 . 155 . 156 . 157 . 158 . 159 . 160 . 161 . 162 . 163 ... 180 . 181 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání