Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 235 . 236 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 18:56
- Nahlásit

Fifi bukvice to není. Tohle je větší

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 19:20
- Nahlásit

Xerxová
Tak nevim, mozna nakej bodlak?

Jinak report z Troldikovic horkovzdusnych balonovych fobii. Dokud je to vysoko a relativne v dali, je hrdina a pere se se svym strachem odvazne, basem vystekava. Kdyz to leti niz a navic nad nama, je slyset ten horak, kdyz se spousti, lidi piskajici a tleskajici z kose - stale panika pomerne vysoka, ale zvladne se uklidit do baraku a neleze po parapetech. Takova blbost, a jak to v ty jeho pruhaty hlavince zustane. Teda blbost, pro nej to musi bejt asi obrovska nadprirozena prisera, ze ktery srsi ohen a hluk...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 19:30
- Nahlásit

je to pýchavka ježatá - moc zajímavá houba - vypadá jak maličké ježčátko.
Z dog řešila létající objekty jen Arona - chtěla je sežrat - řvala jak pominutá, skákala do výšky - na balóny, rogala i vyhlídková letadýlka...

Maya
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 19:50
- Nahlásit

Xerxová
to je houba??? jsem něco takového nikdy neviděla, jinak samo krásný fotky, stromy parádní
čaj tady fotila Ferinku s Lokinem, prej už bylo moc šero, ale doufám, že jí něco vyjde a pochlubí se a budu mít nějakou pěknou fotku Lokina a ne jen ty moje amatérský
a z pc jsme dolovali něco jíného alespoň si mohla ty procesory vyndat nepoškozený

Maya
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 19:50
- Nahlásit

Fifi
lLoki balon ještě neviděl, by mě zajímalo co by dělal, letadla i ty malý nízko letítí akorát sleduje

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 20:07
- Nahlásit

Maya fakt houba. Byly moc hezké, bylo jich tam docela dost (na jednom místě) - taky jsem je viděla poprvé. Jen tedy bylo jasné, že je to nějaká pýchavka a vzpomněla jsem si, že v knížce o Jizerkách je tahle huňatá nafocená... Je to ona

Maya
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 20:09
- Nahlásit

Xerxová
Krásný, u nás jsou jen obyčejný pýchavky, za to ty máme i na zahradě. Chystám se taky na houby, ale dneska přišla sousedka a měla prej ráno za tři hodiny jen půl košíku, to není nic pro mě, ale prej jsou dost ještě malý, tak to možná zkusíj v sobotu nebo v neděli.

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 20:23
- Nahlásit

Xerxová
je to pýchavka ježatá - moc zajímavá houba - vypadá jak maličké ježčátko.
Tak to by me nenapadlo, ja videla stonek a ona nozicka... Krasna houba!
Maya
čaj tady fotila Ferinku s Lokinem
Tak jste se protnuly, to je fajny. A urcite nejaky fotky vyjdou - tesim se.
a z pc jsme dolovali něco jíného alespoň si mohla ty procesory vyndat nepoškozený
Tohle amatersky dolovani ma ale svy kouzlo. Clovek jen cuci, co v tom pristroji vsechno je.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 20:45
- Nahlásit

fifi
chudak, ale je statecnej ze na obloze to dava vysoko...

xerxova
krasny fotos, houba fakt husta sem nikdy ani neslysela...

maya
sou stejne amatersky jak ty tvoje, to bez telatka lip nejde

fifi
misto jednoho bilyho zadku budou na force dva bily zadky

sme se napraskali jidlem a jedem spat do lesa - muz mi slibil vandr ale samozrejme sem.to vymyslela tak, aby to pro nej bylo zvladnutelny takze malej okruh nalehko, prespime v aute ve spacakach a zitra jeste mensi okruh

cernej caj
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 20:53
- Nahlásit

a teda loki je bozi fakt nuchnavej medvidek, ma takovou hustou srst uplne nuchnaci a zqtimco se ob prasaci po bricho namocili do nejake polobaziny, feri sme davali do auta spinavou s mokrejmq nohama tqk loki byl cistej! a prakticky suchej!

Maya
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 21:47
- Nahlásit

cernej caj
no mě už to ani nepřijde, ale možná na tom něco bude že se píše, že lapinu v podstatě nejde vykoupat, protože voda jim steče po srsti a nejdou namočit
a to má teď letní srst, v zimě má o popelnici srsti víc
doufám, že vylezete na ten Malej Blaník, bych chtěla vidět, jak nafotíš tu ruinu, určitě by to byly super fotky

birma
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2017 22:42
- Nahlásit

cernej caj
Dobře to máš pro muže vymyšlený
Mně se v noci udělalo zle, tak jsme ještě doma. Pojedem zítra ráno a doufám, že to Charles s Bohouškem dají i za dva dny... Bohoušek vypadal po posledním 15 km dlouhým výletě velice rychle odpočinutej, tak věřím, že s klidem dá i ten nedělní závod.
Největší strach mám, že mě někde totálně svážou vodítkama

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 08:07
- Nahlásit

birma
fuj teda tak snad ti je uz lip?
kdyz si ate odpocinek dostatecnej po nejak dlouhy casti tak utmrcite jeste neco zvladnou ujit mooc si to uzijte

a snad nesvazou

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 13:53
- Nahlásit

tak.dneksa malej avelkej blanik dohromady tak 8km, pqk vyyyybornej obed na namesti ve vlasimi a maj tam i skvelou cukrarnu hned o kousek dal, tak sme parkovaly pod stromem z obou mist krasne videt na auto, super. vlasimska zamecka zahradq asi bude moc pekna, ale z te sme si nic neprosli...

kachna_
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 14:04
- Nahlásit

"Babiii, můžu si tě vyfotit?"
"neboooj, udělám z tebe něco pěknýho"

kachna_
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 14:14
- Nahlásit

cernej caj
vlasimska zamecka zahradq asi bude moc pekna,
je, ale je tam dost lidí

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 14:51
- Nahlásit

Postrádám, kotník...
ano kotník...měla jsem ho, fakt tu byl, dobře sloužil,
byl na něj spoleh, byl celkem i vzhlednej a docela i štíhlej
a najednou zmizel...bez upozornění, bez slůvka rozloučení...

Místo něj je bachraté nalité "co-si"
PS: taky si ta vosa pitomá mohla ten sosák vomejt!

No dobře no...šlapat vosám na střechu vod baráku nebyl uplně dobrej nápad

kachna_
Babiii, můžu si tě vyfotit?"
"neboooj, udělám z tebe něco pěknýho"

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 16:16
- Nahlásit

Fajka Najtík ti vzkazuje, že je lepší nateklej kotník než pindík

Teď mě psík pobavil - byli jsme pro taťku v nemocnici a na nákupu... a když dojedeme domů, vítá nás psisko děsně hlasitým vytím - znamená to dělééééj, honéééém, těšíííím se - takhle volá, když třeba jedeme na výlet a šněrujeme si boty... No a on se fakt těšil - babča upekla buchty a dala nám je v kuchyni na stůl... Takže jen jsem odemkla, utíkal mi tu nádheru voňavou ještě teplou ukázat. Fakt si sám nevezme... Už dostal

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 16:17
- Nahlásit

Kachno Tvá dítka mají fakt skvělý smysl pro humor

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 17:05
- Nahlásit

fajka
tak to lity lity tos jich dostala vic ne o nq ne mas reakci?

kqchna

na.rozhlednu slo dite s rodicema a tatinek rika ze nahoru s nimq qsi nepujde kdyz to vevniyltr videl tu konstrukci desivou a dite "musis, kdyz sis zaplatil listek"

Fifi
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 17:47
- Nahlásit

Fajka
Auuu, tak at rychle splasknes.

Jsem znicena, dalsi tri hodiny v lese a tuna hub, tentokrat jsme brali fakt uz jen hribky. Myslim, ze to je posledni houbosber zase na dlouho, novy uz moc nerostly a zacinaji plesnivet. Ale v mrazaku je slusna zasoba, nasuseno a zavareno v octu taky... Tak hrr na cisteni a krajeni.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 18:19
- Nahlásit

fifi
tak vidis ze na tebe konecne taky doslo a posledni tyden snad nedelas nic nez sbiras, cistis...

ferinka zda se je.moc spokojena, ted vecerni hodinova prochazka, u tchanu teda musi spat v aute...

sme spali na kraji lesa a vzbudili nas houbari se psem, tak feri zacala stekat a vystrkovat cumak za oknem a ty chlapi prej "co za vocasa nechalo zavrenyho psa v aute" pritom si krasne chrupkala na karimatce, hlavu na spacaku, rozvalovala se jak pantata, v noci dostala napit a vycurat, protoze neni kde nechat voda bezpecne... pravda asi sme ji meli nechat privazanou venku nebo tak pac mela urcite vic mista nez my

Maya
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 19:15
- Nahlásit

cernej caj
tak jste si pěkně užili výlet
měli jste taky na chlapy vystrčit čumáčky a ono by jim sklaplo
bazmek jsme nenašli, Loki si málem někde v křoví vypíchnul voko, má pěknej krvavej flek pod okem a mě začalo bolet v krku
evidetně koukám zase marodová epidemie tady
Fajka
lity lity, tak ať to brzo splaskne
Xerxová
Najtík je šikulka to u nás by buchty zmizely

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 19:19
- Nahlásit

maya
dik moc za podivani chudak lokin ale tak super ze nastesti nic vaznyho a oko to prezilo a snad se ti nerozjede nemoc, by bulo naprd...

su zvedava jak yo jde birme

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 19:47
- Nahlásit

Xerxová
Najtík ti vzkazuje, že je lepší nateklej kotník než pindík
pravda...to je asi horší

ale jestli mu to oteklo a bolelo ho to jako mě tak teda lity lity...bo já mám nohu až ke koleni jako v ohni oteklé, brní to bolíto, kotníkem nehýbu...
jako už ale furt něco!

Fifi
Jsem znicena, dalsi tri hodiny v lese a tuna hub, tentokrat jsme brali fakt uz jen hribky
noooo teda, ty se máš! já chtěla jít taky a asi jako nepudu

ALe bylo dneska teda krásně zase !

Fifi
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 19:51
- Nahlásit

Fajka
bo já mám nohu až ke koleni jako v ohni oteklé, brní to bolíto, kotníkem nehýbu...
Nestalo by za to, aby te ciiif hodil k doktorovi na kalciovku, nebo co to davaj? Boli to priserne, ja tenkrat myslela, ze mi noha odpadne.
noooo teda, ty se máš!
To byl posledni houbosber pro letosek, a mozna zase na x let, jestli neporostou. Ale bylo nadherne, jen klosove by tam bejt nemuseli teda.

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 19:57
- Nahlásit

Fifi
Nestalo by za to, aby te ciiif hodil k doktorovi na kalciovku, nebo co to davaj? Boli to priserne, ja tenkrat myslela, ze mi noha odpadne
no chladím to a uvidím když tak ráno...
letos už mě to štve...furt něco prostě....a to sem si ráno říkala že už tolik nekašlu, motanice o chlup lepší a šup mám něco dalšího

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 20:19
- Nahlásit

Fajka dojeď na pohotovost... nemá cenu čekat, pokud se ti otok ještě pořád zvětšuje

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 20:46
- Nahlásit

Xerxová
čekat, pokud se ti otok ještě pořád zvětšuje

no to už nééé ale pálí to jak když mám nohu sešlehanou kopřivama

dojeď na pohotovost...
nééééé tam nechcůůůů, naposledy sem tam jela taky na votočku a skejsla tam 10 dní...nic! to at si ta noha klidně upadne !

Fifi
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 20:50
- Nahlásit

Fajka
Tak mas na tom aspon cibuli ci hadr v octu vymachanej? Krome chlazeni teda... A vosiska si potkala nekde v lese ci na zahrade?

<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 235 . 236 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání