Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 182 . 183 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 05:46
- Nahlásit

birma
krasny fotky, sice podzim prisel nejak brzo ale v tom babim.lete krasny barvy a paradni trojka

sou sikovni klu i, ze to zmakli na yo ze mate bohouska chvilku

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 08:18
- Nahlásit

Fifi
promiń nooooo

cernej caj
on si totiž Bohoušek neuvědomuje, že je s náma jen chvilku, má za to, že to tak bylo vždycky

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 08:36
- Nahlásit

jinak ten sajrajt v oku mám pořád. Zase mě to v noci v zbudilo. Vadí mi to jenom při zavřenym oku. Už jsem i zakoupila výplach, ale nevypláchlo se zatim nic. Pomalu začínám ledat očaře...

kachna_
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 08:50
- Nahlásit

birma
Bohoušek
bohovský Bohoušek

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 09:09
- Nahlásit

kachna_
bohovský Bohoušek
to rozhodně je

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 09:21
- Nahlásit

birma
lity lity s okem zkus se mrknout pod spodni vicko... pod horni fuj to ja nerad

je super ze ste sectakhle paradne vsichni szili

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 09:42
- Nahlásit

cernej caj
mám to spíš pod hornim asi až někde v hlavě. Vidět to neni a dráždí to jen když oko zavřu...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 10:22
- Nahlásit

birma
tak snad se to brzo vyplavi

ode dneska smlouva na rok, tak aspon chvili zas o strechu nad hlavou postarano

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 10:33
- Nahlásit

cernej caj
Tak to j dobře gratuluju

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 11:00
- Nahlásit

cernejcaj
gratuluju k praci
birma
to asi bude uz chtit ocare

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 11:45
- Nahlásit

birma
hm to se nrcha usadlila bych cwkala ze dneka uz by se mohla odstehovat...

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 12:38
- Nahlásit

zajimavy psychotest
moje diagnoza si myslim celkem sedi jeslti si vzpomenu zkusim to zejtra znova jeslti mi vyjde to samy

http://www.hypnoid.com/psytest2.html

You have a poetic sensibility and an ability to see beyond the day to day. You often seem to be living in a higher realm, or to be not-of-this-earth. Occasionally you imagine interior lives for friends and associates that are near-complete fabrications based on your fears or hopes for the future. You are often not aware of your own feelings. You have a strong sense of right and wrong, and because of this are often disappointed. Despite what can sometimes be a destructive inward-turning anger, you are very gentle. You are sometimes a bit out of touch with the ebb and flow of modern life. If your behavior is out of synch with your moral values, a severe psychic disturbance can result. Because connectivity is so important to you, you can become quiet and sulky if you feel that others around do not understand your point of view.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 12:54
- Nahlásit

mrknu dona mi to nechce jet

birma
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 17:39
- Nahlásit

Maya
zajimavy psychotest
vyšlo mi to samý a přijde mi to tak obecný, že alespoň částečně to musí sedět na každýho...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:00
- Nahlásit

ufff - to byl zase jednou den. Ráno na sedmou do školy, v osm pro dědu a zajet s ním do nemocnice do poradny (když tam minulý týden ležel na oddělení A, tak prý nejde zařídit měsíc objednaná kontrola na oddělení B - tam nám dnes řekli, co je to za blbost ho tahat sem a tam a že stačilo na oddělení A zvednout minulý týden telefon...) Odvést dědu domů (švára mi dělal řidiče) a pak hned na poradu vedení. Poo úvodní přednáška (studentíci dorazili) a odpoledne slavnostní zahájení akademického roku (ministr, všichni rektoři vysokých škol, hejtman... a tak - projevů na dvě hodiny) ... už jsem doma a Night se diví, že nikam s ním nejdu. Prší a vyhlásila jsem klidový večer...

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:08
- Nahlásit

birma
no viděla jsem jiný výsledky, který by na mě neseděly vůbec, takže tohle pro mě dobrý
Xerxová
prší? tady furt léto, akorát kdyby teda nebyla už tma

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:17
- Nahlásit

You need to help others and to be thought of as a generous and kind individual. Often you are taken advantage of and regarded as simply part of the scenery. You work best when handling the work yourself; you do not appreciate a managerial role and tend to be uncomfortable in that position. Friendship is important to you, but it is generated on a personal basis, rarely a professional one. Consequently, family life is very important to you, and is often the most important aspect. Because of a strong sense of propriety however, you will sometimes consider the eccentric behavior of your friends and family as a personal affront. Often you find it difficult to speak up about personal anguish or pain, feeling instead that it is something an individual should bear in silence. Tradition is important to you, and you feel a sense of belonging when operating within the constraints of a predictable routine.

jako uplne tomu nerozumim ale tak s pomoci slovniku to dooost sedi

bych rekla, ze co vyslo maye a birme na me spis nesedi, nebo je to obecny hooodne okrajove.

Xerxová
achjo system, klasika... chudaka ste kvuli tomu vozili sem a tam, snad teda kontrola ok?

u nas teda je dneska hezky

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:27
- Nahlásit

co ti číňani všechno nemaj, přístoj na smoothie do batohu, kterej slouží i jako powerbanka
https://www.aliexpress.com/item/Portable-USB-Elect ric-Fruit-Citrus-Juicer-Bottle-Handheld-Milkshake- Smoothie-Maker-Rechargeable-Juice-Blender/32815571 492.html?shortkey=If2QVzEn&addresstype=600

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:35
- Nahlásit

cernej caj
psala mi lika ze zvířetníku, že už předala dál ten problém s diaktrikou u mobilů v diskuzi, ale že vzhledem k volbám nemají čas na nic jiného než mazat na lidovkách diskuze, tož se na to dostane až někdy časem

Xerxová
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:42
- Nahlásit

Maya když jsem šla do auly - bylo krásné babí léto... když jsem šla z auly - byl podzim a pršelo... Kdy začalo, netuším

čaj a tak stále je to ještě s dědou v pohodě - doma se pohybuje, kafe si uvaří, zahrádku poamlu obejde... co víc si přát. Štve mě jen, že jsme se na tu možnost kontroly speciálně ptaly - přeci jen je to pro nás tak trošku náročnější - neb jeden s dědou jít nemůže - musíme být dva... a v pátek jsme ho "trasportovali domů" a dneska zase tam a zase zpátky...

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:52
- Nahlásit

Xerxová
v pátek jsme ho "trasportovali domů" a dneska zase tam a zase zpátky...
to jsme taky zažili, holt si ulehčujou práci a jedou jen svoje, někdy je to k naštvání

světlo pro běžce, by se třeba hodilo i pro šlapky
https://www.aliexpress.com/item/Outdoor-Sport-Runn ing-Lights-Q5-LED-Night-Running-Flashlight-Warning -Lights-USB-Charge-Chest-Lamp-White/32793161536.ht ml?shortkey=FreqAvQv&addresstype=600

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:53
- Nahlásit

taky lika psala, že prej má něco napsat, no asi nebude co, fotek nět, dneska holt lidi už na tu propagaci neslyšel, na to maj vlastní fb

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:55
- Nahlásit

Maya
koukam, ze orgie volebni je zmahaj

to je jak z futuristickyho filmu

Xerxová
tak to je dobre, ale holt nenadelas s doktorama nic... jen naprd ze zatezujou zbytecne dedecka

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 19:56
- Nahlásit

teda dneska děti ve škole pochytěj všechno
neteř udělala na krabici komín a na něm čapí hnízdo, teď slyším z obýváku babička: Je tam čápice a malý čápátko a kde je čáp? neteř: čáp si našel jinou a odstěhoval se za ní

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 20:03
- Nahlásit

Maya
lol

hm tak se mi zda, ze mi dneska zas smrdi bio kotletka ktera je do 6.10. Ale chutna normalne - nemuze to byt tim, ze neumyvam maso od krve pred pripravou? nechapu to, minule 2x bylo zas maso OK..

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 20:10
- Nahlásit

cernej caj
asi může tou krví, nevím, třeba králici zabití se nechávaj pár hodin ve vodě, aby se to od krve vyčistilo, bych to teda asi mimimálně pořádně umyla spíš hned po donesení domů

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 20:13
- Nahlásit

Maya
ono to bylo vakuove baleny tak sem to zas nechtela rozdelavat... asi to priste zkusim, zda to nedela ta krev v kombinaci s ghee na ty panvicce, ze to maso nacichne, ale jinak krasne ruzovy, vonavy, chutove dobry...

kachna_
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 20:22
- Nahlásit

Maya
třeba králici zabití se nechávaj pár hodin ve vodě,
no, spíš proto, že na to někdo věří. když to správně omráčíš, tak ti to srdce ven krev vypumpuje a maximálně ti něco zůstane v tý ráně na krku.
De facto z toho děláš křehčené maso.

Tím prosím nechci říct, že byste to měli dělat jinak, zastávám názor "když to funguje, neměň to".
ghee na ty panvicce
a nemůže být problém někde tady?
čáp si našel jinou a odstěhoval se za ní

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 21:07
- Nahlásit

kachna_
ja nevim, pouzivam ghi na maso furt a posledne 2x bylo dobry a predtim pul roku taky...

vecerni hodinka se zrzavcem, nejak sem nestihla vlci hodinku tak dem chrapat, zitra budu brzo doma tak si to uzijem zitra stejne jeste to zvire asi dospava vikend ze me ani nevytrhlo od kompu

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 21:37
- Nahlásit

kachna_
my jsme žádný rány právě nedělali, pak by se nedala prodat kůže, takže to vykrvácet nemělo kudy

<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 182 . 183 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání