Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 237 . 238 . >>
Autor Zpráva
Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 20:54
- Nahlásit

Fifi
jo jo voctuju to

A vosiska si potkala nekde v lese ci na zahrade?
no sekala sem trávník a najednou kde se vzala tu se vzala mezi keřema rybízu je díra a z ní lítaj tydle hajzlíci jedovatý... a le jako nevim jak tam jsou dlouho bo mě příjde že tam dřív nebyli dyk to sekám celý léto a nic...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 21:07
- Nahlásit

Fajka dej si bacha - ať se nebacíš do nohy. Octování "křehne" kosti ... snadněji se zlomí Cibule je lepší

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 21:12
- Nahlásit

Xerxová
ať se nebacíš do nohy. Octování "křehne" kosti ... snadněji se zlomí
šmarjáááá vážně? to nevííím !!! dobrá du se teda vomejt a du pro zwiebel..máme bio letos pěkně jedovatou tak třeba to bude jedovatější než ten vosí jed

Fifi
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 21:14
- Nahlásit

Xerxová
Octování "křehne" kosti ... snadněji se zlomí
By musela mit nohu v octu nalozenou jak hribky, ne? X dni, za noc ci den ji snad kosticky nezkrehnou.
Fajka
najednou kde se vzala tu se vzala mezi keřema rybízu je díra a z ní lítaj tydle hajzlíci jedovatý...
FUj, toho se taky bojim. I v lese jsem byla dost ve strehu kolem parezu a tak. Mrchy hnusny zluty zly stipavy a kousavy!

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 21:39 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

Fifi
By musela mit nohu v octu nalozenou jak hribky, ne? X dni, za noc ci den ji snad kosticky nezkrehnou.

nooo jako dyž si vzpomenu jak jsme na škole experimentovali s
alkoholem a horko vodou v kýblu...šup do toho nohy a máš vopici jak prase aniž by si požila ...tak tomu i věřím

Mrchy hnusny zluty zly stipavy a kousavy!
ono když tam člověk projde jednou tak asi dobrý ale já tam brázdila s tou sekačkou na popátý (vobsekávala sem ty keře) a to už je asi nakrklo

Maya
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2017 21:46
- Nahlásit

Fajka
mámě se to kdysi stalo taky, rozjela sekačkou vosí hnízdo, nohy celý seštípaný, ale buď ještě ty vosy nebyly tak jedovatý nebo je víc odolná, kromě bolavejch štípanců jí nic nebylo
s tím octem to teda slyším prvně, jako kdysi mi octový zábaly doporučil i doktor na vymknutej kotník, tak snad to taková hrůza nebude

Xerxová
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 06:19 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

určitě to nebude problém - vždyť se ocet běžně používá... Já jen že při Fajčině letošní klice... by mohla být ta jedna z milionu...

Gerda
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 07:44
- Nahlásit

Ocet se daval i na obinadla pro cinsky holcicky, kdyz jim vyrabeli nozky lotosoveho kvetu.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 08:02
- Nahlásit

tak už mám první přestávku v hodině statistiky... A na sedmou dorazili skoro všichni. Já ty dálkaře obdivuju

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 09:36
- Nahlásit

Xerxová
Já jen že při Fajčině letošní klice... by mohla být ta jedna z milionu...
jo přesně! já sem prostě šikovnááá a mám obr kliku..jak s tím uchem...

A na sedmou dorazili skoro všichni. Já ty dálkaře obdivuju
jo to já taky já mám pocit že už do tý hlavy nedostanu vůbec nic... natož chodit do školy!

Gerda
na obinadla pro cinsky holcicky, kdyz jim vyrabeli nozky lotosoveho kvetu
šmarjááá to je nějaká japonská mučírna či co???

Maya
mámě se to kdysi stalo taky, rozjela sekačkou vosí hnízdo, nohy celý seštípaný, ale buď ještě ty vosy nebyly tak jedovatý nebo je víc odolná, kromě bolavejch štípanců jí nic nebylo

jako já právě nikdy nevim..letos už mě jednou štípla a nebylo z toho nic...a ted zas tadle strašná reakce...pokaždý je to jiný asi fakt zálěží na tom jak moc nemytej ten sosák maj nebo nevim.
Si pamatuju jak jsme jeli na dovču na kolech a cestou tam mě štípla mrcha do kolene. taky nateklý tak že sem nemohla chodit tak sem strávila tech 7 dní na lehátku ve stínu a pak jela zas na kole domu

Jako ted mám místo nohy konev a bolí to jak čert jestli to nepřestane do odpoledne tak teda pojedu k tomu dochtoru no...
dávám si limit do tří hodin...

birma
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 10:27
- Nahlásit

Ještě žiju. Je to s podivem, když se mě ti tři snažej už druhej den zabít. Jsem 5 km utahaná jako normálně po longu. Hlavně psychicky je to strašnej záhul...

Fajka
Jen jdi. Můj dochtor normálně prášky nedává a loni jsem na vosu dostala atb, antihistaminika i kortikoidy..

kafe
Ve Vlašimi na náměstí mám rodinu

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 11:00
- Nahlásit

birma
tak to asi do cukrarny chodej casto je tam moc krasne, zrovna sem tam.zvazovala zda bych tam zvladla zit - asi ne, ale noc pekny to tam je i s tim zamkem a tak...

takze staci i mala kilometraz a ses dost utahana, to je fajn

fajka
co noha? to si jich musela dostat kotel eda takova reakce... doyfam, ze se to brzo zlepsi.

sak cinskejm holcickam se lamaly nohy aby meli maly drovny roztomily nozicky a nedrlali manzelovi ci jako geisi ostudu

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 11:55
- Nahlásit

rano jsem v 8 vstala rozhodla se ze se na cvicak vykaslu a zslezla zase do postele a vykezla pred chvuli
je mi uz trochu lip ale jako zadna slava proste pech to nebudou ani houby

birma
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 14:41
- Nahlásit

cernej caj
Taky to tam mám ráda
Utahaná jsem a bohužel jsem pak na ně hnusná. Adam nafasoval baťůžky, tak je taky unavenější, než by byl normálně teď jsem naordinovala odpolední spánek na sluníčku a je nám fajn

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 14:50
- Nahlásit

birma
mě ti tři snažej už druhej den zabít. Jsem 5 km utahaná jako normálně po longu. Hlavně psychicky je to strašnej záhul

dost dobře ti rozumím...asi jako můj nápad nechat si na 60 kilák dovést natěšenou odpočatou housku nadávala sem si celejch 30 kiláků že sem debil

Můj dochtor normálně prášky nedává a loni jsem na vosu dostala atb, antihistaminika i kortikoidy..
to je právě to co nechci :-/ nooo

cernej caj

co noha? to si jich musela dostat kotel eda takova reakce... doyfam, ze se to brzo zlepsi.
no právě že byla jen jedna jediná! si nedovedu představit dostat jich víc....tak asi exploduju nebo co...
Jako do bot se už nevobuju ještě že je hezky a nevypadá to v těch bačkorách divně...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 16:26
- Nahlásit

fajka
tak ta musela byt fakt echt nebybitq dlouho... tak jak? jela.si k kr nebo to splaskava? rika se taky hlinou hned natirat ae uz nevim kvuli cemu

birma
my meli bruyalne vetrnonjnkdyz slunicko hreje a stacilo nam tk taky. obo kdyz se vyrazi ve 13h tak bych chut na nejakejch 25 anj nemela... ale zas sme stravili dopo s tchanama, bylo to moc fajn.

maya
tak to nexavidim, doufam, ze zitra bude lip, houby soh ted fakt iplne vsude nayesyi sem vyhluzila trasuu ze az ke konci sme potkali dva houbare ale cestou sme ju silnice videli mraky aut a mraky lidi v lese

kachna_
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 16:30
- Nahlásit

Maya
zadna slava
to je fakt smůla, takový krásný počasí.
birma
Ve Vlašimi na náměstí mám rodinu
mně tam bydlí nejlepší kamarád s rodinou .

Ocet se za nás taky říkalo, že si lépe zlomíš ruku. Z těch záškoláků, co to zkoušeli, se to ale nepovedlo ani jednomu

My jeli žít konzumním životem a dali jsme si návštěvu Ikea . Sehnala jsem boží misky pro králíky za poloviční cenu. A to k nim ještě jsou květináče

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 17:47
- Nahlásit

kachna

tak tk je super kauf.

ja udelalq.inventuru a z puvidne planovanych tak 90km z toho zbylo tak 38 takze vcelku slabota a zitra budu asi uklizet to uz v kqzdym rpipade nenazenu

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:10
- Nahlásit

tak já celý odpolko vození dříví bo už to bylo potřeba a nepršelo a jak se to narovnaný jednou odkryje, už se musí odvozit celej jeden foch, jsem KO a zejtra buď mi bude líp a nebo zdechnu
ale teda zlatej vozejček, ještě že jsem ho koupila, nemít ho a tahat to v kolečku, tak už je po mě dávno někdy v půlce
jinak už dva dny hledám želvu, to byla úplná záhada zamčeného pokoje, utéct nemohla a byla fuč
vzít motyčku a překopávat výběh mě nanepadlo, ale švagrovou jo a našla jí zahrabanou snad 10 cm pod zemí, to ta blbá želva ještě nikdy neudělala, vždykcy jí alespoň vršek kouká
to se mi teda ulevilo, protože jinak by bylo přes zimu po ní

Fifi
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:16
- Nahlásit

kachna_
Ocet se za nás taky říkalo, že si lépe zlomíš ruku. Z těch záškoláků, co to zkoušeli, se to ale nepovedlo ani jednomu
Mam podobny zkusenosti. Akorat pak jisti spoluzaci smrdeli octem jeste dlouho.
cernej caj
z puvidne planovanych tak 90km z toho zbylo tak 38
To nevadi, ne? Hlavne, ze jste si to spolecne uzili.
Fajka
Jako do bot se už nevobuju ještě že je hezky a nevypadá to v těch bačkorách divně...
No snad teda splasknes bez nasledku, hnusaci jedovaty. Ja dneska sekala a celou dobu sem si rikala "nemysli na vosy, nemysli na Fajfku"
Maya
vzít motyčku a překopávat výběh mě nanepadlo, ale švagrovou jo a našla jí zahrabanou snad 10 cm pod zemí
Jeste, ze se netrefila na krunyr a nebyla zelvi polivka... Asi byla zelve uz ziminka?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:20
- Nahlásit

maya
to nezni jakoidealni zdravotni voraz tak snad to telo nakopne k vetsimu boji s bacilem a nedorazi te to. Loki pomahal?

se zelvou supr, ze se nasla, ale nedela to treb ze je chladno tak ze se reje dozeme na zimu?

my uz budem za chvilku doma, taky nic moc furt sedet v aute, doufam, ze tam bude aspon 16 stupnu

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:31
- Nahlásit

cernej caj
ano, není nad to se kurýrovat prací, ale jinak to prostě nešlo, už má bejt další dny hnusně a zase chci mít dřevo do kamen, že jo
jj, Loki pomáhá, že pak jako ješě musím síbrat dříví po zahradě
cely leta co ty želvy mám když je chladno, vytuhnou v domečku, letos se nějak zbláznila nebo co
Fifi
želvám už je ziminka celý září, což je blbý, protože nežerou a je to dost brzo, tak snad tu zimu daj a budu je muset na jaře asi vzbudit dřív

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:41
- Nahlásit

Fifi
"nemysli na vosy, nemysli na Fajfku
no a proto já dneska furt škytáááám

Maya
, není nad to se kurýrovat prací, ale jinak to prostě nešlo, už má bejt další dny hnusně a zase chci mít dřevo do kamen
je tak to lity lity...já měla naplánováno co všechno tendle víkend stihnu a jako skoro nic

, ale švagrovou jo a našla jí zahrabanou snad 10 cm pod zemí, to ta blbá želva ještě nikdy neudělala,
to sem vůbec netušila že se zakopávaj?

Fifi
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:45
- Nahlásit

cernej caj
my uz budem za chvilku doma, taky nic moc furt sedet v aute, doufam, ze tam bude aspon 16 stupnu
Tak si snad uz konecne zatopite?? At to neodstunes.
Maya
želvám už je ziminka celý září, což je blbý, protože nežerou a je to dost brzo, tak snad tu zimu daj a budu je muset na jaře asi vzbudit dřív
Chudinky, jak jim rozumim. Byla bych taky rada, kdyz by me nekdo vzbudil az na jare.
Fajka
no a proto já dneska furt škytáááám
Pardooon!
Ale srsnaci v kulne byli hodny, jsem je poprosila pekne, zda si muzu pujcit od nich sekacku a jen bzukli ok, ale vic nas neser.

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:50
- Nahlásit

Fifi
Ale srsnaci v kulne byli hodny, jsem je poprosila pekne, zda si muzu pujcit od nich sekacku a jen bzukli ok, ale vic nas neser
noooo pěkně je máš vycvičený teda! jako štípnout mě sršeň tak si tu nohu asi uříznu rovnou...
fuj tajxl takovej xindl ...to by mě kleplo a asi bych musela žádat hasiče at to zlikvidujou!

Fifi
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 19:56
- Nahlásit

Fajka
Oni jsou hodny, oproti vosam. Aby te stipli, to uz by muselo bejt. Ja je mam rada, nevadi mi tam, navic uz jsou taky takovy zpomaleny.

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 20:00
- Nahlásit

Fifi
Oni jsou hodny, oproti vosam. Aby te stipli, to uz by muselo bejt. Ja je mam rada, nevadi mi tam, navic uz jsou taky takovy zpomaleny
hodný a zpomalený...??? dobrý no ..budu ti věřit

Fifi
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 20:26
- Nahlásit

Fajka
Ver, protoze me stipnout vosa ci srsen, jsem na pohotovosti hned.

birma
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 21:25
- Nahlásit

Tak my jsme doma. Při odpolednim slunění jsem koukala, že najednou nemusíme být zítra na prezenci v 8 ale stačí až v poledne. Tak jsme to vzali dom, ať velký kluci nemusej trávit den v autě.
Akorát mi vlítlo něco do oka (nějakej kytec hnusnej) a oko bolí a slzí už někdy od 6. Tak jsme domů jeli těch 60 km skoro 2 hodiny, protože Petrovo auto jsem řídila podruhý v životě a nemám ho na řízení ráda a k tomu utahaná a napůl slepá....

kachna_
Svět je malej

Fifi
Bohouš včera zkusil do sršního hnízda strčit hlavu. Byla jsem fakt ráda, že jsou to takový kliďasové ☺ taky chce lézt do všech mravenišť, co potkáme. Asi nějaká ouchylka

Xerxová
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2017 21:53
- Nahlásit

dneska bylo krásně

<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 237 . 238 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání