Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 235 . 236 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 17:52
- Nahlásit

pohadka je prej od brstri Grimmu tak nevim

birma
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 18:05
- Nahlásit

u nás je nádherně. Měli přijít chlapi na topení a to přesně v době, kdy jsem měla přijít domů. Tak jsem jen vylítla se psama a čtvrt hodiny jsme lelkovali u zadního vchodu (jinde se u nás nedá zaparkovat), aby chvíli po té, co jsme došli domů, volali, že nepřijedou, protože jsou u havárky na opačnym konci Prahy. No znova oblíkat sebe i psy nebudu a jdu na plánovaný velký úklid a velké vaření...
Adam měl ráno asi 9 km běh, Bohoušek 7 a s Charlesem jsem ráno pocvičila. Tomu jedinýmu to taky neva, druzí dva se tu bijou jak o život

Xerxová
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 18:37
- Nahlásit

my stihli odpolední les - to právě přestalo pršet a začalo se dělat hezky... a tak vařím houbovou polívku a hovězí guláš na zítřejší oběd. Night spokojen dělá spícího obra - lesní výběh na volno a občasné oběhnutí zahrady mu ke spokojenosti stačí

birma
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 18:40
- Nahlásit

jo vybrala jsem bratránkovi k narozkám tuhle knížku - fakt doufám, že se mu bude líbit...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 19:24
- Nahlásit

birma
no mas peknou naloz s tema trema

knizka vypada zajimave, tak snad se mu bude libit a nadchne ho.

birma
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 19:25 - Změnil/a: birma
- Nahlásit

cernej caj
běhat s nima chodí Petr většinou se jim přes všední dny věnuje spíš on
edit: k Vánocům jsem mu dávala tuhle knížky má moc rád, tak doufám, že se aspoň trochu trefuju

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 19:46
- Nahlásit

birma
to vypadá na zajímavý knížky
já mám tuhle ale na můj vkus je tam málo textu

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 21:56
- Nahlásit

cernej caj
máte to tam nějak porouchaný, to datum už bylo
https://countingdownto.com/countdown/vypnuti-brna- countdown-clock

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 05:39
- Nahlásit

maya

muz si ve 2 v noci hral s opadem pod perinou takze ja se nejak tak.vzbudila, 20min byla vzhuru myslela.sem.ze uz mam.vstavat do prace tak sem.se otoculila a tm on... uz mi to uselal nekolikrat a i kdyz neni slyset vzdy me.budi a kdyz si s nim hraje tak neapim, muzou me vdit v noci ty el. mag vlny u hlqvy nebo spis vnimam neco jinyhi? sere me to dost su rozmlacena az hruza

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 08:37
- Nahlásit

cernej caj
muz si ve 2 v noci hral s opadem pod perinou
budu doufat, že je to ipad
Nevím, Michal vstává brzo ráno a od buzení máme Průducha (Martin). Dneska jsem mu asi v jednu v noci vysvětlovala, že:
- nejdem dolů koukat na pohádky
- nevstáváme
- máspát

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 08:53
- Nahlásit

kachna_
že:
- nejdem dolů koukat na pohádky
- nevstáváme
- máspát

tohle si Janii určo čte strááášně ráda

Já se od rána bavím...neb dnes máme testovací den.... houska testuje že: míč vynešený po stopadesátéšesté na kopeček se dycky z něj skutálí dolů .... po stopadesátésedmé je houska stále ve stejném úžasu

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 08:55
- Nahlásit

cernejcaj
mozna svetlo z displeje?
tskhle ja se budila ored casem a chvili mi trvalo nez jsrm prisla na to ze ac mam mobil na druhy strsne mistnosti a jeste za skrini budi me on neb se spoustela jedna apka na pozadi a mobil to automaticky blokuje a samo to hlasi a oak blika modra diodka z postele na mobil nevidim ale byl videt modry odraz na strope
holt jak je clovek zvyjlej na tmu a ticho vzbudi ho kazda blbost

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 08:55
- Nahlásit

jo ještě sem chtěla dodat, že Dokýšek děkuje bohu, že nemáme na zahradě rovinu.... bo testováním kopečka a gravitace se dnes podstatně zkrátil čas který může houska věnovat tahání za jeho uši

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 08:56
- Nahlásit

Fajka
a peknou zabavu ma a urcite se u toho jeste vybeha a nebo navysi kondicku?

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:08
- Nahlásit

Fajka to byla oblíbená zábava Xerínka. Nosit si míč (a nebo jablíčko - orval je díky této hře skoro všechna) na svažitý chodníček a pouštět je dolů... Běžel za nima, poskakoval a nadával jim... Nightovi to nic neříká, asi se to kutálí moc pomalu... To on už je na druhé straně zahrady, než se to dokutálí...

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:12
- Nahlásit

Fajka
tohle si Janii určo čte strááášně ráda
ale tak holky spaly úplně krásně. Průduch si to prostě vybral i za ně.
Dokýšek děkuje bohu, že nemáme na zahradě rovinu.

a co zavěsit pneu apod?

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:14
- Nahlásit

Xerxová
Mili si takhle kopala míč, i když ve dvou to prej byla větší sranda.

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:19
- Nahlásit

kachna_
ale tak holky spaly úplně krásně. Průduch si to prostě vybral i za ně.

chlapeček

a co zavěsit pneu apod?
jj ona tu má milion věcí na kousání, dřevo na nošení, petky míče..jen čék prostě neví co jí zrovna popadne a nejví jí stejnak popadá kousání do živého jelítečka bo jí se líbí jak se jelito vzteká
ale ono hned jak se zas rozchodím tak to bé lepší, včera jsem už byli ale v tom kotníku mě to ještě furt píchá a není uplně splasklej ještě...však já housce provětrám faldy až se bude divit a bude ráda že může chrápat

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:20
- Nahlásit

Xerxová
Nightovi to nic neříká, asi se to kutálí moc pomalu... To on už je na druhé straně zahrady, než se to dokutálí...
ňáká divná ta vaše doga

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:38
- Nahlásit

fajka
a co noha?

to je tyranka

kazdy dite to ma jinak

maya
to nel pod perinou prave byla tma tak e asi to vninam

birma
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 09:55
- Nahlásit

Fajka
však já housce provětrám faldy až se bude divit a bude ráda že může chrápat
na Bohouše to funguje. Bohužel vždycky tak na půl dne Takže ranní výběh nemá vliv na odpoledne

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:02
- Nahlásit

birma
na Bohouše to funguje. Bohužel vždycky tak na půl dne Takže ranní výběh nemá vliv na odpoledne

no joooo to s ním nesmíte chodit běhat to je jasný...musíte se místo běhu vedle něj nechat vláčet
to mívá většinou delší poločas rozpadu

cernej caj
a co noha?
je tam ...furt ještě neupadla...takže dobrý

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:10
- Nahlásit

fajka
tak to je fobte a zlepsuje se otok?

birma
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:14
- Nahlásit

Fajka
musíte se místo běhu vedle něj nechat vláčet
zrovna s nim je to vtipná představa On jako napne vodítko s amortizérem na velkýho psa, s tim problém nemá, jenže pak na to zapomene a ono ho to vymrští zpátky Vypadá trochu jako malý nasraný jojo

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:19
- Nahlásit

birma
On jako napne vodítko s amortizérem na velkýho psa, s tim problém nemá, jenže pak na to zapomene a ono ho to vymrští zpátky Vypadá trochu jako malý nasraný jojo
hlavně dyž tu šňůru nechce zabít

Já dávala včera housce poprvé dlouhej postroj, doted měla jen dopůl zad...a nejednou jí něco šmrdlalo vzadu u ocásku...oklepala se nic, poskočila nic, furt to tam bylo! tak popošla, popoběhla....Ta nebezpečná věc tam furt byla!!! tak se rozhodla utýct jí.... kdybych jí násilím nezastavila tak na tý zahradě krouží dokola ještě teďka blbka !

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:20
- Nahlásit

cernej caj
tak to je fobte a zlepsuje se otok?
jj ale čím míň opuchlina tím víc svědííííííí, strašnýýýýýý!

birma
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:23
- Nahlásit

Fajka
Boouš má krátkej a asi dlouhe ani mít nebude. Teď má novej procházkovej (od včera), protože ten děděnej po Alfíkovi mu moc neseděl a odíral ho. Novej je boží
Charles má taky novej vycházkovej postroj - už mu zmenšovali obvod přes rudník, protože to na něm plandalo (lbě ušito, ne změřeno) a včera jsem koukala, že mu je dlouhe a když zabere, tak mu končí až na břiše. No to by mě kleplo...
No a podařilo se mi to vyladit - Charles má tyrkysovej, Adam oranžovej a náhodou (jsem zapomněla, jakej jsem nechala šít Charlesovi) má Bohouš tyrkysovej s oranžovym podšitim

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 10:27
- Nahlásit

birma
(jsem zapomněla, jakej jsem nechala šít Charlesovi) má Bohouš tyrkysovej s oranžovym podšitim
no tak ted už to jako ale nevysvětlíš! táta máma a děcko! to je jasný

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 11:06
- Nahlásit

birma
tak to je gajn batevne

fajka
to je trubka

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 11:12
- Nahlásit

Fajkamy máme všechny dogy abnormálně aktivní a pohyblivé... (kdo za to asi tak může ) Ale Night je extrémně praštěnej lítač trýýýskací. Ale klidní ho rostoucí věk - přeci jen už ho záchvaty radosti z bláznivého kroužení terénem či zahradou postihují méně často. A i doma se častěji v klídku povaluje a neotravuje s lanem či míčem...
Ale na výletech stále pohoda, žádnou únavu na něm nepozoruji. Je to blbý - ale budou mu v zimě čtyři roky...za chvíli přijdou první příznaky stáří Je to děs běs - jak říká kámoška (také dozí)... naše kočka už žije vedle čtvrté dogy

<< 1 ... 162 . 163 . 164 . 165 . 166 . 167 . 168 . 169 . 170 . 171 . 172 ... 235 . 236 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání