Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 252 . 253 . 254 . 255 . 256 . 257 . 258 . 259 . 260 . 261 . 262 ... 441 . 442 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 19:50
- Nahlásit

cernej caj
jakože to funguje i bez antény?
wifi na routru mám, ale se obávám že na tom pc by se mi to asi nepodařilo rozchodit, ale jako bylo by to pohodlnější než s tím kablíkem

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 19:55
- Nahlásit

spis tohle
to tvoje je nintendo, moc nevim ale davala bych bacha abyto bylo bd pro "PC" nebo pro windows. idealne oboji

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 19:56
- Nahlásit

Maya
tak antenu ma kazdej ten usb bazmek, zalezi jak mas v pokoji dobrej signal, pokud dobrej, koupila bych ten usb cudl za kilo, pokud naprd tak s antenou, protoze budes mit antenou lepsi signal.

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 20:04
- Nahlásit

cernej caj
to tvoje je nintendo, moc nevim ale davala bych bacha abyto bylo bd pro "PC" nebo pro windows. idealne oboji

no tam u toho mýho druhýno odkazu právě byly uvedený win, ale sem si teda uložila ten tvůj, píšou tam v popisu přímo win7, sice ve specifikaci to není, ale je tam xp, tak by to fungovat mohlo, asi to za ty prachy zkusím
zalezi jak mas v pokoji dobrej signal,
no router je asi 2 metry od pc, se signálem teda asi problém nebude,, myslíš že by to měli i normálně v prodejně s pc? protože dávat poštovný za bazmek za stovku se mi moc nechce

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 20:28
- Nahlásit

Maya
u toho tvyho psali nintendo a windows coz proste nevim, no...

jo mit by to mohli, dneska lidi hodne maj wifi tak aby to meli snadno propojitelny s mobilem
od kilca bez anteny nebo s, jestli to mas 2m tak antenu nepotrebujes.

Maya
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 22:41
- Nahlásit

cernej caj
tak dík, tak já se zeptám nejdřív někde v obchodě a uvidím a pak budu doufat, že se mi to podaří rozchodit

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 08:57
- Nahlásit

se mi dneska faaaakt nechtelo

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 09:11
- Nahlásit

cernejcaj
me se nechce nikdy

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 09:33
- Nahlásit

ale sou dny, to jde hur

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 10:15
- Nahlásit

zajimavy clanek se v tom fakt dost poznavam
ale treba ta kapitola Neruste me kruhy praktikovana napriklad v rodine vede akorat ke zhorseni https://psychologie.cz/12-prikazani-pro-vysoce-cit live/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 10:33
- Nahlásit

jedny zápočty zapsány... za chvilku další... Rozhodně se nestíhám nudit - takže to utíká

Fajka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 10:58
- Nahlásit

Tyvoleeee, to bude letos rok asi na pos*rání!
Tak v psím světě nás nakrknul zrzoun hned prvního ráno a v pracovním světě jeden z prvních telefonátů byl finančák
bože at se na mě nikdo nezlobí ale já bych ty Ouředníky a politky co vymejšlej píčoviny na stodvacátou šestou hnala karabáčem hned a všecky!
a ted teda pán co z finančáku volal milej hodnej ve vší slušnosti a sám uznal že je to debilita kterou nicméně musíme spolu vyřešit aby měl ouřad klid na duši....bože!
měli jsme vývoz do indie...faktura vystavená koncem listopadu, vývozní JSD taky v listopadu....z toho selským rozume vyplývá co??? no ano že vývoz uvedeme v DPH a kontrolním hlášení za listopad!
A vono ne
vono je to špatně
ono se to musí uvést do prosince páč balíček se zbožím opustil Evropskou unii (letadlo přeletělo přes hranice) až v prosinci
Může mě proboha někdo vysvětlit, jak já můžu vědět když předám balík přepravci v listopadu že zásilku naložej do letadla a EU balík opustí až prvního prosince? Mám já snad věšteckou kouli bo co????
Bože to sem se zase nasrala! Grrrrr akorát nám pracujícím házej klacky pod nohy a zdržujou od práce... ted abych to všechno opravovala ty jejich debilní hlášení zase na tom strávím celej den

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 11:38
- Nahlásit

maya
nevim co je stav flow ale este to benam docteny

fajka
boze to si delas kozy!

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 11:46
- Nahlásit

Fajka
a to ze potrebujes vlastnorucne krvi podepsanej prijem od kupujiciho, aby bylo jasny ze sis to nevymyslela a zbozi je opravdu mimo EU, to to neřekl?
ana GDPR nebo jak se tomu nadava se uz chystate? trezorek na papiry mate? pocitac zaheslovanej tak ze se k nemu nikdo nesdostane mate

cernejcaj
https://cs.wikipedia.org/wiki/Flow

Fajka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 11:54
- Nahlásit

Maya
ana GDPR nebo jak se tomu nadava se uz chystate? trezorek na papiry mate? pocitac zaheslovanej tak ze se k nemu nikdo nesdostane mate
vo*e ...celá naše kancelář a sklad je trezor ! tam nikoho nepouštíme

bože bože...vyházet ty vymýšleče píčovin všechny fakt !

Fajka
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 12:01
- Nahlásit

Huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu huhuuuuuu....
to nic...to jen první středa v měsíci a zkouška sirén + housko tlampač

kachna_
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 12:46 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Maya
trezorek na papiry mate? pocitac zaheslovanej tak ze se k nemu nikdo nesdostane mate
no, to mi ani nemluv. Pro naší základní chovatelskou organizaci o čtrnácti lidech (které se to také týká), je to vysloveně životně důležitý.
Myslíte, že mi projde, že je to tak dobře zabezpečený, že to často nemůžu najít i půl hodiny???
edit. o psanou matriku se vůbec nebojim, moje písmo můžu považovat směle za šifru , latinku v tom ostatně hledá málokdo.

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 12:58
- Nahlásit

Fajka
houska si zahoukala?
Lokinek uz nastesti nesireni sirenu delal jen jako stenatecko
kachna
vynalozene usili je polehcujici okolnost
https://www.gdpr.cz/blog/kolik-zaplatite-za-poruse ni-gdpr/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 13:27
- Nahlásit

Naštěstí žádná doga na sirény nereagovala. Jelikož bydlíme v dosahu sirén z obřího kamenolomu na Žuláku, tak by to bylo náročné... neb houkají každou chvilku.

GDPR na škole je vůbec radost. Vůbec si neumíme představit, jak některé věci řešit... A na straně druhé musí být posudky i průběh obhajoby závěrečných prací veřejný... Takže co kdo řekl za kraviny u státnic při obhajobě diplomky si přečíst v knihovně může kdokoli...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 14:28
- Nahlásit

dopoledne sněžilo, pak do toho lilo a teď sice nic nepadá, ale ze sněhové vrstvy je hrozně těžká hmota plná vody. Fyzičku si myslím mám solidní - ale tohle házet fakt nejde... Nakonec jsem zvítězila nad většinou bariéry, která zůstala po průjezdu pluhu. Takže se Pepa večer domů dostane... něco nechám odtát a něco postupně ještě "zničím"... Psisko nadšené, že jsem s ním byla docela dlouho venku.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 14:32
- Nahlásit

u nas tak nejak...

kachna_
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 16:23
- Nahlásit

GDPR na škole je vůbec radost.
podle mě je GDPR něco úplně jinýho

Byly v minulosti zjištěny a prošetřovány nějaké bezpečnostní incidenty? Neoprávněný přístup, ztráta dat apod.?
Založila jsem jednu členskou přihlášku do faktur (soukromých)
Je to tragikomedie

Fifi
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 17:46
- Nahlásit

To je den, to je den...
V nejvetsi vichrici a chcanci se mi ve meste porouchal zamek u auta, takze nesly zavrit dvere u ridice! Zachranil me znamej, kterej to kladivem a sroubovakem nak uvolnil a povedlo se mu dvere zabouchnout. Odficela jsem do servisu, kde maji co? No? Anoo, inventuru celej tejden! Takze budu jak roura se do auta soukat pres dvere u spolujezdce a doufat, ze me objednaj na co nejdrivejsi termin.

Fajka
Mám já snad věšteckou kouli bo co????
Mela by sis ji zrejme poridit!

kachna_
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 21:18
- Nahlásit

https://photos.app.goo.gl/s7qKxnQaZ5Ej221d2
ta menší holčička v sukni, to je Martínek

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 22:35
- Nahlásit

kachna_
sluší mu to, druhej Jára Cimrman?
Fifi
spíš doufej, že se nezaseknou i dveře u spolujezdce

Fifi
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 23:59
- Nahlásit

kachna_
ta menší holčička v sukni, to je Martínek
Fesanda.
Maya
spíš doufej, že se nezaseknou i dveře u spolujezdce
Ty umis povzbudit, vid. Auto je jeste v zaruce, ze by se na tohle konecne dala uplatnit?

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 00:18
- Nahlásit

Fifi
Fesanda.
Konečně vím, jak dosáhnout toho, aby se fotil s chutí!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 05:52
- Nahlásit

Fifi
tak to loty lity, tak hlavne ze sikovnej znamej docasnw vyresil a snad te objednaj co nejdriv!

kachna
na wifi mrknu, na martinku

achjo nenavidim zenske obtize, horecka, zimnice a brichabol mi presne po propracovanych svatkach chybely do sbirky toho jak zdarne zmaknout pracovni zaprah

ferinka na m rano cumela.se zahnojenym cumcem tak premyslim, kde k nemu v noci prisla

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 07:49
- Nahlásit

Fifi autíčko evidentně pečuje o tvoji fyzičku - protahování se přes celé auto prý klouby uvolní a svaly zpevní

kachna ušetřila bys za kalhoty

čaj ať tě problémy moc netrápí... a pracovní den uteče rychle.

Jdu zápočtovat...

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 08:37
- Nahlásit

cernej caj
na rodinný diskusi někdo (víc lidí) doporučoval čaj z přesličky.

<< 1 ... 252 . 253 . 254 . 255 . 256 . 257 . 258 . 259 . 260 . 261 . 262 ... 441 . 442 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání