Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / Americká akita, Akita inu, Shiba inu a spol.
<< 1 ... 621 . 622 . 623 . 624 . 625 . 626 . 627 . 628 . 629 . 630 . 631 ... 690 . 691 . >>
Autor Zpráva
Roxana
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 14:36
- Nahlásit

Fifi
mame se oukej, aspon vetsinou teda drbacku vyridim! Ty mas ten samej ukol pro tvoje krasavice ! A ozvi se zas nekdy, az pojedes ku Praze na sraza!

Roxana
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 14:39
- Nahlásit

ankaras
Jestli on to nebude ten pes v "našel se" ale hned ho tam hodim
to asi ne, z chotebore do breclavi je to podle map nejakej 170km, tak to bude asi jinej nestastnik ..

ankaras
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 14:56
- Nahlásit

Roxana
Uvidíme, máš pravdu. Zase ta jedna frajerka došla z Prahy na Slovensku. Našly jsme jí s paní v útulku na Slovensku v bídnym stavu.

Roxana
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 14:59
- Nahlásit

ankaras
ja to myslela tak, ze ten pes v Podivine je z Breclavska (maji ho doma) a ten "od Fifi" se nasel v Chotebori (je v nejaky firme), tak jsou to dva ruzni pesani, ne?

Jinak ta fenka je klikarka, ze jste ji nasli

ankaras
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 15:55
- Nahlásit

Roxana
Jo táááák pokud si ho tamti nechali tak jsou to určo dva. Přišly jsme teď z venku tak to tam hodim . Ta šibička byla pryč druhý den, tak jsem jí tam ani nestila dát, asi se vrátili původnímu majiteli, byla moc pěkná. To jo, to byla tenkrát fakt náhoda a klika. Paní dostala info o stránkách, mrkla tam a byla tam až na Slovensku,tak tam hned volala a jela si pro ní.

ankaras
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 16:14
- Nahlásit

worick
Taky bych to nechtěla zažít, hlavně bych Ayrin neodnesla bych jí nezvedla, ale už sebou nosim mobila, toho vždycky někde válim, ale už jsem se polepšila a nosim ho sebou. Jenže ho zase nechávam v tý vycházkový bundě a přes den si na něj nevzpomenu pak mam zmeškaný hovory..... klasika. Já bych asi bez mobilu mohla žít, bez internetu ne .

Roxana
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 16:17
- Nahlásit

ankaras
Já bych asi bez mobilu mohla žít, bez internetu ne
ja to mam tak - mam pripojeni pres mobil, takze de facto bez mobilu bych vlastne byla uplne odriznuta od sveta

worick
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 16:58
- Nahlásit

ankaras
Roxana
Já ne, že bych pořád telefonovala, většinou jenom večer přijmu hovor od Toma, že už jede domů (to aby nenašel chlapa ve skříni ) a pokud se doma nic neděje, tak max. 2x týdně brnknu mamce. Jinak hovory spíš přijímám a to prostě všichni volají ve chvíli, kdy jsem např. ve sprše...Proto mám mánii mít ho pořád (mám takový ten obal s klipem) připnutý za kalhotama. A běžně chodím a plácám se přes prdel (to už je skoro obsese ) jestli ho tam ještě mám. A nejednou se mi stalo, že volám mamce, jako vždy se plácnu po zadku a mamce do mobilu začnu řvát:,,dopr..., ježíši, já zas nemám mobil, sakra kde jsem ho zase vytratila....!" A mamka s klidem:,,a z čeho mi tak asi voláš???!"

MilanS
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 17:09
- Nahlásit

worik
A nejednou se mi stalo, že volám mamce, jako vždy se plácnu po zadku a mamce do mobilu začnu řvát:,,dopr..., ježíši, já zas nemám mobil, sakra kde jsem ho zase vytratila....!" A mamka s klidem:,,a z čeho mi tak asi voláš???!"

To znám, to už se mi taky stalo

ankaras
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 18:37 - Změnil/a: ankaras
- Nahlásit

MilanS
worick

cooo??? jako brejle jsem taky hledala a nebo jak si je posouvám na nose tak si je posouvám i když mam čočky ale tohle se mi asi ještě nestalo
Laida

worick
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 19:27 - Změnil/a: worick
- Nahlásit

ankaras
to ti poslali Corýšci a nebo se je snažíš vyvolat jako duchy?
Tuším jsou chudáci někde zasypaní, když o nich vidu ani slechu

ankaras
Člen
# Zasláno: 14 Led 2010 20:44
- Nahlásit

worick
No, já jsem si zrovna říkala, že jsem je v Rožnově fotila pohromadě a nemohla jsem to najít a teď jsem to objevila na Aldíkových fotkách , tak je zkusíme vyvolat jako duchy. Myslím, že mají práce nad hlavu a nestíhají.

Laida
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 17:56
- Nahlásit

worick
ankaras
Duchové stále žijí, ale stejným režimem jako dříve - tedy frkot. Suším hlavu, za chvíli dorazí pánik z hor (Krakonoš ne - ale ulejval se na lyžovačce). Pak ho vezu na autobus - frčí do Prahy. já mám Strašidelný večer s dětmi ve škole, takže tak v půlnoci se snad s Corrýšem dostanem dom. Ráno pak konečně dlouho slibovaný úklid autíka, naložit Corrýše - vysadit ho na návštěvě u babi v Lt a pak hurá do školy. Odpolko pánik přirazí za Corrýškem a prý někam porazí na prochajdu a já hurá do Podkrkonošší za rodiči - slíbený dovoz jakkýchsi udělátek. No snad se nikde po cestě nestratím. A to nám ještě předevčírem hořela elektrika v autě, takže rozebraný dveře a nejde stáhnout okýnko. Pořád ale lepší, když pánikovi nešlo vytáhnout a jel z Prahy dom v -5 stupních.
ankaras
Tedy díky - to nám to tedy sluší - jak u otesánků

worick
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 19:31
- Nahlásit

ankaras
já na to vyvolávání duchů nikdy nevěřila a ono to čéče, funguje!!
Laida
Tedy díky - to nám to tedy sluší - jak u otesánků - ále sim tě, fotky rozšiřujou, to je všeobecně známo
Máte to teda všechno dost v poklusu, to já tu mám proti vám leháro až se stydím (kromě úklidu, prochajd a blbin, se teď nedá nic moc dělat)
Včera jsem Worku chválila, že se mi zdá, že se chování zlepšuje - dneska šel kolem potoka na volno k babči a lítal jak rogalo 100m sem, 100m tam, přivolání absolutně žádné Jo, on přiběhne, ale až si vyřídí to, proč tam kamsi letěl Nevím teda kde udělali soudruzi z NDR chybu ......když s Berrym v tomto není sebemenší problém a byli vychovávaní stejně a spolu Ach jo, budu muset na něj něco vymyslet, ale nevím co, když už to není žádné ,,blbé" štěňátko. A drezůrovat ho moc nechci, on je pak vystrašený, když na něj zhurta.

grooggy
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 22:46
- Nahlásit

Ahoj, zítra se vydám "skjöringovat" do černýho dolu a pece... Snad z toho Boban bude mit taky radost a nebude tp sabotovat Jo a kdybych někde zapadla a už se nevyhrabala a po krkonoších běhala splašená akita, tak je moje :-D Snad to ve zdraví přežiju a nezabloudim

worick
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 23:54
- Nahlásit

grooggy
Běžkovat neumím, ale destinace by se mi líbila
Bobana ti když tak odchytí a kvalitně umístní ankaraska

ankaras
Člen
# Zasláno: 15 Led 2010 23:56
- Nahlásit

Laida

Tedy díky - to nám to tedy sluší - jak u otesánků
komiku, spíš jsem si všimla jak ti nový sestřih teď sluší vypadáš mladší, teď tě na škole budou balit mladý hejskové. Braň se !!

worick
čauky zhurta na něj nechod a prostě se s tim třeba smiř . Nejvíc mi pomáhá když hódně sprostě nadávam, ale nesmí to nikdo slyšet a třeba se u toho na worička usmívej on se taky bude usmívat

grooggy
dobrá, chystam inuvnouzi

My jsme dneska vyrazily přes les k babče do Rokycan, je to tak 11 km, ale pak je tam úsek po státovce a to jsem enchtěla jít, tak jsme šly asi tak jenom 6 lesem do jedný vesnice a tam pro nás přifrčel děda autíkem . U nich jsme zlobily samozřejmě, Ayrin nerada roztrhla dědovi tepláky zubem no nic, to se u nás neřeší, děda se smál, že prej aspoň mu to bude větrat, tak doufam, že si to snad zašije . No vidíte, to jsem mu mohla navrhnout co? To jsem ale vnučka . Zpátky jsme jely s mamčou, takže klasika "tři blondýny". V lese jsem šla se staženym zadkem celou cestu, docela nervy, jestli nepotkáme prasata, já už asi do lesa nikdy sama nepůjdu v klidu, já už pak i popobíhala abychom byly co nejdřív z toho debilního lesa , všude takovej stop..... blé. Prý tady bude nějakej hon, máme prý "přeprasatováno". Už se o tom lidi normálně baví a nic se neděje . Jenže tady nikdo s čoklem an vycházky nechodí a když tak jenom na "venčící louku u bytovek". Teď se tam chodíme venčit i my .

grooggy
Člen
# Zasláno: 16 Led 2010 00:17
- Nahlásit

ankaras
To budeš hodná, když ho na inuvnouzi dáš :-D

Jo a tygle super procházky máme taky... zrovna ve čtvrtek jsem k řece na pole(jsem si řekla, že k rybníku chodim pořád)... a tak jdu a jdu po tom poli a najednou hodim takovou držku-Boban na mě samozdřejmě koukal jak na blbou blondýnu Totiž problém byl v tom, že sníh zavál přikop do roviny a tak nebyl vidět a já tam šlápla doprázdna a rozplácla jsem se To by ještě šlo... ale s mojí šikovností se mi to stalo za dva kilometry znova a já jak sem se tam válela, tak jsem se začala tlemit jak blbá-jít někdo kolem mě, tak mě rovnou pošle do bohnic

ankaras
Člen
# Zasláno: 16 Led 2010 11:49
- Nahlásit

šebina
Potřebovala bych tě na skype

Fajka
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 01:06
- Nahlásit

ankaras

Ivet, můžeš to prosím hodit na inu v nouzi?? Díky

Fajka
Paní, tohle jsem ašla na jiném foru, dala to tam kámoška, co chodí i sem- Erája, ale není to její čuba- jen to zavěsila za majitelku. Tak kdyby ste o někom viděla, tak ti klidně pošlu na Eráju kontakt
Hledam pro nasi 15 mesicni fenku Americke akity, ktera je s PP, v perfektni vyzivne kondici a 100% zdravi, novy domov.Fenka ma export PP,staci ji zde v CR registrovat,je hodna, velice inteligentni,zvykla na celodenni pobyt venku,ale zvykla i doma vydrzi bez problemu i nekolik hodin.Se psi se snasi zatim dobre,nikdy nezacela potycky ona,ale kdyz uz k nejake doslo bojuje o zivot a o smrt.Venku hlida,zvykla na deti i na dlouhe cesty v aute.Fenka je velice energicka hodila by se perfektne na agility nebo alespon ke sportovne zalozenym lidem,potrebuje kontakt s clovekem a velice dobre to umi oplatit,ma jen zakladni vycvik,ale co se tyce vycviku s ni neni zadny problem perfektne chapava,vnimava a poslusna.Pro sveho pana udela cokoliv!Prosim pokud znate nekoho kdo by ji mohl dat vse co potrebuje ale hlane hodne lasky a pochopeni a kontaktu ozvete se.Nechci aby byla fena umistnena celodenne v kotci,neni to zivot pro ni!!!Jen nekomu kdo ma zahradu ci prostor a hlavne cas se ji venovat.Jen vazny zajemci.Fenka je z hlediska exterieru vhodna take na vystavy.
U mne se ji bohuzel nedostava to co ona jako individualni jedinec potrebuje,psovi nestaci jen kvalitni krmivo a prostor k pohybu,nekterym treba ano ale ji zrovna ne.Vse sdelim telefonicky pripadne osobne,vitana nezavazna navsteva.

Fotka mi přehodit nešla, ale je bílo- žíhaná.
Tady je kontakt na holčinu, co má akiťačku u sebe (nebo alepsoň měla, už se mi dlouho neozvala: http://www.braveheart.estranky.cz/stranka/kontakt

AmAkita
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 10:57
- Nahlásit

To je ta fena z SK co je dosud její prodej navěšený na několika inzercích (v rozpětí 4.5-10tis.). Inzerovaná je už od srpna.

Dovezla ji přímo tato paní :
ww.braveheart....., chová středoasiatku + čaučau....

Zrovna včera večer jsem promazávala starou korespondenci kde se mi hned po importu chlubila fotkama+rodokmenem .
Bohužel to už nepřepošlu...smazáno.
Jen si pamatuju že matku má bílou ,,Aisha" (asi Mladý dvor) a otec je Egon....(importovaný z HU). Dědečkem Tiger co s ním dříve kryla šebina šebinu
Přes matku Egona je to pra-sestřenice naší Hewuš.

Fena je černě žíhaná (asi jako Samanta) , ale má trochu víc bílé barvy - límec+víc nohy.

Asi by to před zavěšením chtělo zjistit ,zda už fena není prodaná, nebo zda ji teď opravdu darují.

ankaras
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 12:10
- Nahlásit

Fajka
AmAkita
Zkusím to vysondovat a podám info.

casira
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 14:34 - Změnil/a: casira
- Nahlásit

???

casira
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 18:07
- Nahlásit

Ahoj,ahoj!
Chcela som dat sem foto tej fenky,nepodarilo sa mi,potom sa mi sem už vobec nedalo dostat,až teraz.
Vonku je poriadna zima,bez snehu,ale mrzne.Boli sme sa prejst a ešte teraz som zamrznutá.Nany skoro roztrhala susedeje pucvolu,mali ju pustenú a dievčiny sa nemajú v láske,asi preto,že sú to feny.Dúfam,že to ustriehnem,lebo ak by sa dostali k sebe,nevie,neviem čo by bolo..
ankaras
Zistila si niečo o tej fenke?Prečo ju chcú dat preč,majú aziatku,čau-čau...akitu nechcú???

ankaras
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 19:11 - Změnil/a: ankaras
- Nahlásit

casira
Kouakla jsem na stránky a mají toho víc, jako koupit si fenu americký akity ke středoasiatovi a čau-čau, tak už jenom to moc dobře nechápu. Ještě se neozvala.

grooggy
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 21:03
- Nahlásit

casira

Taky dávám linky na nějaký inzeráty kde jsem ji viděla:
aukro-4000 URL
psi.sbazar.cz-11 měsíců stará: URL;roční- URL
pak je nabízena na foru středoasijatů :URL
tady je za 8999: URL

grooggy
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 21:14
- Nahlásit

ankaras
Vidělas?
URL
Daruji do dobrých rukou 5 letého pejska- akita inu. Jmenuje se Akim. Je hodný, poslušný, hodí se k dětem, hlídač. Nejlépe bez zvířat. Do začátku by jsme dali i krmivo.
jméno: Lenka Danielová

lokalita: Celá ČR

e-mail: danielova4@seznam.cz

telefon: +420 739 218 826
Se smutným srdcem daruji do dobrých rukou zkušených chovatelů velkých plemen tříletého křížence německé dogy s japonským akita inu. Ben má černou krátkou srst, miluje mazlení a hraní a zároveň je skvělý hlídač. Fotky zašlu na požádání. tel. 774 31 04 34 URL
Praha 9

URL

ankaras
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 21:19
- Nahlásit

grooggy
Projedu to, tu žíhanku už řešit nebudu....... je to všude, paní je nějaká zvláštní.... ten poslední je zajímavej

grooggy
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 21:21 - Změnil/a: grooggy
- Nahlásit

ankaras
Tu žíhanku jsem sem dala jenom protože někdo psal jestli o ní někdo něco ví...
Tamty ostatní jsou zajímavější... Chtěla bych vidět ty křížence s dogou

grooggy
Člen
# Zasláno: 17 Led 2010 21:26
- Nahlásit

jo a nevim jestli jsem sem dávala i tyhle kžížence: URL
Daruji štěňata, kříženci Akita Inu fenka a anglický setr pes. Oba rodiče výborné hlídací plemeno a velice vhodné i k dětem. Vrh 28.10.09, od narození zvyklá být venku. Odběr od 21.12.09 osobně v Rudolfově u ČB. Očkovací průkaz se všemi vakcínami (380 Kč) a 2x odčervení(110 Kč).

<< 1 ... 621 . 622 . 623 . 624 . 625 . 626 . 627 . 628 . 629 . 630 . 631 ... 690 . 691 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání