Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:19
- Nahlásit

Koko
češe ten zázrak taky hladkosrstý psy?
Měl by

Koko
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:24
- Nahlásit

corgi
Dík, ty jo, koukám, že i koně Tak to asi taky prubnu přes ebay. Prosím a jakou bys zvolila velikost na stafbulíky?

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:27
- Nahlásit

Dopra tedy, tak ja to asi necham objednat

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:28
- Nahlásit

Koko
U těch koní mají napsáno, že to má hlavně pomáhat dostat se ze zimní srsti do letní. Kdyžtak bych ještě projela seznam plemen, pro která je ten zázrak doporučen, najdeš ho na oficiální stránce

Koko
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:30
- Nahlásit

corgi
Tak já jdu zapátrat

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:30
- Nahlásit

Koko
Jo, tak na tom seznamu stafbul je, tak by to mělo fungovat.
jakou bys zvolila velikost na stafbulíky?
Teoreticky by měl stačit i small, ale pohodlnější asi bude medium.

Koko
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:45
- Nahlásit

corgi
Už jsem to taky našla, sice je tam s hvězdičkou, ale je Asi do toho půjdu, zas takovej propal to není, kdyby to nezafungovalo. Koupim médium a když tak s tím budu česat Sajgona (kříženec), ten má podsady snad půl popelnice, když líná. A to mám na něj obyč česací hrabičky.

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:47
- Nahlásit

Koko
Já střídám hrabičky s hřebíklem a vždycky je toho kupa, tak jsem zvědavá, jaké to bude s tím zázrakem

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:47
- Nahlásit

Koko
No já taky přemýšlela jaký, potřebuju na kočku a středního psa, nakonec jsem za tu cenu vzala malý i střední.
Si říkám, že když tak nebude problém jeden prodat, když vidím ten zájem tady.

vlk
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 19:56
- Nahlásit

Tak jsem koukala ten e-bay a tam je fšecko engliš... to su ztracená jak maďar v kukuřici......není někdo, kdo by mi jeden přibral, peníz klidně zašlu i předem....

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 20:01
- Nahlásit

vlk
Jakej chces? Dodavka bude do Prahy, nebo Chlumec n.Cidlinou, pripadne HK a okoli

vlk
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 20:10
- Nahlásit

Mathea
já su severní morava..... mám psy kolem 12ti kil, takže asi ten malej nebo střední ????

Koko
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 20:12
- Nahlásit

corgi
Stafíci sice nemaj podsadu, takže já kupu chlupů ani nečekám, stačí mi, abych vůbec něco v době línání vyčesala Tou gumovou rukavicí je to pár směšných chlupů, ale jinak jsou chlupy naprosto všude. Tak jsem skromná a stačilo by mi urychlit to línání a odstranit víc chlupů naráz.
Maya
To je fakt, to udáš, pokud se ti některý nebude hodit. A ještě někomu uděláš radost

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 20:16
- Nahlásit

vlk
já su severní morava
Eh, tak to jedine postou, tam nikdo ze znamejch nejezdi...
na velikost se me neptej

vlk
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 20:26
- Nahlásit

Mathea
Tak nejspíš ten střední.... domluvíme se teda nějak ????

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:06
- Nahlásit

vlk
Já vzala na corgiho (15kg) střední

pigie
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:12
- Nahlásit

Baby, hlavne pozor pri cesani. Ono hlavne netlacit, vela krat neprechadzat po tom istom mieste. U jemnejsich pokoziek to moze podrazdit pokozku. Ja som si to neskor vsimla u Huga na niektorych miestach, ktore som poriadne prechadzala. Proste opatrne s tym

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:19
- Nahlásit

vlk
No jedine tak, ze by ti pak kamos poslal na dobirku z Prahy? Nebo jestli mas nekoho, kdo do Praglu pojede v brzky dobe treba na Vanocni nakupy...)) Nebo este kamosova slecna je z Brna, to je max nablizeni, co muzu poskytnout

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:49
- Nahlásit

pigie
Tak to si budu muset opakovat, jsem zvyklá hřebenem pořádně zabírat a česat a česat a česat..

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:57
- Nahlásit

pigie
Ano ano, píšou to v návodu - netlačit a jedno místo nebrat dvakrát.

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 21:59
- Nahlásit

Když to tady tak čtu, myslíte, že se tadlecta věc hodí i na borderky? Nemám s česáním vůbec žádné zkušenosti, respektive mám ohaře a na toho češu gumovým hřbílkem a borderákovi je zatím půlrok. Takže bych to taky pořídila, když už budu něco na česání pořizovat, tak ať rovnou koupím něco pořádného.

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 22:16
- Nahlásit

VerčaZ
Těžko říct, na bordery s kratší srstí určitě, ale některý mají poměrně dlouhý a hustý límce a tam teda nevím. Na tělo asi u všech, to je podobný jak zlaťák, co ho mají ve videoukázkách.

pigie
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 22:17
- Nahlásit

netlačit a jedno místo nebrat dvakrát.
netlacit je jednoduche sa naucit, nuti ta to netlacit. Ale nebrat dva krat je blbost, kludne mozes aj 2-3x, ale netlacit a fakt nie vela krat

VerčaZ
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 22:23
- Nahlásit

Maya

No právě mě taky přijde, že by mu to vlastně vyčesalo tu srst asi moc. Ale jak říkám, nevyznám se v tom moc. Počkám ještě, jestli nenapíšou něco ostatní, díky.

vlk
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 22:23
- Nahlásit

Mathea
Na tu dobírku to asi bude nejlepší. Když tak mejla mám pod členem napiš až ho budeš mít a já ti písnu adresu.

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 22:29
- Nahlásit

pigie
nebrat dva krat je blbost, kludne mozes aj 2-3x
Já jen psala, co je v návodu

VerčaZ
myslíte, že se tadlecta věc hodí i na borderky?
Borderka je na tom seznamu plemen, pro která je vhodný, takže by to mělo jít. pigie s tím česala novofundlanda, ten taky není zrovna krátkosrstý...

pigie
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2009 06:21
- Nahlásit

corgi
Já jen psala, co je v návodu
A ja len pisem, co som odpozorovala. Inak by som toho psa dobre nevycesala... Ale myslim, ze to mozno zalezi kus od kusu a aj typu srsti. Takze kazdy si to musi odsledovat sam a po prvom cesani prejst pokozku psa, ci nahodou nie je niekde podrazdena. Hugo bol trochu na zadnych nohach, kde som automaticky pritlacila, lebo tam mal toho nazbieraneho najviac. Na krku ma najdlhsiu srst, ta sa dobre nevycesava a hoci som tiez pritlacila, tak tam podrazdene nemal nic.

Tinta76
# Zasláno: 26 Lis 2009 09:29
- Nahlásit

mám! mám vobjednáno!! za 241,98 (zatim teda) j ale stejně jsem degen komplikační

corgi
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2009 09:36
- Nahlásit

Tinta76

Maya
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2009 10:10
- Nahlásit

Tinta76
super, teď jsem četla, že příští rok bude ebay v češtině, tak jsem na to zvědavá

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání