Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:46
- Nahlásit

Kaccka
Alka
pigie
a tak mě vysvětlete, protože mi to fakt nechápu - jaktože je to tak levný, nemyslim voproti cenám u nás, ale voproti cenám prodejců, který doporučuje samotnej výrobce ... jako když něco kupuju, tak to chci co nejlevnějc, to je jasný, ale vocaď pocaď

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:47
- Nahlásit

kokoška
Připadá mi to divné, nechápu, jak takovou cenu dosáhnou.
to jsme dvě

Kaccka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:22
- Nahlásit

hele, ja to taky nechapu, ale faktem je, ze na konkternich vecech se mi potvrdilo, ze to tak doopravdy je, takze jsem prestala patrat po pricinach a jen si to uzivam

pigie
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:27
- Nahlásit

Tinta76
Ty fakt veris, ze ten plast s tymi zubkami ma taku vyrobnu cenu???

corgi
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:31
- Nahlásit

Až mi ten balíček dorazí, tak sem určitě písnu, jestli za těch 230Kč opravdu přišel originál Furminator. Jsem sama zvědavá

Alka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:33
- Nahlásit

já to beru tak, že vždycky se najdou nějací překupníci apod., a raději o tom nepřemýšlím a raduju se z ušetřených peněz.
A vzhledem k tomu jak píše Pigie, že výrobní cena kousku plastu bude pár kaček, tak zbytek ceny je prostě kvůli tomu že to je novinka a registrovaná značka.

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:34
- Nahlásit

pigie
tak jako takovej debil zas nejsem ... vim, že největší podíl na ceně má trademark a patent

kokoška
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:38
- Nahlásit

pigie
ten plast určtě ne, ale ten nůž určitě cenu má - nemůžou to dělat z nějakého shitu, když to má něco vydržet + fungovat a navíc si myslím, že na to mají chráněný patent a za to se taky platí - většinou nejvíc

mám zkušenost se značkovými hřebeny a kartáči na psy a rozdíl mezi tím, co se prodává ve zveráku a to, co se prodává jako značkové zboží je rozdíl jako mezi trábošem a porsche - tím nemyslím cenu, ale funkčnost a hlavně délku výdrže (přežije to několik generací psů)

pigie
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:42 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Tinta76, kokoška
Tie vyrobne naklady stale su velmi nizke, aj ked tam je kvalitna ocel. Ani zdaleka to nebude mat vyrobnu cenu tej najnizsej ceny, za co to kupis. Stale sa na tom niekto nabali. Len niekomu staci predat kamion tych kusov za 10% zisk a niekto potrebuje 500%... Vyrobca vzdy dava doporucenu cenu, aby sa cena drzala co najvyssie... Takze ano, kym vyroba smejdu bude par centov, tak vyroba kvality bude mozno dolar
A mozno niekto niekde "stratil" kamion nalozenych furminatormi a teraz to rozpredava po ebayi

Alka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:45
- Nahlásit

tak ten nůž asi nějakou cenu má, ale určitě ne takovou aby byl důvod to takhle napálkovat. nůž je z nerezi, a ten nejmenší má 4.6 cm.
myslim že nejdražší na tom byl ten patent

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:46
- Nahlásit

pigie
OK presvedčila si ma

Alka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:46
- Nahlásit

Pigie

kokoška
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:47
- Nahlásit

pigie
A mozno niekto niekde "stratil" kamion nalozenych furminatormi
to je velmi pravdepodobne a myslim si totez, akorat jsem tak spatne vychovana, ze prave takovy bych si z principu nekoupila, holt, za blbost se platí

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:50
- Nahlásit

kokoška
tak na mě právě platí ten argument s 500% ziskem

Kaccka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 11:54
- Nahlásit

Naklady na vyvoj, patent a pod. jsou rozpustene v zakladni prodejni cene od vyrobce, nejvetsi podil na finalni cene pro konecneho spotrebitele maji marze, ktere musi pokryt naklady jednotlivych clanku prodejniho retezce + jeste u kazdeho tvorit zisk, takze pokud nekdo koupi produkt primo u vyrobce za velkoobchodni cenu a ma minimalni naklady na distribuci, provoz, reklamu, zamestnance a pod., muze dost jednoduse prodavat dal za vyrazne nizsi cenu nez ten kdo pokryva mnohem vic provoznich a personalnich nakladu. A pak jsou jeste kouzla kolem cenotvorby, nastaveni urovne marze ve vztahu k objemu, kterej se za to da prodat atd. daji se s tim delat uzasna kouzla, kdyz to clovek umi Jenze to uz jsme nekde uplne jinde nez u vycesavani linajiciho psa
Cili, podle me je klidne mozne prodavat originalni vyrobky za takovehle nizke ceny, aniz by to znamenalo nejakou levou na kohokoliv. Ale uvidime az mi ten hreben dorazi, taky jsem na to zvedava

pigie
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 12:00 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

tak na mě právě platí ten argument s 500% ziskem
Ja ked pocuvam, co je vyrobna cena obycajneho auta, tak ma omyvaju ked vidim, za co sa predavaju nove... Takze asi tak. Kym to co objednavam aj dorazi, tak sa moc nestaram, ako sa to mohlo stat. Nedavno som si z honkongu objednala nahradnu baterku na iphone, ktora ma vysla 220 korun, tu by som za nu platila tisice...

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 12:03
- Nahlásit

pigie
Ja ked pocuvam, co je vyrobna cena obycajneho auta, tak ma omyvaju ked vidim, za co sa predavaju nove..
no však právě ...

Nedavno som si z honkongu objednala nahradnu baterku na iphone, ktora ma vysla 220 korun, tu by som za nu platila tisice...
ta koupená tady by ale doufám byla taky made in honkong?

pigie
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 12:04 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

ta koupená tady by ale doufám byla taky made in honkong?
To si pis, ze je to presne ta ista A ani postovne po mne nechceli Zato ked objednavam nieco z ciech, tak len postovne a balne ma vyjde 300 korun

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 12:10
- Nahlásit

pigie
tak to pak jo

hele du do toho, ale běda vám, BĚDA VÁM! esi mi přijde nějakej hnusnej fejk (ale stejně si nejdřiv počkám, až co tu napíšete, že vám dorazilo )

Martík
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2009 14:59
- Nahlásit

Mohl by mi někdo z vás říct kolik cm má velikost S, M a L? Nikde jsem se to nedočetla. Děkuji

pigie
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2009 15:08
- Nahlásit

small 4.5cm
medium 6.8cm
large 10.16cm

Mathea
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2009 19:40
- Nahlásit

Ste me zlakali, za tu cenu..
Mohla bych se k nekomu prifarit na objednavku pres e-bay?
Aaaaa myslite, ze na zlataky by byl lepsi medium nebo large?

corgi
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2009 21:52
- Nahlásit

Mathea
na zlataky by byl lepsi medium nebo large?
No nevím, já bych radši vzala large. Co jsem tak koukla na videa, taky pouzivaji velkej.

Mohla bych se k nekomu prifarit na objednavku pres e-bay
Tak i kdybys nikoho nenašla, poštovné jsou 2 libry, to je jak česká pošta

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 09:31
- Nahlásit

corgi
Dikes

poštovné jsou 2 libry
o postovny mi fakt nejde Spis bych byla radsi, kdyby to vzla nekdo, kdo ma narozdil ode me s e-bay uz nejaky zkusenosti, ja sem nemehlo

Tinta76
# Zasláno: 25 Lis 2009 09:37
- Nahlásit

Budete ho někdo teď v nejbližší době objednávat přes ebay? Bych se asi přidala

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 10:00
- Nahlásit

Já bych se taky přidala. Ale už vidím toho blázna, co to pro všechny objedná a pak to tady přeposílá poštou.

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 10:09
- Nahlásit

Maya
už vidím toho blázna, co to pro všechny objedná a pak to tady přeposílá
No právě Třeba se nějaká dobrá duše najde, ale ono to vážně není tak složité, jestli máte aspoň trošku Aj

Mathea
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 10:17
- Nahlásit

Tinta76 Maya
A odkud jste?

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 10:18
- Nahlásit

corgi
Nemám kartu na platby do zahraničí, a v podstatě jí ani nechci, bych skončila se psema na suchým chlebu, když se tak kouknu, co se venku nabízí.

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2009 10:24
- Nahlásit

Mathea
Benešov, Praha se vyskytuju.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání