Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
Lemonka
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2012 11:37
- Nahlásit

akce na furmíka - http://zona51.cz/offers/Dal-z-pomcek-pro-nae-milky -osvden-kart-Furminator-na-vbr-mte-ze-dvou-velikos t-Medium-Large-za-skvlch-199K-navc-monost-nkupu-v- HOTOVOSTI-jet-dnes-Navtivte-ns-a-uijte-slevy-jet-D NES

MaggieM
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 17:39
- Nahlásit

Nevíte někdo jakou pořídit velikost furminátoru na RR?

lamalucni
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 19:40
- Nahlásit

MaggieM
Nevíte někdo jakou pořídit velikost furminátoru na RR?

Určitě L.
Jen si nejsem jistá, jak bude furmík na RR fungovat - má to někdo vyzkoušené? Většinou se totiž používá převážně na vyčesávání podsady, krycí srst moc nebere, tak nevím, zda bude mít na srst RR nějaký zásadní efekt...

MaggieM
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2012 21:13
- Nahlásit

lamalucni
Doufám, že jo, páč už mi z těch chlupů hrabe...

agáta12
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2012 09:59
- Nahlásit

MaggieM
Klidně Large .
A funguje i na krátkosrsté . Mám boxery

MaggieM
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2012 15:10
- Nahlásit

agáta12
ooo děkuji, tak jdu objednat

twingas
Člen
# Zasláno: 29 Led 2013 18:21
- Nahlásit

Ahoj, můžu se zeptat jestli to někdo zkoušel na kokry, nebo psi s podobnou úpravou?

zavrelka
Člen
# Zasláno: 29 Led 2013 19:45
- Nahlásit

u šeltice se neosvědčil... snad jen na zacuchané "dredy" za ušima

twingas
Člen
# Zasláno: 30 Led 2013 08:09
- Nahlásit

takže na dlouhý chlupy nee, a ten zbytek by se měl u kokra vytrimovat, takže asi nic

kolouch
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2013 17:28
- Nahlásit

Ahoj, pokud fulrminátor pomáhá, tak ho nutně potřebuji!!! Máme dva Am. pity, nevím ale, který mám pořídit? Můžete mi někdo moc prosím poradit?

corgi
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2013 17:39
- Nahlásit

kolouch
Z nové řady "Short hair deshedding tool", velikost M nebo L, ze staré řady obyčejný furminátor M nebo L

Kubajz
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 09:16
- Nahlásit

Dobrý den, jaký furminator popřípadě nějaký jiný kartáč mi můžete doporučit pro mého slovenského čuvače ? Předem děkuji za odpověď

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 09:58
- Nahlásit

Kubajz
Tam bude furminátor asi k ničemu, spíš bych hledala nějaký klasický (tzv. anglický) hřeben, případně jednořadé hrablo s otočnými zuby. Poradí lidi s plemenem s podobnou srstí

hanitchka
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 10:29
- Nahlásit

Kubajz
Na zlatýho retrívra si nemůžu vynachválit ten s otočnými zuby, při česání z ní vyčešu další dva psy chlupů

Kubajz
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 20:33
- Nahlásit

Můžete poslat nějaký link prosim ? Popřípaďě popsat v čem se ten s otočnými hroty liší a v čem je jepší ? Dost lidí říká že jim furminator dráždí pokožku psa. Děkuji za odpověď

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 21:21
- Nahlásit

Kubajz
Dost lidí říká že jim furminator dráždí pokožku psa
Ono s furminátorem je třeba pracovat trochu jinou technikou, než s obyčejným hřebenem. Navíc není vhodný na každodenní vyčesávání, to píšou i v návodu. Ale jak říkám, se srstí čuvače si podle mě neporadí, tam podráždění pokožky nehrozí, protože se jí ani nepřiblíží

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2013 21:48
- Nahlásit

Kubajz
na čuvače podle mě furminátor není, mám špice a taky na ně nejde, měla jsem hrablo z otočnými dvojitými hroty od barona a teď mám totéž bez otočných hrotů od Trixie a je mnohem lepší a podsadu bere mnohem líp tohle bez otočných, takže do otočných hrotů já už bych nešla, paradoxně i psa to víc s otočnými hroty tahalo

PetraK
Člen
# Zasláno: 11 Pro 2014 15:47 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit

Po sto letech obnovím diskuzi - přemýšlím nad koupí.
Nemáte někdo zkušenosti s nákupem furminátoru odsud?
abych nekoupila šmejdstvo

http://www.furminator-shop.cz/

EDIT - PŘÍPADNĚ SPÍŠ MOŽNÁ, ODKUD JSTE KUPOVALI VY A JSTE SPOKOJENÍ. Dík.

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 11 Pro 2014 17:24
- Nahlásit

PetraK
Kupovala jsem ho tam. Cena super, byl problém, že neměli tenkrát tu desítku a nejdřív tvrdili, že bude hned, pak že nevěděj kdy, pak jsme objednali tu sedmičku, to přišlo hned.
Objednávali jsme přes net, ale lepší je tam zavolat. Jen nevím, který to číslo, jedno bere ňákej chlap co nic neví, na druhým byla hrozně fajn ochotná ženská.
Jinak myslím, že tu desítku teď aktuálně mají, ale doporučuju zavolat a zeptat se. Platili jsme předem, tam problém nebyl.
A cenu mají bezkonkurenční.

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Pro 2014 21:53
- Nahlásit

PetraK
já teda nevím, ale podle mě ti na pižly bude furminátor k ničemu, ten je vyloženě jen na podsadu

birma
Člen
# Zasláno: 11 Pro 2014 21:59
- Nahlásit

PetraK
taky si myslím, že na tvoje holátka ti v ničem nepomůže. Nestačí je naleštit jelenicí?

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 10:05
- Nahlásit

Jsme to na jaře zkoušeli na bígla a na RR a chlupů z nich šlo neskutečně. Úplný hrsti. Takže za mě i na holátka dobrý.

PetraK
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 10:58
- Nahlásit

Maya

birma

jo? Myslíte, já to kdysi zkoušela tu Fifi, projet tím Ešátora a šlo toho docela dost . Jen jsme ho tak vošimrávaly a co toho šlo, no tak tetkon bábo raď

birma
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 11:03 - Změnil/a: birma
- Nahlásit

ssshhhhh
Jsme to na jaře zkoušeli na bígla a na RR a chlupů z nich šlo neskutečně
mně třeba pižla přijde, že má úplně jinej typ srsti než bígl.

PetraK
já to kdysi zkoušela tu Fifi, projet tím Ešátora a šlo toho docela dost
tak jestli s tim máš zkušenost, tak hrdě do toho Nebo ti můžu zapůjčit náš neni to sice furminátor origo, je to trimovací hrablo, ale vypadá to nachlup stejně a funguje to taky stejně

Edit: nabídku dlouhodobého zapůjčení ruším, holomek začal taktéž línat...

HaZa
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 13:29
- Nahlásit

PetraK
na "holátka" super na moje chlupatice naprd ... na jaře jsem ho darovala šarpejce - oni nic jiného už nepoužívají

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 14:03
- Nahlásit

PetraKJen jsme ho tak vošimrávaly
přitlačit, pořádně
HaZana moje chlupatice naprd
já mám dva medvídky huňatý a super teda.
Ono to chce celkově vychytat techniku.
PetraK
No u mě je to teda naprostej zázrak. Eliminace línání tak 90%. Vlastně ty reklamy nelžou. Což je teda divný, uznávám

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 18:28
- Nahlásit

ssshhhhh
ono záleží jaký chlupatice, třeba na špice to taky nejde, podsadu to nebere skrz tu dlouhou krycí srst a tu krycí srst to ničí, ale borderu s tím vyčešu v pohodě

PetraK
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2014 22:21
- Nahlásit

tak díky za reakce holky, rozmyslím a uvidím. Ono je ve hře ještě to, že já jsem v tomhle hrozná lemra, - myslím s tím vyčesáváním, tak právě ještě dumám, zdaliž to má cenu .D, jestli nevystačím s tím gumovým vyxlajvantem hřebelcovacím, který vytáhnu tak 2x do roka, hm

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2014 12:08
- Nahlásit

me se to nejlip osvedcilo na kocoura, tezko rict ale jak s tou podsadou...

PetraK
moooozna kdybys na to nespechala, se mi to tu nekde vali, bych s tim mohla na postu i s tou fifijovic zasilkou ze by sis ho na chvili zapujcila a pak se rozhodla.

odkud ho mam si daaavno nepamatuju, nektery casti spice se tim daj cesat ale obecne mam radsi ten s otocnejma hrotama

anonym
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2014 09:51
- Nahlásit

Futminátor je skvělej, ale pozor pouze originál, ty levné jsou na nic. Mám vyzkoušeno a je to obrovskej rozdíl, ty levné napodobeniny hladěj a vůbec neberou srst.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání