Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
Pytlajda
Člen
# Zasláno: 26 Čen 2010 17:39
- Nahlásit

Maky a Trix

Furminátor zdárně dorazil do Brna,jsem z něho nadšená. Jestli ho chceš vyzkoušet, tak dej vědět.

makrel
Člen
# Zasláno: 26 Čen 2010 18:18
- Nahlásit

lucYnka XIII
já bych prosím pro velký úspěch chtěla ještě jednou M.

Gerda
Člen
# Zasláno: 26 Čen 2010 19:55
- Nahlásit

U nás ten úspěch velkej neni, psa vyčešu líp hrabičkama. Ale vůbec to nevadí, protože furmíkem češu všechny ostatní psy, co s nima venčíme ))

Fifi
Člen
# Zasláno: 26 Čen 2010 20:00
- Nahlásit

Gerda
Ja dneska z dortic vyterminatorovala zase skoro kybl chlupu, des bes. Na tupiky to je skutecne pozehnani, nicim jinym to z nich takhle neslo - zvlast Sadlo po ty kastraci pousti podsadu jak diva. Nebo prase dive.

makrel
Člen
# Zasláno: 26 Čen 2010 20:01
- Nahlásit

Gerda
U nás ten úspěch velkej neni, psa vyčešu líp hrabičkama.
Já jsem nadšená a protože to furt někdo chce půjčovat, tak chci rači ještě jeden.

Gerda
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2010 10:05
- Nahlásit

Fifi
makrel
Tak nevim, můj pes má nějakou divnou srst, strašně jemnou a heboučkou, furmík do ní vůbec nezajede, jenom v době nejsilnějšího línání, jenže to už pak jde jakýmkoli kartáčem, i rukou. Ale je fakt, že kámošky s labrošema sou totál nadšený.

elliss
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2010 10:18
- Nahlásit

Měla bych dotaz,dá se furminátor použt na vyčesávání dlouhosrstho jezevčíka?Uvažuju o koupi,tak ať mi tam pak zbytečně neleží..

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2010 10:44
- Nahlásit

elliss
Jestli máš možnost, raději to nejdřív ozkoušej.

jita6
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2010 20:58
- Nahlásit

jediné, co můžu podotknout, tak u ovčouna mi furminátor nefunguje na ocas a připadá mi, že i je to psovi nepříjemné, jestli to ty dlouhé chlupy tahá.. ale jinak po celém těle uplně paráda .. obyčejným kartáčem bych tolik chlupů nikdy nevyčesala, nebo bych ho vážně musela trápit denně.. já jsem s výsledky spokojená

ajunka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 08:52
- Nahlásit

mě furminátor řeže i krycí srst čuba po tom byla sice vyčesaná ale taky zezhora oškubaná- ne moc ale bylo to trochu vidět- nebral jen podsadu. na krátkosrstější psy je to ale skvělé

Alka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 09:51
- Nahlásit

ajunka

to je teda divný...řeže srst? Já tím česala hodně druhů srsti různých psů, ale ani jednomu to nic takového neudělalo.Vždycky jen podsadu, a krycí srst zůstává nepoškozená a krásně učesaná.
Buď něco děláš špatně, nebo nemáš originál, nic jiného mě nenapadá

ajunka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 10:01
- Nahlásit

originál to byl a stpro sem to dělala dbře ale srsrtbyla prostě po tom taková divná jak ořezaná-jakoby zeslabená seřízbutá. a o tom že jí to pořádně nevyčeše asi jako gerda psala vubec sem s ním nebyla spokojená tot muj názor nic víc

Alka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 12:10
- Nahlásit

jj, jasně , názor ti neberu, jen jsem o tom ještě neslyšela. Ž to někomu psa nevyčeše , to jo, to jsem slyšela. Třeba berňák mi tím šel taky hůř (češu "půl dědiny"), ale nikdy to nikomu srst neřezalo, všichni byli nádherní

zuzanarosakova
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 12:25
- Nahlásit

ajunka
Alka

Mē to na zlataky funguje super. Taky mám teda pocit, že to tak nējak reže, jakoby to mēlo v sobē žiletku či co, hlavnē když jedu po krátkych chlupech na packách. V konečnym vysledku to ale vypadá super, nejsou nijak okosany nebo tak.

ajunka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 13:31
- Nahlásit

ona není okousaná ale má tu krycí srst pak takovou slabou jakoby nevím jak to popsat přesně jak kdybyste vzali chup a kousek zněj ubrali zeslabili ho

zuzanarosakova
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 16:10
- Nahlásit

ajunka

Jo, ale jo, to je možná pravda. Myslim, že to funguje na bázi prostrihavani jakoby, jako když mi kadernice tēma speciálníma nužkama s žiletkou protenčuje vlasy. Ale to by nemēlo bejt na škodu ne? Nebo jo?

ajunka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 17:10
- Nahlásit

nevám bylo to to jediný co mi tom fakt vadilo nemám to ráda u sebe natož u psa

zwergpinscher
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 19:37
- Nahlásit

Makrel

Ahojky, ty máš tenhle "zázrak"?

Jestli jo, mohla bych poprosit o vyzkoušení na kočku (maina) než si ho objednám?

pokud jo tak předem díky

prosím, písni mi na maila

makrel
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2010 20:02
- Nahlásit

zwergpinscher
máš maila

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 14:33
- Nahlásit

Zdravím, mohl by mi někdo ve zkratce napsat, čím to, že je to takový zázrak (poměrně drahý zázrak). Něco jsem si tady prošla, koukla na jejich web, ale furt mi to nedochází . A přiznávám se, že číst celou tuto diskuzi jsem líná.
Corgi na začátku diskuze psala o seznamu plemen, která se tím dají česat, ale já nic takovýho nenašla. Dal by se použít na hovawarta?

corgi
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 18:33
- Nahlásit

zuzkaJ
poměrně drahý zázrak
No mně to za 200-300Kč tak drahý nepřijde Zázrak to asi žádný není, už jsem viděla i všelijaké kopie, všechny na stejném principu - hustě seřazené krátké zuby s ostrými hranami.
já nic takovýho nenašla
Oficiální stránky produktu jsou předělané, teď už tam ten seznam nevidím, místo něj je tam poměrně rozsáhlá sekce "The Science of Fur", na jejímž konci je v podstatě uvedeno, že furminátor se dá použít u všech plemen, která mají podsadu.
Dal by se použít na hovawarta?
Ano, teď dokonce už vymysleli speciální druh furminátoru pro dlouhosrstá plemena. Pár lidí si tu stěžovalo, že je furminátor neefektivní na ty nejdelší chlupy (prapor na ocase apod.). Tenhle nový model by to tedy měl nejspíš vyřešit. Jinak můžu vyzkoušet obyč. furminátor na hovíka na cvičáku a podat info

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 10:30 - Změnil/a: zuzkaJ
- Nahlásit

corgi
200-300Kč

kde, kde, já našla od 900 výš .

obyč. furminátor na hovíka
To by bylo super. Pomalu začínám přemýšlet o dárcích na Vánoce, tak uvažuju, že bych ho koupila. A za tu cenu, co píšeš, by to už nebyla taková pálka.

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 12:19
- Nahlásit

zuzkaJ
kde, kde, já našla od 900 výš
Treba tady: http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=fur minator
A pravidelne terminatory objednava lucYnka XIII - tak se s ni zkus domluvit, vyjde to pak levnejs ohledne postovnyho.

kejtlin
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 12:44
- Nahlásit

já ho mám taky od lucYnka XIII na NO a jsem s ním naprosto spokojená, i moji známí, co si po vyzkoušení taky objednali

corgi
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 14:15
- Nahlásit

zuzkaJ
Mám medium z britskýho ebaye za 220Kč i s poštovným. Takže buď aukro nebo někdo, kdo objednává z UK, nebo si to na tom ebayi objednat sólo.

malinka
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 16:28
- Nahlásit

zuzkaJ
mám od lucYnky XIII, na pesany nad 25 kg. Češeme s ním kde koho. Maliny, NO (i dlouhosrstý), boxery, roťáky a bezva .
Jen u některých se jaksi nemůžeme dočesat Nikdy jsme neměli tolik chlupů na jedno vyčesání. A všicí drží, dotavají to jako odměnu.

pawLINka
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 19:49
- Nahlásit

zuzkaJ
Kámoška si furminátor na hovíka pořídila a je velmi spokojená. Konečně se jí podařilo toho huňáče pořádně vyčesat.

Lucynka 13 nebo co
Nebudeš zase někdy objednávat? Ségra by chtěla.

Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 19:56
- Nahlásit

Dost vám závidím, můj pes s tím prostě česat nejde. A to podsadu teda má.

kejtlin
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 19:59
- Nahlásit

Gerda
mi taky někdo říkal, že tím vyčesal kolii a já si u tý mojí neškrtnu

corgi
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2010 21:34
- Nahlásit

kejtlin
mi taky někdo říkal, že tím vyčesal kolii a já si u tý mojí neškrtnu
By chtělo někde vyzkoušet ten nový typ na dlouhou srst. Ale kde vzít a nekrást, že ano

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání