Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
Markét
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 16:08
- Nahlásit

Fifi
U.S. patents mám na malém i středním Furminátoru, mám je oba přes dva roky, jeden z Aukra, druhý z e-Bay a fungujou naprosto skvěle. Takže i pokud by se jednalo o fake, neřeším to.

Grin
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 16:17
- Nahlásit

mmCH koukala jsem te´d nedávno, že "furminátor" začala vyrábět i firma Karlie, máte někdo zkušenosti?
Vypadá to stejně jako furmoš, jenom je to jejich

Fifi
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 16:23
- Nahlásit

Markét
Takže i pokud by se jednalo o fake, neřeším to.
Presne tak. Taky funga bezvadne.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 19:59
- Nahlásit

Když jste spokojený s fcí falešnýho Furmoše, zkoušeli jste někdy česat kovovým všiváčkem? Mně to totiž fungá nemlich stejně, nic víc to nevyčeše

Fifi
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 20:05
- Nahlásit

stetisek123
Ja zkousela na rtw kde co. Jestli mam fake nebo origo - to nevim, dulezity, ze z ni vycese v dobe linani kazdy chlup.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 11:26
- Nahlásit

Tak mi před chvílí přišly hrabičky a je to skvělý, fakt mohu jen doporučit během pěti minut sem vyčesala podsady na dalšího psa. Ani jeden krycí chlup a pes držel, eště se voblizoval, jak ho to pěkně škrabkám. Furmoš mi může...

Markét
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 12:28
- Nahlásit

stetisek123
To jsou origo Marsky? Ve srovnání s Furminátorem to je cenově někce jinde, ne?
Já jsem je opustila právě kvůli Furminátoru, navíc na krátkou srst jsou nefunkční.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 14:48
- Nahlásit

Markét
no to asi určitě. Krátkou srst to neveme, ale já mám teriéra. Jsou to origo Marsky. Tyhle mě přišly na pětikilo a furmoš už nechcu

Fifi
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 19:17
- Nahlásit

stetisek123
Vitej v kralovstvi hrabicek, ja ti zde jiz asi o dve stranky driv psala, ze na teriery fungaji prave hrabe, ze furmik na ne nic moc. Hrabicek mam na perdele asi 4 druhu, krom toho tvyho zkus popremyslet jeste o

Nejdriv projet tema ridsima a pak jeste tema hustsima. Uvidis, ze uvizne dalsi podsada.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 19:50
- Nahlásit

Fifi
Hale ale to království je božský. Tak snadný trimování jsem ještě neviděla. Nevím, estli tohle nebude už moc hustý. Jinak jsem si taky objednala plast. rukojeť,ale poslali dřevěný. Chovatelka mi psala, že stačí ty hobby,ale já se bála. Po tom co jsem koupila hobby efilačky, který nestříhaj, už mám respekt vybírat šunty pro teriéra

Fifi
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2011 19:59
- Nahlásit

stetisek123
Mam tyhle zluty marsky uz asi 6 let, plastovy drzatko, 20 zubu ale na 5 cm, ty na baronu asi nemaj.
A kazdy vemeno terossky je v srsti jiny, pokud dle chovatelky staci hobby, tak tedy staci.
Ja perdele nejdriv beru tema nejridcima hrabema a postupne pritvrzuju/zahustuju zuby, aby mi toho na trim zbylo co nejmin. Ideal si je od nekoho pujcit ruzny druhy a ozkouset.

makrel
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:18
- Nahlásit

Kdo to tvrdil, že je Terminátor drahej? teďjsme měli z Aukra za 130 Kč

Baico
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:39
- Nahlásit

makrel
teďjsme měli z Aukra za 130 Kč
Tak to byl určitě ten padělek. A vůbec mě neštvi, protože já kretém jsem si ho koupila za 1200

makrel
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:40
- Nahlásit

Baico
no nevím, ale vypadá úplně stejně jak ten od Lucynky tenkrát a ten funguje parádně

Monty
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:47
- Nahlásit

Baico
no nevím jestli to byl padělek, ale já ho zkoušela a šlo to super, narozdíl od kámoščiného, který moc nevyčesal, tak nevím, zda to bylo ve fulminátoru, či ve psech ( česala jsem totiž jiné westíky, ne moje)

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:51
- Nahlásit

makrel
Mám z obchodu v Jindřichově Hradci za 288 Káčé. Má 4 nástavce - furminátor a 3 další. Spokojenost.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:52
- Nahlásit

makrel
Upřesnění: já jsem spokojená, psi jsou nasraní.

makrel
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:53
- Nahlásit

Vlčáčková
aha, tak můj se češe rád.

Monty
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:54
- Nahlásit

makrel
Sophi ne a já ji při tom tak ráda češu

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:55
- Nahlásit

makrel
Moji se spíš snaží nenápadně se vytratit. Někteří i nápadně.

makrel
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 20:56
- Nahlásit

Vlčáčková
tak já mám divného psa, on závidí když češu i psa od našich. i čištění zubů závidí.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 21:07
- Nahlásit

makrel
Bože. To bych chtěla. Hlavně ty zuby.
Nesere Tě taky, že lze posílat zprávy jednou za 60 sekund čili za jednu minutu??? My, kteří umíme psát všema deseti, jsme tím vysloveně znevýhodněni a co víc: považování za spam!

leyenda
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 21:13
- Nahlásit

muj se cese taky rad, ma rad jejykoliv opecovavani, i zuby a strihani drapku

makrel
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 21:14
- Nahlásit

Vlčáčková
no u něj to je tak, že chce jakoukoliv přízeň ode mě a je jedno co to je, klidně i čištění zubů. A neumím psát 10. a už musím spát, páč zítra makám. tak dobrou

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 21:19
- Nahlásit

makrel
Makej. A pozdravuj Stiftera. Dobrou.

Alexa
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 21:42
- Nahlásit

leyenda
muj se cese taky rad, ma rad jejykoliv opecovavani, i zuby a strihani drapku
to bych potřála u pudlů ti to nemusej, česání a koupání ještě zvládnou, ale zuby a zvlášť sundavání kamene nenáviděj úpa nejvíc

Macík Klacík
Člen
# Zasláno: 26 Říj 2011 14:52
- Nahlásit

Ahoj mám doma fenku Louisianského leopardího psa..chtěla jsem si koupit Furminator..koukala jsem že sou tu na to dobré i špatné reference.
Co se týče ceny, napsala jsem si to do vyhledávače na Heureka.cz http://kosmetika-a-uprava-psa.heureka.cz/furminato r-hrablo-deluxe-large/ , vypadlo mi tam plno obchodů..ale přesně, jak poznat pravý? jako ty na am.stránkách maj logo barevný a výrazný, ale ty v obchodech ho mají jen vyražený..http://yhst-21465808249783.stores.yahoo. net/shhaladogdet.html , http://www.rogz.cz/furminator-hrablo-deluxe-large/
Co si o tom myslíte? máte někdo zkušenost s některým z obchodů ?
Dík

Macík Klacík
Člen
# Zasláno: 26 Říj 2011 14:53
- Nahlásit

http://yhst-21465808249783.stores.yahoo.net/shhala dogdet.html
Omlouvám se v předchozím textu jsem špatně vložila odkaz..

corgi
Člen
# Zasláno: 26 Říj 2011 16:00
- Nahlásit

Macík Klacík
Jak už jsem tu psala a mnoho dalších též - originál furminátor už prošel několika designovými úpravami od doby založení tohohle vlákna. Ten "starý", který mám já, má logo jen vyražené, nová generace má logo výrazné, barevné. Jak momentálně vypadá originál je vidět na str. výrobce, tedy www.furminator.com
Za sebe - za tu částku v tvých odkazech (přes 1000Kč) bych ho nekoupila. Osobně mám z ebaye za 220 a myslím si, že originál. A pokud je to jen čínská napodobenina, tak je mi to za tu cenu jedno (což by mi za cenu vyšší nebylo) a za druhé to češe perfektně, takže je to fuk

pigie
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2011 08:32 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Moj original sa po dvoch rokoch zlomil (umela hmota v tmavej rucke)

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání