Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
stetisek123
Člen
# Zasláno: 21 Srp 2011 14:26
- Nahlásit

corgi
právě, že jsem od Furmoše čekala, že bude česat jak drak,ale tohle je prostě všiváček

stetisek123
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 09:03
- Nahlásit

Prosím ještě dotaz na lidičky, co maj origoš a nevyhodili obal. Můžete mi napsat, kdo je dovozcem? Díky

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2011 15:06
- Nahlásit

Tak jsem z toho taky nějak v pasti Také bych ho ráda pořídila, ale ty rozdíly v cenách jsou fakt obrovské. Nemá někdo zkušenost zakoupení originálu za slušnou cenu tady v ČR, v poslední době? Koukala jsem na aukro, zbozi, heureku i ebay a fakt nevim
Předem moc děkuji.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2011 16:54
- Nahlásit

HanuleGR
Hlavně, kdybys to chtěla koupit na Aukru, ozvi se mi, páč ti řeknu, od koho já mám ten falešný. Jinak dovozce je Noviko. Už s ním komunikuji, snad z něj vytáhnu nějakou identifikaci pravých.
Mě třeba zaráží i to, že na všech videích jsou chlupy všude a já když těch pár vyčešu, tak zůstanou v tom hrablu

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2011 22:08
- Nahlásit

stetisek123
Mě teda chlupy v hrablu nezůstávají, jsou fakt všude, to je jediný, co mi na to vadí

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2011 15:30
- Nahlásit

stetisek123
No právě, bojim se abych nedopadla jako ty Na Aukru jsou nízké ceny, na obrázcích vypadají všechny kartáče stejně a pak přijde nějaké šméčko Když se dozvíš něco od dovozce písni, prosím. Děkuji

stetisek123
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2011 11:01
- Nahlásit

HanuleGR
Hale, ale po netu to zase můžeš poslat zpět, jenže zaplatíš počtovný. Ale někdo tu psal, že má z ebay a za podobnou cenu jako na aukro a je to origoš.
Než bych to koupila, nechala bych si poslat detailní fotku zubů přímo KONKRÉTNÍHO hřebene, ne tu fotku, co je ofiko

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 15:36
- Nahlásit

stetisek123
Tak jsem nakonec koupila Furmoše v kamenném obchodě v Praglu za 281,-Kč. Mají i e-shop, tam by to bylo o dvacku levnější, ale šla jsem si ho prohlédnout, tak jsem si ho rovnou vzala. Měl by to být originál. Kdybys chtěla kontakt, tak dej vědět, hodim ti to do mailu.

PetraK
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 15:38
- Nahlásit

HanuleGR

kde prosím je ten krámek?

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 15:54
- Nahlásit

PetraK
Házím link
http://shop.nejpes.cz/obsah/prodejny

PetraK
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 16:03
- Nahlásit

HanuleGR

díkuju

stetisek123
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 16:57
- Nahlásit

HanuleGR
a zuby jsou dobrý?

Monty
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 16:58
- Nahlásit

stetisek123
a ty používáš fulminátor na co??? na podsadu?

stetisek123
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2011 17:00
- Nahlásit

Monty
jj na kočky i psy

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2011 09:24
- Nahlásit

stetisek123
Vypadá to že jo, jsou všechny stejný a do špičky.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2011 12:19
- Nahlásit

Hale, tak sem se konečně dostala ke kompetentní osobě a ta cena (300,-) je prý jednoznačná. Prý to není ani nákupní cena pro toho dovozce! Prý by se za tuto cenu neprodávali ani staré modely, které ještě nemají nějaký čudlík na stahování srsti z hřebenu, staré už se nevyrábí.
Dovozce po mně chce vše nafott a napsat ceny a že prý mi napíše dobrozdání o falsifikátu. Pošle mi i kontakt na nějakého právního člověka, co má na starosti padělky v Evropě a pak prej tvrdě po těch obchodnících jde. Takže pokud mi po pošleš i ty, HanuleGR , tak mu to taky pošlu, ať se to řeší najednou
Obaly jsou prý velmi pečlivě zkopírované, takže tudy se to nepozná,ale pozná to prý výrobce okamžitě od pohledu. Prý podle tvaru písmen, výr. čísla

stetisek123
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2011 12:23
- Nahlásit

Jo, zde je prý vyjádření toho ředitele, já anglicky umím mizerně, tak sem si to hodila do Překladače:
COUNTERFEIT UPDATE
Over the last 6 weeks FURminator has been aggressively addressing counterfeit sales over the internet:
-eBay – Using their VERO program, we have submitted 4,326 delistings of our product. The average selling price of our product has significantly increased.
-Amazon – More difficult to have listings of our products removed, but none the less we have removed 4 major sellers. Currently, we no longer are shipping product to Amazon.
-Alibaba, Ali.Express & Taobao - Predominately Chinese Manufacturers offering counterfeit product direct ship from China, 4,016 listings have been submitted for removal.
-Additional on-line sites identified in the in the last 3 weeks, Dhgate, Madeinchina, Tradekey, & Tradetang, 6,837 listings have been submitted for removal.
We have filed a lawsuit against 8 on-line sellers in the USA from eBay and Amazon for selling counterfeit product. We will continue to pursue other on-line sellers as we identify them.
In the UK, we have delisted over 20 resellers and taken legal action against one, which resulted in a £82,000 judgment in our favor.
In the Netherlands, FURminator has delisted a number of online resellers and stop two distributors each paying a hefty € fine.
In Germany, we have successfully delisted 10 big online resellers and are planning to take legal action.
We continue to work with US Customs, and have recently provided training for their internal website – emphasizing classic and deluxe tools have been discontinued, therefore any imports of this product would be counterfeit.
Next Steps:
-We are now focusing on on-line sellers with their own websites.
-We continue to investigate and follow-up on leads of potential counterfeits being sold at retail stores.
-We will begin monitoring and delisting auction sites for other countries.
Thank you for your continued support of FURminator!
Thank you,
Aaron Witt
Director, International Sales

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2011 09:48
- Nahlásit

stetisek123
Hm, tak to jsi mě nepotěšila.Ještě jsem ho ani nevyzkoušela. Jen mi nejde do hlavy, jak to, že ti co ho kupovali přes ebay jsou s nim spokojeni.Asi by bylo dobrý, kdyby výrobce nebo dovozce na svých stránkach ukázali detail jak má vypadat originál. Kde mám jistotu, že pokud ho koupim za 1.500,- tak to bude originál a ne ten samej dokonalej padělek. Navíc Furminator přijímá teď objednávky jen z USA nebo Canady.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2011 20:45
- Nahlásit

HanuleGR
Hale, ten člověk mi fakty v první řadě řekl, za kolik sem ho koupila... pak mi vyprávěl, že byl někde nějakej veletrh,myslím Norinmberk?, a že tam vzal na Aukru nakoupený Furmoše a pak co mu lidi poslali furmoše koupený za tyhle nízký ceny. Prý ten člověk, ten z právního oddělení, okamžitě poznal padělky. Prý to ale i ti prodejci nakoupí pod dojmem, že je to opravdický Furminátor a sami až do šetření výroce nevědí, že prodávají padělky. Dokonce prej Noviku volaj a snažej se jim udělat nabídku prodeje, že určitě jsou výhodnější. Musej je se smíchem odmítat. Bohužel tam nějsou žádné identif. znaky,páč je hned snadno zkopírujou. Já bych se asi řídila tím, jak to funguje. Můžeš mít takovou kopii, že to bude fachčit,jak má,ale mně teda ne. Už roky vyčesávám kočky i psy kovovým všiváčkem. Ne kvůli blechám, ale protože tak nejlíp vyčešu uvolněné chlupy. Ale v době línání to prostě nestačilo, tak jsem chtěla furmoš. Bohužel falešný funguje naprosto stejně, jako ten všiváček. A potvrdil mi to i ten chlap

pe3ce
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2011 18:01
- Nahlásit

Tak jsem zkoumala furmoš dnes na výstavišti. Na jednom stánku prodávali úplně ten stejnej jako na aukru. Na druhém měli o moc originájněji tvářící se vzorek - velikost M, bratru něco přes 700,-. Byl to originál, páč originálně se tvářil i prodejce. Logo bylo logovější a vůbec vše na něm vypadalo mnohem načančaněji, navíc měl takový udělátko, který když se zmáčklo, tak vyčesaná srst sama dobrovolně opustila ozubí. Tudíž jestli lze soudit na originál dle tohoto udělátka, pak 9/10 lidí v republice má "mejdinčínu" z vedlejší dílny. Tento origoš mi byl zapůjčen, abych poznala rozdíl mezi plagiátem a tímto. No nevím, jsem na rozpacích, jestli je to zvykem, nebo to bylo vlhkostí vzduchu či rosným bodem, ale zdálo se mi, že to co mám doma bere tu srst lépe a radostněji. Možná je to i tím, že s ním češu vořecha a ne psa s PP, papíráci se možná češou líp tím origošem

corgi
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2011 21:55
- Nahlásit

pe3ce
Na jednom stánku prodávali úplně ten stejnej jako na aukru. Na druhém měli o moc originájněji tvářící se vzorek
Ono těch originálů je ale víc a každý vypadá trochu jinak. Od doby, co jsem ho já kupovala, vymysleli už furmík na dlouhou srst, pak luxus dvouzubou edici, pak novou řadu s lepším držadlem - takže se nedá jednoznačně říct jenom podle toho, jak se to tváří, že něco je padělek. Ten můj "starej" bude v porovnání s tím nejnovějším vypadat uboze. Mám-li tedy originál Ale to mě netrápí, nedala jsem za to majlant a češe to, tak co...

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 12:56
- Nahlásit

pe3ce
navíc měl takový udělátko, který když se zmáčklo, tak vyčesaná srst sama dobrovolně opustila ozubí. Tudíž jestli lze soudit na originál dle tohoto udělátka, pak 9/10 lidí v republice má "mejdinčínu" z vedlejší dílny.
Ne, ne, to je prý jen nejnovější verze. Staré originály byly taky bez udělátka

pe3ce
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 13:50
- Nahlásit

corgi
Mám-li tedy originál no právě, kdo to může říct s jistotou
Ale to mě netrápí, nedala jsem za to majlant a češe to, tak co...
to jsme na tom stejně
stetisek123
to je prý jen nejnovější verze
to mi napadlo, proto jsem to tu psala, páč tu řešíte nynější furmoše(nebo jsem to tak pochopila) a ne ty z dob dinosaurů
tudíž česání zdar

Grin
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 14:23
- Nahlásit

TWE tak to je mazec, dočetal jsem teda jenom poslední část příspěvků, ale chápu to dobře že vlastně nikdo neví jestli má ten furminátor origoš nebo ne...? A neví se kde ho koupit origoš, protože se padělá jak vzteklej?

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 14:38
- Nahlásit

Grin
no, prý je nejdůležitější cena. Netuším, teda, jaká je hraniční, ale prej za 3 stofky určo není origoš, páč to ani není prodejní cena od výrobce.
Pokud fungá, tak byc nic neřešila, ale ten můj nefachčí

pe3ce
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 14:59
- Nahlásit

stetisek123
prý je nejdůležitější cena
tak to hlavně neříkej prodejcům, jsou tak flexibilní, že prodaj za tisícku i ten padělek a poznáme pak co? Leda prd.

ale ten můj nefachčí
hmm, máš asi kousek z ještě víc vedlejší dílny

Grin
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 15:03
- Nahlásit

stetisek123
On fachá, ale začaly se mu vychylovat zuby, takže to asi takiy nebude orig... achtěla bych vědět jak funguje origoš teda.

pe3ce
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 15:40 - Změnil/a: pe3ce
- Nahlásit

Grin
jak funguje origoš teda.
Funguje zhruba stejně, nezdálo se mi to ani výrazně lepší a určitě ne horší (česala jsem s ním dnes na výstavě druhou moji psici). Možná se originálu zuby nevychylují, předpokládám, že budou z kvalitnější ocele(či čeho). Nicméně můj stoproneoriginál mám víc jak rok, nějaký 3 zoubky má ulámaný(kvůlivá mě ), pár jich má ohnutých jak píšeš i ty, ale zatím funguje. Až přestane, tak ho se slávou pohřbím a pokud origoše výrazně nezaplní náš trh a nezlevní, tak opět sáhnu po kopii z aukra.

Fifi
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 15:54
- Nahlásit

Tyjo, taky mam neco levnyho, ale funkcniho plne. Nikde se tomu zub neulomil, neuhnul, mam ho uz asi druhy rok. Pokud je to kopie, tak kvalitni. Na zlutym plastu mezi sroubkama mam psano: "Furminator
U.S. patents
6.782.846. 7.077.076 & 7.222.588
Additional Patents Pending "
Mate tohle u kopii taky? Nebo originalu?

pe3ce
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2011 16:08
- Nahlásit

Fifi
mám tam "nymlych" to samý

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání