Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
younglady
Člen
# Zasláno: 27 Lis 2010 15:53
- Nahlásit

Dines
to nevím, neviděla sem je, ale to co kupovala kamarádka přes ebay originály jsou a byli stejně bylaný jak tyhle na fotce

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2010 16:33
- Nahlásit

Dines
Ahoj, není to nějak moc levné?

Myslím, že tohle je fake, už ta značka vlevo nahoře Yingt je dost podezřelá. Nevíš, jestli bude fungovat a jak dlouho...
Lepší jít na eBay...

corgi
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2010 17:20 - Změnil/a: corgi
- Nahlásit

Hipík a Tonička a Rozinka
Fake - značka vlevo nahoře, chybí R v kroužku za názvem výrobku (nechtěj si to úplně zavařit) a balení vypadá jinak než origoš (je širší a placaté, origoš je "do L")
+ ještě na samotném hřebenu chybí logo mezi šroubky

krapulinka
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2010 11:19 - Změnil/a: krapulinka
- Nahlásit

Je možné použít furminátor na bišonka? Kámoška má bišonka, češe ho kartáčem s dratkovými zuby a je vidět, že mu učeše vždycky jen vrchní srst. Na podsadu se vůbec nedostane. A pak se diví, že se jí pes cuckatí. Tak mě napadlo, jestli by nemohla na svojeho hafušu použít furminátor...

corgi
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2010 12:02 - Změnil/a: corgi
- Nahlásit

krapulinka
Teď už dělají i pro dlouhosrsté psy, na ten bych to viděla. Ovšem nejlepší by bylo, kdyby kámoška našla nějaký salon poblíž, kde by to na psíkovi odzkoušeli - přece jenom bišonci mají tu srst takovou "zvláštní"...
EDIT: Teď čtu přímo na webu furminátoru, že bišon nemá podsadu, tudíž se použití furminátoru nedoporučuje!

krapulinka
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2010 19:34
- Nahlásit

corgi
no jo, ono to možná podsada neni, ale jak to neměl pořádně učesaný, tak to tak vypadlo. Jsem myslela, že by jsme vyzkoušeli ten můj, kdyby to bylo i na bišony. Ale když to na ně není, tak bude holt kámoška asi vymyslet jiný způsob jak ho česat, protože mu češe jen tu vrchní část srsti a tu spodní vůbec...

corgi
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2010 22:53
- Nahlásit

krapulinka
Ten kartáč s drátky je na takovou srst naprdky, zvlášť když ví, že se mu to na kůži cuchá. Zkusila bych řidší hrabičky, něco jako mám já na dlouhé chlupy na ocase (konkrétně od Barona, ale dají se sehnat samozřejmě leckde).

Teď taky na Baronovi vidím nějaké speciální hrabičky pro dlouhosrstá a chundelatá plemena. Ono se dá utratit pár stovek za ledacos, no...

Maya
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2010 23:44
- Nahlásit

krapulinka
možná by na bišona šlo to co mě na špice, dlouhý dvojitý zuby, nejlépe otočný, hrablo nebo hřeben, taky to mám od barona

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2010 10:10
- Nahlásit

neco takovyho mam na dlouhou hustci srst ja... akorat mam dvoustranej a na jedny strane vetsi mezery, na druhy mensi... taky si myslim ze to vycese dobre i spodni

Dáška
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 08:38
- Nahlásit

Ahojte, mám možnost objednat furminátory, velikost L za 350 a M za 320, budete někdo chtít? Kdyžtak na mail sam.baily zavinac seznam.cz

kobroor
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 08:44
- Nahlásit

Dáška
Ahoj, minulý týden jsem si objednávala originál furminátor L z Aukra za 270,- i s poštou...

Dáška
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 08:57
- Nahlásit

kobroor
Ha! Máš odkaz?

kobroor
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 09:38
- Nahlásit

Dáška

http://aukro.cz/show_item.php?item=1387253556
akorát tento týden má prodejce dovolenou...
ale dají se tam najít i další originály za podobnou cenu (ale jsou tam i kopie..)

Alexa
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 11:03
- Nahlásit

krapulinka
bišonka nejdřív musí rozčesat hřebenem s dlouhými zuby až na kůži a pak teprve může kartáčovat.

koblizenka
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 11:24
- Nahlásit

Mě včera přišel z Aukra Lkovej za 255 i s poštou
Hned jsem ze psa vyčesala skoro druhýho

muf
Člen
# Zasláno: 19 Led 2011 11:49
- Nahlásit

koblizenka

Tak to jsem koupil taky. Sem Čuměl. Opravdu originál. Funguje to úžasně

Dines
Člen
# Zasláno: 19 Led 2011 12:44
- Nahlásit

krapulinka
Kámoška má bišonka, češe ho kartáčem s dratkovými zuby a je vidět, že mu učeše vždycky jen vrchní srst. Na podsadu se vůbec nedostane.
Mám královské pudly a vystačím si s tím drátkovým(finišákem) a klasickým hřebenem s dlouhými kovovými zuby.
Poku bude bišona česat denně, tak jí stačí i ten finišák, ale chce to tu srst rozhrnout a česat postupně - asi jako když kadeřnice fouká vlasy před kartáč a ne to jen tak pošmrdlat po vrchu!
Chyba není v hřebenu, ale v kamarádce

kobroor
Člen
# Zasláno: 19 Led 2011 13:10
- Nahlásit

Furminátor funguje fakt dobře, ale jak píše Dines, není nad klasický hřeben s dlouhými zuby a srst rozhrnovat. Já prostě svou SAO a NO (hlavně na zadku a krku) furminátorem tak dobře nerozčešu..

impact
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2011 22:08
- Nahlásit

http://www.minasleva.cz/cs/i-nasi-mazlicci-si-prej i-tu-nejvyssi-peci-vycesani-hrebenem-furminator-od strani-starou-srst-a-podsadu-nezkracuje-a-neposkoz uje-srst-pouze-velmi-ucinne-vycesava-a-pomaha-ke-z dravejsi-kuzi-a-lesklejsi-srsti-zvirete/

!!!!!!!!!!!!!!!!!

jablunka
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2011 22:31
- Nahlásit

http://www.minasleva.cz/cs/i-nasi-mazlicci-si-prej i-tu-nejvyssi-peci-vycesani-hrebenem-furminator-od strani-starou-srst-a-podsadu-nezkracuje-a-neposkoz uje-srst-pouze-velmi-ucinne-vycesava-a-pomaha-ke-z dravejsi-kuzi-a-lesklejsi-srsti-zvirete/

impact
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2011 08:14
- Nahlásit

jablunka
Jsi divná.

pawLINka
Člen
# Zasláno: 16 Čen 2011 13:37
- Nahlásit

Nebude někdo zase objednávat? Měla bych zájem o 3.

dejtry
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 11:33
- Nahlásit

Ahojky, chtěla bych se zeptat jak má být velký furminátor na NO? A kde bychho sehnala za nějakou rozumnou kačku? Na Aukru ani na E-bay neumim. Ještě jsem se chtěla zeptat k tomu vyčesánvání. Mého ovčouna vyčesávám tak 2x týdně, ale furt se mu to na zadku vlní a na stehnech se mu dělá takovej vír. Nevíte čim to je? Myslíte, že mi stim furminátor pomůže?

lucYnka XIII
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 11:42
- Nahlásit

Jestli bude mit nekdo zajem nabizim furminatory za 350 + plus pokud to chcete postou tak postovne k tomu. Kdysi vyslo postovne na 50kc ted to nejak menili tak to mozna bude kapku vic. V Praze si muzeme domluvit osobni predani.
muj mail: lucia13uk@seznam.cz

dejtry
na NO velikost L

Pumpa
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 14:46
- Nahlásit

mám furmoš od Lucinkysčíslem a je super..... doporučuji, už ho mám rok, češu v jednom kuse....

Grin
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 15:29
- Nahlásit

lucYnka XIII
Jo hele toho bych si klidně vzala, já mám Mko a je už psovi malej, takže ten Lkovej stejně budu muset koupit. ale te´d mám trochu honičku a taky před vejplatou takže honim každou korunu, mohly bysme se domluvit až na příští měsíc? Chytnu tě v žumpě?

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 16:48
- Nahlásit

Grin
a zbavovala byses případně toho M? Za kolik?

Grin
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 16:52
- Nahlásit

Maky a Trix

mno hele asi člověče nezbavila, protože jím češu králíky a děsně to na ně funguje tak se nezlob ale nedám

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 16:52
- Nahlásit

Grin
chápu

Grin
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2011 16:53
- Nahlásit

Maky a Trix

Ledaže bys doma měla S a chtěla čenžnout

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání