Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
corgi
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 13:13
- Nahlásit

Pro srst delší než 2 palce:
http://www.furminator.com/products/dog/long_hair/t ool

duli
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 13:52
- Nahlásit

Loni jsem koupila "pseudofurminator" od trixie tusim, tu pilku ma skoro stejnou jako origos.......ceseme ci jsme cesali labika, bosika, NO, tibetska doga, BSO, BOM, RR.......a naprosta spokojenost. Dela pri linani zazraky, staci mi vycesat psa cca 4x behem 14dnu a je po linani

kobroor
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 13:56
- Nahlásit

corgi
přesně, co jsem říkala... na tom videu se límce ani zadku vůbec nedotkla... takže jsou to zbytečně vyhozený peníze

kobroor
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 14:01
- Nahlásit

corgi
Pro srst delší než 2 palce:
http://www.furminator.com/products/dog/long_hair/t ool

dobrej ftip... jednořadý hřeben s dlouhýma zubama mě vyšel asi na stovku a udělá lepší službu

stetisek123
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 17:19
- Nahlásit

Já už to mám objednaný, tak uvidím a pak poreferuju. Při nejhorším to budu používat na skotí záda místo trimování a na kočky
Kdyby ani to nešlo, mám tu ještě králíky, morčata a slepice

Fifi
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 17:25
- Nahlásit

stetisek123
Při nejhorším to budu používat na skotí záda místo trimování a na kočky
Ja ho mam na erdele a rtw. U rtw doslova pozehnani, v dobe linani cesu co den (igelitku) a nic jinyho takhle nezabralo nikdy. U perdelu - tam nejdriv hrabu trojema hrabema, pak vezmu jen tak furminatora na docisteni podsady - ale bere toho u tech dratosrstaku minimum, vic efektu maji klasicky hrabe a pak trim. Kamosce na zlataky zabira taky skvele, ale asi nemaj takovy limce a nohavice, jak chodak.

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 17:39
- Nahlásit

kobroor
jednořadý hřeben s dlouhýma zubama mě vyšel asi na stovku a udělá lepší službu
Mě vyšel na 33Kč na výstavě v krabici s výprodejem

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 17:40
- Nahlásit

stetisek123
Při nejhorším to budu používat na skotí záda místo trimování a na kočky
Kdyby ani to nešlo, mám tu ještě králíky, morčata a slepice

Na kočky perfektní, i na dlouhosrstku mi to funguje. Na králíky též fajn. Na slepicích zatím neodzkoušeno...

stetisek123
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2011 17:55
- Nahlásit

Na slepicích zatím neodzkoušeno...
tak třeba kdyžtak nebudeme mít plnej dvůr peří. Bude vyfurmošený.
a slepice se budou blejskat. A na youtube určo takový video ještě nebylo

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 7 Čec 2011 10:07
- Nahlásit

http://www.slevy.cz/sleva/57-sleva-furminator-psi- kocky-profesionalni-kartac

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Čec 2011 12:58
- Nahlásit

Hipík a Tonička a Rozinka
A hele, tam si můžete zaskočit ozkoušet fumíka na vlastním psovi. Třeba to někdy vyzkouší.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 09:22
- Nahlásit

Prosím, kdo máte originál Furmoš, máte ho nějak označený, myslím, zda je na něm nápis? Potřebovala bych rozeznat ten pravý od napodobeniny

corgi
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 09:36
- Nahlásit

stetisek123
Firma trochu oživila design, takže je možné, že origoš teď vypadá jinak než ten origoš, co my máme doma.

pe3ce
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 11:43
- Nahlásit

stetisek123
totkaj na jejich stránkách se můžeš inspirovat http://yhst-21465808249783.stores.yahoo.net/

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 12:18
- Nahlásit

pe3ce
ty stránky jsem viděla, ale někteří tu maj origoš a má nápis jen vyražený

stetisek123
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 12:20
- Nahlásit

corgi
tak to sem asi v pytli...

kobroor
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 13:02
- Nahlásit

pe3ce
tohle jsou nové typy

starý typ - originál má mezi těma šroubkama vyražený logo a má krabičku do elka
kopie nemá vyražený logo a taky má rovnou krabičku

corgi
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2011 13:04
- Nahlásit

stetisek123
Já mám zrovna ten "starý" model s nápisem jen vyraženým. Holt to bude třeba risknout

stetisek123
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 14:56 - Změnil/a: stetisek123
- Nahlásit

já mám tenhle: http://aukro.cz/original-furminator-large-nejlevne ji-i1764013528.html
nemá žádný nápis

corgi
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 15:36
- Nahlásit

stetisek123
Tak ten můj vypadá nemlich stejně, akorát mám M. Tak jsem si asi ten vyražený nápis nějak domyslela, mám ho venku a nechce se mi zvedat

pe3ce
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 16:44 - Změnil/a: pe3ce
- Nahlásit

stetisek123
tak já mám ze stejnýho balení, od jinýho prodejce, nápis tam vyraženej-tedy plasticky vystouplej mám a stejně jsem si furmina dokázala sprasit...viz pár stránek dopředu
A černý madýlko se uvolńuje a kdybych mezi ně a toho žlutýho šulinka co je uvnitř nevrazila noviny, tak by se po pár tazích psem vyvlíkl. Tudíž jak to tedy s těmi originály,,kvalitou a nápisy je???

stetisek123
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 18:29
- Nahlásit

pe3ce
jak to tedy s těmi originály,,kvalitou a nápisy je???
by mě zajímalo,... já to nemám popsaný vůbec, nic se mi nehejbe, ale nepříjde mi o nic funkčnější než, kovovej všiváček

corgi
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 20:28
- Nahlásit

pe3ce
jak to tedy s těmi originály,,kvalitou a nápisy je???
Jako se vším jiným - dělaj to úplně stejný číňani v úplně stejný fabrice, akorát jedno je "originál" a jedno "levnej šmejd"

pe3ce
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2011 21:09
- Nahlásit

corgi
dělaj to úplně stejný číňani v úplně stejný fabrice

tak tak a tím můžeme dokladovat, že je úplně jedno, esi si koupíte takovej či makovej

stetisek123
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 09:26
- Nahlásit

takže jsem tam, co sem byla. Nevíte, kdo je dovozcem, do ČR? Anglicky neumím, ae Čecha bych se zeptala, jaký designy mají jejich originály.
Je to sice už přehnaný kvůlivá 200,- , ale mě už to i docela zajímá. Stačilo by jestli maj chráněněj název

Minnie
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 10:50 - Změnil/a: Minnie
- Nahlásit

mozno ti trochu pomoze kuknut toto forum, vraj aj ja mam fake furminator (podla tych zubov), ale mne je to sumafuk, funguje dobre a vycese zo psa naozaj ovela viac ako hocaky iny kartac co som mala http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=75&t=12105&star t=15

este som zabudla napisat, staci podla mna ked napises na mail "original furminatoru", ze si chces overit, ci su dodavatelom pre ten ktory obchod a oni ti hadam odpisu, ci su predavane furmiky nimi dodavane, alebo nie a tym padom su to len napodobeniny.

stetisek123
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 10:59
- Nahlásit

Minnie
Tak tys to rozsekla, mám napodobeninu jak vyšitou. Jdu na toho prodejce zařvat, pěkně mě na...!

Minnie
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 11:05
- Nahlásit

a kolko ta vysiel ten tvoj?
mna ta napodobenina stala dakych 9,50 eur vratane postovneho, co nie je este take hrozne, ja bych si stejne original za 30 eur nekupila, to je uz na mna vela penazi.
btw., ale vyzeraju skutocne rovnako

stetisek123
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 11:43
- Nahlásit

mě to vyšlo asi na 180 Kč, ale jde mi o princip. Protože neoriginál nechci, mám kovovej všiváček a ten vyčeše přesně to samý, možná i víc. byla jsme naivní a myslela si, že už je natolik rozšířený, že se zlevnil. Viděla jsem ho třeba u Olivera prodávat za 1.500,-

corgi
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2011 22:19
- Nahlásit

stetisek123
Já mám originál v přepočtu za 220Kč (z ebaye), takže to rozhodně není utopie, sehnat origo za levno. Tak nějak chápu, že jsi chtěla originál, tak jsi naštvaná, ale jestli to vyčeše stejně, tak bych se na to vyprdla

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání