Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
pigie
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 15:12 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Pavlina Moravcova
Ja som teraz bola na svetovke, ale akosi som to tam nevidela, lebo by som sa na 100% pristavila. Ale je fakt, ze som nechodila od stanku k stanku a nepytala sa na furminator Ale toto ma celkom presvedcilo http://www.doggeddogdom.com/?p=4688

corgi
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 16:05
- Nahlásit

pigie
No mně se líbily fotky a videa na oficiálních stránkách furminatoru, ale stejně, co neuvidím na vlastní oči na svém psovi, tomu neuvěřím

pigie
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 08:56
- Nahlásit

corgi
A ja som si povedala, ze uz som psovi pokupila tolko blbosti, ze jedna hore dolu predsa ujde Takze som ho objednala cez kamosa z ebay a som zvedava

Strejda
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:07
- Nahlásit

Obrázky a videa mě ohromují. Ale pořád mám dojem, že se podsada nevyčesává, ale řeže. Až budete mít někdo furminátor doma, tak dejte zprávu.

Erin
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:31
- Nahlásit

Strejda

Mám ho v salonu a podsadu opravdu vyčeše,neřeže.Videa jsou pravdivá,taky jsem tomu moc nevěřila

pigie
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:33
- Nahlásit

Erin
Ale krycie ti tiez necha na pokoji, jo? Lebo mne trimovacie hrablicky skasnu aj kryciu obcas a mam pocit, ze toto by mohlo fungovat bez toho.

Strejda
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:41
- Nahlásit

Erin

Ď

Erin
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 09:54
- Nahlásit

pigie

Ano krycí nechá na svém místě
Nedávno jsem takto vyčesala goldena po kastraci...samá podsada a hodinka práce ,byl poloviční.

cilka
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 10:56
- Nahlásit

Ahoj
Erin
Taky už sem na to koukala ale jak píšou holky , co nevidim na vlastní voko , moc tomu nevěřím . A co na vlkodava , vyčešeš s ním holky ? Na tu deerku by se mi taky hodil . Přece jen golden má tu srst jemnější ...

kokoška
Myslíš že bys mi ho mohla objednat až něco budeš zase brát ? Kolik stojí ? Peníze bych Ti mohla dovalit až pojedu na veterinu abys nemusela ze svého .

pigie
Napiš sem až ten zázrak budeš mít doma jak se osvědčil , prosím ...

Erin
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 11:46
- Nahlásit

cilka

Čauky,jj Anička má hodně tvrdou srst,tak tam na jaře vytrimuju a hotovka,ale ta druhá má podsadu jak malamut,a šlo to úplně krásně a pesíky zůstaly na svým místě.

cilka
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 12:24
- Nahlásit

Erin
díky , Cherryna je právě taky podrostlá , srst má taky jak dráty ale na jaře z ní tahám chuchvalce jak bylo v těch ukázkách ...Beruna je to samý , jen to má dlouhý
Když to říkáš Ty , že to funguje tak se tomu dá věřit ....

Erin
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 15:04
- Nahlásit

cilka

Jo a ještě mě napadlo,víš jak to prubni?Rozdělej 1mm střihácí hlavici a tu větší část použij jako ten nástroj,to jsem udělala,když jsem zkoumala na zvětšený fotce princip funkce.A uvidíš,furminátor je skoro to samý.

pigie
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 15:39
- Nahlásit

Erin
samá podsada a hodinka práce ,byl poloviční.
Toho sa prave bojim, toho priesvitneho psa, co zistim, ze mam

cilka
Urcite dam vediet

Fifi
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 15:45
- Nahlásit

Pardon za OT
pigie
Zdravim, pani, vy se tu moc neukazete, ako sa dari Hugousovi? Styska se mi po vasich fotkach.

cilka
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 16:23
- Nahlásit

Erin
Jdu to vyzkoušet , i když tedˇještě takovej podrost nemá , to na jaře vypadá jak leta nevyčesanej ovčoun s těma plotnama ....to se pak i dokopu jí voškubat

pigie
Dej , sem zvědavá na placatýho Huga , foto a nejlépe video s patřičným komentářem vítáno

pigie
Člen
# Zasláno: 16 Říj 2009 22:00
- Nahlásit

Fifi
No jo, ja sa snad polepsim A fotku dodam hned ako pride ten zazrak a vycesem ho Mozno sem dam fotku labradora Inak, klop, klop, na par nezvycajnosti, co nas v poslednej dobe postihli je v super kondicii. Po operacii lakta sa drzi, nekriva, aj ked ho obcas musim korigovat - bohuzial uz sa ozyvaju v istych situaciach zadne klby

cilka
Placaty by nebol po prvy krat, ale tymto nastrojom sa obavam ze to naberie uplne iny rozmer

pigie
Člen
# Zasláno: 29 Říj 2009 15:22 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Tak dnes mi ten zazrak prisiel, vecer vyskusam a dam vediet, ci to stalo za tych 16 eur

Stalo, nechapem ako som mohla bez toho doteraz zit

kokoška
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 08:54
- Nahlásit

cilka
máš mail, dlouho jsem tu nebyla

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 09:19
- Nahlásit

pigie
Super! Já zrovna včera vyčesávala pejskovi kejty a byla z nich pěkná hrstička - ale tohle je mega hromada

ankaras
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 09:47
- Nahlásit

corgi
- ženooo, shánim tě ! nejde mi net, icq a cizí stránky frčim do města, nevíš jak je na tom PPČ? Mam ho mít?

Evžen Huml
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 09:50 - Změnil/a: Evžen Huml
- Nahlásit

pigie
Stalo, nechapem ako som mohla bez toho doteraz zit

Taky nechápu, jak se bez toho obejdu. Kde jsi to koupila?

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 10:03
- Nahlásit

ankaras
Já jsem furt tu - jak to, že ti nic nefunguje? Sis s tím hrála nebo co? PPČ tentokrát myslím akit prosté, ještě se radši kouknu, aby to nebylo zas jak minule...

pigie
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 11:22 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Evžen Huml
Kupila som cez net a kamarata:
http://cgi.ebay.com/FURminator-LARGE-DOG-CAT-deSHE DDING-TOOL-BRUSH-NEW_W0QQitemZ390104425231QQcmdZVi ewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item5ad409230f

Inak, musim povedat, ze s normalnymi hrablami, by som takuto hromadu z neho ani nahodou nevycesala. Mozno v plznucom obdobi, teraz ani nahodou. A hlavne! Bolo to za pol hodinu a absolutne ma neboleli z toho ruky! Islo to velmi lahko. Nemozem povedat na to zleho slova. Akurat mi pes pochudol opticky asi o 5kg a realne asi o pol kila

corgi
Velmi velke dik, pretoze bez teba, by som sa o tom nikdy nebola dozvedela VDAKA!

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 13:40
- Nahlásit

pigie
A zůstala Hugovi nějaká podsada? Neřeže to podsadu? Taky jsem nad tím váhala, ale pak jsem se dočetla na americkým foru, že pro špice je to absolutně nevhodný, protože prý buď s tím učesat vůbec nejde a nebo to vezme všechnu podsadu.

pigie
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 13:43
- Nahlásit

Maya
Bola som prekvapena, ale zostala. A fakt som vycesavala len mrtve chlpy. Ono, ja ked nim prejdem hrablami, tak kolko krat ho prejdem, tolko krat zostanu na nich chlpy. Ale presla som ho hentym a potom hrablami a nic
Urcite s tym treba narabat opatrne, ja si vsak myslim, ze spic ma na to uz prilis dlhu srst. Aj u Huga napr. na krku uz to tak nefungovalo, chrbat, boky a zadok, zadne nohy v pohode. Ale krk slabota, hoci aj tam cosi vycesalo - tam ma najdlhsiu srst, ak neratam zastavky (ale tam nie je podsada). A na 100% to podsadu nereze, som to studovala Aspon teda tu nasu nie. Proste to zo srsti tu podsadu vytahava, co ma ostat asi zostane a co sa ma uvolnit sa proste uvolni.

Evžen Huml
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 14:26
- Nahlásit

pigie
podsadu nereze, som to studovala Aspon teda tu nasu nie.

Jaké máš plemeno?

pigie
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 14:30
- Nahlásit

Evžen Huml
Novofundlandan

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 14:56
- Nahlásit

Maya
Na stránkách výrobku je přímo seznam plemen, pro která je furminator nevhodný. Jestli je tam špic, to z hlavy nevím, jisté je, že tam byl pudl - víc si moje děravá hlava nezapamatovala...

pigie
bez teba, by som sa o tom nikdy nebola dozvedela
Není zač. Já jsem se o tom zas dozvěděla na americkém corgi fóru - jak známo, corgi líná dvakrát ročně: od ledna do června a od června do ledna Takže v jů es ej už ničím jiným nečešou

Maya
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2009 00:42
- Nahlásit

Tak jsem našla ten seznam, na špice to doporučujou, tak nevím, američtí majitelé tvrdí, že na něj to fakt nejde. Když to nevezme ideálně ani krk fundláka, tak na tom nejspíš něco bude.
Ale fotka Huga s chlupama je pěkná, bylo by to super, ale za ty prachy, co to stojí, to asi nerisknu.

corgi
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2009 09:31
- Nahlásit

Maya
Tak zkus to, co jsem radila pigie nebo komu - najít v okolí nějakej salón, kde ho mají, aby ti to předvedli. Případně se na výstavách rozhlížet po stáncích, jestli by ho někde neměli na ukázku. No a nebo se s pigie domluvte, dejte si rande, kafíčko a zkuste to

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání