Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 11:59
- Nahlásit

cilka
Já hledala střední a origoš, ten jsem našla nejlevněji za 340

cilka
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 12:03
- Nahlásit

corgi
fakt jo ? To je tedy gůt cena , nasměruju jí tedy na nějaký ten ebay platí taky přes PP a narozdíl ode mě mluví anglicky .

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 12:05
- Nahlásit

cilka
Jojo, ať si tam pohledá. Já zatím neobjednala, pořád přemýšlím, jestli mě mladej nezabije, když pod stromečkem bude další hřeben na psa....

kachna_
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 13:21 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

cilka
ceny fakt nevím, já ani nevím, jak velký má být ten největí, ale tady je na ně telefon 541 426 366 nebo 606 664 855 , jo ale bylo na něm napsáno furminator, takže předpokládám, že je to originál,

cilka
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 14:34
- Nahlásit

kachna_
díky moc , už sem jí ty telefony přeposlala jezdí často do Brna tak by to pro ní bylo nejvýhodnější . No a s tou velikostí , já vlastně taky nevím jak ten můj bude velkej , brala sem to tak že největší pes - největší hřeben - tedˇmě trošku omejvaj protože sem viděla někde že s tím dělaj i koně ! Tak doufám že tak velký zase nebude No v nejhorším bude mít soused kobyly nablejskaný Furminátorem z Jemeriky

allie1
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 17:13
- Nahlásit

Objednávali jsem Furminator hromadně přes Aukro a jeden originál zabalený velikost L mi zbyl.
Kdo byste měl zájem, pište.
Použvám na zlatého retrívra a je to vážně super věcička.
Díky používání Furminátoru se i doba línání výrazně zkrátila a srst se mnohem rychleji obnovila.
klasici@email.cz

vlk
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 17:16
- Nahlásit

allie1
a zač by byl ?????

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 19:15
- Nahlásit

Proboha, tak jsem si to teda objednala. Medium za 230Kč. Jsem zvědavá, co mi to vlastně přijde...

vlk
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 19:25
- Nahlásit

corgi
a kde ???? já ho chci taky...

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 19:27
- Nahlásit

vlk
Na UK ebay, použila jsem to tedy poprvé v životě, jak PayPal, tak ebay, tudíž jsem dost zvědavá, jestli to vyjde. No i kdybych měla o ty 300 přijít, tak za tu zkušenost to stojí

vlk
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 19:43
- Nahlásit

nemáš nějaký odkaz nebo něco ??? Vůbec nevím o čem je řeč....

pigie
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 20:20 - Změnil/a: pigie
- Nahlásit

Wooow, len kukam, ako som to tu po dlhej dobe necinnosti strhla Ale stoji to za to My sme vyplzli, takze furminator ide do skrine, snad ho uvidim az za pol roka

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 20:41
- Nahlásit

pigie
Neviem, čo je vyplzli

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 20:44
- Nahlásit

vlk
Já vzala toto

pigie
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 21:57
- Nahlásit

corgi
vyplzli = vylinali
Cize uz niet moc co vycesavat Fakt to vyrazne skratilo obdobie, co som z neho tahala chumace chlpov

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 22:31
- Nahlásit

pigie
Tak to máš dobré, můj ještě pořádně nezačal línat. Už se těším, až to začne...

hipík a tonička
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 22:33
- Nahlásit

Tak už jsem se taky nechala zlákat.
Docela by mě potěšilo, kdyby odpadly dlouhý hodiny vyčesávání podsady a mozoly...

Máte někdo tenhle dvojitej FURminator?

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 22:58
- Nahlásit

hipík a tonička
Ježišmarja, dvojitej? Tak to už fakt musí dělat psa průhledným Každopádně oficiální výrobek té firmy to není, na webu to nemají.

hipík a tonička
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 23:03 - Změnil/a: hipík a tonička
- Nahlásit

na webu to nemají

mají

obrázek běhá v okně vlevo dole

hipík a tonička
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 23:09
- Nahlásit

ehmmm, vpravo dole, jsem chtěla napsat...

Maya
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 23:45
- Nahlásit

Jsem se koukala, ty ceny tam jsou fakt neuvěřitelný, bohužel nemám paypal a firmy zajišťující prodej tady u nás jsem našla jen co nabízejí nákup v USA.

corgi
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 07:30
- Nahlásit

hipík a tonička
Aha, no jo, už to vidím. Já tam viděla jenom to Deluxe Edition, až pak to přebliklo na Double Edge Každopádně u takového nástroje už bych se o tu srst fakt bála

corgi
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 07:31
- Nahlásit

Maya
Já jsem si teprve včera zřídila účet jak na PayPal, tak na ebay, trvalo to max. čtvrt hodiny, do půl hoďky jsem měla furminator objednaný.

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 08:16
- Nahlásit

já teda nevim, jak vás, ale mě vodrazujou ty ultrameganízký ceny, co tady sázíte ... když se kouknu na ceny prodejců (ty co má výrobce uvedený v "kde koupit"), tak ten střední stojí 45 $ ... fakt mám obavy z levnejch kopií ...

Alka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:11
- Nahlásit

když jsem to objednávala, taky jsem se bála že mi přijde nějakej fejk...ale dobrý, přišel originál.
A jsem si jistá, protože jsem předtím měla možnost si ošahat ten co se u nás prodává za drahý peníz, naprosto stejný, včetně obalu

pigie
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:16
- Nahlásit

Suhlas s Alkou, mne tiez prisiel original Treba len pozerat, aky rank ma predavajuci, ci je OK

kokoška
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:17
- Nahlásit

Tinta76
mě vodrazujou ty ultrameganízký ceny, co tady sázíte ... když se kouknu na ceny prodejců (ty co má výrobce uvedený v "kde koupit"), tak ten střední stojí 45 $ ... fakt mám obavy z levnejch kopií ...

pravdu díš

Tinta76
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:20
- Nahlásit

Kaccka
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:29
- Nahlásit

kokoška Tinta76
to jsou ve vetsine pripadu uplne zbytecny obavy. Zezacatku jsem je mela taky, kdyz jsem prvne na eBay nakupovala, nechtela jsem tomu verit, ale vsechno bylo v pohode a nakonec po tom, co jsem tam koupila dost drahy veci, ktery ale v Cechach vysly jeste dvoj az trojnasobne draz a jsou to v pohode originalni veci i se zarukou (u jednoho pocitace zaruka uz i proverena a bez problemu), tak me tyhle obavy fakt presly. Jasne, muze se stat, ze narazis na nekoho, kdo zkusi prodat nejakej fake, ale to neni moc pravdepodobny pokud si proveris reference toho prodejce.

kokoška
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2009 10:42
- Nahlásit

Kaccka
hmmm, asi to budu muset taky zkusit, vždycky jsem nakupovala v oficiálním net-obchodě, tam jsem obavy nikdy neměla. Ty ceny tam jsou taky úžasné proti ČR, ale tak levný furminátor jako na e-bay teda nemají a když porovnám jiné obchody, tak je rozdíl pár dolarů a ne třeba půlka ceny. Připadá mi to divné, nechápu, jak takovou cenu dosáhnou.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání