Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Furminator - máte, znáte?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Autor Zpráva
Erin
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2009 11:03
- Nahlásit

Maya

Koukni sem mají od Laube za skvělou cenu

http://eshop.salonoliver.cz/hrabicky/vycesavacpods adylaube2

Maya
Člen
# Zasláno: 1 Lis 2009 01:12
- Nahlásit

Erin
Dík za tip, to jsem nevěděla, že už to někdo obšlehnul.

cilka
Člen
# Zasláno: 1 Lis 2009 09:12
- Nahlásit

pigie

Stalo, nechapem ako som mohla bez toho doteraz zit

Hojky , no to je super Hugo musí být nadšnej ! Dík za ukázku , jdu do toho , sem evidentně sto let za vopicema

Erin
Včera sem byla na Pragobestu tak sem doufala , že ho tam koupím ale nic , žádnej stánek letos jen Oster ( ty neměli )
a ISB , Royal .. ty ten poklad máš odkud ? V tom odkazu je od Laube potřebuju ten větší to je už 1500,- ale budiž no , sice sem si řekla že z Olivera už nic ale atˇnežeru

kokoška
máš mailíka

WhiteWolf
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2009 10:55
- Nahlásit

Ten furminátor někdo prodává i na aukru:
http://aukro.cz/item803101334_furminator_small.htm l

Alka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2009 21:47
- Nahlásit

tak jsem měla tu čest vyzkoušet Furminátor na vlastním psíčkovi, když jsem to vzala do ruky tak jsem se tvářila jako že toto teda přece nemůže nic udělat. Omyl , jsem nadšená a neodolala jsem a objednala si ho.
Fakt to bere jen podsadu, a srst je pak nádherná, a jako že Marunka nesnáší česání, tak stála jak přibitá

Tinta76
# Zasláno: 20 Lis 2009 07:51
- Nahlásit

kokoška
objednávám si věci z USA, vychází to mnohem levněji než u nás.
sím tě, na kolik to vyjde? koukám, že na aukru teď nějaký jsou kolem šesti stovek ... chtěla bych ten střední ... mám tyhle hrabičky vod Barona a na Kytku jsou vcelku naprd

kokoška
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:18
- Nahlásit

Tinta76
teď jsem objednávala ten největší a vyšel na 1100kč. Ten prostřední stojí 46 dolarů, což na naše vyjde 850 kč.

Tinta76
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:21
- Nahlásit

kokoška
a to objednáváš od výrobce nebo kde? páč koukám, že ceny se velice různí (na ebay), ovšem netušim nakolik to jsou originály ... na tom aukru to je taky nějak levný ...

daches
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:28
- Nahlásit

Ahojte, chtěl jsem se zeptat, zda náhodou nevíte, kde by se dala sehnat tato napodobenina Furminátoru / http://www.prechovatelov.sk/eshop/psy/uprava-srsti -kozmetika/duo-eliminator.html /
Měl jsem tu čest s ním vyčesávat Velkého Knírače a nemohu si to vynachválit...Prodávali to na NVP v Brně, ale než jsem tam došel, měli zbaleno a byli pryč (( Stálo to tam cca 350Kč.
Kdyby jste o tom někdo věděl, dejte mě prosím zprávu na meil : jambo11@post.cz a nebo sem. Díky moc

Romana Kaňová
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:29
- Nahlásit

Mohu ho jen doporučit. Také mám furminátor ten největší, objednávali jsme si ho hromadně od známe, která je v USA a vyšel mě i s poštovným na 500Kč(výborná cena). Nejdříve jsem si říkala to je dobrá reklama, potom jsem si ho půjčila od kamarádky a teď už ho má v mém okolí skoro každý )

kokoška
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:33
- Nahlásit

Tinta76
objednávám z internetového obchodu v USA, jestli chceš, můžu ti na mail poslat odkaz. Mám s nimi výborné zkušenosti, není problém od nich objednat i cokoli jiného.
můj mail je le.ska zavinac email.cz

Tinta76
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:51
- Nahlásit

kokoška
a kdy budeš něco objednávat? že bych toho využila, ale můžu až v prosinci po vejplatě ... těch vosum stovek je vodpovídající cena za vánoční dárek pro čokla Rexík dostal bundičku, Kytka bude mít hřebínek

kokoška
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 11:15
- Nahlásit

Tinta76
objednávám, nepravidelně, když o to budeš stát, domluvíme se na termínu, ale počítej, že doba doručení je cca 3 týdny.
Do vánoc by se to asi nestihlo.
Jestli chceš podrobnosti, jak se to dělá, pošli mi mail

Tinta76
# Zasláno: 20 Lis 2009 11:22
- Nahlásit

kokoška
mejl mám pod členem, tak mi, prosím, písni ... díky!

kokoška
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 12:01
- Nahlásit

Tinta76
mas mail

Kaccka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 09:49
- Nahlásit

Tak jsem se nechala zlakat a vcera jsem ho taky objednala, jsem moc zvedava jak bude fungovat a tesim se az dorazi. Na anglicke eBay vyjde na cca tri stovky i s postovnym. Neuveritelny rozdil proti tomu co za to chteji v ceskych e-shopech.

Alka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 13:36 - Změnil/a: Alka
- Nahlásit

jo taky jsem to koupila na anglickém ebay, akorát že neumim anglicky a nemám zahraniční platební kartu, takže využívám zproztředkovatelskou firmu. Ale i s jejich službou mi to vyšlo víc než o polovinu levněni, než u nás v ČR

Kaccka
myslim že budeš opravdu spokojená, já si ho fakt nemůžu vynachválit, kopec chlupů a spokojenej pes

corgi
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:10
- Nahlásit

Lidi, vy mě tak nabouráte, že si to snad taky koupím. Teda ne si sobě ale psovi (kdo že založil tohle téma...?)

Tinta76
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:19
- Nahlásit

Tak mě teď akorát pěkně štve, že musim čekat až do vejplaty, dřív to vobjednat nemůžu

corgi
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:24
- Nahlásit

Ale dobrej vánoční dárek by to teda byl! Dyť ten můj pes má už všechno, stejně nevím, co bych mu jinýho pořídila. (Kéž by se daly suchary a vepřový pacičky kupovat několikrát ročně na každou oslavu i ostatním členům rodiny...)

Biluška
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:26
- Nahlásit

Prosím, můžu se taky přidat k těm zahraničním nákupům? Pochopila jsem, že je to ve více velikostech, potřebovala bych asi small. Na šeltice.

Alka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:26
- Nahlásit

corgi
(Kéž by se daly suchary a vepřový pacičky kupovat několikrát ročně na každou oslavu i ostatním členům rodiny...)

corgi
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 14:43
- Nahlásit

Biluška
Dá se to koupit na ebay buď z UK nebo teď koukám že podobný ceny jsou i v Německu.

Maya
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 18:14
- Nahlásit

Alka
Jakou zprostředkovatelskou firmu? A kde přesně na ebay? Taky chci koupit, ale s tou českou cenou musím počkat po vánocích, kdyby to bylo o polovic levnější, tak bych snad mohla hned.

corgi
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 18:49
- Nahlásit

Maya
Stačí zadat do googlu třeba "zprostředkování ebay" a nějaké firmy vylezou

Alka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 23:14 - Změnil/a: Alka
- Nahlásit

Maya
jo bud to zprostředkování ebay, nebo do vyhledavače zadej ebay.cz , vyjede ti to...
a zboží jsem si našla na ebay.co.uk
Tam zadáš do vyhledavače furminator a vyjede ti spousta prodejců...a pak už jen vybíráš. Musí ale zasílat do Evropy a přijímat platby paypal(ten prodejce), a odkaz na to zboží zadáš do objednávky té firmě

cilka
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 07:28
- Nahlásit

kokoška

Už se nemůžu dočkat , když tady čtu ty ódy ! Díky

kachna_
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 10:30
- Nahlásit

omlouvám se za reklamu, ale jestli sháníte kamenný obchod, kde ho mají, tak jsem ho včéra viděla v Petplanetu v Brně /Palackého třída/

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 10:32
- Nahlásit

kachna_
Otázka zní, za kolik Na netu se to fakt dá sehnat do 400Kč, v obchodě je to možná lepší v tom, že si to osaháš, máš to hned, víš, co kupuješ, ale jestli je to třikrát dražší...

cilka
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 11:57
- Nahlásit

kachna_
nemohla bys prosím zjistit za kolik mají ten největší a zda je to originál ? Já si objednala už od kokoška takže se už nemůůůžu dočkat , ale už mám další zájemkyni s jihorusem ...
A holky jak tady píšete že to vyšlo na 400 ,- to je také ten veliký a origoš ?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 25 . 26 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání