Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 423 . 424 . 425 . 426 . 427 . 428 . 429 . 430 . 431 . 432 . 433 ... 450 . 451 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2018 22:27
- Nahlásit

cernej caj
taky krásný fotky, ten uschlej strom se zamračenou oblohou je parádní, ťuhýka bych teda nepoznala

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 05:53
- Nahlásit

maya
od toho mame xerxovou, ta nam.to vsecko urci

jo strom se mi taky desne libil

a zase do praseee

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 06:52
- Nahlásit

Maya to je maličká přehrádka vedle parkoviště v Bedřichově - ještě nebylo osm a ranní světlo je prostě jiné - hezčí

a zase do práce... dneska i s dlouhou "odpolední" - máme První Poprázdninovou Předporadovou Poradu ... upekla jsem na ni koláč, neb je toho na řešení mocmoc

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 07:43
- Nahlásit

xerxova
tak at porada rychle utece, s kokacem jiste bude vyzivna

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 08:30
- Nahlásit

Xerxova
bud rada, my nemame s novym sefem porady zadny a je to dost blby

Gerda
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 13:18
- Nahlásit

Xerxová
Josefáč, Královka, přehrada, Bramberk.....oooo jéééé, celé moje dětství.

kachna_
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 14:03
- Nahlásit

my nemame s novym sefem porady zadny a je to dost blby

a jak si rozdělujete práci?

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 15:03
- Nahlásit

kachna
copak o to, praci ma kazdej svoji, ale obcas potrebujes neco koordinovat nebo jsou nejaky novinky, o kterejch se dozvidame tak akorat kuse a pokoutne
ted tu mame novou kolegyni, nikdo nic nerekl, nikdo ji nepredstavil, proste prijdes vedle do kanclu a tam novej clovek
jako fakt des
a to uz nemluvim o tom, ze informace treba jak si stojime k planu by taky nebyla od veci, zvlast kdyz ti na tom zavisej i nejaky prachy
tohle je proste prej ten emerickej zpusob rizeni, ale pravda za ty porady uz sef sprdunk shora dostal, tak pak jsme jednu meli

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 15:13
- Nahlásit

u nas se prace taky na nasi urovni nerozdeluje

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 15:28
- Nahlásit

Gerda takže znáš náš "revír" dobře... I když zrovna na Bramberku jsem naposled byla na slavnejch bramborákách Bramberákách někdy kolem roku 87... na běžkách - dávno tomu již

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 15:29
- Nahlásit

koordinovat se u nás musí hodně věcí - takže porad máme relativně hodně - a na různých úrovních. Přes prázdniny byl skoro klídek - o to víc se toho vynořilo z hlubin... a od pondělka učíme

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 21:03
- Nahlásit

nikde nikdo ?? Venku sucho a teplo - teďjsem dorazila s Najťounem z procházky a tma je už podzimní a počasí letní...

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2018 21:39
- Nahlásit

Xerxová
jo, ta tma je blbá, i ráno
my úspěšně završili třídenní hon na cvrčka, usídlil se nám v kotelně, má to už za sebou neb chytit ho a vynést se ukázalo být nemožné

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 05:38
- Nahlásit

maya
chudak cvrcek ale zas poslouchat ho denne asi nic moc

jo ta tma. rano uz nic moc a za chvili bude tma i odpo,ale tak mesic a pul mame jeste cas, nez to prijde

a taky vlastne tento tyden jeste maj byt celkem velky tepla

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 06:55
- Nahlásit

tady ve čtyři ráno zabubnovalo pár kapek do střechy - ale opravdu je pár... sucho je děsné

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 10:08
- Nahlásit

tos vstavala teda hodne brzo, me se do ty tmy ani nechtelo a bude hur

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 11:02
- Nahlásit

čaj já nevstávala... já si jen při probuzení vylezla z ložnice na balkón..., chvilku poslouchala kapky deště a zase zalezla pod deku...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 12:36
- Nahlásit

tak tio by se mi nechtelo takhle prerusovat spanek...

sezrala sem papricku... teda pulku. aaaaaaaa!

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 14:18
- Nahlásit

cernejcaj
o chilli paprickach jsem se poucila ted nedavno v ty scifi knizce
paprickovi fetaci tam byli

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 14:28
- Nahlásit

maya
to zni desne teda

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 17:01
- Nahlásit

v lese teplo - sucho, psík ožil jen v potoce. A pak u našich - a děda se drží svého předsevzetí, že ve středu bude dobře - fakt byl dneska už "skoro ve formě" (sám se zvedne z lehu a postaví a s chodítkem ujde po bytě kam potřebuje)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 17:58
- Nahlásit

xerxova
tak to je super, ze se deda lepsi

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 18:35
- Nahlásit

čaj je to paráda - před týdnem se nedokázal z lehu posadit... a ze sedu na posteli postavit - museli jsme mu pomoci. V neděli se mi zdál lepší... a dneska už "skoro standard"... tj. hodně vážně nemocný stařík... ale s malou pomocí vše zvládající

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 19:37
- Nahlásit

Xerxová
tak to sou skvely zpravy ta motivace zustat doma je urcite super

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 19:46
- Nahlásit

Xerxová
s dědou super když může chodit alespoň s chodítkem

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2018 23:28
- Nahlásit

Nestiham, nestacim...
Xerxová
Teda deda je obdivuhodnej, jede si dle planu! Pasaky preveliky to jsou, sklanim se, jak bojuje!
zabubnovalo pár kapek do střechy
To uz zase neznam. Zde prselo 2x pet minut pri prechodu ty studeny fronty z silenych tropu v srpnu a od ty doby nic, NIC. Takze nejak komentovat sucho, zbytecnost...
Maya
my úspěšně završili třídenní hon na cvrčka, usídlil se nám v kotelně,
Komu/cemu v kotelne vadilo jeho cvrlikani?
Ja jsem o vikendu uspesne zavrsila vetsi lov, suchralo tu neco a neznelo to pekne, takze dve mysi odchytnuty! Nikdy jsme tu mysi nemeli, ani me nenapadlo, ze by se zacatkem zari zacaly stahovat do domu, plus k tomu absence Skritecka terierovityho, mysove bdelyho... No snad to tema dvema kouskama zhaslo a holt zavirat dvere driv, i kdyz ta teplota venku odpovida letnim vecerum...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2018 07:05
- Nahlásit

fifi
asi si nemela mysi, zes mela skritecka. ty ranni teploty uz mysi zenou dovnitr...

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2018 08:15
- Nahlásit

Fifi
kotelna je normalka v baraku a bylo to slyset po celym baraku i pres zavreny dvere u kotelny a nejvic si cvrkal vecer, cikada hadr, jsem si nejdriv myslela, ze je to nejakej ptak
mysi blby, ty doufam u nas s tou psi a kocici eskadrou nehrozej

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2018 19:19
- Nahlásit

Maya
Aha, tak to pak jo, voni dovedou tyhle zivocichove bejt dost hlasity.
cernej caj
Dalsi mysoulovek nebyl, tak snad je klid. U vas zadna invaze?

Fuj, dneska tu bylo 31 stupencu! Docela paradox, ze zitra revize kotle a kominu, v tehle teplotach.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2018 19:29
- Nahlásit

Fifi tady je taky vedro - ani jsem dneska nejela s Najtíkem golfovat s páníkem... neb tam je v lese sucho a bezvodno... a psisko by funělo vedrem (a já taky).
Doufám (a chci tomu věřit), že zítra odpoledne dorazí slibovaný déšť... neb je tu sucho větší, než kde jinde (na Fifioblast nemáme, to je mi jasný) V lese ani houbička - a to jinde už rostou.

<< 1 ... 423 . 424 . 425 . 426 . 427 . 428 . 429 . 430 . 431 . 432 . 433 ... 450 . 451 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání