Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 198 . 199 . 200 . 201 . 202 . 203 . 204 . 205 . 206 . 207 . 208 ... 214 . 215 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:06
- Nahlásit

Xerxová
mnam dala bych si tu nadivku

nikdy sem to nevidela ani o tom neslysela - ale u nas v rodine ani u kamaradu se to nedela, mozna nejaka krajova vec?

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:20
- Nahlásit

cernej caj
taky to neznám, u nás se na martine nedělá žádný spešl jídlo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:22
- Nahlásit

Maya
ja vim o vine a huse akorat. Dala bych si klidne oboji

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:22
- Nahlásit

cernej caj
to já nejím a u nás se nedělá ani ta husa

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:24
- Nahlásit

jeden Lokinek aneb proč se s tímhle psem na zahradě nejde ani pohoupat na houpačce

a dneska v práci, co je tohle za brouka?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:32
- Nahlásit

Maya
sem myslela, ze vino se pije

u nas se taky nedela, ale jako husu se zelim bych si dala s gustem. Zitra ale budu delat veprovy na kari tak smula

jo lokinka sem videlaaa uz na FB. Brouk jinak su taky zvedava na identifikaci.

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:52
- Nahlásit

cernej caj
já bych toho brouka tipovala nějakého tesaříka nebo střevlíka, ale v broucích se nevyznám, jako švábi a tak co jsem koukala jsou širší

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:52
- Nahlásit

připadá mi to ploštici (je jich spousta druhů) - třeba zákeřnice nebo vroubenka... ono to není moc poznat...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 21:56
- Nahlásit

vroubenka americká se šíří i u nás a na zimu se stahuje do obydlí...

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 22:11
- Nahlásit

Xerxová
tak je to focený mobilem, takže na blízko nic moc fotka, ale ta vroubenka vypadá podobně, to by mohlo bejt, zákeřnice vypadá trochu jinak

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 07:29
- Nahlásit

posnídali jsme rohlíčky s ořechy (i Najt dostal svůj ) a vyrážíme do lesa. Je zima - ale nenasněžilo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 08:48
- Nahlásit

maya
tak ten nas brouk vypadal podobne ale byl dost sirsi, ja se v nich vubec nevyznam a pritom manzel my sestrenice objevil dosud nepopsanej druh motyla a pise o nem.knihu pojednani. takovy kapacity v rodine a ja poznam berusku leda

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 09:09
- Nahlásit

vyrazili jsme ráno do lesa - a místo slibovaného polojasna se přihnala vánice. Najednou všude bílo... a tak jsme to brzo otočili a doklouzali zpátky k autu. Psík už se suší na pelíšku u radiátoru - ale zaběhal si v lese parádně. Konečně sníííííh

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 11:03 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Xerxová
Konečně sníííííh
přesně na čas
tady je pěkně, bohužel děti uklízejí (už to fakt nešlo přehlížet, nicméně uklízí tam se třema kamarádkama, tak nevim

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 12:01
- Nahlásit

kachna

tak to su dost zvedava teda

sem.si koupila na veletrhu novy vlozky do bot, pekne sem.si je vyzkousela a tkanicky, oboji vemu zkusebne do kachnokraje.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 12:02
- Nahlásit

kachna

tak to su dost zvedava teda

sem.si koupila na veletrhu novy vlozky do bot, pekne sem.si je vyzkousela a tkanicky, oboji vemu zkusebne do kachnokraje.

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 15:31
- Nahlásit

u nas slunicko zatahlo se az ted asi bude prset
ja si koupila na trhu vanocni susenej stromecek tak uz mam dekoraci

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 16:50
- Nahlásit

Maya
u nas svitilo rano, coz me ukolibalo, cestou ze sporlifu uz mi uplne teplo nebylo, a ted se zahrala ze sem si doma 20 minut zacvicila

co je to susenej stromecek? jako ususenej a neopadavej?

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:32
- Nahlásit

cernej caj
sušenej jako udělanej ze sušenejch věcí
tady uiž leje, takže zejtra bude asi hnusně

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:37
- Nahlásit

kachna_
přesně na čas
Tak neco pro malyho pruducha k svatku.

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:37
- Nahlásit

jeden dnešní Lokinek, jediná udělaná fotka, měl běhací amoky a to se nedalo fotit
a našli jsme houby, jeden hřib a spostu babek, jsem musela sundat vestičku, co jsem měla pod bundou, jinak bysme to ani neodnesli
jsem dala čuchnout Lokimu a řekla hledej a on začal hrabat v listí a byla tam bedla nebo mochomůrka nebo co to bylo, jako při nějakým tréninku by z něj byl hledač hub

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:38
- Nahlásit

Fifi
a jo, ono je Martina, tak to se přidávám a přeju malýmu všechno nejlepší a hodně dárků hlavně teda

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:42
- Nahlásit

aaaa to bych byla přesně já na takovým místě
https://www.facebook.com/PolarP/videos/68046540548 9905/

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 18:55
- Nahlásit

Maya
Ja bych mozna stala tak deset metru od hrany a ani bych se ke hrane nedotulenovala...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 20:00
- Nahlásit

Fifi
to se bude martinkovi naramne hodit takovej krasnej bilej konik

jak jde blesi boj? a cos mela za ty tablety?

Maya
ja myslim, ze bych se zasekla az tak metr pred ale jako ten konec by byl asi obdobnej

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 20:18
- Nahlásit

cernej caj
a cos mela za ty tablety?
Jsem to psala nekde vyse, Simparica, ucinnost je kolem 4-5 tydnu, takze nas ceka do budoucna pro jistotu repete. Blecham zmar pokracuje tak, ze zakoupeny dve flasky biokillu, klasicka deratizace, desinsekce. Snad je udolame, mrchy.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 20:53
- Nahlásit

Fifi
aha, asi jak su celej tyden z mobilu, tak mi to nekde uteklo...

Drzim palce, jak budou diky tabletam sterilni tak se jich uz zbavis brzo. Jinak je neco co ma stejny slozeni jak biokill ale stoji to vyrazne min asi krz jinej vyrobce - biotoll myslim. Urcite je budes mit brzo pryc, je dobre ze se ti zacali drbat oba psy zaraz, pac ja to urcite podchytila pozde ze feri se tak tyden drbala ale jeste asi jich bylo malo, timicek se nedrbal ani kdyz sme byli zamoreny...

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 21:14
- Nahlásit

cernej caj
Jinak je neco co ma stejny slozeni jak biokill ale stoji to vyrazne min asi krz jinej vyrobce - biotoll myslim.
Nezkoumala jsem, tenhle prostredek ryze na prostredi ma ozkousenej znama, kdy se potykala s blesi invazi pred par lety od psa z utulku. Ja platila za litr bio killu neco pres 200,- coz mi neprijde strasny, a hlavne vim, ze funga.
pac ja to urcite podchytila pozde ze feri se tak tyden drbala ale jeste asi jich bylo malo, timicek se nedrbal ani kdyz sme byli zamoreny...
Ja obcas chytla na psovi blechu, kdyz lapli jezka a tak. Stacilo caknout arpalit a byl klid. Tohle byl zkratka jinej a mutovanej utok. Vsem, kdo zde psaly, ze by tabletu psovi nedaly, vzkazuju, ze v podobnym pripade by ji taky daly. I pres obavy a stresy, ze obojek sundam, spot vysamponuju - coz byl taky muj nazor, tak to neslo jinak. Cokle po tablete nemeli ani srajdu, ani neblili, ani se to na nich nejak neodrazilo prozatim zdravotne.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 21:27
- Nahlásit

Fifi
jo, pisu jen proto, ze slozeni to ma totozny,(permethrin ve stejny koncentraci) a spotrebovala sem tech litru snad 15 a to se dost projevi financne pak uz... a prave ten bitoll byl taky OK, zrovna pro me kdyz po vsem oblizam, ze to muzes pouzivat i na ty latky a zabralo to pak asi taky dobre ve vsech tech koutech, ale teda lepsi by bylo kdyby to fungovalo zazracne okamzite

jinak je super, ze pesani dobry a vse OK, to je dobre ze nemeli ani jeden nejakou reakci

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2017 23:53
- Nahlásit

řeju malýmu všechno nejlepší a hodně dárků hlavně teda
děkuju moc, sípe nahoře, tohle počasí není pro něj

<< 1 ... 198 . 199 . 200 . 201 . 202 . 203 . 204 . 205 . 206 . 207 . 208 ... 214 . 215 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání