Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 198 . 199 . 200 . 201 . 202 . 203 . 204 . 205 . 206 . 207 . 208 ... 214 . 215 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2017 22:21
- Nahlásit

Xerxová
pěkný návod, taky pozor na zašlápnutí psa

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2017 23:04
- Nahlásit

spamovací robot, stačí přeposlat mailovej spam, akorát teda nevim, jak by ten robot reagoval na češtinu
https://www.rescam.org/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 07:21
- Nahlásit

tak se jdu zase školit - ale dneska ráda, je to druhý kus školení o studentech s problémy... a minule to bylo skvělé.

A v pondělí mám dovolenou - příští pracovní týden budu mít jen třídenní

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 07:41
- Nahlásit

potrebujes spamovat ?

konecne patek.

vcera sem byla na hodine protahovaci a treba trochu zvysim rozsah a taky supr kompenzace k chuzi, tak zkusim chodit castej

xerxova
tak si to uzij

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 08:26
- Nahlásit

Xerxova
se mas, ja uz moc dovoleny nemam
cernejcaj
to nespamujes ty, preposles tam spam co prisel tobe a ten robot votravuje toho spamera

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 10:12
- Nahlásit

Maya
to nespamujes ty, preposles tam spam co prisel tobe a ten robot votravuje toho spamera
ježíš to je krááásnýýýý!
Jak ty na mě tak já na tebe !

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 10:33
- Nahlásit

Fajka
ale taky by to byla dobra pomsta nekomu

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 10:57
- Nahlásit

maya
estonsky kringel upec

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 11:31
- Nahlásit

cernejcaj
sem si to musela vyguglit

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 12:18
- Nahlásit

to bude pect kolega prej a vypafa to skvele, nechala sem si zajit chut

dneska desne nestiham, zaucuju toho novyho a furt delam vse s nim

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 12:30
- Nahlásit

cernejcaj
tak ja se dneska spis nudim

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 13:00
- Nahlásit

no to by mi dneska nevadilo.

jinak kraaasnej vikend vsem

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 14:51
- Nahlásit

je tma a nevlídné počasí. Poprvé je tady ve vzduchu cítit sníh... Je tak skoro adventně - i když ten je letos krátký - tím že Zlatá neděle je na Štědrý den... ale skoro bych si rozsvítila adventní hvězdičky už dnes...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 14:56
- Nahlásit

xerxova
tk ja myslim, ze klidne muzes

u nas ztazeno ale svetlo a teplota furt tak asi 6-8 st takze porad chodim v tenky bunde ale uz obcas citim ze to chce pritvrdit.

akorat nemam tohle prelomovy obdobi rada - nikdy nevim, co si oblict na vylet. a zblit se na 4dny je narocnejsi nez na 1den, kde ti chybejici mikina nebude vadit a naopak prebyvajici zvladnes nosit chvili kolem pasu

aby h nebyla jak kamoska co si v lete o dovolene musela v sekaci kpupit mikinu

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 15:02
- Nahlásit

tady už je třetí den trvalá teplota 5 stupňů - ve dne v noci - ale teď začalo foukat a pršet a najednou pocitově přišla zima

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 15:04
- Nahlásit

a k tomu balení - lépe se balí v září do jižní Itálie než do Skotska... lépe se balí Trpajzlíci do Chorvatska než do Dánska ve stejný termín... a líp se vejdeme do auta

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 18:41
- Nahlásit

xerxova
jojo, mam.podobne zkusenosti

dali sme sraz s kamoskou, vse domluveno, a za tyden frrrrrnk na prodlouzeny vikend

uzijem.si ho, moc se na to tesim

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:01
- Nahlásit

tam je všude moc krásně. Snad ještě raději mám tu "druhou" stranu Kokořínska - tu kolem Čapu a Vlhoště (a Ronov a rybníky kolem - i když to už asi není Kokořínsko). Tam chodíváme hlavně brzy z jara, kdy do Jizerek ještě nemůžeme kvůli sněhu.

Pršíííí (ale nesněží). Dopoledne snad chvilku má být nedeštivo, tak musíme alespoň na chvíli do lesa

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:08
- Nahlásit

tqm.to skoro neznam ale z melnika zas blbe na spoje, ale ted sme byli dost limitovany financema tim ze drahou dovolenou jsme uz meli na tom slovenku, kde nam.furt prselo

tak su zq ubytkonza 250 fakt rada. kempy uz byvaj zavreny touhle dobou hodne. ale nekdy v pristich letech zqs - proc ne. premyslim, ze tam to jeste kokorinsko taky bude, i kdyz uz spis kraj oblasti. no ono je rozdil, kdyz ma.clovek neco na dojezd... treba za me sou zas supr bily karpaty, chriby... ale je to proste hodne jinej typ krajiny, no.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:35
- Nahlásit

čaj to já nemyslela, že byste měly tentokrát stihnout... jen že tam je všude krásně - a pro Čap mám slabost
tady je Čap ještě s Betuškou

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:42
- Nahlásit

Fuj tajbl tam je příšerně jako už dlouho nebylo...uplně ten sníh visí ve vzduchu ačkoliv zatím jen prší...uvidíme jestli už ráno nebude bílo. Bych potřebovala aby to ještě vydrželo, nebaví mě sklepávat sníh ze všeho a čekat až to rozmrzne...ach jo..

jo čáp je hodně zajímavej útvar, tam se mě taky líbilo...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:45
- Nahlásit

Fajka je to Čap, Cap a nebo Čáp ?? Na různých mapách je to různé...

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:51
- Nahlásit

jááááj to nevim ale co si pamatuju tak v itineráři na treku bylo psáno Čáp... ale jestli je to správně to nevim

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:54
- Nahlásit

fajka tak wiki má Čap

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 19:57
- Nahlásit

aha takže krátce bez čárky

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 20:08
- Nahlásit

Xerxová Fajka
cap bych jednou chtela taky videt, aktualne snad pristi rok, ale...

vim ze hodne lidi tomu ale čáp rika

se divam ze psi model(k)y vedou

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 20:12
- Nahlásit

klíííd - na jedné mapě mám taky Čápa... to je jako s loukou a cestou kolem Smědavské hory. Na každé mapě se to jmenuje jinak - původně německé jméno se počeštilo na Pavlinu louku, Pavlovu planinu ale i Paulovu paseku

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 20:13
- Nahlásit

a babička nám přinesla mísu krásně upečených kynutých ořechových martinských rohlíků Ňam - už jsme si s Najtem každý dali rohlíček

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 20:25
- Nahlásit

Xerxová
nikdy sem neslysela o martinskem rohliku ale uzijte si to

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2017 20:49
- Nahlásit

babička je peče, co ji znám. Jsou to v jejím podání poměrně veliké rohlíky (skoro jak loupáček) nacpané ořechovou nádivkou z vlašáků. A peče je jen jednou ročně - aby byly na Martina k snídani (takže jsme s Najtem podváděli - a dali si už dneska )
Jinak jsme teď byli v dešti a zimě venku - a potkali jsme za krátkou procházku čtyři psy - včetně jednoho agresora (vždy ale jištěn na vodítku) ... dneska jsme si všichni vybrali stejný čas

<< 1 ... 198 . 199 . 200 . 201 . 202 . 203 . 204 . 205 . 206 . 207 . 208 ... 214 . 215 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání