Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pes a paragrafy / Poplatky za psa
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
abby
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 10:40
- Nahlásit

A co když bydlím ve městě a rodiče na vesnici.Můžu psa nahlásit k nim,abych platila míň,i když bydlí se mnou.
PS:bydlím v brně na sídlišti a nemám pocit,že by tady někdo po někom sbíral

Syska
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 10:48
- Nahlásit

abby
Abby, já myslím, že můžeš určitě. Já bydlím taky ve městě a pejsu mám přihlášenýho na vesnici, je ale fakt, že tam mám stále nahlášený trvalý bydliště. Ale myslím, že pejsu můžeš klidně nechat napsat i na rodiče!!

andy
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 10:53
- Nahlásit

Já jsem od poplatků osvobozená - mám psa v převýchově na vodícího psa a proto nic neplatím

Zet
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 11:18
- Nahlásit

Já bych měla teoreticky platit (Praha, rodinný dům) 300 za prvního psa a 600 za další. Ale všichni psi jsou přihlášení na mamku, která je v důchodu, tudíž platím 200 za prvního a 300 za další Jo a využívám služeb obce ... Jelikož nám postavili koš na psí bobky u parku hnedka před vraty do zahrady, chodím tam vyhazovat bobky sebrané na zahradě (a že jich není málo)

evina
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 12:07
- Nahlásit

podle nového za psa musí platit držitel nikoli majitel.Z toho důvodu nelze mít psa nahlášeného jinde(pokud tam nemáte tr.bydliště)Zajímalo by mě,zda se tohle vůbec kontroluje!Já měla předtím pejsy nahlášené u našich ale teď mám pejsu nahlášeného doma,právě kvůli tomuhle.

pigie
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 17:26
- Nahlásit

Evik
Ze vraj toto rozdelenie ma napomoct odstraneniu velkych psov a bojovych psov v meste... Chore...

nefer
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 17:50
- Nahlásit

pigie
jo jo, známá má v Bratislavě RR.
podle jednoho bodu vaší vyhlášky má psa speciálního, který je od poplatku osvobozen (nebo to máte jen snížené? už přesně nevím)
jinak ona sama tvrdí, že je to kříženec středního vzrůstu, páč nemá PP (jde o fenu, takže se tomu střednímu vzrůtu dá při troše fantazii uvěřit)
ale podle vyhlášky je to prostě bojové plemeno, takže také platí 2000

zuzka
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 20:20
- Nahlásit

evina
záleží na vyhlášce, u nás (kralupy) je to majitel, ale v praze je poplatník podle obč. zákonníku, tedy nazvěme to "držitel"

Eimy
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 20:51
- Nahlásit

My v Brně platíme 1 200 za jednoho psa

Eimy
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2006 21:01
- Nahlásit

evina
U nás to dokonce udělali tak vychytaně, že je možný platit poplatky po částech (polovinu, čtvrtinu...), takže výmluva, že někdo má babičku dlouhodobě v nemocnici neobstojí... Jinak mě kontrolovali policajti jednou a koukali se feňuli na známku a chtěli po mně občanku, opisovali si jmeno a adresu atd... tak nevim, jestli to pak někde kontrolovali....

pigie
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2006 07:56
- Nahlásit

nefer
Jo, presne tak. Ale je to trochu aj jej chyba. Nemala uvadzat, ze je to krizenec RR. Nik nekontroluje, aky pes to vlastne je... Mala povedat krizenec strednej velkosti a mala by to za 1000,-.

Hafina
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2006 08:35
- Nahlásit

Eimy
No u nás vce Starým Lískovci platíme jen 1000,-, ale mám dojem že na Kameňáku se taky platí 1200,-. Nechápu, proč je to v různých částech Brna jiný.

Eimy
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2006 09:40
- Nahlásit

Hafina
Asi se přestěhuju

(my bydlíme v Žabinách a jako "bonus" tady zrušili úlevy na poplatkách za psa u domu - to nevim, jestli je jen tady u nás v Žabinách nebo všude - takže všude v žabinách se platí 1200 a ždný úlevy za očipovanýho psa a pod. nejsou...)

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:02
- Nahlásit

Bydlím v Brně - Líšni a vyhláška zní asi takto : za psa staršího 3 měs. je povinen zaplatit poplatek DRŽITEL. Za jednoho 1000 ,-, za druhého ve stejné domácnosti ( bez ohledu na to, kdo ho nahlásí ) 1500 ,- Takže je jedno na koho bude nahlášený ( manžel, dcera atd ). Pokud máte společný bydliště, musíte platit za dva psy. Ale je pravda, že já to taky obcházím. Druhou fenku má přihlášenou maminka, která bydlí jinde a je vdůchodu, platí 300 ,-.

Garfield
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:19
- Nahlásit

...letos zkusím tvrdit, že je to křeček...

Jirikovo
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:21
- Nahlásit

Garfield
promin, ale zkus u Gafa trochu jine zvire nez krecka. aspon morce ....

Garfield
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:36
- Nahlásit

...nevidím důvod. Prostě normální dobře živenej křeček.

Jirikovo
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:47
- Nahlásit

Garfield
hele a cim toho krecka zivis?? mimochodem, ma v kleci taky takovy to kolecko, ve kterem muze furt dokola behat??

Garfield
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:52
- Nahlásit

Jirikovo
On nebydlí ani v kleci. Je to ušlechtilá ingeligentní křečka mající k dispozici celý byt. Studený odchov, křečák samoživitel. Jeho jídelníček až tak nesleduju, ale dle inventarizace soudím složky potravních rituálů - zdravotní pantofle, mobilní telefony, kabely, zdivo, stavivo a rostlinvo. Sem tam sníh. V létě dešťová voda.

grendel
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:53
- Nahlásit

to já v Praze platím za mexinu 200kč měsíčně-je napsaná na babču-důchodkyni. za druhé psa důchodce se platí už 350(myslimže)

Jirikovo
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 12:55
- Nahlásit

Garfield
jednoznacne se nejedna o krecka. krecek totiz zije v kleci a na pilinach ... na druhou stranu, lze predpokladat, ze tvuj krecek si za chvili vyrobi piliny z nove podlahy.

LeJa
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2006 16:12
- Nahlásit

Litvínov - 1000,-/rok,další pes 1500,-, důchodci 200,-, další pes 300,- v bytovce, v domku 700,- další 1050,-.
A za co se platí to taky nechápu. Žádnej park pro psy, nic ,ani koše na hovínka nejsou.

abby
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2006 10:05
- Nahlásit

Já jsem taky z Brna,ale poplatek jsme ještě neplatili,protože máme malého pejska (2 měsíce).Ale vím,že se platí 1500.Fakt je,že bordel je v Brně strašnej.Mám pocit,že jsme jediný,kdo po svém miláčkovi uklízí.Zatím jsem ještě s pytlíkem nikoho neviděla Ale za ty prachy by alespoň mohly být pytlíky na odpadkových koších.

mac1
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2006 11:46
- Nahlásit

Poplatky v Praze ( v bytovce) už tu uvedené byly , mám loveckého psa se zkouškami , s potvrzením z honitby jsem došla na úřad a neplatím nic ( zcela legálně a oficiálně) , kamarádka s goldenkou totéž

Denynko
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2006 08:49
- Nahlásit

My v Děčíně platíme 1000,-za psa. Jinak mám rybičky.....

žanda
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2006 09:14
- Nahlásit

fromeli- hmm, tak Praha v bytovce 1. pes 1500 a druhý 2250.

........

jmenuji se stejně,jako má sousedka o 8 pater bydlící níže,mají jezevečíka,psa stejně starého jako je můj, ve stejném roce přihlášeného a čipovaného. Jo a bydlíme v Praze.
Každý rok, ač jsme to už nahlašovali,že jsme dvě rodiny, nám posílají složenky jen jedné rodině pro oba psy, na správnou částku. Z toho jsem si vyvodila, že když budu mít doma dva psy a každý bude nahlášen na jiného člena rodiny,asi bude poplatek počítán jako za jednoho psa.....leč tedy dvakrát.

brut
Člen
# Zasláno: 16 Bře 2006 16:30
- Nahlásit

U nás bytovka 1000,-/1pes a za každého dalšího 1500,-, rodinný domek 300,-/1pes a za každého dalšího 500,-, důchodci invalidi bytovka 600,- a za každého dalšího totéž, rod.domek 100,- a za každého dalšího totéž

Hanka20
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2006 15:38
- Nahlásit

V Ústí n/L se platí za jednoho psa 1000,- a za druhýho 1500,-, ale když bydlíš ještě s někým v jednom bytě může si každý nahlásit jednoho psa na sebe a platí každý 1000,- za toho svýho hafana.

Pettr335
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2006 22:55
- Nahlásit

U nás 1 pes 250,- a další 500,- Ostrava - Petřkovice, taky jsem si musel vyřvat dva psi na mě a manželku, každý za nižší poplatek.

Hlavně lidi, proč se neplatí poplatky za ty děsné kočky ??? Co ty nadělají za neplechy a zadarmo !!! Pokud to tady už bylo tak omluva.

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2006 06:56
- Nahlásit

Velká Polom 200, druhý 400.
Pettr335
Nevíš kolik to dělá v Ludg? Prý mi ho teď aji očipujou, tak bych je nahlásila na přítele.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání