Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . >>
Autor Zpráva
Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 18:19
- Nahlásit

Karelíček líbezníček je již asi takto veliký ))) http://www.uschovna.cz/zasilka/WVDAB5YP46KHUHBV-7H C/ Je to ten v tom balonovém plášti )))

Xerxová
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 18:20
- Nahlásit

Gerda tak požóóór... mamuta tady mám já !!! Kadlička není mamut, možná mamutík

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 18:40
- Nahlásit

Xerxová Kadelík je malý mamutek )))))

Fajka
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 20:41
- Nahlásit

Gerda
A vy dete teda toho shorta nebo mida?
Do hospody v sobotu večer asik dorazíte ešče ne bo ne? Dyž tam budu tak vás přepadnem v hospodě no.... nás poznáte snadno...dva divoký modrý rengeny a za nima vlající uondaná dvou nožka

Karelíček líbezníček je již asi takto veliký
Dobrá budu tedy oslovovat jen velko plesnivácký golie a křičet na ně Kajááák Kajááák....

Fajka
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 09:19
- Nahlásit

Gerda
Kadelík je malý mamutek
ted koukám na tu fotku
že vy jste se nemohla rozhodnou essi chcete malogolii nebo velkogolii????
tak vám bylo přiřazeno něco na půl cesty

pěkná skvadra chlupatek

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 11:38
- Nahlásit

Fajka
holky s Biluší jdou mida, ale já prostě 55 km neujdu, nemám šanci vůbec. Takže já si tam chytim Boncovnu a budeme se prej vycházet jen trošku...Mám teda i zbraň, kdyby ta čůza chtěla jít víc než celej mid. Je to taková pálka z tvrdýho dřeva, kterou jí jebnu přes holeně, a tím budeme mít jasno, kolik kiláků půjdeme. A večerní hospodu už asi nestihnem, ale ono je to fuk, stejně už bych do ní nedošla, minule jsem si vzala 6 brufenů a šla sem spát.

ted koukám na tu fotku
vy se smějete karelovi, že přesahuje celou skupinu????

pěkná skvadra chlupatek
to jsou všechno příbuzný, všechno Schnappice, karel a gerd, obě na krajích, mají stejnou matku. Uprostřed, ta plesnivá, je matkou těch zbývajících, matka Kešunka, třetí zprava. Ty dvě plesnivky vedle Kešu jsou sestry, z Kešuny prvního vrhu. Ta maličká trikolorka je kadelůf nejlepší kamarád, klofák, který se Kešu narodil v den, kdy jel karel z orientu do prahéééé. takže karel zná klofáka od té doby, co vylezl z kešuny )) A Kajak si na něj vždy sedne a tím ho přepere.
http://www.uschovna.cz/zasilka/WWU5439XPZDSTCXN-JD F/

cernej caj
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 12:13
- Nahlásit

Gerda
ja bych muda v delxe 55 km urco nedosla takze ses vetsi slapka nez ja stoprocentbe

cernej caj
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 19:00
- Nahlásit

Gerda
tak konecne su na PC, ja teda nevim kterej je kadeeeel? zadnej plast nevidim

Fajka
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 19:12
- Nahlásit

Gerda
Takže já si tam chytim Boncovnu a budeme se prej vycházet jen trošku...Mám teda i zbraň, kdyby ta čůza chtěla jít víc než celej mid.
Boncovka dycky skoroběhá longy ne? chcete aby vás uvláčela k smrti bonice?

A večerní hospodu už asi nestihnem, ale ono je to fuk, stejně už bych do ní nedošla, minule jsem si vzala 6 brufenů a šla sem spát.
jak můžete jíst spát dyž pojedete dom? se asi neuvidíme teda...hm no ..neva, tak někdy příště, teda...

to jsou všechno příbuzný, všechno Schnappice
jj mě se ty šnapí malogolie taky líbějí, ale jak to tak čtu tak původní plán pořídit si malogolii na stáro do důchodu jako klidného pséka asi nebé nejlepčí nápad

Fajka
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 19:13
- Nahlásit

Gerda
ale na fotkách vypadaj roztomile, jen co je prafda

Xerxová
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2018 19:22
- Nahlásit

Gerda šelmice jsou hezké. V létě jsem jednu štěněcí chovala - a trošku jsem se bála, jak to vzít do ruky a hlavně jsem si stále opakovala "nesmíš ji poplácat, nebo ji zabiješ"

Gerda
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2018 11:28
- Nahlásit

cernej caj
šiš Kajak je ten vlevo přece, simtě, ten, co sedí na kopečku.

Fajka
Boncovka dycky skoroběhá longy ne?
Boncovka půjde pomalu a krátce a nebude zkoušet nic navíc.

jak můžete jíst spát dyž pojedete dom?
mě je úplně jedno, jak se dostanu domů, rozhodně budu spát.

Xerxová
"nesmíš ji poplácat, nebo ji zabiješ"
tady se nedá než souhlasit )))))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2018 11:55
- Nahlásit

Fajka
Dobrá budu tedy oslovovat jen velko plesnivácký golie a křičet na ně Kajááák Kajááák....

cíííík, ona to fakt udělala a fakt jsme se potkaly )))))))))))) jde člověk, co sotva plete nohama, a řiká kajáák, Kajááák, málem sem si cvrnkla do textilu - řikám - Hele, Fajfka )))))

tak to je nejvtipnější. Fajka byla dosti rychlá, v sbotu v sedm ráno už byla z longu zpět. Možná je to blázen....

Xerxová
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2018 12:50
- Nahlásit

Gerda ale ještě se Fajka neozvala, jak se jí šlapalo s dvojspřežím... Měla premiéru s obama psisky na veletrase.

Co Karlička ?? Kolik jste toho našlapaly ??

Fajka
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2018 19:01
- Nahlásit

Gerda
cíííík, ona to fakt udělala a fakt jsme se potkaly )))))))))))) jde člověk, co sotva plete nohama, a řiká kajáák, Kajááák, málem sem si cvrnkla do textilu - řikám - Hele, Fajfka
já dyž něco slíbím, tak to tak splním!

Brý den Gerdičko Kajaková

Gerda
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2018 10:21
- Nahlásit

Xerxová
Co Karlička ?? Kolik jste toho našlapaly ??
moc ne, šly jsme s Bonkem v protisměru, jen cestama, který stály za to, myslim, že nejakejch max 20. Jen jsem úplně blbá, Kajak je na pomezí postrojů XS a LS, myslim, zero short, líp jí seděl nonstop line...a já blb jí ho koupila, přestože vůbec netahá a takhle drahej postroj nepotřebuje. Tak to, co jsem ušetřila při přechodu na elektronickou cigaretu, jsem zarazila do psa No tak má prostě nový kšandy ) už navždy!!!!!!

Fajka
já dyž něco slíbím, tak to tak splním!
Tak jsem se smááála ))) super práce! Bylas děsně rychlá a zdála ses opravdu unavená. Jsi borec! S krasočoklema!

Fajka
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2018 12:21
- Nahlásit

Gerda
Bylas děsně rychlá a zdála ses opravdu unavená. Jsi borec! S krasočoklema!
sem se jen nezdála, sem fakt byla

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2018 19:39
- Nahlásit

Gerda
dyt je to tak 3x vetsi zvire nez ty vostatni

tak ksandy se ji bdou hodit, ferinka taky netaha ale kdyz ji to nekdy napadne tak se nemusi hned uskrtit

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2018 10:31
- Nahlásit

Fajka
sem se jen nezdála, sem fakt byla
no to věřim samozřejmě!

cernej caj
tys tam taky bylas? A viděly sme se? A karelíček je jen o trošku větší než ostatní, jinak je to malé mimko. Je strašně moc chlupatá, má 3x víc srsti než ostatní, to tomu taky přidá, nemysli. A ještě navíc porovnáváš psy na opačnym velikostnim spektru, dvě na spodní hranici s jednou za horní hranicí, tak to je jasný, že ten rozdíl je tam velikej

Gerda
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2018 18:52
- Nahlásit

Co děláte, prdi? My se letos chystáme vyvézt čubky k moříčku, aby se poplavily ve vlnách a my se pobrouzdali, jako slušní lidé, v bílém písku. Karlík dostal na Velikonoce na hlídání Klofáka, tak ho zmlátil. http://www.uschovna.cz/zasilka/YOWFB6VV7FBRB728-Y9 9/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2018 19:49
- Nahlásit

gerda sever nebo jih ?? My letos jedeme tzv. Robinsonskou dovolenou - sice ne na malém ostrově s lodní dopravou (to nabízí a moc by se mi to líbilo, ale neriskneme to) - 4 dospělí se 4 malými Trpajzlíky (lidskými - 2,5 , 5, 6, 8) a jednou dogou budeme mít pro sebe poloostrov na konci ostrova Pag. Civilizace (obchod a zdravotní středisko) v dosahu čtvrthoďky autem, nejbližší další dům je kilometr... Elektřina jen ze sluníčka (prý to utáhne ledničku i s mražákem - nutno pro Nightí kuřátka - ale nic moc dalšího, dítka budou bez televize i noutbůčků), sporák na plyn, vodu na pití nutno koupit... ale moře přede dveřma a nikdo by tam neměl být.

Gerda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2018 12:29
- Nahlásit

Xerxová
ooo vy se bude jihovat, my jedem na sever, jedeme polsko a polskou saharu, budeme se pinožit po pláži, jedeme hned na začátku července, pak už bude moc lidůch, a o to nemá nikdo zájem. Chceme vidět duny a jezera a vám dosti závidim ten poloostrov samostatnej, s tim moříčkem před dveřma, jako nevim, proč by neměl bejt sporák na plyn, to je přece jasný, ne? )) ale nějakou wifinu byste tam mít mohli. Nicméně moříčko před dveřmama a samostatnej ostrof - nemůžeš si přát víc, boží!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2018 13:49
- Nahlásit

me by zajimalo, jestli driv umre tenhle server nebo zdejsi chovanci

Gerda
Člen
# Zasláno: 4 Čen 2018 14:22
- Nahlásit

Ještě stále živi?

HaZa
Člen
# Zasláno: 5 Čen 2018 11:55
- Nahlásit

já jo .... i smečka

Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2018 14:45
- Nahlásit

HaZa
to víme, pani, vás vídáme online často ))

HaZa
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2018 11:08 - Změnil/a: HaZa
- Nahlásit

podvečerní pozdrav

URL

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2018 18:06
- Nahlásit

Tak děcka, jak vám plavou čokle? Chtěla sem jen říct, že došlo k ověření, že i malý čokl umí po častém koupání smrdět jak deset poblitých koberečků. Bože to je šílenej smrad....

Xerxová
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2018 18:36
- Nahlásit

je výhodou mít "naháče" - Night nikdy extra nesmrděl. Nejčastěji byl opakovaně každodenně vymáchán v moři a ani po týdnu se smrad nekonal. Uvidíme letos...

tady boj s vlnou, která nakonec nad nebohým psíčkem zvítězila...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2018 19:24
- Nahlásit

Gerda
asi su rada, ze me cokl neplave kdy jedete k mori? nebo ste uz byli?

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání