Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 .
Autor Zpráva
Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Srp 2017 13:16
- Nahlásit

Xerxová
Karel je starej líbezník, už brzo bude mít první narozeniny, dostala dárkem novou učitelku tance ))))))

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Srp 2017 17:42
- Nahlásit

kadel je bozi! je otazka, jestli z ni bude mit taky takovou radost

to leti hrozne, nedavno byl kadel malinky roztomily stenatko

Gerda
Člen
# Zasláno: 18 Srp 2017 15:11
- Nahlásit

cernej caj
Karel je velmi legrační a strašně furt štěká jako debil. Úplně to objevila, že štěkání je sranda, tak štěká fuuuuuuuuuurt!!!!!!!!! Již bude mít jeden rok za pár dní...

Gerda
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2017 10:17
- Nahlásit

Dneska má Kadelíček narozky. První narozky. Takže vám to sem zkopíruju z FB, ať nemusim vymejšlet nový přání:

Přesně před rokem byl svět obohacen, stejně jako uran, o malého plesnivého skřeta a jeho trojbarevnou sestru. Před rokem, za bouřkově dusného večera přišel na svět vrh Q von Schnappi Schnapp, Ája a Kája. A to tak zvoní telefon, zvedám, lekám se, co se stalo, že mi volá Biluše??? Ta žena vzdálená, až z Orientu, říká - hele, Gerdice, narodil se ti pes. A tak se to stalo. Pojmenovali jsme tu fenku Karel. Karel Palačinka. Za první rok života stihnul Karel býti čmelákem, ovčím mástrem (nyní ve výslužbě, než se přestane cítit ovcí), zlolajným skřetem, malým zmetkem, velkým mizerou, líbezným Karelíčkem, mořeplafcem, plafcem, přítelem vlčákůch, grifonkůch, blizárdůch, mariňákůch a největším milovníkem šelmyjí. Tak Kadele, ať je každý tvůj rok takhle pikantní a ještě aspoň 18x tolik. Ať tě to se mnou bafčí

http://www.uschovna.cz/zasilka/PC22NG9LEU4IT25E-8K X/

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2017 10:24
- Nahlásit

Gerda
Gratulace Kadlíkoj!
Ať si s tebou spokojeně štěká,
dlouhá léta!

My slavíme rok záftra, Ejmišák je vo jeden den mladší tedyk

Gerda
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2017 11:01
- Nahlásit

Fajka
ale to je líbezné, krásné dopřední narozeniny, Ejmišákoj, nech´t vzkvétá líbezně!

Fajka
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2017 11:56
- Nahlásit

Gerda
to je líbezné, krásné dopřední narozeniny, Ejmišákoj, nech´t vzkvétá líbezně
ooo děkujeme, přání od plesnivců dycky potěší!
Ejmišák je dík jelitu miluje všecky

Xerxová
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2017 17:21
- Nahlásit

Gerda poctivě jsem prošla všechny fotky - krásná proměna miništěnice v elegantní psí dámu. Uřvanost se z fotek neozývá, takže pohodička pohoda.

Gerda
Člen
# Zasláno: 26 Zář 2017 12:42
- Nahlásit

tady je Kadel mimino a Kadel vzrostlý jako dub:
http://www.uschovna.cz/zasilka/QDSJ9HZ32EJTHB98-IW J/

cernej caj
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2017 17:18
- Nahlásit

Gerda
jak mi mohly utect kadlikovi prvni narozeniny??? to fakt nechapu, ale teda troch za ten rok vyrostl hele

tak opozdene hlavne hodne kvalitniho zradla

kachna_
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2017 08:33
- Nahlásit

Gerda
Je z něj krasavec krasavý!
Z malé plísničky se vyloupla krásná plíseň

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 15:38
- Nahlásit

savo na ni!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2017 15:51
- Nahlásit

Gerda
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 14:32
- Nahlásit

cííík, tak to je nejvíc )))) Karel vás zdraví, dneska nemoh do práce. chudák. Bude o hladu.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 14:55
- Nahlásit

Gerda jsem tento týden hladila a chovala a muchlala čtyřměsíční šelmičku. Trikolóru (narozená někde v Praze) Tak trochu dost jsem se bála, že jí ublížím... :P Přeci jen neumím přátelsky poplácat prťavce - moje poslední štěňátko mělo na necelých 4 měsících 26 kilíček... a to tedy slečna Lili rozhodně nemá

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 19:56
- Nahlásit

Gerda
Kadel je krasavice, já plísňáky můžu, takže žádný savo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2017 20:51
- Nahlásit

ja taky plisen rada kdyz ji nemam na zdech

Gerda
Člen
# Zasláno: 5 Říj 2017 11:52
- Nahlásit

Xerxová
ve čtyřech měsících byl kadel taková chlupatá střapatá divná věc, který se protahoval zobák a měl tak 4-5 kilo. A to je docela velkej. Zatim ještě neni tlustej, to přijde teprve. Teď má asi 8, to taky neni na plácání moc ))

Maya
až budu chtít trikoloru, dobarvim jí hennou )))

cernej caj
plíseň je nejhorší na nohách. Jeden kolega v bývalý práci ji měl a chodil v sandálách a bylo to vidět a bylo to dost nevzhledný a ještě mu ty nožky smrďkaly.

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Říj 2017 12:05
- Nahlásit

Gerda
Kadel je fakt princezna líbezná
zdravíme plíseň! naše jelito ted tím jak si pořídilo mladou ženu tak dost zhublo, je z něj bedna atlet svalovec tak trochu 2D

plíseň je nejhorší na nohách. Jeden kolega v bývalý práci ji měl a chodil v sandálách a bylo to vidět a bylo to dost nevzhledný a ještě mu ty nožky smrďkaly

a přitom stačí nějakou dobu namáčet do octa a je po problému

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Říj 2017 16:12
- Nahlásit

Gerda
dik za tu predstavu

jo henna dobra, tu mam hned vedle sava doma. I kdyz je fakt ze vlkosedaka polit savem, taky mam doma plisen

Gerda
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 13:35
- Nahlásit

Něco vám řeknu, a je to fakt zlý. Nejdřív uvedu, že Maryje byla slušnej pes, kterej si se mnou sedl na lavičku, koukaly jsme se na ostatní čokle a hovořily o důležitých věcech. Pak sme se třá prošly, nebo sme chtěli udělat Maryji radost a vzali ji na nějaký výlet či akci, kterou prostě nesnášela. Nedejbože ještě autem, který nesnášela...no prostě moje moudrá a líbezná Maryje. A před rokem, krom těch prasklejch plotýnek, přišel ještě jeden zásadní, až zlá věc. A přinesl to s sebou Karel. Přinesl potřebu nadměrného pohybu. Jako nejsu žádnej pětibojař, dokonce vlastně vůbec nebojuju, zejména ne se svou leností, kterou mám strašně silně vyvinutou. No a tak se stalo, že spletencem okolností a vraženou kudlou do zad lidmi, kterým jsem donedávna říkala kamarádky, jsem se ocitla na trati midu na jižní moravě. Nemaje dobrého batohu, pásu a vodítka, moc-li pak tvrdých bot, o tom nehovořím, pochodovala jsem s Kajakem na flexině a pochopila, k čemu je ten pás dole na batohu. Aji ten nahoře. Empiricky jsem ověřila, že něco tak nevinného, jako třá batoh, vám může udělat modřinu v podpaždí. Prostě, když to zkrátim, já o víkendu umřela a ten malej plesnivej zmetek ani neví, že někde byl. Takže apeluji na všechny potenciální psovody - rozmyslete si, jestli fakt chcete psa....kočka je taky fajn, křeček je bezva, rybičky se taky daj.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 13:59
- Nahlásit

Gerda ať žije tůůůůristika

cernej caj
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 13:59
- Nahlásit

gerda
hustaaaaa! to uz mas trening na longa a budes chodit s plesnivou fajkou

no mas dobre akcni plesnivku, nase selmice se dost prizpusobily situaci s nejak narocny to s nima nebyla

Maya
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 14:19
- Nahlásit

Gerda
jakože jsi to usla bez treninku???
to bych teda fakt nedala, gratulka
Kadel byl prijemne naladen a chtel jit jeste zpatky?

Gerda
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 15:03
- Nahlásit

Xerxová
bolí mě teď kolénko a měli jsme z prdele kliku, že tam nebyly žádný kopce.

cernej caj
no mas dobre akcni plesnivku
jak kdyby nikam nešla. chtěla ještě běhat s míčkama....

Maya
jakože jsi to usla bez treninku???
spíš jenom přežila, bo sem se bála, že se ztratim sama v lese.... )))))))) Kajak spal po té vycházce, v autě cestou domu a potom byl donucen nic nedělat v neděli, když jsem byla humřitá ))) Ale nosila míče, hračky, chtěla běhat, ale pak šla spát, bo jsem jí řikala, že jí zakroutim krkem, jestli nepůjde spát.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2017 15:24
- Nahlásit

jakoze na povinnym v bilych karpatech nebyly kopce, jo? sice ses tam jen v 800 ale neni tam snad zadnej hreben

HaZa
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2017 09:56
- Nahlásit

Maya
omlouvám se .. fotky z výstavy nemám žádně, protože foťák zůstal doma ... krom něho teda i další věci začíná to být se mnou špatné ..... asi po 20 km jsem zjistila že jsem doma nechala na cestu nachystaný čaj v termohrnku (oblíbeném do auta že se z něho snadno pije - nemusím nic šroubovat), když se A.poblil zjistila jsem že doma zůstala i petka s vodou pro tyto případy a ubrousky, a na výstavišti jsem zjistila že nemám ani rodokmen a další papíry....

Gerda
Člen
# Zasláno: 8 Lis 2017 15:43
- Nahlásit

HaZa
Pani, vy ale máte počínající problém s hlavou ))))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2017 11:22
- Nahlásit

Tak ten malej zmetek se rozhod, že nejlepší, co může dělat, je furt běhat. Je dobré běěěhat s vlčákama do bodláků, cákat se v bahenních loužích, nechat se vlčákama vláčet po cestách kol-řekových. Blbý na tom je, že to mě to nutí dělat taky. A když má radost, kouše mi tepláky, až je celý roztrhá. A radost má docela furt, takže už nemám žádných tepláků. Vypadám jak zilvárek z chudobince, stále špinavá a roztrhaná. Maryje se musí v hrobě obracet...válí se tam smíchy a dělá kiškiškiš.
http://www.uschovna.cz/zasilka/SGIEGDE28T8DZ4P3-S5 T/

k tomuto zážitku mohu říct, že mě bolí vlastně úplně všechno od pasu dolu. Kajaka nebolí nic. Tak jsem jí aspoň praštila míčkem po hlavě. Míček má rolničku, tak to v tom vzduchoprázdnu pěkně zazvonilo.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání