Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Pro 2017 18:51
- Nahlásit

gerda Karel je krasavice inteligentní. Kouká jí to z oček Hezké fotky

Gerda
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 16:32
- Nahlásit

všechno pěkné v novém roce, dobří lidé! Děláte letos něco užitečnýho? Karel dnes pracuje a i zítra bude pracovat. Je velmi uvědomělý. A o svátcích vánočních sportýroval na šňůrce. Táhl jej vlčák. Skoro černej.
http://www.uschovna.cz/zasilka/TZGP6AMIDAIEFNF9-8K U/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Led 2018 17:37
- Nahlásit

gerda no já nevím - prý prase... a kudy má to nebožátko plesnivý jít, když jí vybíráš takové hnusné terény...

Gerda
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2018 13:49
- Nahlásit

Nazdar prdi, tady máte skupinu líbezných psíkůch:
http://www.uschovna.cz/zasilka/VCB6CGFU4TLC4598-NF L/
Prostě se umístií Václaf a další stabilní prfky skupiny a mezi ně se nakladou ty neposlušný, co neseděj, když se jim to říká!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 2 Úno 2018 14:01 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

chudák Vašík... čekám, kdy bude mít klopený uši a začne mu růst límec

Gerda
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2018 14:37
- Nahlásit

Xerxová
Von je fakt hroznej, čuby ho bijou a mydlej a štípou a ubližujou mu...a von je rád, myslí, že jsou kamarádi....je takovej šťastnej, že tě tim dokáže až nasrat )))))))))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 19:07
- Nahlásit

Abychom zas nebyly úplně v nicotě, musim vám jenom říct, že někteří psi se prostě nerodí jako akademické typy a že je potřeba se s tím smířit, pořídit si lepší boty, do bahna, přivřít oči nad zálibou v plavání v ledové tříšti v rybníce, nevnímat kroucení očí kamarádů, jejich psy ten váš topí právě v louži, nadechnout se z hluboka a už NIKDY nemyslet na to, že běh je nepřítel lenochova těla, že dlouhá chůze neprospívá vašim kloubům, že fotku hezkého, učesaného a čistého psa už jste pořídili v létě, když bylo všude sucho a čisto. Ovšem že toto tklivé poznání učiní i vaše nebohá stárnoucí matička, je až neuvěřitelné. Je vlastně hrozné, že toto vše způsobí jeden malej chundelatej čokl )))))

Fajka
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 11:30
- Nahlásit

Gerda
poznání učiní i vaše nebohá stárnoucí matička, je až neuvěřitelné. Je vlastně hrozné, že toto vše způsobí jeden malej chundelatej čokl

je to fičák !

nemyslet na to, že běh je nepřítel lenochova těla
ach jak já ti rozumím! já tak tvrdila že neběhám....a už v tom lítám

až pojedeš na nějakej trek , tak dej vědět, potřepu Karlikoj tlapajznou!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 12:02
- Nahlásit

až pojedeš na nějakej trek , tak dej vědět, potřepu Karlikoj tlapajznou

Myslíš, že Gerda začíná trénovat ??

Fajka
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 12:05
- Nahlásit

Xerxová
no já mám pocit že už někde byla ale tam jsem se zas nedostala já krz to moje debilní ucho vloni... tak až pojede na další tak doufám že jí s Karlem neprošvihnu

HaZa
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 12:28
- Nahlásit

Fajka Xerxová
no já mám pocit že už někde byla

Biluše jí vytáhla jestli se nepletu .... někdy na podzim ...

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 12:39
- Nahlásit

Gerda
kdyby byl na svete jen samej akademik, byla by to nuda, nekdo musi bejt ten Indiana Jones

Fajka
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2018 12:39
- Nahlásit

HaZa

Biluše jí vytáhla jestli se nepletu .... někdy na podzim ...

jj myslím že jo doufám že vyrazej někam zas... umět psát Kadlik tak už jsou určo zas někam nahlášený

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 09:28
- Nahlásit

Děcka, voni mě ty krávoně vláčej na Toulovec...ale já to neujdu, ani mid, takže se tam budu jenom někde potácet s boncovnou, která má za úkol jít pomalu a málo. Takže kdo tam budete, tak se tam uvidíme, musim Kajakoj koupit větší postroj, neb tento ho škrtí.
Fčera sme s Karelem uběhaly 3 kilometry, ale pak musela jít ještě na skoro dvě hodiny na vycházku s míčema a špenátkem, bo je strašná a vůbec se nechce válet u televize, což mě přijde třeba jako výbornej plán na večer...hele já jí nechám ten postroj, co jí škrtí, ještě ho trošku utáhnu a voni se ty vycházky nějak zkrátěj samy, ne?

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 09:31
- Nahlásit

Jo a eště sme šly teď před 14 dny ten Berounskej, ale to bylo naštěstí "jen" 30, ale stejnak mě úplně intergalakticky bolely nohy. Biluše nám zakazovala piknikovat, i pít jsme musely za chůze...skoro jsme nesměly čůrat a hlavně sme šly furt rychle, jak nějaký blázni šílený....

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 09:59
- Nahlásit

Gerda

co jí škrtí, ještě ho trošku utáhnu a voni se ty vycházky nějak zkrátěj samy, ne?
jj a kdyby něco tak to vono samo

Takže kdo tam budete, tak se tam uvidíme, musim Kajakoj koupit větší postroj, neb tento ho škrtí.
jéééé já tam budu takýýý
nabízím Karlikoj nedělní předvyhlašovací bitku s houskou, aby přijely domu aspoň trochek unavený bo si tak myslím že v neděli dopolko už bé houska opět odpočatá připravená na další akci

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 10:01
- Nahlásit

Gerda
pokavaď teda má Karel rád housky..... Houska plísně miluje bo má jednu doma...a uřvanou takže jí v tomto směru nic nerozhází

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 10:07
- Nahlásit

Gerda
Biluše nám zakazovala piknikovat, i pít jsme musely za chůze...skoro jsme nesměly čůrat a hlavně sme šly furt rychle, jak nějaký blázni šílený....
koukám že už v tom si až po uši

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 10:10
- Nahlásit

Omlouvám se Gerdě, že jsem netušila, že už je taky profesionální šlapka...

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 10:37
- Nahlásit

Fajka
Čoveče my asi jen jedem na otočku, měli bychom přijet v sobotu ráno asik, jedu s Hančicí, takže se musim přizpůsobit tomu, jak rozhodne, oni si to pak s Bilunou odskáčou a já se budu snažit stačit boncovně, teda ona by měla mít na vyzkoušení nějakou čubku tažnou, tak kdyby ta čubla měla sílu, tak si jí na vycházku vezmu já a ona mě povláče, což je jediná šance, jak můžu jít s Bonkem na výlet. Jednou už sem s ní byla, půjčila jsem jí dokonce o číslo menší boty, ale uchodila mě i mojí líbeznou Maryji, takže spíš je lepší jí jednu nohu, nebo spíš dvě, zlomit. Jako vůbec teda nevim, kdy tam dojedem...potkáme se vůbec? Jdeš na long, viď?

Xerxová
ale pani, nejsem blázen, abych se stala šlapkem nějakym poblázněnym. Ještě trochu Karela zatloustnu a už jsou mé problémy pasé ))

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 10:44
- Nahlásit

Xerxová
Omlouvám se Gerdě, že jsem netušila, že už je taky profesionální šlapka
jj už je titulovaná!

Gerda
Jako vůbec teda nevim, kdy tam dojedem...potkáme se vůbec? Jdeš na long, viď?

no tak to se asik nepotkáme možná někdy v sobotu večír ale to budu mrkvolná a vy už asi na odjezdu essi pojedete rovnou domu...tak prd...příště

jí jednu nohu, nebo spíš dvě, zlomit.
rači dvě...sichr je sichr

abych se stala šlapkem nějakym poblázněnym. Ještě trochu Karela zatloustnu a už jsou mé problémy pasé
jako nechcu ti kazit radost a naděje jo.....ale o to já se s mojí plísní snažím už vosum let a furt jako nic voni tydlecty aktivisti maj rychlý spalování a furt jsou jak žebřiňáci....jelito je prostě hubený furt...

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 11:39
- Nahlásit

Fajka
no tak to se asik nepotkáme
ještě jsme o tom detailně nemluvili s hančicí, už jsem jí nutila, ať si vezmem na pátek volno, ale ona trvá na pracovní morálce, je děsná....

jelito je prostě hubený furt...
Karel je teda tlustej, to se mi už krásně povedlo, my furt žereme. Jako ale furt. To je až mystický, vůbec nevim, co bych dělala s čoklem, kterej třeba nechce žrát...

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 11:45
- Nahlásit

Gerda
ještě jsme o tom detailně nemluvili s hančicí, už jsem jí nutila, ať si vezmem na pátek volno, ale ona trvá na pracovní morálce, je děsná....
tydle workoholici jsou děsný co?

je teda tlustej, to se mi už krásně povedlo, my furt žereme. Jako ale furt. To je až mystický, vůbec nevim, co bych dělala s čoklem, kterej třeba nechce žrát...
no jenže mě žere jak voteklej a hubenej je furt možná to bé i tím že to je chlapeček ...ty maj to spalování jinak než my žencký no...

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 15:43
- Nahlásit

Fajka
možná to bé i tím že to je chlapeček
skoro bych řekla, že timhle se dá vysvětlit ledasco ))))))))))))))

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2018 16:19 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

Jeee tak gratulujem profislapce k profi slapani

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 15:30
- Nahlásit

Fajka
Tak pani, my tam asik pojedem už f pátek. Karel hárá. Hárá i Klofák. A zbytek fen bude načuchlejch háravejma. Chceš nás fakt vidět?

cernej caj
profislapce
tady je někdo trochu až ústnatej, že jo..! ))))))))))))

Fajka
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 17:43
- Nahlásit

Gerda
Tak pani, my tam asik pojedem už f pátek. Karel hárá. Hárá i Klofák. A zbytek fen bude načuchlejch háravejma. Chceš nás fakt vidět?
no jo dyk Ejmyšák je holčička
akurát já v pátek už budu někde smýkána prostorem takže pro mě jediná šance v neděli dopoledne..tož záleží kdy pojedete domu? Essi už v sobotu tak nyc a essi až po vyhlášení tak v neděli dopoledne budu všecky malogolie voslovovat Karle!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 17:57
- Nahlásit

Gerda
tak skoro profi slapka?

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 18:15
- Nahlásit

Fajka
no jo dyk Ejmyšák je holčička
tak to joooooooooooo .-)

Jedem domki v sobotu, tak to teda asik neklapne, bůůůůch ví, kde budeme přebydlovat, ale chceme něco hogo fogo krz to, že sme už starý a rozmazlený na ubikace.

v neděli dopoledne budu všecky malogolie voslovovat Karle!
haha, malogolije? Můj Kajak je již velmi nepřehlédnutelný, je to mamut ))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Bře 2018 18:16
- Nahlásit

cernej caj
tak skoro
vy umíte zachraňovat situace, že jo? .-)))))))))))

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání