Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2017 19:35
- Nahlásit

Gerda
je nadhernej! tyjo, skoro bys me navnadila, ze chcu taky klona karlicka

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 11:01
- Nahlásit

Maya
on chudák nedostává nažrat
No ona žere jak prokopnutá, to má asi po Máně ))) je stále při chuti a když náhodou neni, tak si řikám, jestli neni nemocná

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 11:04
- Nahlásit

cernej caj
Karelíček někdy vypadá trochu jako číňan, to Máňa taky vypadala, takový našikmený oči, jinak je to velmi nekulturní hovado, již umí být nadměrně špinavým a štěkajícím. Umí i vrčet, zkouší to temně, ale ještě to temný neni, u toho pozvedne ocas, a jelikož ho má dosti dlouhej, odkrví se jí tím hlava a přestává myslet. A to je asi tak všechno, co ve svých 7 měsících umí.
Takhle - umí perfektně povel Dělej si, co chceš!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 14:30
- Nahlásit

a lerfektne stekat

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 14:43
- Nahlásit

Gerda
urcite umi stekat i bez povelu a to kazdej nema!

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 18:06
- Nahlásit

cernej caj
Maya
jste velmi zlé, ženy....

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2017 18:21
- Nahlásit

Gerda neřekla bych zlé, spíš realistické

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2017 18:28
- Nahlásit

Tady je jedno krásné maličké Kuku:

http://www.uschovna.cz/zasilka/LI8FIPFMG3IVLBVT-X3 K/

již je 7měsíčním hadem.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2017 18:51
- Nahlásit

Gerda máš hezkou plíseň. Fakt.

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2017 20:10
- Nahlásit

Xerxová
díkec pani, je až velmi líbezná

Fajka
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2017 12:26
- Nahlásit

Gerda
Jak to bylo v tom filmu..Pane vy jste vdova...!
měním na
Kadle vy jste princezna!

fakt boží! líbí moc

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2017 16:53
- Nahlásit

Gerda
paradni hadiceee

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2017 10:41
- Nahlásit

Karelíček už bude brzo slavit 9měsíční narozeniny, stala se komárem a babičkoou: http://www.uschovna.cz/zasilka/MAMMIA5KGZYUDMY5-8C J/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2017 15:03
- Nahlásit

gerda chudák Karlík. Taková hezká holka by to byla, kdyby jí panička nevymódila

cernej caj
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2017 21:05
- Nahlásit

Gerda
karel je pozer

Gerda
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2017 11:50
- Nahlásit

Chci vám jen říct, že Karelíček má svého ovčího ducha a ten duch je pomatený, neboť Karelíček kouše do noh mě. Je to blázen. Již brzy se stane námořníkem, neboť příští pátek již frčkáme do Frieslandu na loďku

cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Kvě 2017 17:03
- Nahlásit

Gerda
jeee tak to si moooc uzijte to uz se vam to blizi, to bude parada doufam, ze budou nejaky fotky a holt musis karelickovi odpustit, je krasnej tak holt asi nemuze mit vsechno kdyz si te plete s ovci

Gerda
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 12:17
- Nahlásit

Tak děcka, Kadelíčkovi je dneska 9 měsíců a již se stává velkým hadem, stopro ta malá pinda bude hárat na lodi, strašně jí zbiju. Zatim teda bije ona mě, neustále mě kouše a taky bije ovečkiiiiii: http://www.uschovna.cz/zasilka/MBMLBV8W56DA8ET5-RR N/

Fajka
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 14:34
- Nahlásit

Gerda
týýýjo ta už je veliká a chlupatáááá

k tomu hárání...mě zcela nečekaně doma přistála na dvoře fenule a ta je teda taky 9 měsíců..a právě hárá...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 14:53
- Nahlásit

Gerda Moje předchozí čubina poprvé hárala na patnácti měsících (i na mamuta pozdě, ale nic výjimečného), ale hárat začala den před odjezdem na dovolenou. Můj největší zážitek z Assisi tedy není úžasná katedrála (tu jsem prolítla, neb jsem se bála, že páník bude fotit a holčičku moji maličkou-šedesátikilovou- neuhlídá), ale fletík, který se zamiloval a rozhodl se k emigraci do Čech...
Na další italské dovolené doháravala, v Burgundsku taky začala hárat... mám pocit, že se snažila sehnat si zajímavý genom partnera z co nevětší dálky...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 16:37
- Nahlásit

Gerda
teda kadel je ale zabijak tak snad si to nevybere na dovcu a moc si to tam uzijte!

Gerda
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 16:56
- Nahlásit

Fajka
mě zcela nečekaně doma přistála na dvoře fenule
jak jako přistála na dvoře....???? No Káji ségra už má odháráno...ale Kadel má zákaz! Až do července.

Xerxová
hárat začala den před odjezdem na dovolenou.
nééééé, vidim to, že to tak skřet taky udělá....budeme muset plout jenom prostředkem jezera.

cernej caj
kadel je ale zabijak
Tak teď ste to řekla přesně, pani!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 19:41
- Nahlásit

Gerda
no hlavne pak davej bacha na hrancich, hledani zlocinci.... vis jak

Fajka
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 22:28
- Nahlásit

Gerda
jak jako přistála na dvoře....????
no ona je tak trochu marťan atak u nás prostě přistála....naprosto nečekaně neplánovaně z čista jasna...já ačkoliv zarytě dvojpsí jsem behěm tří dnu k třetímu přišla

A doma naši vůbec nechápali vo co go páč sem odjela na trek se psem jedním a vrátila se se dvěma

Gerda
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2017 12:15
- Nahlásit

Tak sme se doplavili, kdo nejste na FB, nevidíte ty pěkný fotky z krásnejch malejch vesniček poblíž měst Sneek, Leeuvarden, Giethoorn, Blokzijl atd atd. Našli jsme boží park - weerribben - něco jako severský everglades. Užili jsme si parádnickou dovolenou a z pejskůch se stali zkušení kanálníci. Eště vám pak nějaký fotky dám, tady je pár z prvních chvil na loďce, jak byli špenáti překvapený, když sme prvně vyrazili, jak seděli a tak.
http://www.uschovna.cz/zasilka/MENUDTJDIG3GRTGH-P5 C/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2017 16:33
- Nahlásit

Gerda krásní chlupatí lodníci Moc hezké je taky vodní Burgundsko - my ho absolvovali po souši - ale všechny kanály (a je jich tam mocmoc) jsou plné člunů. A kolem je tolik gotiky, jako málokde... A moc oveček a krav, holky by si mohly zapást. A mají moc dobré víno
Byli jsme tam kdysi v dubnu a byla to paráda. A psi můžou i do zámeckých zahrad a často i do zámků...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2017 19:29
- Nahlásit

Xerxová
hola,pani, fčéra sme s gerdičkou viděly ale mocinečky krásnýho dogouše a hlavně funkčního,asi budete páníka znát, přišel nám krapet excentrickej ,ale jinak dobrá dvojka,pes je dvouletej žluťák,ale teda božan

Xerxová
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2017 19:53
- Nahlásit

davidkova renata pokud dogoušovi není pohyb od mládí upírán, většinou problém nemá. Není to lenochod... Alespoň náš v pořadí čtvrtý to taky splňuje. Dnešní fotky jsem nacpala vedle...
Ze žluťáků víc znám jen jednoho, ale staršího - interšampiona, který je rodinným rozcapencem, dovolené tráví cestováním (má solidní všeobecný přehled ) a navíc co ty oceníš - je výcvikově veden... Zcizila jsem foto u Phoenixe Bonodů na stránkách

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Čen 2017 17:12
- Nahlásit

Jo, to je pravda, viděly sme Edouška z Bářina dvora, pán byl Vít Žlábek myslim. Opravdu perfektní dogáč, běhal, hrál si s Vendelínem a skotačili jako dva titáni.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 19 Čen 2017 17:33
- Nahlásit

chovka asi bude Bářin sen - mají hezké a perfektně (pohybově i zdravotně) vedené dogy. Ten vrh jsem zaregistrovala - ale narodil se o rok později, než jsem potřebovala... Když jsme přišli o Betu, žádný mrňaví žlutožíhaňáci, kteří by splňovali moje požadavky na dogu nebyli... Nějak mi ti milovaní žíhaňáci v posledních letech ztmavli

Souboje Titánů jsou fajn ...

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání