Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2017 19:26
- Nahlásit

davidkova renata
i za nas vse nej kdyz to neessi praskla

Gerda
teda, tak to bude pekna smecka. bude to nadhera, krasna priroda a malo mest je presne pro me, to teda si budete paradne valet sunky mimo pracovni proces

to je teda prani

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2017 11:27
- Nahlásit

sice du s křížkem po funuse ale to vzhledem k mýmu vjeku je tematický tož díky..co děláte pořád? jinak už dlouho ste tu neměli pořádnýho vlčáka,tak tumáte Vencu ve vjeku 10 měsícůch

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2017 15:09 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

vencaaa je krasavec. jestli chces videt ty poradny vlcaky nakoukni na posledni stranu esusciho tematu nekde nahoru, sem byla ve vybehu ve srni zamestnat fotak "jak spinkame" je myslim text k tomu odkazu at ho lip najdes anebo "takhle spinkame"

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2017 20:22
- Nahlásit

cernej caj
ooo tak ty sou parádnický do těch máme daleko ))))

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 06:38
- Nahlásit

ale zas vencu muzes mit doma;) a tihle tmavy sou nadherni

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 07:24
- Nahlásit

Vencovi to fakt sluší. A takhle není ani rezavoušník

kachna_
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 11:12
- Nahlásit

davidkova renata
Ježiš to je pan pes krasavej
Xerxová
není ani rezavoušník
velkoušník

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 11:55
- Nahlásit

je to předevšim kretén například v neděli urval kohoutek u topení kerý eště stih pustit naplno ,takže topim jako kretén bo to nemám eště spravený a zatim to nevypadá,že by se to někam posouvalo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 14:52
- Nahlásit

asi chce aby si s nim vic chodila ven

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 16:16
- Nahlásit

čaj si koleduješ Vím, jak mě jednou vytočila nějaká "moudrá" paní, když viděla nadšený tryskolet Betky v lesoparku... , a sdělila mi, že kdyby se pejsek dostal ven alespoň ob den, tak by mu to nebylo vzácné...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2017 16:40
- Nahlásit

tak kdyz ji zatopi doma tak ze se tam neda vydrzet tak je to jasnej signal, ne

zlatej spic kterej pred vandrama zere igelity, aby nemusel.z.postele

Gerda
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2017 15:58
- Nahlásit

Karel je již velmi velkým skřetem a zdraví vás poté, co zabil vlčáka a zbyl mu z něj jenom míček: http://www.uschovna.cz/zasilka/LIRIBR6ZUNF4XPMY-WK I/

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2017 18:31
- Nahlásit

Gerda
Pani, mate moc peknyho Karla, konecne sem se koukla. Jo a Venca od Davidkojc je taky slusnej typek! Snad po Karelovi moc neslape, hovado vlkosedy.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2017 18:51
- Nahlásit

Gerda
to je teda zakus

Gerda
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2017 10:07
- Nahlásit

Fifi
Vendelín šlape po každym. Má bohužel furt ze všeho radost, je to blázen. Kadel a ostatní čupky ho stále velmi bijí, má radost i z toho. Kadel se teď učí hodně věcí, ale nic eště neumí, je to ignorant! ))))

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2017 20:43
- Nahlásit

Gerda
tak aspon ta snaha se pocita, ne?

Gerda
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2017 09:56
- Nahlásit

cernej caj
tak aspon ta snaha se pocita, ne?
moje snaha se počítá. Od 28/10 2016 jsem strašně unavenej člověk, děcka, považte, dyť i trochu běhám, chápete???? Bo ten malej zmetek, když neni unavenej z venku, je prostě hroznej...různě mě bije a skáče a škodí velmi...Spolehlivě se unaví, když sme 8 hodin venku. Jim pořád brufen, jak mě bolej nohy....

Fajka
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 09:26
- Nahlásit

Gerda
jako je možný že krom uřvanosti maj plesnivci ještě tenhleten znak:

Bo ten malej zmetek, když neni unavenej z venku, je prostě hroznej...různě mě bije a skáče a škodí velmi...Spolehlivě se unaví, když sme 8 hodin venku.
jsem na tom stejně, jediný kdy vydrží bejt pár dní v klidu je fakt po treku kterej má nad 50 km...a časem se to rozhodně nezlepšuje už mu táhne na sedmej...

ale to si dozajista číst nechtěla tohle
takže jinak... ještě chvíličku vydrž on se Kadel uklidní....možná tak v desetiti dvanácti letech

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 11:44
- Nahlásit

Gerda
strasne s tebou soucitim, fakt. Proto mam spice

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 13:05
- Nahlásit

Fajka
jediný kdy vydrží bejt pár dní v klidu je fakt po treku kterej má nad 50 km...
Tak to jí radši zlomim nohy. Nebo jí s někym na trek pošlu, ale 50 kilometrů by v prvnim případě zabilo mě. Taky je důležitý říct, že jí zítra bude 7 měsícůch, dneska sem doočkovala vzteklinu, už má vše, sice je to prostě naprosto standardní věc, ale od tý doby, co byla Máninka nemocná, mám docela nepříjemnou reakci na veterinu....nenávidim vysílání ČT24, protože to v čekárně hrálo furt, vždy, když ten kanál slyšim, zvedne se mi žaludek, kdykoli mám na veterinu jít, udělá se mi blbě. Takže zaplaťpámbu, že už má všechny vočkovačky za sebou. A modlim se, ať tam nemusíme dřív než za rok na další očkování. A schválně roste, aby mi škodila co největší hmotou!!!!

cernej caj
Proto mam spice
na šelmyjích psali, že nějaký hodný okolojdoucí velkokinekolog označil šelmyji jako šeltyjánského špice. Takže já ho mám taky.

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 13:11
- Nahlásit

a tady máte vobrázek, jak čubky trápěj Vendelína, choděj se na něj koukat a pak na něj řvou a kousaj ho, když se nedívá, a jak Kadel vypadá jako číňan trochu...nebo vietnamec. je to Kadel Huang:

http://www.uschovna.cz/zasilka/LI2C3FMGECMJ9ECY-W4 C/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 13:42
- Nahlásit

Gerda chůdě Vendelín - skoroobřík týraný malými uřvanci... Ony můžou dorážet jak chtěj - a on si musí pořád dávat bacha... Najt s ním soucítí...

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2017 14:11
- Nahlásit

Xerxová
on je rád a bacha si nedává, když se rozdovádí, ječíme na něj všichni )))))))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2017 09:54
- Nahlásit

Ahoj občané, ledva si stihnem vodpočinout z víkendu, už se blíží krásná prodlouženka! A kadelíček už je mamut a je velmi devótním špenátkem a taky háže malá špenátka do rybníka a pak kazí všem fotky tim, jak je přes celou fotku sám samotinký, veliký jako obr koloděj:
http://www.uschovna.cz/zasilka/LIVI49NS29G7KXHL-NN E/
Pustili jsme všechny čubky na leonbergří skříňku, u některých vůbec nevěřil, že je to pes. Kdybychom stáhli kofíka z kůže, Brů by jí mohl mít krytku na čumák.

HaZa
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2017 13:59 - Změnil/a: HaZa
- Nahlásit

Gerda
co bude dělat Karlík v neděli a v pondělí? nechce přijet kouknout na klubovku do Brandýsa?

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2017 15:40
- Nahlásit

Gerda hezká smečka chlupatic, sasanky jim sluší

Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2017 18:42
- Nahlásit

HaZa
V sobotu se jede podivat na piknik do Letňan, v neděli má offce a v pondělí už má domluvenou stopaci a vycházku...má to děsně nabitý, ale myslim, že ten brandýs sem měla poznačenej krz hromadný odběry na genetiku....

Xerxová
jsou všechny z jedný rodiny

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2017 19:42
- Nahlásit

Gerda
kadel je uz uplne dospelej normalne, to uteklo tak rychlo...

teda ho taky nenechas ani chvili chrapat

Gerda
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2017 13:13
- Nahlásit

a tady je karelíček černobílý, takhle legrační doopravdy je:
http://www.uschovna.cz/zasilka/LILXG9X4NPB4RT3V-WK Y/

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2017 18:59
- Nahlásit

Gerda
on chudák nedostává nažrat že okusuje nějakou kytku nebo co to tam má?

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání