Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2017 10:42
- Nahlásit

Xerxová
jééé pardon, ano, Bářin sen ))))) Titáni jsou fakt skvělí, ale potřebujou na ty biutvy děsně moc prostoru.

Gerda
Člen
# Zasláno: 4 Čec 2017 09:20
- Nahlásit

Karel a Vendel už jsou skoro manželé, takhle vypadaj v červenci )))
http://www.uschovna.cz/zasilka/MXUB4B9464UIKVHI-T5 I/
a řekli sme jim - kdo pošlape a sežere ten modrej kvítek, je velmi nekulturní hovado. Takže Karel ho sněd a Vendel ho rozsed.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2017 09:31
- Nahlásit

to je proste skvela dvojka

Gerda
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 12:30
- Nahlásit

cernej caj
A teď se i milákujou, bo kadel hárá a nutí václava, aby ho ojel. A václaf eště neví, bo kdyby se zdržoval s kadelem, mohl by přijít o míček nebo vodičku, což je nepřijatelné!!!!! takže o víkendu učil vendel kadela plavat, kadel plave jako vytřeštěná činčila, má vykulený oči a dá se říct, že neplave rád ))))) zato to hovado vlčácký nevyleze z vody, plave si sám, chytá vodičku a je velmi legrační.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 12:45
- Nahlásit

Gerda nejdřív pochválím poslední fotky - krásní čoklíci v úžasné louce.
Já mám konečně plavacího psa - předchozí tři dogy byli pouze brodiči "po bradavky". Ale zatímco jako mládežník i nadšeně plaval, tak letos nejraději řádil tam, kde stačil.

Gerda
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 13:12
- Nahlásit

Xerxová
jupíííí již tedy brodí po krk, mládežník! Paráda! Když sou u vody, hnedle je jim menší vedro. Ale to, co následuje po plavání, je inferno! Je to srstnatý inferno!!!!!!!!!!!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 13:27
- Nahlásit

Gerda když trýýýskááá po plavání šelmička, jde to. Když se rozjede osmdesát kilíček černé obludy... No prostě s náma mohl k moři jen ráno, kdy místní k vodě nechodili. Neb ti se fakt tedy báli - na rozdíl od Śpanělů, Italů, Skotů... Chorvati se všichni tvářili totálně zděšeně. Tudíž jakmile nastal provoz místních, měl čokl zaracha na zahradě - naštěstí na nás viděl (branka od zahrady vedla přímo k moři) a to mu stačilo. A na zahradě byl vždy zlit kýblem studené vody - to mu nevadí a po zahradě mohl trýýýskat zcela svobodně.

Gerda
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 14:08
- Nahlásit

Xerxová
už sem ty vaše pěknučký fotky viděla, paninko, jak vy ste si žili jako páni! Ale spíš než běhání je strašný to pelichání. jsou to tuny srsti vypadaný z jednoho malýho čokla!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 14:33
- Nahlásit

tak vyfot plovaciho kadela

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 14:46
- Nahlásit

Gerda a teď si představ, že z toho hektaru černýho kožuchu vypadávají krátký, všude se zapichující minichlupy... Takže byť máme povlečení v ceně, tak do jedné ložnice vozím "ochranné prostředky", aby nebyly následky pobytu mamuta viditelné... Má s sebou víc krámů na dovolenou, než já

Gerda
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 15:07
- Nahlásit

cernej caj
fotila jí mamka, jak na mě jede jako na surfu )))

Xerxová
nikdy si nikde neberu povlečení v ceně. Jednak proto, že by to bylo od psa špinavý, i když pes nespí v posteli, kadel prostě spí na zemi, to je zřejmě ta týrací část našeho spolužití, vždy mám vše svoje a na cizí bych si stejnak nelehla. Ty zapichovače budou asi horší než ta vatička, co padá z kadela....bohužel je bílá zespoda....a já mám po Máně pořád ještě všechno černý....

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 15:36
- Nahlásit

gerda
to se mu muselo libit

taky vozime vsude svoje i kdyz je v cene a deky na gauce a tak.... a potvrdilo se mi to od znamyho co mel penzion. rikal, ze po nekterych lidch se psi to nedali ani v cistirne a sem tam i neco vyhodil nez by to pral na 15x a odstranoval psi chlupy

Xerxová
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2017 15:43
- Nahlásit

Gerdajá nevybírám dovču podle povlečení - ale podle oploceného pozemku (pro psa) s klidným mořem (pro Trpajzlíky) co nejblíž... A koneckonců hromada povlečení a prostěradel pro nás všechny (dva plus doga plus dvě fňoučata) je velká - a byla jsem docela ráda, že ručníky a povlečení tam bylo... a vezlo se to jen pro čokla. Taky spal na zemi (měl velepelech z auta plus dvě povlečené deky) - ale jakmile se oklepe... nebo si odloží hubu ke mně na polštář... Prostě moje postel je vždy "naše".
Jsme cestovací - takže už to máme natrénované. Jen tenhle prevít je horší na stravování. Děti byly jak kyseliny a obluda se opět cítila býti anorektikem (prostě teplo a míň masa)

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2017 14:22
- Nahlásit

Tak vám děcka musim číct, že je to asi prvně v životě, co si v práci beru volno, abych se mohla jet koupat (nesnášim horko, slunce a vodu). A to všechno krz toho malýho plesnivýho zmetka, aby měl tyhletyyy vjemy, zážitky, nebylo pejskovi moc horko na sídlišti...a davídková se směje a jedem tam vlastně spolu...bo ta její velká smradlavá undatra z vody zas nikdy nevyleze. džízus!!!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2017 15:18
- Nahlásit

birma
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2017 15:38
- Nahlásit

Gerda
bo ta její velká smradlavá undatra z vody zas nikdy nevyleze. džízus!!!
neříkej, že nejsem jediná na světě s kreténem, kterej vidí vodu a najednou si plave .. a plave.... a plave.... a já se hodinu i víc prostě jen nudim na břehu...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2017 09:33
- Nahlásit

birma

čéče skoro si troufám,říct,že sem na tom hůř
jinak fanatický odpůrec léta vedra slunka a vody ..gerda.. je ve vodě skoro stejně jako Venca(kerej je tam furt),smaží se na slunku jako profík a občas,když zaleze slunko za mrak,to doplní hláškou Kurva to snad tady umrznem,ne?? .. takže tak

Walda
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2017 13:05 - Změnil/a: Walda
- Nahlásit

davidkova renata

...smaží se na slunku jako profík a občas,když zaleze slunko za mrak,to doplní hláškou Kurva to snad tady umrznem,ne??

Koukám, že jsem ztratil, do nedávna ještě, chladumilného spojence.

Gerda
Člen
# Zasláno: 24 Čec 2017 14:12
- Nahlásit

Walda
Waldo, neboj, já měla jen nějakej úpal. A to nevíš, jak sem zmlácenej jedinec, od mamky dementního Vendelína, kterej mě pokopal, sem samá modřina, od noh až po břicho, zbytek zařídil kadel, kterak se na mý pálený záda škrabal a škrabal a škrabal.....

děcka, ale plesnivá činčila plave! Já mám třináct úpalů, dva dny komplet ve vodě, opálený ruce až nahoru.

mrk, jak plujeme:
http://www.uschovna.cz/zasilka/NRRSLUCNURSA33Z6-IA A/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 24 Čec 2017 16:40
- Nahlásit

Gerda opět povedená fotodokumentace Sluší to vodomilným psiskům (a tobě pochopitelně taky)

Gerda
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2017 18:19
- Nahlásit

Děcka, tak tohle léto je masakr, jsem definitivně uvařená. A Kadelíček stále plave a stále strašně smrdí. Vrátili jsme se z offčího víkendu, jedno je jisté, pasecím týmem nebudeme, jednu offce koply, druhá mezi ně upadla...hádejte která kam. Co děláte, prdi? My už brzy jedem na tábor.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2017 07:11
- Nahlásit

gerda
chci se taky koupat! smrdt bych nemusel teda... vcera 34 stupnu v praci.

uzijtebsi to mooooc na tabore a holt neva, ze na paseni sou to kopyta

Gerda
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2017 10:13
- Nahlásit

tady máte nějaké ty vobrássssky, jak jsme se pinožili v šííííleném vedru. Děcka, povim vám, že takhle špinavá jsem ještě nikdy spát nešla. jako ale fakt. Docdela se bojim, že sem si zničila úplně novej spacák ))):

http://www.uschovna.cz/zasilka/OAA9K2IR6X2MHYD6-ZM 7/

Fajka
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2017 10:18
- Nahlásit

Gerda
bojim, že sem si zničila úplně novej spacák ))):

se vypereeee
Krásnej Kadlik! a šikovný jste, pokud všici přežili ...

Gerda
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2017 11:20
- Nahlásit

Fajka
my právě šikovný nejsme, ale dobře to na fotkách vypadá ))))))))))

Xerxová
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2017 12:18
- Nahlásit

Gerda chicht - někde to vypadá, že se učíš pást ty a Plesnivý Karel dělá dozor
Krásné fotky - ten portrét dvou plísní je opravdu povedený

Gerda
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2017 18:44
- Nahlásit

Xerxová
my to neumíme ani jedna, takže nás dozoruje trenérky pes obě ))) Ty plísně jsou dvě Šnapice - Kajak a Kešunek - s tim, že Kajak je takové květinové mimino a Kešuneku je již zdatným pastýřem. Kadelíček teď nejvíc vyniká ve štěkání....

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2017 17:27
- Nahlásit

Gerda
konecne se z pc dostanu na fota. z mobilu mi to nejede vubec...

kadel je paradni krasavec! a teda nevim, jak se pase ale ja ho vidim furt vovcam za zadkem, to je snad dobre, ne???

jak davate ty vedra?

Gerda
Člen
# Zasláno: 14 Srp 2017 16:36
- Nahlásit

Děcka, už sme z tábora, tady máte nějaký kadelíčky:
http://www.uschovna.cz/zasilka/OMWTEKF289T23I8C-Y9 T/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 15 Srp 2017 07:21
- Nahlásit

Gerda opět krásné fotky. A jak nemám ty merláky obecně ráda, tak Karlička se prostě povedla.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání