Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Autor Zpráva
Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:21
- Nahlásit

Jak mrznete, prdi? Kadel má už drn dospělcovy srsti. A jednu stoličku venku. Dostane dárkem očkování proti tetanusu.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 13:18
- Nahlásit

Gerda
chudak malej, takovy dary si muzes strcit vis kam ale sobe, ne jemu!

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Led 2017 18:25
- Nahlásit

cernej caj
V pondělí mu ten dárek strčej do kožichu Má teď děsný práce s ofcema a cvičenim, už se cejtim jako velkokinekolog, bo už sem přihlášená na dva semináře ))) Jinak ten malej smrad furt štěká a běhá, myslim, že Mařena se za duhovym mostem válí smíchy a dělá kyš kyš kyš....a nemyslim tim koláč!!!!!!!!!

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Led 2017 19:01
- Nahlásit

Gerda
no tak kolac by ti mohl pripravit i ten malej smrad

no to ses velka kynolozka uz, s dvouma seminarema a chudak kadel teda s tim darkem su zvedava, jestli bude vyvadet nebo klidas

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Led 2017 20:03
- Nahlásit

Koukám, že mám docela štěstí, že Lokin taky furt běhá, ale je u toho zticha.

Gerda
Člen
# Zasláno: 14 Led 2017 19:21
- Nahlásit

Zdraví vás Kadel, inženýrka z prahééééé: http://www.uschovna.cz/zasilka/LIZA8E7W52AF79X5-6X S/

cernej caj
su zvedava, jestli bude vyvadet nebo klidas
von ten tetan bolí víc než normál očkování?

Maya
Lokin taky furt běhá, ale je u toho zticha.
no takto ste na tom líp, pani, Kadel řve jako blbec furt. Dneska se rozhodla, že je lepší hrát si ve tři ráno, tak mě tim probudila a musely jsme jít ven, tak tam taky řvala, takže běžel pes, řval, za nim já, po tom ledu, a řvala sem Neřvi!

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Led 2017 20:00
- Nahlásit

Gerda

A Kadel je samej flek, chtělo by to umejt

Gerda
Člen
# Zasláno: 14 Led 2017 20:01
- Nahlásit

Maya
hubatá špicovitá ženo!!!!!!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Led 2017 20:06
- Nahlásit

Gerda já se snad tomu Karlovi omluvím On má ten rypák fakt černej
Co říká sněhu ?? Tady jsem viděla ondá plesnivou šeltku - lítala za sáňkujícíma dětma, a vypadala trošku jak sněhová koule. Jo a mimochodem ječela celou dobu...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Led 2017 20:49
- Nahlásit

Gerda
teda ta je uz velikááá a krasna, ja chcu plesnivou! zatim jen 1x tricolor a 3x zlata verze. plesniva je ale hned po cerne nejlepsejsi

si myslim ze ne, ale vis jak, roste, uz furt steka, tak aby to nebyla na veterine ostuda

HaZa
Člen
# Zasláno: 15 Led 2017 09:57
- Nahlásit

Xerxová ječela celou dobu...

už jsme to tu psali že je to znak plesnivek i napříč plemeny

Gerda
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 13:11
- Nahlásit

Xerxová
já se snad tomu Karlovi omluvím
No ale to je správné slovo!
zde je ještě Karlečí profil, ať vidíte, že zobák jest zobákem černým )))
http://www.uschovna.cz/zasilka/LIF9Y6VW6C626N43-LY Y/

Děcka, jak vám čokle snášeli tetanusový očkování? Mě strašně děsili na veterině, skoro jí to ani nechtěli píchnout...v podstatě to vypadalo, že jí místo toho píchají poslední injekci, pak se na ní každých 5 minut chodili dívat do čekárny s tím, jestli ještě žije...seděli jsme tam skoro hodinu a i teď je doma čokl pod dozorem, ani se mnou není v práci, ale všichni jsme na telefénu, kdyby jako něco, že hned jedeme. Neustále mi vetka předsunuje, že je to "psí aristokrat", ale spíš takovým pohrdlivým tónem, že normální psové, ideálně pak vořeši, žádný reakce nemívají, ale takovýhle aristokratický psisko, že teda ale opravdu neví, jak na to bude reagovat...versměs vždy na očkování vyfasuju tuhle vetku, docela už kvůli ní zvažuju přejít jinam. Každé očkování u ní je s přednáškou, jak to možná tenhle "psí aristokrat" nezvládne.

cernej caj
HaZa
řve furt, baví ji to...aspoň už se jí zlepšuje hlas....někdy se jí lidi smějou....což zas rozčiluje mě. Dnes sem jí chtěla poslat pokousat jednoho pána, co byl kokot a křičel na mě, ale pak mi došlo, že to neni Máňa a že se jí nikdo bát nebude.

HaZa
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 14:04 - Změnil/a: HaZa
- Nahlásit

Gerda snášeli tetanusový očkování
Ema v pohodě, jen kvikla u píchnutí ... asi bolí víc než normální očkování, hošani očkováni nejsou .
Karlík je ještě malej ... když se Agísek naštve tak vypadá takto

kdyby to nebylo vidět tak https://www.facebook.com/photo.php?fbid=7161221150 81973&set=a.703409989686519.1073741835.10000052574 4823&type=3&theater

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 14:09
- Nahlásit

já měla na tetanus oočkovaného jen Xerxe a vůbec jsem neřešila, že by to snad měl být problém. Tenkrát naše mlaďaska jezdila na koních a psík se motal kolem jízdáren. Ale očkovat půlročního dogáka (tak 50 kilíček bez reakcí na očkování) a Kadla je asi rozdíl.
Další dogy už očkované nebyly - jízda s kočárkem už není tak riziková

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 14:29
- Nahlásit

a házíme a házíme a házíme... psík řeší problém, jak čůrat - neb se mu blbě zvedá noha, když máme na zahradě víc jak 60 cm sněhu (na místech, kam se to nafouká větrem nebo kam to házíme mnohem víc) a tudíž není ani vidět, zdali nohu zvedá či nikoli... Takže se většinou venčí na chodníčky proházené... Zmetek

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 15:18 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

chybka - napsala jsem sem omylem zprávu pro Fifinu...

HaZa
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 17:08
- Nahlásit

Xerxová jak čůrat - u nás podobný problém ... hošani dobrý ale Ema řeší problém jak si čupnout když má těch našich 20 cm po břicho

Gerda
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 17:12
- Nahlásit

HaZa
jojo, bolí víc, bo je do svalu, ale cajk, to zvládla, zatim bio hlásí jen čokla v pohodě, teď odpoledne už tři hodiny nic nehlásila, tak snad ok...eště za tři týdny přeočko a pak na konci března vzteklinu a snad už má ten malej chudák všechno...

Agísek krásně zuří, to je báječné!

Xerxová
Kadel už má 5,5 kg...no pořád to není mnoho, i když na šelmyji už je docela velká. Je to takovej Bivoj mezi šelmyjema. Je fakt, že malej a velkej pes dostávaj stejnou vakcínu, i když, jak byla úplný mimino, měla sem o ní po tom očkování fakt strach, měla jen 2,5 kila, když jí píchali....je to prostě strašně mrňavý. celá ta hlavička se ti vleze do dlaně, musíš ji vlastně hadit prstama, jinak hladíš už vzduch vedle zbytkem dlaně ))))

Xerxová
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 17:48
- Nahlásit

Gerda představit si to neumím Nejmenší jsem si domů přivezla Betu - bylo jí těch minimálních 50 dní - a byla to drobná fenečka - na těch sedmi týdnech měla 8,5 kila

cernej caj
Člen
# Zasláno: 16 Led 2017 18:21
- Nahlásit

kdyz sme si privezli hrosicka, byl tak malinkej ze sme ho v tatinkove usance skoro nemohli najit. dostali sme na nej slevu, ze je podmerak. no mel snad 39cm a 10 kil a chovatelka neverila, co z nej vyrostlo za fesaka

oni sou to preve jen drobny koulicky

odkaz na par fotek u segry http://aurelis-moravia.cz/pejsci/hero/hero.htm pise ze mel neco pres kilco...

Fajka
Člen
# Zasláno: 17 Led 2017 15:33
- Nahlásit

HaZaGerda

ječela celou dobu...

už jsme to tu psali že je to znak plesnivek i napříč plemeny

a tak nám nikdo nevěřil...

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Led 2017 16:26
- Nahlásit

cernej cajodkaz na par fotek u segry http://aurelis-moravia.cz/pejsci/hero/hero.htm pise ze mel neco pres kilco...

segra je taky mnozitelka?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 18 Led 2017 08:02
- Nahlásit

zbrnd
jak jako mnozitelka? my sme psa koupili z chovatelske stanice. Jestli myslis fakt, ze si zalozila chovku, tak proto, ze ji dost zajimala biologie, genetika a psi a to, ze si nekdo zalozi chovku z nej nedela mnozitele. Zadny stenata nikdy neodchovala, ale jednu dobu to zvazovala, tak aby papirove vse bylo dopredu v pohode.

Jako od kdy clovek, co si zalozi chovku = mnozitel? Nebo podle tebe je mnozitel kazdej, kdo tu chovku ma?

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 11:56
- Nahlásit

Tak ženy, Kadel zvlád to tetanový očkování moc dobře, bez reakce, za tři týdny jdem na přeočko, doufám, že to taky bude cajk. Pak už jenom vzteklina a má pokoj na rok. Jinak je velmi hrozný, stále běhá, nechce spát, někdy vstává v půl 4 a chce si hrát...je to zmetek malej...

Maya
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 14:07
- Nahlásit

Gerda
musis pockat az dojdou baterky

cernej caj
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 14:34
- Nahlásit

Gerda
tak to je supr

Maya
na to muj muz ceka uz 4 roky (7). nekdo tady totiz psal, ze spic kolem 3 roku trochu zklidni

Maya
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 14:57
- Nahlásit

cernejcaj
dyt ty mas Ferinku klidnou
ja vam pucim Lokinka a az vam roztrha periny sezere boty a muzi vokouse zesilovace nebo neco podobneho tak se Ferince jeste omluvite

cernej caj
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 17:56
- Nahlásit

maya
ale loki neni spic. mezi vokounem a feri je nebetycnej rozdil jestli je nebetycnwj rozdil mezinspicem a lapinou tak si ji taky strc treba do kozichu

Maya
Člen
# Zasláno: 20 Led 2017 19:33
- Nahlásit

cernej caj
už nechceš lapinku?
ale jinak Kim se zklidnil když mu bylo asi tak 10, tak to už máte za chvilku

Gerda
Člen
# Zasláno: 25 Led 2017 17:38
- Nahlásit

Karel dostala péřofku. V disko barvě. Nesnáší ji. A za to, že má bundu, musí zmlátit buldočky.
http://www.uschovna.cz/zasilka/LIWPFCRBC3MCWXHN-GY E/
Také již nemá jeden spodní špičák. Má ovšem velmi mocný hlas, který se nebojí použít. V žádnou dobu denní. Je to vlastně uřvanej malej zmetek.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 20 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání