Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Jaké granule???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zpráva
moth
# Zasláno: 5 Srp 2009 17:43
- Nahlásit

Synus
ahoj, nahodou som si to tu citala, moc ma mrzi, ze si sa nedockala konkretnej odpovede tak dufam, ze neodpovedam neskoro ... skus Firstmate, neviem ako je fenka stara, ale problem urcite vyriesi FM Potato and Fish, ak je to este steniatko da sa kupit aj FM Potato and Fish Puppy, urcite budes spokojna ...

Gerda
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2009 18:35
- Nahlásit

Synus
Chtěla jsem dobrý krmivo,po kterým nebude mít fena průjem.
Hele já mám čubu s poměrně citlivym zažívánim, bohužel po mase má dost problémy, dávala jsem jí granule acana salmon potatoes na radu Eny, co už tu teď dlouho nebyla, jenže přestaly se s novou řadou acany vyrábět.....na tu novou řadu se koukni taky...teď krmím na zkoušku Canidae s laktobacilem. U mýho psa se mi jako nejlepší krmivo osvědčila právě salmon potatoes varianta, proto hledám její adekvátní náhradu. Jo a ještě do granclí přidávám od kronche lososovej olej, měl by na trávení taky nějak dobře působit....

Eny
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:07 - Změnil/a: Eny
- Nahlásit

Gerda
zkus od Acany tu novou řadu když přestli dovážet solmon a potatoes přešla jsme na tu novou Acana Pacifica - já sjem s ní nadmíru spokojená, fakt. Dokonce jsem i prťousovi, který nemá zatím problémy začlal dávat také z této řady tu Prairie Harvest a taky plná spokojenost.
foto hovoří za vše tahle je na Pacifica

a tato na Prairie Hervest

a to té první bude v listopadu 9 let

Gerda
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:16
- Nahlásit

Eny
Ty jo, to je jasný, že dám zase na tebe, rpotože s těma salmonama bramborama to bylo fakt nejlepší období - zvažovala jsem tu grassland a jabko něco, už nevim co, ale když řikáš spokojenost s pacifikem, zkusim pacifik! Fotky nevidim, fotky nevidim, jen křížky. Jdu si číst o pacifiku

Eny
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:31
- Nahlásit

Gerda
to je škoda, že nevidíš já je tam mám ale zkus Pacifica, já jsme potřebovala zase rybu, protože jiné maso jí dělá problémy, ale pokud tobě ne, tak klidně zkus i ty grasslad, ty jsme sice nezkoušela, ale jsme moooc spokojená i s těmi Harvest, takže není důvod si myslet, že by Grassland neměly být taky super

Gerda
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:36
- Nahlásit

Eny
no já od toho zánětu střev a žaludku maso raději vynechala a granulovala tim salmonem bramborou, to bylo ok, pak přišla info, že se dělá jen doprodej této varianty a že už nebudou, začala jsem tedy canidae jehně rejže, ale prostě to neni úplně to ono, takže neni vyloučený, že máňa má možná podobnej problém, co ta tvoje, pacifiku si teď čtu, neni tam žádná obilovina, jsou to jen ryby, dokonce i ten laktobacilus....no prostě dám na tvoje doporučení a nahradim salmona bramboru pacifickým sleďem Už sem na stránkách a čtu si produkty.

Eny
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:46
- Nahlásit

Gerda
tak potom dej vědět jak to dopadlo a doufám že budou vyhovovat, ještě tip, pokud jsi z Prahy podle mě je mají nejlevnější tady www.packa.cz dovezou skoro vždy do druhého dne, já je tedy odebírám osobně a spokojenost.

Gerda
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 11:50
- Nahlásit

Eny
Si moc hodná, díky, už to všechno čtu!

Mira A
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2009 14:30
- Nahlásit

Ahoj, my jsme jako steneti davali te nasi goldence Purinu pro plan lososovou, pak kureci s ryzi, jednou jsme dali Hill's Nature Best (na to se nam vyprdla) ted dostava uz nejaky cas Platinum natural - kureci nebo jehneci s ryzi. A smakuje ji...

mallos
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2009 13:25
- Nahlásit

My od minulého týdne zkoušíme Canine Caviar a zatím to vypadá dobře...

kachna_
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 11:28
- Nahlásit

Jedeme na týden na dovolenou, krmič, co nám bude opatrovat psy, odmítá krmit masem . Ráda bych vzala granule vetamixí, ale nemám osobní zkušenost.
Acana jim nesedí, Bosch gran. nechutná
Brit care chutná, nezlobila bych se, kdyby to bylo trochu levnější.
Brit? Anka? Profine? Bosch adult menu krokety? First class? Profine? Brasa?

jana33
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 11:40
- Nahlásit

kachna_
No,jestli jim Brit care chutná i sedí,tak bych zbytečně neexperimentovala,zvlášť když jde jen o týden

Kaccka
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 11:46
- Nahlásit

mallos
my s nim krmime uz par mesicu a naprosta spokojenost na vsech stranach, tak drzim palce at to je tak i u vas

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2009 11:55
- Nahlásit

kachna_
No a nezvládl by krmič na ten týden alespoň Fíka od Vetamixu?

Airen
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 07:44
- Nahlásit

Ahoj potřebovala bych doporučit nějaký granule, zvažuju Almo Nature Daily nabo Canine Caviar mate nejaky zkusenosti? Potřebuju hlavně aby mi po tom pes nehnědnul

mallos
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 16:07
- Nahlásit

Airen
nam CC funguje vyborne, mam krom jineho cernyho jezevcika a urcite nerezne, takze bych se toho nebal...

Airen
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 16:10
- Nahlásit

ok, procitala jsem to tu a vidim na to samou chvalu, tak zvazuju zvazuju...jediny co me odrazuje je zatim asi ta cena no

mallos
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 16:16
- Nahlásit

Airen
jo, bohuzel je to trochu drazsi, ale kdyz koupis baleni 18kg, tak to vychazi skoro jak jiny lepsi granule...

Airen
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 19:01
- Nahlásit

mallos
jo jo to si taky rikam ze ta 18kg vyjde relativne dobre
Psíček
Dik za tvoji cennou radu, co bych si bez ní počala :-p

kachna_
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 19:23
- Nahlásit

jé, tak jsem si vzpomněla, jak to dopadlo s krmením na dovolenou. Objednala jsem vetamix, naporcovala maso, smíchala, nabalíčkovala, zamrazila po porcích. Po týdnu, když jsme se vrátili, byly zkrmené tři porce z chladničky... No, příště to asi uděláme jinak

kachna_
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2010 20:19
- Nahlásit

Psíček
Psala jsi, že hlavně potřebuješ, aby nezreznul, tak jsem ti poradil. Nebo nevíš, co píšeš?
no dyť ti za ní taky pěkně poděkovala

Tommante
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2010 14:24
- Nahlásit

Miluju cenný rady pana Psíčka ...Jedna lepší než druhá! Pedigree je teda fakt k nezplacení!

mallos
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2010 15:32
- Nahlásit

Tommante
bude uplne nejlepsi, kdyz ho budeme ingnorovat, ono ho to pak prestane bavit a najde si jiny smysl zivota, chudat...

Tommante
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 17:16
- Nahlásit

Psíček
o co ti k sakru jde?Podívej se na jiný témata, kde se naše názory zásadně lišej a jsou protichůdný...to ti přijde jako jedina osoba?
Docela omezeny, koukat na jedno tema a podle toho soudit kdo ma kolik nicku....:-P

mallos
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 18:33
- Nahlásit

Tommante
bud v pohode, psicek trpi nejakou utkvelou predstavou. fakt bude nejlepsi ho ingnorovat. vsimni si, co pise do ostatnich otazek a pochopis, ze to nema smysl...

mallos
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2010 08:56
- Nahlásit

Psíček
v ramci tveho dusevniho zdravi ti doporucuju opustit tuto diskuzi. tvuj stav se opravdu zhorsuje - slusna paranoia...

dumardus
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2010 11:16 - Změnil/a: dumardus
- Nahlásit

Pravdepodobne tento viken pribude do nasi domacnosti novy clen a to stene rhodeskeho ridgebacka. Vybirame ze 4 vyrobcu granuli, nasi favorite Artemis ,Canine Caviar,Orijen,Taste of the wild. Vsechny jsou superpremiova a hodnocena jako spickova....Momentalne je stene u chovatelky krmeno granulemi Josera( nizsi kvalita). Budeme muset prechazet pomalu at to s pejskem "nesekne". Jako dalsi metoda krmeni bude obcasne prolozeni granuli BARFem. Mate nejake doporuceni na na kvalitni a levny eshop odkud osobne berete zradlo atd. Diky za tipy

mallos
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2010 13:33
- Nahlásit

dumardus
ja beru artemis a canine caviar z www.ichovatelskepotreby.cz . dneska jsem dokonce dostal k pytly cc hezke triko...

urcite bych rhodesakovi nedaval orijen, rychle potom poroste a muze mit z toho problem
taste of wilde je zase malo masa a hodne obilovin...

dumardus
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2010 13:57
- Nahlásit

to Mallos
V Taste of the wild je hodne obilovin? Dival jsem se na hodnoceni granuli a vsechny 4 jsou hodnocena jako spickova. Dokonce na jednom nemeckem a americkem serveru ,ktery je zamereny na testy granuli TOTW porazi artemis,canine a orijen. A ted babo rad

mallos
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2010 14:06
- Nahlásit

dumardus
tak ted nevim, jestli si to s necim nepletu, muzes sem hodit odkaz...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání