Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Jaké granule???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zpráva
Ardi
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2006 20:17
- Nahlásit

abby
zkoušeli jsme všechno možné. ale Eukanuba jim chutnala ze všeho nejmíň

Kvítko
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2006 23:06
- Nahlásit

mám skvělé zkušenosti s krmivem Proformance! na krmivo jsem přešla z Puriny, jelikož už přes dva měsíce není možné sehnat puppy large breed ..... byla jsem zarytá puriňačka a teď jsem ráda, že jsem se "dokopala" vyzkoušet nové krmivo, fakt může všem jen vřele doporučit - výsledky na srsti uvidíte po měsíci....

Mel
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2006 23:36
- Nahlásit

Já po prozkoušení několika značek skončila u Eagle Packu, nejdřív adult, pak zátěžovku a přijde mi úplně super.
Problém teď nastal, že v současné době není a eště asi nějakou dobu nebude, tak jsem dala na radu pána, co mi to vozí, zkusila Nutro Choice adult sensitive a taky dobrý.
Když vidím, co leze ze sestry mýho psa (je krmená premiovkou), tak si řikám, že připlatit si se vyplatí. Proti ní má minibobek

boerboel
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2006 10:29
- Nahlásit

asi budu vyvrhel, ale už několik let krmím Astorem a měla jsem španěláčky do deseti let, což je u nich poměrně rarita. Holčině bylo úplně jedno, co žere, byla to hrozná popelnice, ale pejsek měl horší trávení a to byly jediný granule, po kterých přibral, málo z něj vyšlo a ještě je žral s chutí. V současný době krmím burbulka Britem a nemůžu si ho vynachválit. I na něm jsem zkoušela všechno možný a Brit nám plně vyhovuje. Jemu kvalitou a mě cenou.

Falco
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2006 21:56
- Nahlásit

Eukanuba light nebo senior, ale jen půl dávky, druhou půlku žrádla dávám večer - vařené maso s přílohou a zeleninou. Loni jsme celý rok byli na veterinární dietě od Eukanuby, kvůli vleklým problémům s trávením, ale snad už je to v pořádku (klep,klep na dřevo).
Před tím jsme vždy krmili Eukanubou.
(Chystám se vyzkoušet ProPlan, ale musím opatrně, abychom si zase něco neuhnali).

Endy
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2006 22:22
- Nahlásit

Já jsem po všech těch pochvalách koupila pro nežravé štěndo Proplanku puppy tuňák s rýží.Babuchám to bylo líto,tak jsem jim koupila to samé seniorku.Po víc jak měsíčním krmení můžu říct,že štěndo je v pohodě,ale babuchy změnily srst.Jedna hodně zesvětlala a druhá zežloutla.Taky se na zubech začal tvořit plak,takže jsem musela začít častěji čistit zuby.Proto se u seniorek znovu vrátím k eukanubě,se kterou jsem již několik let maximálně spokojená.

Ardi
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2006 21:06
- Nahlásit

A jak pesům chutná lososová Purina?

Kvítko
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2006 21:09
- Nahlásit

Ahoj Endy, ráda bych reagovala na Tvůj příspěvek. Píšeš, že ti babuchy změnili srst. Občas se stane, že přechodem na jiné krmivo psi "přesrstí", k ovlivnění barvy by však nemělo dojít. Ze zkušeností chovatelů vím, že složení krmiva ovlivňuje barvu srsti a sice, aby srst zůstala jaká má být, by nemělo krmivo obsahovat BETA KAROTEN. Vím, že např. Eukanuba beta karoten obsahuje a myslím, že i Purina. Znám chovatele, kteří z tohoto důvodu od Eukanuby odešli. Jen pro info

Ardi
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 07:36
- Nahlásit

Já už to někde na foru psala - mně feňulka ztmavla - vystoupily jí po Eukanubě černé melíry, které byly předtím sotva znatelné, ale mně se to líbí.

Jimmi
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 14:36
- Nahlásit

Trainer Maxi 9-18, teď si chceme ochutnat Energy a Daily Maxi,

alhavant
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 14:55
- Nahlásit

Já mám také výbornou zkušenost s Trainer,dokonce pro chovatelské stanice ji mohou nakupovat moji známí přese mě za super ceny.Našim psům velice tyto granule chutnají a mají krásnou srst a jsou hlavně ve vynikjící kondici.

Endy
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 15:14
- Nahlásit

Kvítko
Dík za info,já o tom vím.Moje kníračka měla jako malá vždycky nahnědlou podsadu a chovatelka říkala,že je to po dědkovi(nebo po bábě,už nevím).Když jsem začala krmit Eukanubou,hnědá zmizela a fena byla několik let správně pepřená.Takže třeba nám vyhovuje.Teď má po Proplance krásně žlutá záda,opravdu změna barvy.Je to přesně příklad toho,že každému psu sedne jiné krmivo a nelze jednoznačně říct,které je dobré nebo naopak.

Kacka1569
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:20
- Nahlásit

Ahoj nevyzkoušeli jste někdo krmivo Orijen? Má to být kanadská novinka na trhu,prý má obsahovat 70%masa,30%ovoce,zeleniny a bylin a žádné obiloviny.Krmím psy Pro planem,ale uvažuju,že bych Orijen vyzkoušela

Pentas
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:53
- Nahlásit

Kacka1569
no já jsem právě spařil vovesný vločky
přidám 2 kg masa se zbytkem příloh
a celá smečka už se mlsně olizuje

smrdka
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:56
- Nahlásit

Kvalitní granule se jednoznačně poznají podle zaoblenosti rohů jednotlivých granulí. Čím relativně hranatější, tím kvalitnější.
A ty kecy vo mase si pane nechte jo? Maso nikdy nebude mít tak suprově zaoblený rohy

Bubacek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:05
- Nahlásit

Trotelchen
to máš obchod néééééé????????

Pentas
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:10
- Nahlásit

smrdka
rohy teda nemá,ale šmakuje

Bela
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:22
- Nahlásit

smrdka
aj tento ma dobre rohy a urcite aj dobre smakuje!

Lucie a Gar
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 20:18 - Změnil/a: Lucie a Gar
- Nahlásit

My krmíme Nutra Nuggets a jednou týdně dostávají masíčko (vařené nebo i syrové).

Kacka1569
Mimochodem kde bereš info, kde je kolik masa?

Existuje nějaký objektivní web, který hodnotí kvalitu granulí?

Silwuska
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 08:25
- Nahlásit

Ja idem kupit prvy krat Trainer pre stredne plemena...ten light...

Ale vecsinou drobcovi varim takze granule su u nas iba take nudzove...

palma1
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 09:09
- Nahlásit

krmíme kuřecí proplankou a jsme spokojení, ale naší bafině chutná naprosto všechno - u sousedů smlsla i granule za 100/10 kg a jak se oblizovala...

Jimmi
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 10:37
- Nahlásit

koukám, že v loni v dubnu jsem byla zamilovaná do Traineru a protože láska je nestálá, zakoukala jsem se do Vetamixu
můj pes si po dvou letech experimentů konečně oddychl

nemethova5
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 12:44
- Nahlásit

nazdarek mi krmime BOSCHEM adultkou,muj pes je konecne spokojeny

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 13:51
- Nahlásit

nemethova5
Visán už nevyhovoval?

nika00
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 16:20
- Nahlásit

Jimmi
a to ja zas po experimentech skoncila u Traineru pro psa a Fitminu pro fenku....
konecne mame krasny kralici bobky ktery uz konecne muzu sebrat

smrdka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 12:31
- Nahlásit

neni lepsi ty psy rovnou zastrelit?

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 12:42
- Nahlásit

smrdka
Radši sežrat.

smrdka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 12:45
- Nahlásit

Mucholabka
ale teda zaživa .... ju?

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 12:49
- Nahlásit

smrdka
Sežrat...nesežrat...
oloupit...neoloupit...

smrdka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 13:00
- Nahlásit

loupí se vořeši nebo vořechy ...tys nějaká zmatená

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání