Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Proč si nepořizovat tzv. "Bojová plemena
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Autor Zpráva
suesie
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2005 09:32
- Nahlásit

Nesouhlasím, že je buldoček ve smečně nějak extrémně konfliktní, osobně buldočka mám a znám spoustu lidí, kteří mají dva a více buldočků a jsou naprosto bezproblémoví. Mají se moc rádi, hrají si spolu, a dokonce spolu i spí v pelíšku. Řekla bych, že to záleží na každém jedinci. Určitě to není podmínkou.

Zany
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2005 10:43
- Nahlásit

Žanda: Nenapsala jsi ani slovo o tom ,jak milý je k okolojdoucím psům.

birma
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2005 10:56
- Nahlásit

Zany
Proč by každý pes musel být milý k cizím psům? nestačí že nenapadá?

Evik
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2005 11:01
- Nahlásit

birma

přesně tak....vždyť lidi se taky spolu nekamarádí na potkání, stejně tak psi, jako lidi se mezi sebou nemusí všichni milovat

Anonymní
# Zasláno: 20 Pro 2005 11:06
- Nahlásit

zany- netvrdím, že všechny okolojdoucí psy miluje.....to bych lhala- ale asi by je nemiloval ani jako jiný pes, jelikož byl jako štěně napaden a pokousán. V pohodě vychází s fenkama, štěnaty a psí kluky máme tak trochu rozdělený,na ty co nevidíme,nebo jsou malí a na ty co vidíme a panička houkne klid. Pokud je druhý pesan v pohodě, projdeme okolo taky v klidu, pokud je druhý prudič, jasně že se chceme přidat,ale to už zase záleží na tom,jak ho nechá pán-tedy já a já nenechám. A že jsme situace kolem psů řešili a řešíme stále...jsme ve stádiu,kdy prostě projdeme. Cvičíme i ve skupině psů na cvičáku a všichni to zatím bez uhony přežili. žanda

LadyPig
Člen
# Zasláno: 27 Led 2012 14:35
- Nahlásit

Když jsem byla malá, pokousal mě v obličeji pudl, pamatuju si, že jsem si ho jen hladila, nebyla jsem typ dítěte, co by psům ubližoval. Takže podle mě jsou nebezpečnější malí psi - do budoucna tedy jedině "bojového" mazlíka ;)

Jana Pokorná
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2016 01:24
- Nahlásit

Zdravím všechny diskutující. Já osobně mám takový názor, že tak jako není žádný člověk špatný jen proto, jaké je národnosti, tak ani není špatný žádný pes jen proto, že je nějaké rasy.
Téma se řeší taky zde: https://www.argumentor.cz/nazory/vadi-mi-jak-se-ne gativne-lide-divaji-na-bojova-plemena-detail-23190 .
Tak když se vám bude chtít, zahlasujte..

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání