Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Jakou koloběžku? Poraďte!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Autor Zpráva
Ebony
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2009 15:46
- Nahlásit

Venuše
já mám na Kostce ještě nižší světlost a projedu v pohodě, na Cakově jsme párkrát škrtli o kořen, ale tam už je to celkem místy i hrbatej terén...

zuzkaJ
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2009 10:20
- Nahlásit

Venuše
nám by to vyšlo na 4 tis
I tak je to podle mě pěkná cena

Já s ní jezdím hlavně po lesních cestách. Občas uvíznu na kořeni, ale rychle jsem se naučila odhadnout, co projedu a co raději objet

reneeska
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2009 15:46
- Nahlásit

A já furt nevím esivá kolobka nebo kolo ... ale asi nakonec kolo

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 22 Lis 2009 17:54
- Nahlásit

reneeska
no jestli ti netahaj, tak na kole se míň nadřeš

Pupy
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 14:40
- Nahlásit

Tak asi půjdu do kolobrny do hoty. Tu pro pejskaře jen nevim jestli se sedlem nebo bez. Nějak se nemůžu rozhodnout. A ještě bych potřebovala poradit se šňůrou. Nevím jakou koupit. Už mám doma jednu ale ta mi přijde na tohleto moc dlouhá http://zkracovatko.cz/04je - používala bych až by bylo vše lepší - zatáčky, zastavení, a pod. Takže bych chtěla nějakou kratší. Ale kratší nevidim, akorát tady to ale to nevim jak se používá, jak se to navlíká http://zkracovatko.cz/04jg

Nexxi
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2011 21:59
- Nahlásit

Dobrý den, taky bych se Vás zkušenějších ráda zeptala na radu s výběrem koloběžky, kde mám maximální strop finanční 5000kč. Mám fenku kříženku ohaře a NO, která je extrémně aktivní, chodíme běhat, v zimě na postroji na běžky, ale chtěla bych zkusit koloběžku. Nemám zatím závodní ambice (fena je bohužel samotář, který nemá rád ostatní psy). Rozhoduji se mezi koloběžkami - KOSTKA 20" Laser star Downhill cross, WOOX, WORKER Entropy 26"a20 a Yedoo Mezeq Disc. Mockrát Vám všem děkuji za radu, nebo i za případný jiný tip na Vámi vyzkoušenou nebo ověřenou koloběžku do pěti tisíc. Nexxi

agáta12
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2011 09:54
- Nahlásit

Nexxi
Nexxi
akol.
...POZVANKA KTERA SE NEODMITA...
každý kdo se projede ,i třeba jen kousek, na velké závodní koloběžce...
může jednu z několika losovaných vyhrát..ta mu pak přijde po akci domů poštou...
stačí se u nás stavit 14.5.v sobotu kdykoliv u pod chlumem...
A TRHNOUT SI NOHOU...
informace je určená k volnému šíření

za organizační tým
jakub mareš

náš web kde jsou všechny potřebné informace
http://kolobezky.zlutastrelka.cz/

během celého dne na místě probíhá 24 hodinovka týmů
https://www.facebook.com/event.php?eid=17546849581 2489&ref=ts

Ebony
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2011 13:42
- Nahlásit

Nexxi
mám Wooxe i Kostku, teď už bych šla jen do Kostky, já mám ještě tu starou s blbým blatníkem, ale už vyrábějí nové a lepší, dokonce i pro pejskaře. Rozhodně je mnohem lépe zpracovaná, než WOOX, když vidím ty prasácký sváry, stojánek jsem musela uříznout, a vůbec, celý zpracování má kostka mnohem lepší.

miisha
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2011 16:08
- Nahlásit

Ebony
nova kostka je uplny zihadlo!

Ebony
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2011 13:21
- Nahlásit

miisha
taky se mi líbí, prodávají jí dokonce i s vodítkem ale třetí koloběžku už si kupovat nebudu

miisha
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2011 21:11
- Nahlásit

Ebony
tak az se nam rozpadnou wooxy tak vezmem kostku a to uz bude mit tra novejsi model s voditkem i psem?

Nexxi
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2011 00:38
- Nahlásit

mockrát Vám děkuji za odpovědi, o víkendu jsem bohužel nemohla, máme jednoho hafíka v rekonvalescenci doma, tak jsme pořád s ním. jinak ta koloběžka je suprová, ale už stojí k sedmi tisícům a to je na mě moc :/

Grin
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2011 15:55
- Nahlásit

jů, takovejch koloběžkářů, já mám taky kostku a je úpa super, hlavěn si chválim brzdy

Kniga
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 09:51
- Nahlásit

Heh kolobku akorat resim taky. Ze snad uz z pristi vyplaty... jsme rada, ze tu chvalite kostku, aj se prave rozhodovala mezi Kostkou a Wooxem a jsem rada, ez konecne nekdo napsal neco o te Wooxe!
Jinak nechci jit do ty kostky pejskarsky, bo jednak je draha a druhak mam jen cca 15-16 kg fenku stredniho knirace tak si myslim, ze by mi melo stacit tohle:
URL
a nebo tohle, ale nevim jak moc je to lepsi nebo horsi, sice je tam neco jako blatnik, ale otazka zda by normalni blatnik nebyl lepsi?
URL

A teda taky me vadi, ze nevim kolik vazi (to je dost podstatny) a na delku meri a taky ta vyska neboli svetlost by me zajimala, jestli je u obojiho stejna?

Grin
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 10:34
- Nahlásit

Kniga
já mám teda uni cross a nemůžu si ji vynachválit, jezdá jak ďábel a brzdí, ta vopičárna na psí vodítko se tam dá přidělat, když budeš chtít, ale podle mě je to zbytečný. Váží cca 8,5kg, takže úplně v poho a jezdim s ní i terény
ona je terenní takže světlost má asi 70, což je dost, ale obě maj stejnou světlost jak ta hill tak ta uni, a vlastně i ta psí takže si nevybereš a zase to má svý výhody v tom terénu .. Na dýlku má okolo 140cm. Ta hill cross je trochu delší, ne o moc, má delší tu nášlapnou plochu. Mně to připadalo už zbytečný, nehledě k tomu, že o ten blatníček se výborně opírá když jedeš na tý uni cross

Kniga
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 13:00
- Nahlásit

Grin no ja prave chci vetsi svetlost, protoze chci jezdit jen v terenu, sice nic strasnyho, asi prevazne lesni a polni cesty, ale preci jen tam kameny akoreny obcas jsou... tak 7 cm se mi zda za malo, ale snad to bude stacit, zase se min nadru Diky za daůsi info, tak asi vemu teda tu Downhill cross.. snad me s tim budou do autobusu a tak normalne poustet

Ebony
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 15:28
- Nahlásit

Nexxi
já mám Laser star 26, teď se jmenuje Koloběžka 26" laser star Tour cross a stačí bohatě. O tý pejskařský jsem psala jen, že se mi líbí
Kniga
no já bych vzala Koloběžka 26" laser star Tour cross, je to za stejný prachy a to velký kolo v terénu je sakra znát, jezdí se s tím mnohem líp, než s tou malou

Grin
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 19:03
- Nahlásit

Ebony ale zas tě nepustěj do busu s takhle velkym kolem už, mně teda pustěj ale jen některý autobusáci.. podle nálady a úrovně debility a taky podle nacpanosti busu

Kniga věř mi ta světlost je úplně dostačující.

Kniga
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2011 23:32
- Nahlásit

Ebonyno ted jsi mi nasadila brouka do hlavy... fakt je to znat ten rozdil tech cca 15 cm? me se vic libi to mensi kolecko, ale co sem koukala na parametry tak se moc nelisi, na vysku riditek jen o deset cm (ale je fakt ze mereim jen 168), delka teda ta tv ama horsi, o tricet cm vic, to je dost... ale pokud by to bylo v terenu znat? Jako zase, ja jsem silene opatrny clovek, pojedu jen takm zadny honeni rychlosti nebo tak, spis pomaleji, Grace taky neni zadny rychlik, tak fakt nevim...
Ale je fakt ze ty pesjkarsky modely maji taky tech 26 palcu a tak.. hmmm dilema... jeste ze na nej mam mesic

Ebony
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2011 13:14
- Nahlásit

Grin
jak velkým kolem, to je normální kolo velikosti jízdního kola...

ale samozřejmě, když ti to vyhovuje, já bych si nikdy ke psům koloběžku s malým kolem nekoupila, už takhle mám na starý kostce vzadu jen 16´ kolo a je to strašně znát...

helps
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2012 20:28
- Nahlásit

Ahoj

koukám, že je tady spousta lidí co kolobrndí.... přemýšlím, že bych si koloběžku pořídila, abych mohla sebe i psa udržovat v rozumné kondici..... je to ale šeltie, zapřahat tudíž nebudu nikdy, jde mi jen o to, aby se párkrát v týdnu trošku v tempu proběhl... přece jen když jdu pěšky, tak se pořád někde courá, začuchává atd. měla bych jí do města, ale i do nějakého toho terénu, ale žádnej extrém. protože to beru vyloženě z rekreačního hlediska a jen jako "popoháněcí" prostředek, chtěla bych do toho vrazit tak do 3000-3500kč. nabízí se taky koupě kola, ale nějak nevím..... samozřejmě u kola bych se já tolik nenadřela, ale zase není tak skladné, snadno přenosné atd. když bych koloběžku v určitých úsecích potřebovala jen vést atd, určitě by menší rozměry a váha byly fajn. teď teda nevím..... kolo se dá samozřejmě dneska sehnat za rozumnou cenu a na to moje ježdění by stačilo. u koloběžky mě ale láká to pohodlí s menšími rozměry a možnost si jen tak po městě či mimo něj courat.
Zatím se mi k mým účelům asi nejvíc líbí Yedoo Mezeq V-break, ale nechám si klidně poradit co je aktuálně za možnosti..... zkuste se na to ale spíš koukat z hlediska mých požadavků, vím jaké značky jsou zhruba ty nej a co se používá, pokud má člověk tahouna a sviští na kolobrndě terénem.... jak jsem už psala, to u mě fakt nehrozí, pes bude klusat podél.

solanka
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2012 10:56
- Nahlásit

Ahoj, celé jsem to tady pročetla a taky bych potřebovala poradit: chci zkusit koloběhat se psy, jen tak občas a rekreačně / lesní cesty, polní cesty/ a zatím k tomu mám jen ty psy - teda fenky - dvě německé krátkosrsté ohařky. Takže: JAKOU KOLOBĚŽKU? ne moc drahou, ale jsem velká a tlustá - tak aby to vydržela. JAKÉ POSTROJE? Už jsem na ně koukala, ale pokud má někdo tip přímo na ohaře - jsou dost náchylní na různé odřeniny od popruhů. No a samozřejmě různé vychytávky a odkazy taky uvítám, díky.

Radka13
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2013 19:58
- Nahlásit

pomaly prečítavam debatu chystáme sa na dve kolobežky, jednu pre priatela, ktorý pojde ako navnada a druhú pre mňa a našu nemeckú dogu má tu niekdo skúsenosti s dogou pred kolesom ???? predtým som mala malamuta a ten bol anto famózny bez extra tréningov vedel čo chcem ale to bola aj menšia váha na zvládnutie

PetrZERO
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2014 18:44
- Nahlásit

Dobré koloběžky pro mushing nabízí Kostka. Jednou jsem ji půjčil v Brně v jedné půjčovně. Byl to nezvyk ale psisku se to líbilo

birma
Člen
# Zasláno: 18 Dub 2014 18:51
- Nahlásit

PetrZERO
Dobré koloběžky pro mushing nabízí Kostka.
to jo, ale na občasné drandění bohatě stačí ty jejich levnější modely

petrikD
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 13:59
- Nahlásit

s levnějšími modely je problém, pokud to myslíš s jízdou na koloběžce vážně, tak bych nešeřil a investoval min 3500 Kč, dobré jsou například i koloběžky Micro

cernej caj
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 14:03
- Nahlásit

petrikD
s tema kolobkama micro to muze myslet maximalne ten, kdo ma vaznej zajem o zabiti

birma
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 16:25
- Nahlásit

petrikD
nešeřil a investoval min 3500 Kč
tady někdo snídal ftipnou kaši
dobré jsou například i koloběžky Micro

davidjenys
Člen
# Zasláno: 7 Led 2019 23:14
- Nahlásit

My s naší borderkolie jezdíme na těhle iURL kolobkách, máme je já i žena a jsme spokojení všichni tři. Někde mám však pocit že nejvíc spoko je naše borderka

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání