Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Jakou koloběžku? Poraďte!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:40 - Změnil/a: janakou
- Nahlásit

Fifi

Takze vyse zminene znacky jsou bytelne a jeste se nikdy nikomu nestalo, ze by nekdo takovou brndu pri treningu ci zavodech zrusil?

Ale to víš že zrušil. Ale ne s 1 malamutem na polňáčce. A rozhodně se nerozložila na prvočinitele.

brut
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:49
- Nahlásit

janakou
A přitom ta co má Gwen je oproti origoš MIBU už prodloužená.
To máš asi fakt nějakýho obra Koloděje

mno, má skoro 2 metry a nožičku "jen" 48... teda jak u kterých bot... někdy i 50 ....synovec má nožku 53 a malej už teď v 11letech 44.... oni jsou nějak velkotlapí ... jo a všichni by na tý kolobrndě jezdili, tak proto se ptám na tu dýlku
Výšku, předpokládám, by si nastavil tak, aby mu vyhovovala a nebolela ho záda či ruce

janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:56
- Nahlásit

brut
Ty bláho, tak to asi oslovit někoho z výrobců a nechat udělat na zakázku pro obříky

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:59
- Nahlásit

brut
synovec má nožku 53

to existuje????...včera zas ukazovali nějakej vodlitek nohy sněžnýho muže co pořídila nějaká snad japonská výprava za účelem dokázání jeho existence.Písnu do Novy at se vrátěj a jedou k tobě,páč tam kde ho hledaj von neni
A už du bo kolobrndu nevlastnim,zmrzačim se klidně při chůzi..

bambule
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 21:13
- Nahlásit

A víte, že svenovky už se nedělají?

wami
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 21:25
- Nahlásit

bambule
no, do dneška jsem to nevěděla...
ale ať je tu tedy máme pohromadě, tak citace Svena (půjčeno ze serveru mushing.cz): Koloběžky už nedělám, doporučuji jedině a vřele zenisekpp@tiscali.cz

je fakt, že na ženíškovku jsem tak nějak zapomněla, ale ono asi hlavně proto, že na to neznám webovky...

---
jinak se tu diskuze pěkně rozjela...
ale kdo chce, info si v tom balastu a poštěkávání najde, doufejme...

janakou
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 07:13
- Nahlásit

Pro ilustraci co musí koloběžka vydržet tak mrkněte na videa

Oba Hradecké midy a Bono.

To by za jízdy asi fotit nešlo

Denisa
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 10:27
- Nahlásit

kolobrndám zdar!
já jen k té skladnosti... jsem si nechala u Hoty vyrobit tu pejskařskou, ale kvůli převážení autem skládací...

Hafina
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 12:59 - Změnil/a: Hafina
- Nahlásit

Já mám Hotu, ale už jsem z ní přesedlala na kolo. Popravdě bych si ji už asi znovu nepořídila, vlastně už bych si nepořídila asi žádnou, kolo je lepší, i když teda drsnější .
Pokud si budete kolobrndu od Hoty pořizovat, hlavně všechno pečlivě specifikujte, protože pan Hota hodně "myslí" a pak z toho vznikají nedorozumnění a koloběžky, jaký jste vlastně nechtěli. Taky když jsem měla na předním kole osmu, tak v servisu nadávali, že to kolo je pěknej šunt. Co mi teda ještě vadilo, že po dodání byly dost nevyladěný brzdy a musela jsem si je seřizovat.
Pro rekreační ježdění s né moc velkým tahounem Hotovka stačí a za ty peníze myslím, že je to celkem dobrý. Akorát jak říkám, přesně specifikovat co chci, aby vám nepřišla dlouhá a vysoká obludka.
Jinak já na ní žádný velký terény nejezdila a ani jsem ji moc nevyužila, popravdě to pro mě byly vyhozený peníze. Běháme a drandíme na kole a kolobka spinká v kumbálu. I když teď ji má pujčenou wensday, ale teda nevím, jak dalece ji využívají.

brut
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 14:18
- Nahlásit

davidkova renata
to existuje????...
bohužel jo, boty si nechává šít na míru, jen kecky se ve spec. prodejnách dají sehnat... občas, ale stojí pěknej ranec. Mladej na tom bude podobně

bambule
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 17:34
- Nahlásit

sven mi doporučil zeniskovku, ale vsude uváděný mail nefachá

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 19:04
- Nahlásit

janakou
To by za jízdy asi fotit nešlo
To urcite ne.
Hafina
Pro rekreační ježdění s né moc velkým tahounem Hotovka stačí a za ty peníze myslím, že je to celkem dobrý.
Ano, presne to tu celou dobu tvrdim.

Ja si dneska pekne namlela, hodila jsem potupne tlamu, kdyz v jedny vesnici mezi barakama vystartovala kocka metr pred zvolna klusajicim dvousprezim ne moc velkych tahounek. Koleno auau, ruka narazena, prilba krisla o asfalt. Kolobka je cela, jen se povolily riditka a budou se muset dotahnout.
Jak to delate vy, profici? Kdyz vam neco takhle vybehne pred nosem? Zajice i srnky na polnackach zvladame, holky vali dal po ceste, ale kocicak v civilizaci je neodolatelny.

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 20:16
- Nahlásit

Fifi
profíci nechť se vyjádří sami za sebe...
já za sebe (rekreačního prdelovoziče) mohu konstatovat dvě věci:
1. se mi podařilo psy naučit, že jakoukoliv energii, kterou vynaloží na chycení něčeho (srna, kočka ap.) mají přesměrovat prostě do běhu furt pryč a nemají uhnout nikam z cesty...
částečně myslím pomáhá, když alespoň jednoho psa ve dvojce to tolik nebere (na Lumpa fakt stačí to "ne" - a Banušce už pak nezbyde nic jinýho, než se přizpůsobit).
Taky když mi to udělali prve (a to jsme tehdá přišli o ten tachometr ), tak jsem prostě vystoupila kotoulem za jízdy... a odpružený lano vymrštilo kolobku za psama do škarpy... dostali tehdá kolobkou po řiti a bylo. teda, jako návod to neber, nevím, jak bys za nebeskými házela kolobku - ale jako náhoda to zafungovalo krásně výhodně...

2. No, a pak... vzhledem k tomu, že mé dvouspřeží má sílu malého tanku, tož jsem holt na tréninky pořídila chlaňovku - káru... to už zastavím na fleku, a neodtáhnou mě s tím (jak se zabržděnou kolobkou) ještě dalších pár metrů, než jim povel pro zastavení doputuje do hlaviček...
výhodou je, že když na závodech mají táhnout kolobku místo káry, těch 20 kilo trénikové zátěže dolů se docela projeví, jsou pak jak z praku

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 20:34
- Nahlásit

wami
se mi podařilo psy naučit, že jakoukoliv energii, kterou vynaloží na chycení něčeho (srna, kočka ap.) mají přesměrovat prostě do běhu furt pryč a nemají uhnout nikam z cesty...
Diky radam tvym tohle mam na polnackach taky.. Pokud teda srna opet nevyskoci cvalajicim pudlikum pred nosem. To pak nejakou tu mysku hodit chteji, ale jinak jsou v pohode.
Nasekala jsem si ve vesnici, kde jdou kratky usek urvane krokem nebo mirnym cvalem, kvuli pripadnym autum a vorechum vybehavajicim ze zahrad. Byla to stejne moje blbost, priste je tam provedu na voditku. Ocividne se do drive neobyvaneho objektu pristehovala pocetna rodina, x deti pred zahradou hrabalo listi, nekde v kotci rval pes. Kocka vybehla fakt metr pred nama pres cestu, kdybych nezabrzdila, erdelka ji mela v hube. Proto jsem hodila tlamu, na asfaltu jsem to zasekla na miste a zadupla to kanadou a davaj madam.
(rekreačního prdelovoziče)

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 20:41 - Změnil/a: wami
- Nahlásit

Fifi
To pak nejakou tu mysku hodit chteji
dycky chtěj, podstatný je, že nehoděj - jinak jsou v pohode

kvuli vorechum vybehavajicim ze zahrad jsem musela opustit jednu z treninkovych tras, zbyly dva hajzly, co mi tam obcas vybehnou, revem zazenu (a taky uz byli dvakrat nechtene prejeti), ale ten treti debil ma cerno pred ocima a chodi se akorat porvat... bohuzel to neumi, a uz dvakrat jsme mu ublizili (nam bohudik nic), ale nejezdim tama, nenecham si kazit peclive naucenou nevsimavost v zaprahu takovym neurvatelnym blbcem, a jeste mi ho pak je lito...

na asfaltu jsem to zasekla na miste a zadupla to kanadou
no vidíš, moje rozhdonutí pořídit káru přišlo ve chvíli, kdy po téhle tebou popisované brzdě zůstaly na tom asfaltu tři dvoumetrový šmouhy - dvě od pneumatik a třetí od tý boty...

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 20:53
- Nahlásit

wami
kvuli vorechum vybehavajicim ze zahrad jsem musela opustit jednu z treninkovych tras
Ale tak tam maji navolno max westika Berteeeee!! Seeem poooood! a nakyho vorecha, co se leka reflex vesty a helmy a jen si steka v povzdali a jeste jsme potkavali tervika, ten uz je asi lip zabezpecenej, vzdy z nas mel panickou hruzu. Po zlym ze by na nas nakej pes vybeh jsem jeste zaplatbuh nezazila, zaplatbuh pro psa, kdyz mam ty kanady.
moje rozhdonutí pořídit káru přišlo ve chvíli,
Ja do kary nepujdu, pro mne nema smysl. Nebeske si me jeste jednou odvazi takhle vysekat a bude jim hur. ( priste v kritickem bode jdu krokem tlacic brndu a cuby u nohy) P.S. Koleno drobne oteklo.

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:02
- Nahlásit

Fifi
Po zlym ze by na nas nakej pes vybeh jsem jeste zaplatbuh nezazila
no buď ráda, páč jako nic moc, hlavně když to nečekáš a sundáš se dolů prostě tím, jak na takovýho troubu najedeš...

Ja do kary nepujdu, pro mne nema smysl.
však to nebylo doporučení, to bylo suché konstatování skutečnosti...

Koleno drobne oteklo
chuďátko... máš v mražáku špenát...?

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:11
- Nahlásit

wami
máš v mražáku špenát...?
Ten sezraly cubky nevdecny, chladim si namrazenou uterkou. Nohou hejbu, je to ok. Budu mit aspon symetricky jizvy.

A furt cekam, jak tyhle fóópáá resej lidi fakt s poradnym tahacim materialem. Si asi pockam, tak vsem krasny vikend a prodlouzenou noc o vikendu.

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:16
- Nahlásit

Fifi
A furt cekam, jak tyhle fóópáá resej lidi fakt s poradnym tahacim materialem.
jsem se právě děěěsně urazila
ale jinak jsem zvědavá taky

vsem krasny vikend a prodlouzenou noc o vikendu.
jeee, jsem ani nevěděla...
taky si užij víkend...

janakou
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:19
- Nahlásit

Fifi

A furt cekam, jak tyhle fóópáá resej lidi fakt s poradnym tahacim materialem. Si asi pockam, tak vsem krasny vikend a prodlouzenou noc o vikendu.

Budeš muset na diskuzi www.mushing.cz sem nikdo z těch co OPRAVDU umí nechodí

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:33
- Nahlásit

janakou
Tak kdyz uz jsi tady? Neporadis? Proc bych lezla nekam, kde se me to netyka?

janakou
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:36
- Nahlásit

Kdepak...kdo umí umí, kdo neumí učí... nerada bych se zařadila do téhle fronty, takže alou na mushing, nikdo tě tam neukousne.

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:47
- Nahlásit

janakou
kdo umí umí, kdo neumí učí
no, to je dobrá reklama na rady na mushingu, fakt

ale ono taky kdo nic nedělá, nic nezkazí, viď

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:47
- Nahlásit

janakou
A proc bych mela lizt nekam mezi "profi" ? Ja se do zadny fronty neradim, ja jsem spokojena i se svym pomletym clovekem dneska. Bo vim, ze to nakonec byla moje blbost.
.kdo umí umí, kdo neumí učí.
Tak kdyz umis, tak porad tady, ne?

janakou
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:50
- Nahlásit

Jste natvrdlý obě nebo co? Právě proto že neumím tolik abych si troufala někomu radit, tak odkazuju Fifi na mushing

wami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:55
- Nahlásit

janakou
Jste natvrdlý obě
nevím jak Fifi, ale já padlá na hlavu rozhodně jsem, jinak bych nemohla stoupnout na nic, co ti mí dva magoři utáhnou...

jinak já proti mushingu rozhodně nic nemám, právě naopak
jen mě vyloženě pobavila logika tvého příspěvku...

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 21:57
- Nahlásit

janakou
Treba seberu odvahu a optam se tam. A ty sama to resis jak teda??

Ebony
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 22:59
- Nahlásit

janakou
sem nikdo z těch co OPRAVDU umí nechodí
to je fakt

janakou
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2008 07:25 - Změnil/a: janakou
- Nahlásit

sem nikdo z těch co OPRAVDU umí nechodí
to je fakt

Konečně rozumná věta!

Terri
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2008 11:24
- Nahlásit

Fifi
Osobo! A Ty mně budeš tvrdit, že na kolobce je stejný riziko pádu jak na zahradě?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání