Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Jakou koloběžku? Poraďte!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:36
- Nahlásit

Ebony
ale holt někteří mají potřebu pořád něco řešit a pomlouvat, takovej už je ten svět

To není o pomlouvání, prostě jsem o koloběžce Hota neslyšela nic dobrého, takže to zadavatelka může brát jako přátelské varování.

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:38
- Nahlásit

bambule
do auta.
Tak tam, ikdyz by se mi Hotka vesla, bych ji nedala ani omylem. Neb je stale zachlistana, zprasena a obalena bahnem. Od toho je zahradka neboli stresni nosic na aute.
Gwen a Dinulka
Ten odkaz jsem cetla, jeste nez jsem kolobku koupila. A nejak me neodradil. Ale nejsem profi zavodnik, tam je to dozajista uz o jinych narocich na bezpecnost.

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:39
- Nahlásit

janakou
To není o pomlouvání, prostě jsem o koloběžce Hota neslyšela nic dobrého, takže to zadavatelka může brát jako přátelské varování
Vidis, a ja ji zase muzu z vlastni zkusenosti pratelsky doporucit, na rekre jezdeni.

janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:43
- Nahlásit

Třeba pro ilustraci...i tohle může udělat Hota v poměrně nenáročném terénu s 1 malamutem. Opravdu děkuji nechci!

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:50
- Nahlásit

FifiTen odkaz jsem cetla, jeste nez jsem kolobku koupila. A nejak me neodradil. Ale nejsem profi zavodnik, tam je to dozajista uz o jinych narocich na bezpecnost.

Ale já taky přece nejsu žádnej profi závodník... teda aspoň doufám, že těch asi 5 závodů za sezónu ze mě profíka nedělá Jen jsem dala na doporučení těch lepších a zkušenějších a nelituju.

A hlavní je, pokud jsi s kolobkou spokojená...

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:52
- Nahlásit

janakou
To muselo bolet.
Proto jsem se ptala hned v uvodu, co ma zadavatelka za "tazny material" . Ale kdyz ji zaujala brnda "Kostka" tak asi malamuta mit nebude.
Ja si uz taky paradne rozbila cunu, kdyz jsem prehlidla navezeny kus panelu na polnacce. Letela jsem vzduchem, nemit helmu, tak si krisnu hlavou o druhej kus. Par modrin a skrabancu, ale Hotovka vcelku, nic neodpadlo a dokonce jsem ani z predniho kola neudelala osmicku.
Opravdu děkuji nechci!
Ti ji nekdo vnucuje? Ja jen pisu svy zkusenosti. Co mas ty za stroj?

Ebony
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:53
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
tak ses necítila bezpečně proč, rozbila se? tak napíšu, mám jinou koloběžku a jsem s ní spokojená, je to tak složitý?

já prostě nechápu, když se zadavatelka ptá na osobní zkušenosti, tak normální člověk napíše, mám tu a tu kolobku a jsem s ní tak a tak spokojenej, tak jak to tady udělalo kupodivu několik majitelů hoty
takže když přijde někdo a řekne, ale tahleta je šunt, já to slyšela, tak sorry, mně to věrohodný nepřijde

navíc jsem si nevšimla, že by chtěla závodit 50km rychlostí, ale budiž, co není může být

janakou
z obrázku opravdu ale nepoznám, co je to za značku

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 18:57
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
že těch asi 5 závodů za sezónu ze mě profíka nedělá Jen jsem dala na doporučení těch lepších a zkušenějších a nelituju.
No v mych ocich ses profi, bo my drandime jen tak a klickujeme mezi zajicema a srnkama.
Jsem spokojena, proste jsem. Je mi jasny, ze musher ma na kolobku jiny naroky, stejne ale tak na psa a rychlost a vubec. A dostane osypky, kdyz si precte, ze chvalim Hotu se sedadlem a 20´´ kolama

Eda
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:01
- Nahlásit

já mám tuhle:
http://www.kolobka.cz/kolobezka-street-star-20.php
tedy starší model, ale frčí o 106 tedy nejezdíme v těžkém terénu, jen na cestách kolem Berounky a na lesních cestách...

Ebony
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:08
- Nahlásit

Eda
ta není ani drahá a ta oranžová vypadá mooooc pěkně

Fifi
Člen
- Nahlásit

Eda
A tebe psice taha??? Nebo si pobiha kolem a ty makas?

Gwen a Dinulka
Člen
- Nahlásit

Ebony
Pokud nechápeš rozdíl mezi "jela" a "slyšela", tak to fakt není můj problém.
Ale ostatně, od tebe tu moc osobních zkušeností taky nezaznělo, že by nebyly?

Fifi
No v mych ocich ses profi,
nestraš, to by mi tak ještě scházelo.... Já v podstatě taky "drandím jen tak" jen mě občas zajímá, jak mi to drandí v porovnání s ostatníma.

A to sedátko ti nezavazí? Si fakt nedokážu představit, že bych při jízdě seděla....

janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:09 - Změnil/a: janakou
- Nahlásit

Ebony
z obrázku opravdu ale nepoznám, co je to za značku

No tak mi prostě holt budeš muset věřit.

Jinak je mi vcelku jedno co si zadavatelka zakoupí a jestli se zabije nebo ne. Nejsem dealer ani jedné značky koloběžek.
Sama mám kolobku MIBO.

Gwen
Ahoj babo!
Tohle asi nemá cenu, trošku mi to připomíná debatu o Hotě kdysi na mushingu, mimochodem ta zlámaná patří právě tomu klučinovi co si ji nenechal vymluvit

brut
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:12
- Nahlásit

Tak přihodím dotaz.... chlap má nohu jak slon a většina kolobek má malou ( krátkou) nášlapnou část.... se mu tam ta noha prostě nevejde.... existuje nějaká s delší plochou?

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:12
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
A to sedátko ti nezavazí? Si fakt nedokážu představit, že bych při jízdě seděla...
Naopak! Vyhovuje. Zasednu a kocham se prirodou kolem.

janakou
Tohle asi nemá cenu, trošku mi to připomíná debatu o Hotě kdysi na mushingu, mimochodem ta zlámaná patří právě tomu klučinovi co si ji nenechal vymluvit
Co nema cenu? Tak doporuc taky neco, at si zadavatelka vybere. Hota brnda je jak cervenej hadr, koukam, kdyz ji nekdo pochvali.

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:16
- Nahlásit

Eda
Nenašla jsem tam světlou výšku, ale vzhledem k tomu, že se jmenuje street, tak asi do terénu nebude. Ale zas ne všichni chcou jezdit po necestách Jinak já osobně preferuju obě kola stejná, to zadní minikolečko mi není sympatické.
Nakonec i ta moje má v původní verzi vpředu 20 a vzadu 16, já už mám obě 20. Mám Mibovku, tedy v zásadě Mibovku, lehce vylepšenou.

janakou
pravdu díš.... ty fotky mi taky kdysi došly, netušíš, jestli si pořídil něco dalšího, nebo se na to vybod úplně?

Ebony
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:18
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
od tebe tu moc osobních zkušeností taky nezaznělo, že by nebyly?
no, to je snad logický, že když je nemám, tak nezazní, tedy jestli vůbec tady o nějakou logiku jde

ale dobrej pokus, fakt

proto se divím, že ty jako zkušená závodnice své zkušenosti nepředáš, nebo je to nějaké závodní tajemství?

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:19
- Nahlásit

brut
Tak přihodím dotaz.... chlap má nohu jak slon a většina kolobek má malou ( krátkou) nášlapnou část.... se mu tam ta noha prostě nevejde.... existuje nějaká s delší plochou?

nevím, jestli se tvůj chlap dostal k té mojí, když se na ní loni na ranči provozovala letecká akrobacie já na stupátko obě nohy za sebe dám v pohodě, jestli by se tam vešly "tlapky" tvého chlapa, netuším

janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:20
- Nahlásit

Fifi
Co nema cenu? Tak doporuc taky neco, at si zadavatelka vybere. Hota brnda je jak cervenej hadr, koukam, kdyz ji nekdo pochvali.

Ale já už jsem psala...Swen, Vella, Mibo...nebo třeba to co má Gwen.

Gwen a Dinulka
ty fotky mi taky kdysi došly, netušíš, jestli si pořídil něco dalšího, nebo se na to vybod úplně?

Přidal další psy a koupil bytelnou chlaňovku

bambule
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:23
- Nahlásit

Eda
no o té vážně uvažuju, sice tu lidi říkají, že je nízká a nevím kde co všechno, ale mě se zdá dobrá a ohlasy taky dobrý...jo a mám AST (rok a měsíc),pes,ale zatím nijak extra netahá

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:25
- Nahlásit

Fifi
Naopak! Vyhovuje. Zasednu a kocham se prirodou kolem.
krásná představa....

Hota brnda je jak cervenej hadr, koukam, kdyz ji nekdo pochvali.

Ale prdlačky! Tuhle představu tu šíří pár lidí, kteří nesnesou jinej názor, než svůj
Až potkám rozšrotovanou i jinou značku, klidně to sem napíšu.

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:28
- Nahlásit

bambuleno o té vážně uvažuju, sice tu lidi říkají, že je nízká a nevím kde co všechno, ale mě se zdá dobrá a ohlasy taky dobrý...jo a mám AST (rok a měsíc),pes,ale zatím nijak extra netahá
tak nízká, nenízká, to hodně záleží, kde budeš jezdit a pokud ti pes nepomůže, tak na nižší se tolik nenadřeš při odrážení, ale zas v terénu riskuješ, že o něco chytíš.

brut
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:28
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
jestli se tvůj chlap dostal k té mojí, když se na ní loni na ranči provozovala letecká akrobacie
on byl první, který si jí vyzkoušel .... právě říkal, že se mu tam ta noha blbě vejde - prý by potřeboval ještě tak minimálně dva tři cenťáky a navíc mu byla malá řidítka ( ale ty ti odmítal štelovat, aby to nerozhodil) ... bohužel je krapítečko přerostlej

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:29
- Nahlásit

janakou
Přidal další psy a koupil bytelnou chlaňovku

Výborný řešení!

Ebony
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:31
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
Tuhle představu tu šíří pár lidí, kteří nesnesou jinej názor, než svůj
a to jako kdo?

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:33
- Nahlásit

bruton byl první, který si jí vyzkoušel .... právě říkal, že se mu tam ta noha blbě vejde - prý by potřeboval ještě tak minimálně dva tři cenťáky a navíc mu byla malá řidítka ( ale ty ti odmítal štelovat, aby to nerozhodil) ... bohužel je krapítečko přerostlej

No řídítka zvednout jdou, stupátko bohužel natahovací neni
Jinak jsem zkoušela ještě jakousi Vellu, fakt nevím, kterej typ, a to bylo krátký i mě.
Nevím ty Kostky, tu jsem naživo neviděla.

Fifi
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:35
- Nahlásit

janakou
Ale já už jsem psala...Swen, Vella, Mibo...nebo třeba to co má Gwen.
A jo.
Gwen a Dinulka
Až potkám rozšrotovanou i jinou značku, klidně to sem napíšu
Takze vyse zminene znacky jsou bytelne a jeste se nikdy nikomu nestalo, ze by nekdo takovou brndu pri treningu ci zavodech zrusil?
krásná představa....
Ze... Obcas za poklusu sprezeni stihnu i fotit.

Ebony
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:37
- Nahlásit

Fifi
já jsem potkala zlomenou vellu, ale zas nemám vlastně ty zkušenosti

janakou
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:38
- Nahlásit

brut

on byl první, který si jí vyzkoušel .... právě říkal, že se mu tam ta noha blbě vejde - prý by potřeboval ještě tak minimálně dva tři cenťáky a navíc mu byla malá řidítka ( ale ty ti odmítal štelovat, aby to nerozhodil) ... bohužel je krapítečko přerostlej

A přitom ta co má Gwen je oproti origoš MIBU už prodloužená.
To máš asi fakt nějakýho obra Koloděje

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:40
- Nahlásit

FifiTakze vyse zminene znacky jsou bytelne a jeste se nikdy nikomu nestalo, ze by nekdo takovou brndu pri treningu ci zavodech zrusil?
Neříkám - nestalo, říkám - neviděla jsem.

Obcas za poklusu sprezeni stihnu i fotit.
Ty jo, mě jednou chtěli mí úžasní kamarádi přidělat foťák na přilbu, a na řídítka přidělat dálkový ke spoušti, abych mohla fotit i za jízdy Naštěstí jsem je ukecala, že by mi moc přepadávala hlava dopředu

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání