Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Jakou koloběžku? Poraďte!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
bambule
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2008 20:55
- Nahlásit

Dneska sem byla v Rožnově v prodejně mibo a sem docela nadšená. Jezdila sem na dvou modelech. Mibo crazy a Mibo turist. A turist mě fakt nadchl. Ale ty prachy.... ale je fakt úžasná. Až budu velká....

wami
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 08:29
- Nahlásit

bambule
tak co, už koloběžku máš...?

já objevila teď na závodech jednu, co mě opravdu nadchla, kdybych si kupovala další, tak jdu asi do téhle... Výrobce je Vlastimil Keltner, sám na ní taky závodí, takže celkem ví, co a jak - neznám bohužel cenu (neptala jsem se, teď další kolobku nepotřebuju) a kontakt jsem si tedy taky nevyzvedla, ale to by snad dovedli poradit ti, co umí, v diskuzi na mushingu...
koloběžka KELT

janakou
ale ty 26" kola bych zatím za malý neměnila, ono to v tom terénu úžasně drží stabilitu...
A proč teda na takové nejezdí závodníci? Když je to tak skvěle stabilní? Asi rádi padaj?

mno, tak jak se zdá, tak ty zákony fyziky uznávají i ti, co umí... aneb tenhle typ koloběžek byl na Trnávském sprintu docela oblíbený... Že by závodníci přece jen nepadali rádi? (BTW doporučuju i video, které je z kategorie SC2 na diskuzi na mushingu, tuším, že 2 ze 4 týmů na prvních místech už měly koloběžku s velkým předním kolem, tak bych řekla, že to nebude jen záležitost "rekreantů" )

janakou
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 18:57
- Nahlásit

wami

tak co, už koloběžku máš...?

já objevila teď na závodech jednu, co mě opravdu nadchla, kdybych si kupovala další, tak jdu asi do téhle... Výrobce je Vlastimil Keltner, sám na ní taky závodí, takže celkem ví, co a jak - neznám bohužel cenu (neptala jsem se, teď další kolobku nepotřebuju) a kontakt jsem si tedy taky nevyzvedla, ale to by snad dovedli poradit ti, co umí, v diskuzi na mushingu...

Možná ses na cenu, kontakt a dodací lhůty mohla zeptat.
Ono tady se to jmenuje "Jakou koloběžku? Poraďte!"

Ebony
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 19:18
- Nahlásit

janakou
Možná ses na cenu, kontakt a dodací lhůty mohla zeptat.
Výrobce zná, ať se zeptá sama, nebo je nesvéprávná? Nakonec přeci, ti co neumí, radit nemají

Jinak docela trapně rýpavej příspěvek, ale asi to jinak neumíš, rad jsi tady rozdala nejmíň a když někdo projeví snahu, tak je nakonec za debila. Příště se na to vyfláknem a nic fotit nebudeme, já jsem si panu Keltnerovi napsala mail, ale já amatér nebudu nikomu nic radit, ať si každej pomůže sám, nebo mu vlastně nejlíp poradí nejchytřejší janakou . Jistě je to zkušený profík.

janakou
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 19:35
- Nahlásit

Trapně jste začaly rýpat s Wami, když jsem si dovolila napsat, že Hotu nee, páč je to šmejd. Prosila bych tedy přejmenovat název fóra na "Wami a Ebony mašerské okénko, kdo má jiný názor není vítán"

Ebony
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 19:42
- Nahlásit

janakou
"Wami a Ebony mašerské okénko, kdo má jiný názor není vítán"
hele, kdyby to nebylo smutný, tak bych se tomu i zasmála, ale asi si budeš muset jít léčit své komplexy jinam, nevím, co máš za problém, žádnej profík nejsi, to už víme a vzhledem k tomu, že jsme ti nikdo nic neudělali, tak máš asi nějakej jinej problém, než koloběžky.

Fifi
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 19:49
- Nahlásit

janakou
když jsem si dovolila napsat, že Hotu nee, páč je to šmejd.
Na myho "šmejda" mi nesahej.
Tu je to zase zajimavy.

janakou
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 20:01
- Nahlásit

Ebony
hele, kdyby to nebylo smutný, tak bych se tomu i zasmála, ale asi si budeš muset jít léčit své komplexy jinam, nevím, co máš za problém, žádnej profík nejsi, to už víme a vzhledem k tomu, že jsme ti nikdo nic neudělali, tak máš asi nějakej jinej problém, než koloběžky.

Jasně, kdo nechválí Hotu a dovolí si nesouhlasit, tady nemá co pohledávat.
Je zde veřejné diskusní fórum nebo soukromá poradna?
Pokud to druhé tak se omlouvám.
Profík opravdu nejsem (a asi nikdo v ČR se neživí jízdou na koloběžce se psem), proto jsem odkázala zadavatelku na fórum kde se "profíci" vyskytují. Tím si jako léčím komplexy a myslím si, že jste mi něco udělali?? Paranoia, ne?

janakou
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 20:13
- Nahlásit

Fifi

Na myho "šmejda" mi nesahej.
Tu je to zase zajimavy.

Jenom tak z legrace jsem mrkla do cyklo prodejny. Kvalitní kolo (ráfek, výplet, středy, obutí) stojí okolo 1000 Kč.
Dvě kola máš 2 tisíce, vidlice 500, brzdy (obyč. V-brake) 300. A jsme pomalu na ceně Hoty. Kde máš rám, řídítka...? Kde je nějaký zisk pana Hoty? Někde to prostě ošizené být musí. A nebo jsou ostatní výrobci koloběžek zloději? (když se pohybují s cenami od 7. tisíc výš)
Horské kolo v supermarketu (made in Čína) stojí taky 2 tisíce, ale rozumný člověk by si ho nekoupil, protože se po 100 km rozsype.

Fifi
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 20:44
- Nahlásit

janakou
Nevim, kde je zisk pana Hoty. ja jen opakuji to, co napsala Hafina : Pro rekreační ježdění s né moc velkým tahounem Hotovka stačí a za ty peníze myslím, že je to celkem dobrý.

Ebony
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 21:59
- Nahlásit

janakou
Jasně, kdo nechválí Hotu a dovolí si nesouhlasit, tady nemá co pohledávat.
co lžeš, padlo tady několik rad i na jiné koloběžky, naposledy na Kelta...

proto jsem odkázala zadavatelku na fórum kde se "profíci" vyskytují.
a mohla by jsi ostatním sdělit, kolik jich tam odpovědělo

Tím si jako léčím komplexy
a děláš tedy co?

janakou
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2008 22:12
- Nahlásit

Fifi
Nevim, kde je zisk pana Hoty. ja jen opakuji to, co napsala Hafina : Pro rekreační ježdění s né moc velkým tahounem Hotovka stačí a za ty peníze myslím, že je to celkem dobrý.

Jasně, akorát bych fakt měla strach, že se "rekreační tahoun" rozběhá a nebo mě to chytne a pořídím tahouna pořádného a musela bych znovu investovat do bytelnějšího stroje.
Stejně je to na zadavatelce. Ať si to přebere podle svojeho rozumu a pořídí si co uzná za vhodné.

Terri
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 09:36
- Nahlásit

Dvě kola máš 2 tisíce, vidlice 500, brzdy (obyč. V-brake) 300. A jsme pomalu na ceně Hoty. Kde máš rám, řídítka...? Kde je nějaký zisk pana Hoty? Někde to prostě ošizené být musí
no promiň, ale já mám Hotu za 5 tis
Jinak, dle mýho je to poloviční šmejd, jenže mně to pro rekre stačí a tak jsem i spokojená

Hafina
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 10:26 - Změnil/a: Hafina
- Nahlásit

janakou
Tak třebas někdo víme, že s 25 kilovým střeďákem bysme na závadech byly tak akorát k smíchu a navíc víme, že tahání není naše hlavní náplň života se psem, neb máme psa loveckého a věnujeme se něčemu jinému. Pokud je na tom někdo podobně, kolobku vytáhne tak 3x do měsíce, na lesní cestu, tak k tomu Hotovka bohatě stačí, i když to není žádný superkvalitní superstroj. Byly tu porazeny i jiné stroje a každý snad máme selský rozum, kterým bysme se měly řídit.

Jo a ještě s tím kolik stojí kvalitní kolo v obchodě, možná jsi na to jen zapomněla, ale oni si i obchodníci dávají nějakou marži a pochybuju, že by Hota nakupoval u maloobchodníků. Ale říkám, na rovinu Hotovka žádná extra kvalita není, to ne.

Jinak nevím, proč máš potřebu rejpat. Pokud se ti tu nelíbí, tak sem snad nechoď, ne? Nebo nemáš možnost uvolňovat páru jinde?

janakou
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 11:57
- Nahlásit

Proboha tak si kupte co chcete. Jenom pořád nechápu, proč když napíšu že Hota je podle mě nekvalitní a nedoporučuju ji, tak jsem veřejný nepřítel.

Hafina
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 12:23
- Nahlásit

janakou
Že by to bylo tím, jakým způsobem to děláš?

jbat
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 13:59
- Nahlásit

pardon, zas jdu.

Ebony
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 14:08
- Nahlásit

janakou
Jenom pořád nechápu, proč když napíšu že Hota je podle mě nekvalitní a nedoporučuju ji, tak jsem veřejný nepřítel.
ale, psalas tu i jiné "milé" věci, nedělej chudinku, že tě nenávidíme za hotu ty schízo

janakou
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 16:25
- Nahlásit

Ebony
ale, psalas tu i jiné "milé" věci, nedělej chudinku, že tě nenávidíme za hotu ty schízo
Můžeš mi ty "milé" věci citovat? Čtu to pozpátku a na nic jsem nenarazila.

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 16:49
- Nahlásit

janakou
čau Jani, koukám že je tu stále veselo....

škoda, že jsi nebyla na Trnávce byla to povedená akce
a myslím, že by ses skvěle bavila

jo a ještě ke kolobkám, viděla jsem naživo Kostku, vypadá celkem dobře, ale je to fakt silničák, kamoš na tom na Trnávce jel a říkal, že je to nízký, že škrtal a to jsou tam v podstatě pohodový cesty

janakou
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 16:59
- Nahlásit

Gwen a Dinulka
Trnávku jsme vynechali, holky hárají. A tím že byla MR tak bych si tam se svým tempem stejně připadala nepatřičně.

HOMM3C
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 17:16
- Nahlásit

Jen koukam, ty hoty sou jen do 90 kg?

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 17:23
- Nahlásit

tak ještě pro ilustraci jedna fotka té kolobky Kostka, je sice poněkud mázlá, ale poznat z ní něco snad je

foto jsem vyškemrala od Lenky B., vlastní nemám, neb lidi startující ve stejné kategorii jako já opravdu fotit nestíhám

janakou
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 17:29
- Nahlásit

Jak to že Bahulky nejely? Ve startovce jsem je viděla a ve výsledkovce nee.

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2008 17:33
- Nahlásit

janakou
Jak to že Bahulky nejely? Ve startovce jsem je viděla a ve výsledkovce nee.

Lence to teď nemá kdo vodit a Andula jela akorát první kolo a pak ochořela.

bambule
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2008 12:52
- Nahlásit

Tak s kolobkou se to má takhle.... byla sem v Mibo v Rožnově, včera na veletrhu, kde byli snad všichni naši výrobci (ženíšek nereaguje, sven nedělá, a mistra Keltnera sem fakt nikde na netu nenašla...a že sem hledala). Včera v Brně na tom veletrhu Sport life sem všechno zkonzultovala (vella nevěděla ani jak je dlouhá) a nakonec sem pro můj účel vybrala Kostku model 2009 přední kolo 20. Myslím,že poslouží dobře, dnes si jedu přímo pro jednu z těch výstavních, jinak je tam neprodávali. A hrozně se těším, co nejdříve ji vyzkouším a napíšu vám, jak to dopadlo. každopádne všem děkuji za náměty, i vaše připomínky ovlivnily moje rozhodování

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2008 13:02
- Nahlásit

bambule
A vzadu máš co? Taky 20 nebo 16?

bambule
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2008 20:27
- Nahlásit

něco menšího. Už ji mám doma,sem úplně nadšená, zatím sem ji zkoušela bez psa, protože byla už tma a nechci s ním běhat moc po asfaltu. Ale v úterý to prubnu

Gwen a Dinulka
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2008 20:54
- Nahlásit

Aha, takže asi 12.
Tak hlavě, že jsi spokojená. Nějak jsem to tu nepostřehla, co že to máš za pes?
Btw, já jezdím většinou za tmy, zatím tedy za šera, ale to přijde. Jindy prostě trénovat nestíhám....

Aisha
Člen
# Zasláno: 9 Lis 2008 21:36 - Změnil/a: Aisha
- Nahlásit

bambule
pujčíš

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání