Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Když bolest neustává
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Autor Zpráva
Alexa
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 18:27 - Změnil/a: Alexa
- Nahlásit

PetraK
to je mo líto drž se

lucYnka XIII
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 18:40
- Nahlásit

PetraK
Taky je mi to moc Upřímnou soustrast.

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:01
- Nahlásit

PetraK

ale to neeeeeee.......

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:02
- Nahlásit

PetraK
upřímnou soustrast..

Fifi
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:10
- Nahlásit

Dneska spucly cubky na jeho pocest tatranku, kazda jednu. A Peto, takhle legenda czpsi Esusi, ta tu s nama bude porad, uchechtanej zrzavohubec, zajickujici, couvajici, podes blaznivej neustale v pohybu, akce za kazdou cenu... Jiste uz nekde jinde skotaci s dalsima kamosema, preuctive obchazi Dorotku obloukem.
Stale tomu nemuzu uverit.

worick
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:25
- Nahlásit

PetraK
já jsem zběžně kouknula k Ešusce a tam všude svíčky...čekala jsem něco špatného, ale myslela jsem, že někdo společný známý...tohle mne vůbec nenapadlo Taky jsem nevěděla, kolik má Ešus let Tak to je mi strašně líto A ano PetraK=Ešus...jinak si to ani nedovedu představit, takto to tady slyším už od začátku... Drž se...

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:38
- Nahlásit

Fifi
preuctive obchazi Dorotku obloukem.

Fifi - dík za tuhle větu. Sedím tu a usmívám se, i když jsem Ti před chvílí řvala do sluchátka, protože ho přesně vidím!!! S Dorotkou to bude uctivost sama, madam co si žádáte, jak si přejete paninko, co pro vás mohu udělat...... Je to moc hezká představa. Díky.

Stale tomu nemuzu uverit.

taky ne. Já pořád čekám, že na mě někde bafne, že do mě přijde vandrovat s plyšákem,zatím co tu sedím a píšu...........

Blanice mě dostala. koukala na misku po něm. Říkám:"Když mi jí podáš, jako to dělal von, bude tvoje". No, podala jí. Začala jsem brečet. A nandala jí flaxu jako Ešusovi.

Děkuju moc všem, pomáhá to, číst to od vás.

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:54
- Nahlásit

PetraK
Všecko to krásný, co jste prožili, všecku tu radost, co ti Ešus dal, a všecko, co tě naučil, to všecko máš v sobě, to trvá a nezmizelo a v tom bude Ešusek pořád s tebou, poneseš to dál a budeš to rozdávat dál, a i tahle bolest přejde a přemění ve vděčnost a radost, že jste to mohli spolu prožívat.
Moc, moc se teď drž.

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 19:58
- Nahlásit

Vero
to všecko máš v sobě, to trvá a nezmizelo
´
nevím, je ve mě prázdno a pusto. Nic. Neumím si představit, jak mám fungovat dál. Nejde to. Dělám jen mechanický věci.

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:05
- Nahlásit

PetraK
dělej ty mechanický věci... nepřemejšlej... nech všecko bejt, nech to plynout... nebude jen prázdno a pusto po něm v tobě, to jsem si jistá. to je tak teď, protože je to tak strašně moc čerstvý.

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:08
- Nahlásit

PetraK
to ještě dlouho nepůjde, ale postupně z toho smutnýho ubyde a jen to pěkný zůstane a nakonec se budeš při vzpomínce na něj smát, protože se ti vybavěj všechny ty děsný bejkárny, co uměl vymyslet, už jen to veselý zůstane, jen to chce čas, a právě teď, pro tuhle fázi, ti přeju moc sil, hodně statečná buď, ať tě Blandíra dokáže vytrhnout ze smutku aspoň na chvíli, než přejde časem sám.

Fifi
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:09
- Nahlásit

PetraK
nevím, je ve mě prázdno a pusto. Nic. Neumím si představit, jak mám fungovat dál. Nejde to. Dělám jen mechanický věci.
Ano, tyden, dva... jak robot, pak krucek po krucku se z robota stane zase clovek. Kteryho potrebujou dalsi bytosti, kterej ac nechce, musi se smirit, zabojovat a jit dal...

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:12
- Nahlásit

Vero
dělej ty mechanický věci... nepřemejšlej...

jo o tohle se snažím, i jsem dneska začala uklízet. A našla jsem jeho fotky, když mu bylo sedm týdnů hrozný. Já vím, že musím projít celým tím vším, už to jednou za sebou mám. jen to prostě nedávám. Murphy byl starý pejsek, počítala jselm s tím, tady ne, je to najednou. Prostě jdu na veterinu a vracím se s práznýma rukama a mrtvým psem v kufru. Hrozně moc ale mi pomohli na veterině, byli všichni úžasní a profíci. a podrželi mě.

Gerda
nakonec se budeš při vzpomínce na něj smát,

já vím, no ale taky vím, že je to ještě dlouhá cesta a je ve mě spousta věcí, který jsme spolu mohli podniknout a nepodnikli. a nepodnikneme. to mě bolí moc, že už mu nemůžu dát to všechno co jindy. a že tam je někde sám, vždycky jsem byla u ně já. nikdy nebyl sám, teď je.

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:24
- Nahlásit

PetraK
Neni tam sám, hele tam jich je tolik, že až tam půjde Mařka, budu muset poslat s ní omluvenku, že nemůže bejt na pokoji s jinejma psama, bo to nemá ráda, že má objednanej jednolůžák...tam právě neni sám. A cesta dlouhá jo, to je, Blandíra ti pomůže tim projít. Drž se, drž, půjde to, uvidíš.

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:25
- Nahlásit

PetraK
nedáváš, ale dáš to. jsi silná a pak, musíš. jsi tady dál potřeba.
naráz je to strašně krutý, ale víš co, to pro tebe, pro něj by mohlo být krutější, kdyby se k tomu dlouho schylovalo.
dala jsi mu až do konce všecko nejlepší.

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:27
- Nahlásit

a s tou samotou, já věřím, že to je jinak, než jako bejt sám tady na světě. že tím se pro něj trápit nemusíš.

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:40
- Nahlásit

Gerda

až tam půjde Mařka, budu muset poslat s ní omluvenku, že nemůže bejt na pokoji s jinejma psama, bo to nemá ráda, že má objednanej jednolůžák

Gerdo, tys takovej jemen! Jak můžu plakat, když píšeš tohle? Vzhledem k tomu jak to Ešus měl s psama, měla jsem mu možná objednat samostatnej pavilón s přístupem jen pro baby.

Vero
Gerda

Neni tam sám,
a s tou samotou, já věřím, že to je jinak, než jako bejt sám tady na světě.

já si tomyslím taky, ale - nemám tu jistotu, včera jsme ho prostě uložili pod habr a já musela jet domů, moc to nešlo.

Vero
ale víš co, to pro tebe, pro něj by mohlo být krutější, kdyby se k tomu dlouho schylovalo.

ano to máš pravdu, to je taky jedna z věcí, která mě drží, jsem ráda, že to pro něj bylo takhle, v podstatě skoro do konce bez bolesti, jel naplno opravdu. Ještě v čekárně obluzoval příchozí. . Nechtěl tam být, jako vždy, ale když přišel maník, dělal na něj cukrbliky a chlápek z něj byl hyn. Jsem ráda, moc ráda a vděčná. že on to měl v pohodě. Zasloužil si to.

Eninka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:42
- Nahlásit

PetraK

chtěla bych se tě zeptat, co se vlastně stalo?

Fifi
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:45
- Nahlásit

PetraK
jsem ráda, že to pro něj bylo takhle, v podstatě skoro do konce bez bolesti, jel naplno opravdu.
Vidis, toho si "vaz", jestli to jde v podobny situaci vubec takhle rict... nemuset resit dlouhodobe a planovat. O to vetsi darda to ale pak je.
Gerda
že až tam půjde Mařka, budu muset poslat s ní omluvenku, že nemůže bejt na pokoji s jinejma psama, bo to nemá ráda, že má objednanej jednolůžák.
Si pako proste. Nechce se ti hosickovi sepsat nakej ten epitel, ty to umis tak krasne, pro Dorotu se ti moc poved.

birma
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:50
- Nahlásit

Gerda
hele tam jich je tolik, že až tam půjde Mařka, budu muset poslat s ní omluvenku, že nemůže bejt na pokoji s jinejma psama, bo to nemá ráda, že má objednanej jednolůžák...
hele já myslim, že tohle tam přestanou řešit, protože jak jinak, by tam pak mohli bejt časem s náma, když by se naši psi, kteří se nikdy nepoznali, spolu nesnesli?

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:55
- Nahlásit

PetraK
nemám tu jistotu
spolehni, zkus se spolehnout, že svět je tak zařízenej, aby nikdo netrpěl věčnou samotou. to nedává smysl, aby to tak mohlo bejt.

jsem ráda, že to pro něj bylo takhle, v podstatě skoro do konce bez bolesti

ano. kdybych si to měla pro svýho psa vybrat, tak takhle, i když to člověk pak sotva unese. to je velkej dar.
a ty jsi byla až do konce s ním, nebyl sám.

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:57
- Nahlásit

Eninka
chtěla bych se tě zeptat, co se vlastně stalo?

byl furt v pohodě, ale něco se mi nezdálo. Nevím co. Pak začal tak nějak produkovat menší bobky, furt dobrý, ale byly menší. Myslela jsem, že má zácpu. Nějaká dietní chyba. Že ho něco ucpalo. Chystali jsme se k vetovi. Dostal dietu. ve čvrtek odpoledne ještě řádil s labradůrou, hráli si na mamku a taťku, dost intenzivně, jako vždycky, během procházky jsme si normálně hráli, honili se kolem stromů, cvičili hovadinky. Večer dostal jen ovařený kuřecí maso, aby měl jednoduchý trávení. V noci už byl divný, z procházky šel domů. V pátek ráno šel ještě na procházku, odpoledne jsme jeli a ukázalo se, že je někde problém. RTG, sono. SOno ukázalo tekutinu v břišní dutině a cosi. Odebrala se tekutina - byla to krev. Okamžitě šel na sál s tím, že když to bude špatné, nebudeme ho budit. Měl bříško plný nádorů /rostlo to asi rok i déle/, nevěděli ani odkud to krvácí. Nebudili jsme ho.

Fifi
Vidis, toho si "vaz", jestli to jde v podobny situaci vubec takhle rict...

dá. jsem si toho naprosto vědoma a jsem ráda, že neměl problémy. To naprosto vyváží tu dardu. Jen si neumím poradit s tím, že co bude dál??? Pořád si neumím představit, že na výletech nebudeme spolu, že se nebudem honit, prát. Nebudem si hrát na bombaře a jiný hovadiny. Že už na mě nebude mluvit, jako teď v úterý, kdy měl zase proslov, že mi nebude nadávat, vrčet na mě,že prostě nebude.

birma
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 20:59
- Nahlásit

PetraK
Blanice mě dostala. koukala na misku po něm. Říkám:"Když mi jí podáš, jako to dělal von, bude tvoje". No, podala jí. Začala jsem brečet. A nandala jí flaxu jako Ešusovi.
To je fakt osud, že ste si tu babku zrzavou dotáhli domů

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:03
- Nahlásit

Vero
je tak zařízenej, aby nikdo netrpěl věčnou samotou. to nedává smysl, aby to tak mohlo bejt.

nedává, ale jistotu nemám. Kdybych jí měla, bylo by to snažší. Moc bych chtěla, aby mu bylo dobře.

to je velkej dar.
to jo, neuvědomila jsem si to, dokud mi to Brtnik neřekl, nešlo to.

a ty jsi byla až do konce s ním, nebyl sám.
to ano, byli jsme tam oba, šeptala jsem mu do ucha, jak to měl rád, že je nejlepší, výýýbornej, že ho mám nejvíc ráda, že je moje Pipi, že.......nestačila jsem mu říct všechno.

birma
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:04
- Nahlásit

PetraK
Pořád si neumím představit, že na výletech nebudeme spolu, že se nebudem honit, prát. Nebudem si hrát na bombaře a jiný hovadiny. Že už na mě nebude mluvit, jako teď v úterý, kdy měl zase proslov, že mi nebude nadávat, vrčet na mě,že prostě nebude.
Ale to všechno bude zase, jednou...

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:04
- Nahlásit

birma
To je fakt osud, že ste si tu babku zrzavou dotáhli domů

říkají to všichni, ale já mám teď nějakej blok, bojím se projevit, aby to nebylo vůči němu hnusný. Debilní co?

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:05
- Nahlásit

birma
Ale to všechno bude zase, jednou...

já nevím, ta díra je teď hrozně velká

Dáška
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:06
- Nahlásit

Achjo, po tak dlouhé době se sem jdu mrknout a tady tohle. '

Ešus byl a stále bude legenda i pro nás, co jsme ho neznali, ale rádi jsme četli úžasné story z jeho velkomožného života! Měl s tebou určitě nádherný život, který by si zaloužili všichni psi na světě... ale ON měl právě to štěstí... čekají tam na nás všechny, neboj!

Vero
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:07
- Nahlásit

PetraK
ta díra je teď hrozně velká

přísahám, že taková nezůstane.

birma
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 21:07
- Nahlásit

PetraK
Debilní co?
ne, naprosto to chápu. Ještě teď mám někdy pocit viny vůči Altarovi za to, že se z mýho pohledu má Adam líp, než se měl on.
já nevím, ta díra je teď hrozně velká
já vím

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání