Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Když bolest neustává
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Autor Zpráva
Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2012 11:38
- Nahlásit

žanda
Pro můj PC obrázek "obsahuje chyby" a "nejde zobrazit". Škoda.
Ale nevím, jestli si ještě tenhle druh pořídím. Asi ne. Protože ty nervy s tím jít do lesa nebo na louku či pole! Tyhle dvě už se v posledních 3 letech zklidnily, Bekynka od operace pyometry tak neběhala a posírka Astřička sama nikam moc neutíkala. Ovšem plemeno je to mimořádně krásné.
A samozřejmě Garroušek je taky nádherný.

žanda
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2012 12:13
- Nahlásit

Vlčáčková
no Besinka je zlatá holkA, poslušná ,klidná- taková holka co si fakt dá lehce domluvit- jen nesmí vidět zajíce Ona má navíc lovecký výcvik, tak že někdy je to fakt sranda, že hlásí a je chválená a garry řve na totéž co ona a dostane vynadáno neboť my nic lovit nebudeme
zajíček i kočička jsou malý........
navíc mi Besi připomíná nejen vzhledem ale i povahově moji první fenku,která sice nebyla plemeno,ale byla moc hezká a taky takový zlato.Takže, nyní máš ještě jednu fenku tohoto plemene?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2012 13:50
- Nahlásit

žanda
Mám. Na té koláži je vpravo dola - vlevo Bekynka a vpravo Astřička. Je to Bekynčina dcera a většinu života koukala, co dělá velký vzor, aby dělala totéž. Poslední 3 roky ale trošku "dospěla", protože Bekynka už nebyla tak při síle. Ale chytřejší byla furt a osobnost jí zůstala až do konce. Teď je Astřička sama a dneska ráno se tu zase nějak hroutila. Tak jsem jí pomazlila, ale moc to asi nepomohlo.

žanda
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2012 14:27
- Nahlásit

Vlčáčková
myslíš, že psí smutek je jen těch 48 hodin? myslím, že v mnohých případech to tak není-ale nic jsem o tom nikde nečetla- spíš tak odhaduju....
pak je jasný taky, že tvá druhá holčička není ještě v pohodě a taky z tebe cítí, že se něco stalo ......a to se můžeme snažit sebevíc být za ty co situaci ustojí,ale pesan to stejně ví, že je nám mizerně.......

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2012 15:16
- Nahlásit

žanda
Já nemyslím, to už mi zakázal Doc. RNDr. Antonín Mrkos, CSc. Ale teď ho tu nemám, aby mi teda řekl, co mám dělat (jak zněla druhá část jeho poučení), takže jsem si alespoň dovolila interpretovat pozorování. Prostě to tak konkrétně tady u nás je, jak jsem popsala.
Psiska ze mě nemusí nic "cítit", oni vědí, že Bekynka zemřela. Viděli to a pak jsme jí tu ještě měli na její dečce do pohřbu. Nejsem příznivec oddělovat kohokoliv z "ohleduplnosti" od nepříjemných stránek života, sama jsem v takovém případě krutě nasraná, když mi to někdo udělá. Psiska byla u všeho.
Bekča kdysi, když umřelo to její štěně - v té době už dvouletý pes - u toho nebyla, ale jak měla příležitost, utekla k těm lidem na zahradu a přesně našla místo, kde je Antárek zakopaný. Dva dny s ní nebyla řeč, pak v parku v jedné chvíli poskočila, hodila hlavou a zase to byla ta "stará" Bekynka. Ale dva dny do ní nic nebylo, nechtěla jíst, vlekla se celá schlíplá vzadu, doma jsem o ní nevěděla. Astra tehdy nic, absolutně nic, té to podle mého nedošlo, stále ho hledala za plotem, když jsme šly ven. Ta je schlíplá teď, ale jiným způsobem. Spíš jako překvapená, něco jako "co teď budu dělat. Kdo mi řekne, co mám dělat?"
Jediná Sabka "smutní" u hrobu. Vždycky si sedne ke mě a vykládá a vykládá, jemně, potichu, celou dobu.

žanda
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2012 15:03
- Nahlásit

Vlčáčková
já osobní zkušenost v tomto ohledu nemám, nikdy jsem neměla štěstí mít víc psů najednou, bohužel. Nemám pro to podmínky- tady měl být smutnej smajlík,ale na týhle klávesnici není nikde to ,co by být mělo.Nepíšu ze svého pc.
Tak to co píšeš, je pro mě nová informace, prostě pořád se člověk dozvídá nové.
Hlavně, ať už je tohle smutné období z nejhoršího za vámi. Téhle chvíle se já moc bojím, doma to bude prázdné a smutné, když nijaká psí tlamina nebude do mě strkat......

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2012 18:23
- Nahlásit

žanda
Víc psů naráz je fajn. Tedy aspoň v mém případě, protože se mi nervou. Do parku chodila paní, ta měla dvě foxteriérky a jednu dala pryč, protože rvačky na denním pořádku.
Bála jsem se o Bekču už dva roky. Překonala předpověď dožití o víc než 1,5 roku. Tak já jsem v tomhle trénovaná, měla jsem nemocného tátu a mohl umřít kdykoliv, tak o toho jsem se bála cca 30 let. Na to si časem "zvykneš", lépe řečeno to začneš brát z druhý strany, jinak by ses z toho zbláznila.

žanda
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2012 10:00
- Nahlásit

Vlčáčková
no v lidském světě trénovaná jsem bohužel taky¨a na můj vkus docela brzy(
a samozřejmě ,že to není můj první pes,ale řekla bych,že nyní je to pes, se kterým jsem se nejvíc naučila, nejvíc užila, nejvíc všechno.
Teď -na starý kolena budu zase chytřejší -snad- a tak se mi doufám povede, že výhledově budou hafani taky dva-ale to je zatím hudba budoucnosti. Ale to až budu muset volit, co dál....

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2012 10:18
- Nahlásit

žanda
Beky je v podstatě můj první pes. Prvního jsem vyvdala, ale užila jsem si ho jen necelého půl roku. Byl už starý. Bekynce jsem říkala "lidská tvář", náš skladník to těžko nesl a vždycky se pohoršoval: "a co sme my? Psí hlavy nebo co?". Bekča ale byla taková rozumbrada, Astřička je pes, ale Bekča byla prostě jiná. Kamarádi jí říkali "komtesa" a jeden zákazník "dáma". To mluví za vše, prostě byla taková.

Eire
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 14:36
- Nahlásit

7.8.2012 v 6.30 naposledy vydechla naše babča Gagi.První čau čau v mém životě,naučila mě trpělivost a také,že každý povel není hoden splnění.Gagi děkuji...

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 14:41
- Nahlásit

Eire
Upřímnou soustrast.

Eninka
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 15:06
- Nahlásit

Eire

to je mi líto, drž se.....

brut
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 19:11
- Nahlásit

Eire
je mi líto

Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 20:59
- Nahlásit

Eire
R.I.P. Gagulko... Achjo.

žanda
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 22:19
- Nahlásit

[b]Eire[/b
už potřetí jsem smazala,co jsem napsala, protože to nebylo to pravé...tak jen obyčejně- je mi to líto a ať je brzy lépe.....
hm,taky nic moc- každej pejskař ví,jak to bolí................

Hyena
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2012 22:21
- Nahlásit

Eire
hodně síly

Hipík a Tonička a Rozinka
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2012 08:37
- Nahlásit

Eire

To je mi moc líto...

Třeba se Gagi už někde prohání s Hipíkem, jemu se vždycky moc líbily pořádný krásný baby...

kachna_
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2012 10:00
- Nahlásit

Eire
To mě moc mrzí

lamalucni
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2012 17:50
- Nahlásit

Eire
upřímnou soustrast... tady žádná slova nestačí

birma
Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 11:34
- Nahlásit

Včera odešel na svou poslední cestu můj nejlepší kamarád, souputník, učitel a ochránce, nejpaličatější, nejumíněnější a nejvytrvalejší pes, kterého jsem znala - Altaro Bucifal.
Budeš nám tu chybět pantáto, ale tobě je tam jistě lépe.

brut
Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 11:36
- Nahlásit

birma
je mi líto ....

pigie
Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 11:45
- Nahlásit

birma
Velmi smutna sprava Je mi to moc luto... Kor, ked nasi si boli podobni - podobny vek i diagnozy Myslim na vas

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 11:54
- Nahlásit

birma

Birmo - je mi to moc líto, drž se.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Led 2013 12:48
- Nahlásit

birma
upřímnou soustrast..

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 16:45
- Nahlásit

Kdo jste znal Ešusa, tak jen zpráva, že už tady se mnou není. Usnul v pátek odpoledne. Byl to někdo, kdo v mým životě bude strašně chybět. Někdo do mě učil aniž bych to tušila, někdo kdo byl se mnou víc, než jsem si uměla představit.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 17:15
- Nahlásit

PetraK
Já ho tedy neznala, ale myslela jsem, že je mladý pejsek. Je mi to líto.

lamalucni
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 17:29
- Nahlásit

PetraK
Panebože... upřímnou soustrast. Tady žádná slova nestačí...

Eninka
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 17:59
- Nahlásit

Je mi to líto, drž se....

jana33
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 18:22
- Nahlásit

PetraK
Bože, to mě moc mrzí drž se

Gerda
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2013 18:22
- Nahlásit

PetraK
cože??? Nee....je mi to strašně líto...upřímnou soustrast...nevím vůbec, co říct...to nee....

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání