Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Když bolest neustává
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Autor Zpráva
Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 16:57
- Nahlásit

Fajka
Garfield
S Panem Bohem, Gafiku a Feicisko.

Gerda
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 18:34
- Nahlásit

Garfield
upřímnou soustrast, Garfieldová....

Garfield
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 21:11
- Nahlásit

Gafíčkovi vděčím za krásný roky na cz-psu, kdy jsem u monitoru řvala smíchy a ještě víc pak na osobních akcích na Želivce, v Praze, na Piláku. Tahle generace psů zapříčinila minimálně 4 svatby. S některými jako Anu a Tonda se pravidelně stýkáme dodnes a naše životy se hluboce propletly. Jiní se časem vzdálili a je mi to moc líto, protože jsem ty lidi a čokliska měla neskutečně ráda. S dalšími o sobě víme alespoň díky facebooku.
Mám počítač plný fotek z akcí cz-psa včetně majitele tohoto webu. Plný Garfieldových neskutečných příběhů, které tu někde v historii jsou.
Odešel můj pes a s ním 15 let života. Má přezdívka se stala prázdnou.

Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 22:02
- Nahlásit

Garfield
Procitam si Tve tema od zacatku, jsem si nepamatovala, jak vlastne vznikla zdejsi tradice davat vedet o umrti psa na cz-psu prave sem. A usmivam se pri procitani, vybavila se mi rada psu a panicku, prestrelky a mazani, sprizneni a... Nekteri pro me zustali jen virtualni, jini se stali realnymi.
Ne, tvoje prezdivka se nestala prazdnou, na cztku budes vzdy Garfieldova. 15 let je prekrasnej cas stravenej spolecne se psem. :*

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 22:17
- Nahlásit

Garfield
Fajka
Je mi to moc líto
držte se obě

Walda
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 01:26 - Změnil/a: Walda
- Nahlásit

Garfield

Ahoj, koukám, že Garf byl o dvacet dní starší než indy, ale přežil ho o takový krásný roky. Už se tam zas vyštěkávají spolu a zkoušejí se prát zrovna v bahně, abychom na ně nemohli, jako kdysi v Lobči.
Myslíme na vás oba s Juniorem. Ivan

Garfield
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 09:25 - Změnil/a: Garfield
- Nahlásit

Mame stesti my, kdo jsme mohli vyprovodit stare psy. Meli jsme cas se pripravit, vedeli jsme, ze v jejich veku je to spravne a ze jim muzeme naposledy pomoci, aby jim bylo zase lip. Neprisli jsme o ne necekane, ani tragicky, ani zbytecne brzy. Je to dar dojit na konec cesty. Na konci to boli mnohem vic nas nez je a je to tak spravne.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 21 Úno 2019 15:38
- Nahlásit

Garfield

Opravdu moc hezky řečeno. Naprosto souhlasím. Když mě opustil můj první knírač Ferda, bylo to sice velmi náhlé a nebylo mu dáno odejít přirozenou cestou, ale tak nějak jsme to čekali...bylo mu také přes 15 let. I náš voříšek Griffin z útulku se dožil cca těch 15 let a odejít jsem ho po zralé úvaze nechala ve chvíli, kdy byl jeho stav již velmi vážný a již dále neslučitelný se životem, ale ještě netrpěl. I to jsem zpracovala, odžila jsem si to s ním a v jeho očích bylo vidět naprosté smíření. Prostě mi to "odsouhlasil"...usnout v mém náručí.
Co jsem ale dodnes úplně nepřekousla byla nucená pomoc odejít choďáčkovi Akouškovi v pouhých 10 letech (rakovinou zcela zničená játra). Nemoc o sobě dlouho vůbec nedávala vědět a pak najednou propukla tak, že už se nedalo dělat nic...Vím, že jsem udělala správně, že jsem ho nechala odejít, protože jinak by hrozně trpěl, ale dodnes je mi hrozně líto, že jsme spolu byli tak krátce.
Takže ano, moci odejít sám, z "vlastního rozhodnutí" (a ne s pomocí veterináře) je už dnes u pejsků skoro vzácné. A pejsek, který měl možnost dojít na konec své cesty přirozeně obklopen svými lidmi byl šťastný pejsek.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání