Kynologická diskuse

 - Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  


Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Když bolest neustává
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Autor Zpráva
Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 16:57
- Nahlásit


Fajka
Garfield
S Panem Bohem, Gafiku a Feicisko.


Gerda
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 18:34
- Nahlásit


Garfield
upřímnou soustrast, Garfieldová....

Garfield
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 21:11
- Nahlásit


Gafíčkovi vděčím za krásný roky na cz-psu, kdy jsem u monitoru řvala smíchy a ještě víc pak na osobních akcích na Želivce, v Praze, na Piláku. Tahle generace psů zapříčinila minimálně 4 svatby. S některými jako Anu a Tonda se pravidelně stýkáme dodnes a naše životy se hluboce propletly. Jiní se časem vzdálili a je mi to moc líto, protože jsem ty lidi a čokliska měla neskutečně ráda. S dalšími o sobě víme alespoň díky facebooku.
Mám počítač plný fotek z akcí cz-psa včetně majitele tohoto webu. Plný Garfieldových neskutečných příběhů, které tu někde v historii jsou.
Odešel můj pes a s ním 15 let života. Má přezdívka se stala prázdnou.

Fifi
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 22:02
- Nahlásit


Garfield
Procitam si Tve tema od zacatku, jsem si nepamatovala, jak vlastne vznikla zdejsi tradice davat vedet o umrti psa na cz-psu prave sem. A usmivam se pri procitani, vybavila se mi rada psu a panicku, prestrelky a mazani, sprizneni a... Nekteri pro me zustali jen virtualni, jini se stali realnymi.
Ne, tvoje prezdivka se nestala prazdnou, na cztku budes vzdy Garfieldova. 15 let je prekrasnej cas stravenej spolecne se psem. :*

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2019 22:17
- Nahlásit


Garfield
Fajka
Je mi to moc líto
držte se obě

Walda
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 01:26 - Změnil/a: Walda
- Nahlásit


Garfield

Ahoj, koukám, že Garf byl o dvacet dní starší než indy, ale přežil ho o takový krásný roky. Už se tam zas vyštěkávají spolu a zkoušejí se prát zrovna v bahně, abychom na ně nemohli, jako kdysi v Lobči.
Myslíme na vás oba s Juniorem. Ivan

Garfield
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2019 09:25 - Změnil/a: Garfield
- Nahlásit


Mame stesti my, kdo jsme mohli vyprovodit stare psy. Meli jsme cas se pripravit, vedeli jsme, ze v jejich veku je to spravne a ze jim muzeme naposledy pomoci, aby jim bylo zase lip. Neprisli jsme o ne necekane, ani tragicky, ani zbytecne brzy. Je to dar dojit na konec cesty. Na konci to boli mnohem vic nas nez je a je to tak spravne.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 21 Úno 2019 15:38
- Nahlásit


Garfield

Opravdu moc hezky řečeno. Naprosto souhlasím. Když mě opustil můj první knírač Ferda, bylo to sice velmi náhlé a nebylo mu dáno odejít přirozenou cestou, ale tak nějak jsme to čekali...bylo mu také přes 15 let. I náš voříšek Griffin z útulku se dožil cca těch 15 let a odejít jsem ho po zralé úvaze nechala ve chvíli, kdy byl jeho stav již velmi vážný a již dále neslučitelný se životem, ale ještě netrpěl. I to jsem zpracovala, odžila jsem si to s ním a v jeho očích bylo vidět naprosté smíření. Prostě mi to "odsouhlasil"...usnout v mém náručí.
Co jsem ale dodnes úplně nepřekousla byla nucená pomoc odejít choďáčkovi Akouškovi v pouhých 10 letech (rakovinou zcela zničená játra). Nemoc o sobě dlouho vůbec nedávala vědět a pak najednou propukla tak, že už se nedalo dělat nic...Vím, že jsem udělala správně, že jsem ho nechala odejít, protože jinak by hrozně trpěl, ale dodnes je mi hrozně líto, že jsme spolu byli tak krátce.
Takže ano, moci odejít sám, z "vlastního rozhodnutí" (a ne s pomocí veterináře) je už dnes u pejsků skoro vzácné. A pejsek, který měl možnost dojít na konec své cesty přirozeně obklopen svými lidmi byl šťastný pejsek.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 3 Bře 2019 08:52
- Nahlásit


Garfield
pozdě sice ale upřímnou soustrast,myslim,že nikdy nebudeš zapomenuta a Garfield už vůbec ne, jeho historky se díky tvému peru =D zapsaly nesmazatelně i do našich životů..měl krásnej život i věk

impact
Člen
# Zasláno: 19 Dub 2019 07:46 - Změnil/a: impact
- Nahlásit


Mordor. Můj první adoptovaný raslík...

Takhle to kdysi všechno začalo..

http://www.cz-pes.cz/diskuse/8_9419_0.htmlXerxová
Člen
# Zasláno: 20 Dub 2019 07:42
- Nahlásit


impakt zůstanou krásné vzpomínky - na prvního, co otevřel "dveře" desítkám dalších

cernej caj
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2019 07:47
- Nahlásit


impact


cernej caj
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2019 07:47
- Nahlásit


impact
drzte se...

Maya
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2019 08:45
- Nahlásit


impact
to je mi lito

Fousisko
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2019 14:17
- Nahlásit


impact

Když odejde někdo blízký, je to vždy těžké...Ti, co odešli se však již netrápí. To nás to bolí a zůstává prázdné místo....ale v srdci ne, tam ty své miláčky máme navždy a vzpomínky na to hezké zůstávají.
A vyrovnat se s tím jistě pomůže nějaký nový kamarád.
Moje zkušenost je, že mi poté, co mi odešli postupně všichni 3 mí předchozí pejsci, osud přihrál psa, který jako by byl složeninou jich všech. To mi neskutečně pomohlo zpracovat to "prázdno" ....
Držím palce, ať to tak máte taky

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 
 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky
 


miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání